Jump to content
lkv

VII Innar Mardo Memoriaal: tulemused, pildid, kommentaarid

Recommended Posts

IFBB Läti presidendi poolt tehtud pildid :)

44473_407750652628438_385119790_n.jpg

308023_407750779295092_1268930966_n.jpg

Minu lemmikud lühemast kategooriast olid Kristiine ja Tatjana. Tatjana tegi väga super etteaste võrreldes Lätiga. ;)

486986_407750925961744_160347476_n.jpg

541342_407750979295072_1497484803_n.jpg

183899_407751052628398_752077236_n.jpg

486718_407751132628390_115263476_n.jpg

560759_407751162628387_434896493_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin tundub, et fotograafil ei olnud värvid päris paigas, kuidagi kollane on ja teravus ka kõige parem ei ole

229896_360011390756714_565320008_n.jpg

602447_360011290756724_881242377_n.jpg

546923_360011217423398_1854538690_n.jpg

553506_360011134090073_1530726167_n.jpg

Originaalkaadrid on ikka parema kvaliteediga kui FB albumist pärinevatel.

Igati hea võistlus oli läbi kaamera silma vaadates. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Janika: sul on ka õigus. Salme KK lavavalgus on väga muutuv lava ulatuses. Igal sammul valgus ja värvid muutuvad. Õnneks annab natuke ka hiljem fotosid korrigeerida.

Mulle seda üritust meeldib jäädvustada. Väljakutse missugune, vaheldus jõusaalile :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Janika: sul on ka õigus. Salme KK lavavalgus on väga muutuv lava ulatuses. Igal sammul valgus ja värvid muutuvad. Õnneks annab natuke ka hiljem fotosid korrigeerida.

Mulle seda üritust meeldib jäädvustada. Väljakutse missugune, vaheldus jõusaalile :D

Igal juhul tänud, et fotograafid pilte teevad, sest ise laval olles ei näe ju kuidas laval välja näed ja hiljem ainus võimalus seda teada saada on vaadata pilte või video. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul tänud, et fotograafid pilte teevad, sest ise laval olles ei näe ju kuidas laval välja näed ja hiljem ainus võimalus seda teada saada on vaadata pilte või video. ;)

Tähele olen pannud ka seda (vähemalt Salme KK-s), et kui teha natukegi külje pealt fotosid, siis taust (loe: liiga palju üleliigset träni ja muud segavad faktorid) rikub hea foto sportlasest ära.

Mina proovin igatahes ka edaspidi häid kaadreid tabada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti grimm oli nagu rusikas silma auku, peajagu teistest üle! Kui ma meenutan, siis nii head grimmi ma vist Oti puhul ei mäletagi. Vaevalt, et fotograafid on nüüd üle aasta niipalju paremaks muutunud :D Igaljuhul super grimm. Lisaks veel hea vorm ja super tulemus ongi valimis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt ka teen väikese kokkuvõtte just läbiviija seisukohalt. Publiku ja korraldajate poolt ikka tuli aeg-ajalt kergeid kriitikanooli, aga üldiselt sain normaalselt hakkama. Teinekord tekkisid sellised lambiprobleemid nagu mina teadvustasin, et lavale tuleb võistleja nr 25, aga tuli hoopis 22. Minule ulatatud lehtedel ei olnud sellel hetkel mitte ühtegi märget juurdelisatud Läti võistlejatest ning mina tõesti ei pidanud peast teadma, kes ja mis numbriga tegelikult lavale ilmub. Ometi sellistel hetkedel anti mulle mõista kui lammas ma olen. Sama ühe käe tõmmete võistlusel, kus laval toimetavate korraldajate ja publiku vahel tekkis korduvalt vaidlus, kui raske on raskuste kinnitus koos käsikuga- kas see on 3 või 4 kg ning kui kettaid on 70 kg, siis kas võib öelda, et raskuseks oli 70 või hoopis 73 kg? Eks vigadest õpitakse ning loodetavasti järgmistel võistlustel läheb kõik sujuvamalt ilma üllatusteta. Üldiselt olen võistlustega rahul ning meele tegi rõõmsaks ka publiku võimsam kaasaelamine üle pika aja. Eks paistab, kas viin neid võistluseid veel kunagi läbi- äkki leiavad korraldajad mõne asjalikuma asjaarmastaja etteotsa. Suured tänud kõikidele võistlejatele ilusa etenduse eest ning hakake kindlasti kevadeks valmistuma! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oleks pilte veelgi rohkem olnud kui oleks julgemalt fotograafile ligi astutud ja palutud pilte teha. Sealhulgas võistlejate hulgas mõni üksik häbenes kaamera ette tulla või mõni üksik isegi keeldus kategooriliselt, et teda pildistataks...

