Jump to content
klemm

areng

Recommended Posts

oleks selline probleem et varsti saab aasta käidud jõusaalis ja joon ka valku aga ple nagu erilist keha arengut näinud, et kui kaua olete teie trennis käinud et muskel suuremaks läheb? kasutan ise algajale mõeldud treeningkavasi ja käin trennis regulaarlselt 3x nädalas va sis kui haige olen :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keha arenebki suhteliselt aeglaselt , alguses oli minul ka probleeme sellega aga nüüd olen muutunud kannatlikumaks. Treeni kõvasti ja varu aega , küll siis varsti muutusi ka näed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ikka aasta käidud ja mingit tulemust näha pole, siis on ikka midagi mäda. Ega ainult valgu joomisest peale trenni ei piisa, ka ülejäänud toitumine peab korras olema.

Kui oled juba aasta algajate kavasid kasutanud, võiks pilgu pöörata juba edasijõudnumate omade poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oleks selline probleem et varsti saab aasta käidud jõusaalis ja joon ka valku aga ple nagu erilist keha arengut näinud, et kui kaua olete teie trennis käinud et muskel suuremaks läheb? kasutan ise algajale mõeldud treeningkavasi ja käin trennis regulaarlselt 3x nädalas va sis kui haige olen :rolleyes:

Siis on tõesti midagi mäda, kas treeningus, toitumises või ei saa piisavalt puhatud. Endal lisandus esimesel aastal umbes 10 kilo, olles ise juba ammu kasvueast väljas ehk 24 aastane. Minu mäletamist mööda ei tarvitanud ka toidulisandeid siis veel. Muidugi oli mul au hakkata treenima ka kohe Fred Antsoni käe all. Vaata oma asjad üle, veel parem pöördu kellegi treeneri poole, kes oskab kindlasti parandused sisse viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole tegelikult inimest kes trenniga ja õige toiduga ei oleks arenenud või siis ma pole kuulnud küll! :rolleyes: lissalt kõikke peab õigesti tegema!

äkki treeneri juurde? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×