Jump to content
Evshiki

Puusadelt pekk maha

Recommended Posts

Pole just ise kõige suurem spetsialist selles , tean seda , et inimene peab saama 1.5- 2.0 x valku oma kehakaalu kohta , rasvaseid asju suurtes kogustes mitte süüa , süsivesikud peale trenni on väga tähtsad .

Nii, ma kaalun umbes 55-56 kilo, siis palju ma neid valke sööma peaksin ja millistest toitudest ma neid leida võiksin üldse kõige rohkem? ja sama küsimus ka süsiveskute kohta.. hematogen oleks okei? Vabandust, kui ma lolli mulje jätan, aga ma tõesti ei jaga sellest midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt raske on kirjutada siia nö tavalise päeva menüüd, sest kui aus olla, siis ma toitun väga ebaregulaarselt. Mõnikord on kogu mu päevane toit hommikusöök + lõunal/õhtul mingi väike näksimine, teine kord aga ainult sööksingi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt raske on kirjutada siia nö tavalise päeva menüüd, sest kui aus olla, siis ma toitun väga ebaregulaarselt. Mõnikord on kogu mu päevane toit hommikusöök + lõunal/õhtul mingi väike näksimine, teine kord aga ainult sööksingi..

Mul ka raske jälgida seda . sest hommikusöök on kogu aeg menüüs olemas , aga vot lõuna ja õhtu see kuidas juhtub , üritan ikka süüa , aga paraku vahest pole isu , või siis kõht mingit jooke täis ja ei taha lihtsalt süüa .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhteliselt raske on kirjutada siia nö tavalise päeva menüüd, sest kui aus olla, siis ma toitun väga ebaregulaarselt. Mõnikord on kogu mu päevane toit hommikusöök + lõunal/õhtul mingi väike näksimine, teine kord aga ainult sööksingi..

Sellise toitumisega vaevalt pekki maha saab. Rasva põletamiseks süüakse 5 korda päevas väikeste portsudega ja reguleeritakse oma süsivesikute tarbimist, et panna keha rasva põletama. Kui süüa harva, et keha on näljas, siis salvestabki kõik ära, mis kätte saab.

Oled Sa foorumi kaalulangetamise teisi kandeid lugenud? Seal on sellest juttu küll.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu eesmärk ei ole kaalulangetamine, tahaksin lihtsalt sellest pekist lahti saada. ja kui aus olla, siis ei lähegi mu kõht enamsti päeval tühjaks ja kui lähebki, siis ma söön.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu eesmärk ei ole kaalulangetamine, tahaksin lihtsalt sellest pekist lahti saada. ja kui aus olla, siis ei lähegi mu kõht enamsti päeval tühjaks ja kui lähebki, siis ma söön.

mul oli ka nii, et ei lähe kõht tühjaks ennem kui poole õhtu peal, eriti kui palju tööd vms. See ongi esimene viga- ei tohi oodata kui läheb juba tühjaks- siis oled hiljaks jäänud söömisega. Pekist teistmoodi ei saagi lahti kui hakkad tihedalt väikeseid koguseid sööma. Alguses suht kella peale ja võib-olla isegi vastu tahtmist aga nii see käib... Mõne ajaga keha harjub ära ja hakkabki juba iga 3h tagant midagi tahtma :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk pole kaalu langetamine aga tahad sellest väidetavast rasvast kõhul lahti saada.Lokaalset rasvapõletamist ei ole võimalik teha,välja arvatud rasvaimu tehes või veel üldsusele teadmata viise proovides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalset rasvapõletamist ei ole võimalik teha

On, aga lihaskiudude vahelt, kus see kedagi väga ei huvita :D

Jääb veel geenidoping. Ja paiksed rasvamobiliseerimisgeelid oma ajutise efektiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On, aga lihaskiudude vahelt, kus see kedagi väga ei huvita :D

