Jump to content
Ott Kiivikas

IFBB 2013 World Ladies Cup - Sangarid kodus, reportaaz lennujaamast!

Recommended Posts

Täna toimus koolitus mis kestis kokku 3,5 h. Ütleme nii, et kasu oli väga palju ja lahti sai ka mõtestatud väga selgelt men`s physique. Samuti on tulemas mõningad muutused arvatavasti naiste fitnessisse.

Väga palju oli juttu keelatud ainete kasutamisest ja erinevatest lihas deformatsioonides, mis selle tõttu tekivad.

Kui mul on aega, panen koolitusel kuuldu natuke täpsemalt kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus koolitus mis kestis kokku 3,5 h. Ütleme nii, et kasu oli väga palju ja lahti sai ka mõtestatud väga selgelt men`s physique. Samuti on tulemas mõningad muutused arvatavasti naiste fitnessisse.

Väga palju oli juttu keelatud ainete kasutamisest ja erinevatest lihas deformatsioonides, mis selle tõttu tekivad.

Kui mul on aega, panen koolitusel kuuldu natuke täpsemalt kirja.

Jah, kui saad, pane kohe Menś Psyhique kohta kirja, mis kuulsid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes seda üritust korraldab? Jääb mulje, et sinna on päris kõvad rahad alla visatud.

Kohalik naftamagnaat, ütels et maksab kõik kinni, et rohkem sponsoreid pole vaja.... :D Tahab sügisel jub uue võistluse teha.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe peaks Egle peale minema ja fitness ootab autasustamist, Krissul väga kõva kat. Natalia võidus ma ei kahtle oma kategoorias ja Enlda võib ka päris kõrgele kohale tulla, väga hea mulje jättis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×