Tõepoolest, lava taga asuvad pildid fitness.ee galeriist leiab aadressilt:

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=549396&g2_page=1

Mõnevõrra suurema resolutsiooniga ja tihedamad pildid asuvad aadressil:

http://pilt.delfi.ee/album/268833/

Delfis olev võistluste lavatatagune piltide valik täieneb igapäevaselt samm-sammult.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks ainult seda, et autasustada võiks küljega publiku (või pigem fotograafide) poole.

Siis saaks ka sellest momendist kenad pildid, muidu jääb ainult näha autasustaja selg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks ainult seda, et autasustada võiks küljega publiku (või pigem fotograafide) poole.

Siis saaks ka sellest momendist kenad pildid, muidu jääb ainult näha autasustaja selg.

Õige tähelepanek!

Varem oligi nii, et karikaid-diplomeid jagati publiku poole küljega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti grimm oli nagu rusikas silma auku, peajagu teistest üle! Kui ma meenutan, siis nii head grimmi ma vist Oti puhul ei mäletagi. Vaevalt, et fotograafid on nüüd üle aasta niipalju paremaks muutunud :D Igaljuhul super grimm. Lisaks veel hea vorm ja super tulemus ongi valimis:)

Ma olen viimasel ajal enam vähem pihta saanud, kuidas minu puhul grimmi on vaja panna. Selge, et kui on palavam lava ja ka rohkem väljakutseid, siis hakkan higistama ka päris korralikult ja lõpuks ikka laguneb, kuid see ei mängi enam lõpptulemust silmaspidades rolli. Piisab kui saan valge ihu peale kihi krunti ja järgmise panen vahetult lava taga, hinnates seda milline valgus on. Salmes on alati korralik ere valgus, järelikult tuleb panna tumedam grimm ja teades, et lõpuks muutun vaata et kõige heledamaks meheks laval, peab vähemasti alguses olema grimm selgelt tumedam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt oleks pilte veelgi rohkem olnud kui oleks julgemalt fotograafile ligi astutud ja palutud pilte teha. Sealhulgas võistlejate hulgas mõni üksik häbenes kaamera ette tulla või mõni üksik isegi keeldus kategooriliselt, et teda pildistataks...

Tõepoolest, lava taga asuvad pildid fitness.ee galeriist leiab aadressilt:

http://gallery.fitne...49396&g2_page=1

Mõnevõrra suurema resolutsiooniga ja tihedamad pildid asuvad aadressil:

http://pilt.delfi.ee/album/268833/

Delfis olev võistluste lavatatagune piltide valik täieneb igapäevaselt samm-sammult.

Tõesti väga ilusad ja kvaliteetsed pildid!

Tegemist siiski oma ala spetsialistiga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige tähelepanek!

Varem oligi nii, et karikaid-diplomeid jagati publiku poole küljega :)

No piltnik sellepärast ei kannata - jääb pilt lihtsalt saamata.

Aga kui võtta võistleja, kelle jaoks see võis olla vaata et päeva (või aasta) tähtsaim sündmus, mida meenutada, siis on kahju kui sellest pildist ilma jääb.

Ma tean, et mõnes ringkonnas planeeritakse autasustamine (inimeste paiknemine ja taust) isegi enne läbi ja kui hetk käes siis on ka käesurumine veidi pikem igaks juhuks, et fotograaf rohkem kui ühe kaadri saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt ka teen väikese kokkuvõtte just läbiviija seisukohalt. Publiku ja korraldajate poolt ikka tuli aeg-ajalt kergeid kriitikanooli, aga üldiselt sain normaalselt hakkama. Teinekord tekkisid sellised lambiprobleemid nagu mina teadvustasin, et lavale tuleb võistleja nr 25, aga tuli hoopis 22. Minule ulatatud lehtedel ei olnud sellel hetkel mitte ühtegi märget juurdelisatud Läti võistlejatest ning mina tõesti ei pidanud peast teadma, kes ja mis numbriga tegelikult lavale ilmub. Ometi sellistel hetkedel anti mulle mõista kui lammas ma olen. Sama ühe käe tõmmete võistlusel, kus laval toimetavate korraldajate ja publiku vahel tekkis korduvalt vaidlus, kui raske on raskuste kinnitus koos käsikuga- kas see on 3 või 4 kg ning kui kettaid on 70 kg, siis kas võib öelda, et raskuseks oli 70 või hoopis 73 kg? Eks vigadest õpitakse ning loodetavasti järgmistel võistlustel läheb kõik sujuvamalt ilma üllatusteta. Üldiselt olen võistlustega rahul ning meele tegi rõõmsaks ka publiku võimsam kaasaelamine üle pika aja. Eks paistab, kas viin neid võistluseid veel kunagi läbi- äkki leiavad korraldajad mõne asjalikuma asjaarmastaja etteotsa. Suured tänud kõikidele võistlejatele ilusa etenduse eest ning hakake kindlasti kevadeks valmistuma! :)

Imre sa said väga hästi hakkama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×