Natuke võiks ju ikka huvitada ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka nii, et ei lähe kõht tühjaks ennem kui poole õhtu peal, eriti kui palju tööd vms. See ongi esimene viga- ei tohi oodata kui läheb juba tühjaks- siis oled hiljaks jäänud söömisega. Pekist teistmoodi ei saagi lahti kui hakkad tihedalt väikeseid koguseid sööma. Alguses suht kella peale ja võib-olla isegi vastu tahtmist aga nii see käib... Mõne ajaga keha harjub ära ja hakkabki juba iga 3h tagant midagi tahtma :)

Päris kindlasti pole hiljaks jäänud söömisega, kui kõht läheb tühjaks. Sama jama aetakse veejoomise kohta. Milleks nälja ja janutunne siis inimesel on üldse? Magamisega on kah hiljaks jäädud, kui uni peale tuleb? Toimiv organism ütleb täpselt ära, mida tal vaja on. Kui organism ei toimi korralikult, siis tulebki enamusel kilo aastas juurde puusale ja vöökohale,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise toitumisega vaevalt pekki maha saab. Rasva põletamiseks süüakse 5 korda päevas väikeste portsudega ja reguleeritakse oma süsivesikute tarbimist, et panna keha rasva põletama. Kui süüa harva, et keha on näljas, siis salvestabki kõik ära, mis kätte saab.

Tobe. Tobe. Tobe.

Antud soovituste toimemehhanism kaalu alandamisse/rasva põletamisse töötab peamiselt läbi toitumise paremast struktueerimisest tulenevast kaloraaži kontrollimisest. Mitte aga maagiliste toidukordade arvu või spetsiifilise toitaine vältimise tõttu.

Kaalu ja pekki võib põletada ka 1x päevas jäätist ja praadi süües. Kuid seal on juba liialt palju teisejärgulisi faktoreid mida algajad ei pruugi mõista - seega ei hakka ekstreemsusi muidugi soovitama.

Nö. "näljareziim" tekib ca. 72h möödudes. Enne seda ainevahetus pigem kiireneb.

Süsivesikute piiramine on kahjuks jälle väga moodi läinud. Paar poole-arust, kes meedias tähelepanu otsivad on endast parima teinud, et seda massihüsteeriat kõikide suhkrute vastu tekitada. Kahju.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka nii, et ei lähe kõht tühjaks ennem kui poole õhtu peal, eriti kui palju tööd vms. See ongi esimene viga- ei tohi oodata kui läheb juba tühjaks- siis oled hiljaks jäänud söömisega. Pekist teistmoodi ei saagi lahti kui hakkad tihedalt väikeseid koguseid sööma. Alguses suht kella peale ja võib-olla isegi vastu tahtmist aga nii see käib... Mõne ajaga keha harjub ära ja hakkabki juba iga 3h tagant midagi tahtma :)

Ekstra tobe. :)

Keha reguleerib nälga osaliselt läbi hormoonide, mis käivad kindla ajarütmi peale. Ning kindlasti ei peaks niisama toitu siis sisse pressima, kui üldse isu pole. Nii ajad lihtsalt keha segadusse.

Pole absoluutselt mingit vajadust iga 3h tagant süüa, kui just ise ei taha või elustiil ei nõua. Mistahes "eeliseid" te arvate, et sellisel teguviisil on - on jama. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on tobe see mida sa väidad.Ööpäevane kaloraaz võib oluline olla kuid niiakaua kui inimesed elevad,toituvad nad ka muudest tegevustest lähtuvalt jne.Samuti on juba vaimselt kõige optimaalsem toituda päevasi mitmeid kordi,tundmaks suuremat heaolu ning enesetunnet.

Asi pole mitte niivõrd pressimises vaid enamus tunnevad vajadust päeval peale suuremaid pingutusi süüa.See,et sinu lähenemine selline on, ei tee tobedaks kellegi teise soovitust päevas 3-4 kordu süüa.Ilmselt on enamus siin teadlikult,et toidukord ei ole eriline kaalu mõjutaja ning vaimselt,eluviisidest tingituna on optimaalsem süüa tihedamini kuid väiksemates kogustes.

Muudetud kasutaja matroxx poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks on tobe see mida sa väidad.Ööpäevane kaloraaz võib oluline olla kuid niiakaua kui inimesed elevad,toituvad nad ka muudest tegevustest lähtuvalt jne.Samuti on juba vaimselt kõige optimaalsem toituda päevasi mitmeid kordi,tundmaks suuremat heaolu ning enesetunnet.

Asi pole mitte niivõrd pressimises vaid enamus tunnevad vajadust päeval peale suuremaid pingutusi süüa.See,et sinu lähenemine selline on, ei tee tobedaks kellegi teise soovitust päevas 3-4 kordu süüa.Ilmselt on enamus siin teadlikult,et toidukord ei ole eriline kaalu mõjutaja ning vaimselt,eluviisidest tingituna on optimaalsem süüa tihedamini kuid väiksemates kogustes.

Sa eeldad liiga palju. :)

Minu tutvusringkonnas näiteks on valdav enamus neid, kes söövad pigem vähem toidukordi. Sest olgem ausad - nii vähemalt minu generatsioon üles kasvas. 3 einet päevas ja asi vask.

Vaimselt optimaalne on nii subjektiivne asi, et kumbki meist oma mätta otsast nüüd küll midagi paikapanevat öelda ei oska selle koha pealt. Seega ei ole mõtet teha väiteid, et kindlalt tihedam söömine oleks kuidagi enamusele parem lahendus.

Minu jaoks isiklikult oli vist tegemist ühe suurima kiviga, mis südamelt langes, kui sain lõpuks rahulikult toituda paar korda päevas nii nagu soov oli ja mitte näkitseda iga paari tunni tagant nagu toitumiskavad ette nägid.

Ärge saage minust valesti aru. Minu väide on, et toitumiskordade sagedus on äärmiselt subjektiivne asi ning igaüks peaks vastavalt elustiilile ning soovidele selle numbri paika panema - mitte aga langema alusetute väidete ohvriteks nagu PEAB tihedamini sööma, et kaalu kaotada.

Söömise sagedus ei oma mingit otsest mõju peki põletamisele.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese päevases toitumis kavas peab ikka liha ka olema , sest ikka on näha kui sa mingi paarf päeva liha ei söö siis jõusaali märgatavalt raske teha harjutusi sama raskusega nagu tavaliselt , ma ei mõtle nüüd rasvast liha . Ja normaalne oleks ikkagist süüa nii nagu inimese organism nõuab , aga mitte sisse toppida nii nagu siis üleval pool mainitud oli .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi polegi sinu veendumustes vaid sa kuulutad seda kui ainutõde ning samas tood märkimisväärselt esile selle,kui vale on mingisugune teine tõekspidamine,kuigi selleks pole otseselt alust.

Oleks siis keegi öelnud,et söö ülitihedalt ning ülipalju siis oleks juba pisut teine asi.

Mitme toidukorra peale jaotades on inimesel tunduvalt lihtsalt planeerida oma päevakava ning viia kokku neid erinevate tegevustega.Võibolla tõesti selliste eluviisiga inimestel nagu sina,millised nad siis ka ei ole on tõesti lihtsam toimida nii nagu õigeks pead.

Minupuhul tekib jällegi söögikordade vähesuse kompenseerimine korraga suurtemates kogustes söömisega millele piiri panna on tunduvalt raskem kui teistmoodi toimides.Usun,et paljud tunnevad niimoodi.

Muudetud kasutaja matroxx poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis lõppkokkuvõttes peaksin ma tegema mida?

Ütleme nii - tihedamalt süües on lihtsam kaalust alla võtta.Väheneb, tglt praktiliselt isegi kaob, näljatundest ülesöömise oht.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×