Jump to content
pentaan

algaja, vajan kaalust juurde

Recommended Posts

Tere,

Olen 16 aastane, 184cm pikk ja kaalun 75kg, tahaks massi juurde saada

Käin 3 korda nädalas trennis EKR 1,5-2h.

Toitumise kohapealt nii et söön hommikul 7.30, koolis kell 10.00 ja 12.00, kodus 14,15.00 ehk enne trenni ja peale trenni 19.00 ja õhtul hiljem võtan vahest nosida.

hommikul puder ja piim

koolis 10 ja 12 ühel nädalal 3x praad ja 2x supp, teisel nädalal 3x supp ja 2x praad, ja nii vaheldumisi. saab kõike liha, kala, kana, kohupiim, puder, liha-viinerikastmed, erinevad suppid jne puuviljad. piim

enne trenni söön makarone, tatrapuder, muna, kartulit, suppe igakord erinev toit nendest

õhtul korralikult kartul liha, kala või kana kastmed, salatid, piim

hiljem õhtul söön juustu või vorstisaiu, mõnda magustoitu nt saiavorm vms

päevajooksul söön ka puuvilju õun, pirn

kaal püsib 75 juures. Tahaks massi juurde saada.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaal on väike ja vahest peab ootama kuni mõnda pinki kasutada saaks, sellest ka tingitud nii pikk aeg. Muidu peakski mahtuma alla 1,5h.

Muudetud kasutaja pentaan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtled tihemini?

Kuna ma muidu rohkem ei suudaks küll süüa

Muuda söödavaid toite. Kui praeguseid ei suuda piisvalt süüa, siis söö midagi mida rohkem suudad.

Näiteks kanafilee puhul tuleb mul kuskil 500-600g juures piir ette ja rohkem hästi ei mahu. Rasvast ja maitsvat kanaliha võin muidu kuni 2kg nahka panna korraga. :D - Vähe sellest, et kogus on ca. 3-4x suurem on ka kaloreid per 100g rohkem. :D

Ehk 500kcal vs 2500-3000kcal, lol.

Vaat, kui lihtne. Vahetad täpselt sama tüüpi liha veidi rasvasema, mahlasema ja maitsvama versiooni vastu ning saad 5-6x rohkem kaloreid, lol.

Nii võib iga toiduga teha. Kui mingi toit ei maitse ja raske korraga palju süüa, leia alternatiiv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muuda söödavaid toite. Kui praeguseid ei suuda piisvalt süüa, siis söö midagi mida rohkem suudad.

Näiteks kanafilee puhul tuleb mul kuskil 500-600g juures piir ette ja rohkem hästi ei mahu. Rasvast ja maitsvat kanaliha võin muidu kuni 2kg nahka panna korraga. :D - Vähe sellest, et kogus on ca. 3-4x suurem on ka kaloreid per 100g rohkem. :D

Ehk 500kcal vs 2500-3000kcal, lol.

Vaat, kui lihtne. Vahetad täpselt sama tüüpi liha veidi rasvasema, mahlasema ja maitsvama versiooni vastu ning saad 5-6x rohkem kaloreid, lol.

Nii võib iga toiduga teha. Kui mingi toit ei maitse ja raske korraga palju süüa, leia alternatiiv.

Ei ole midagi nii lihtne - kui ikka seedeensüüme napib, ei aita see ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2x käin söömas, kui on supp siis saab seda süüa niipalju kui jaksad, aga kui praad siis niipalju kui lauast järgi jäi või teistelt laudadelt, üldiselt jääb üle ja saab võtta juurde

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole midagi nii lihtne - kui ikka seedeensüüme napib, ei aita see ka.

Huvitab, et mis see tähendab? Et sisuliselt ei seedi toitu ära ja lased selle ilusti endast läbi?

Mul tuttav on, sööb nagu loom, pakun välja kusagil 4000-5000kalorit ja ikka ei tule kaalu juurde. Tee mis tahad. Töö rahulik +trenn (ilma aeroobseta).

Varem arvasin samuti, et küll kaal tõuseb, kui piisavalt süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitab, et mis see tähendab? Et sisuliselt ei seedi toitu ära ja lased selle ilusti endast läbi?

Mul tuttav on, sööb nagu loom, pakun välja kusagil 4000-5000kalorit ja ikka ei tule kaalu juurde. Tee mis tahad. Töö rahulik +trenn (ilma aeroobseta).

Varem arvasin samuti, et küll kaal tõuseb, kui piisavalt süüa.

http://www.youtube.com/watch?v=_6-A0iHSdcA

http://www.youtube.com/watch?v=aSOCZZh1CC8&feature=relmfu

eelmise osa lõpust hakkab teema peale (meil kõigil on mõni sõber, kes sööb väga palju aga juurde ei võta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitab, et mis see tähendab? Et sisuliselt ei seedi toitu ära ja lased selle ilusti endast läbi?

Mul tuttav on, sööb nagu loom, pakun välja kusagil 4000-5000kalorit ja ikka ei tule kaalu juurde. Tee mis tahad. Töö rahulik +trenn (ilma aeroobseta).

Varem arvasin samuti, et küll kaal tõuseb, kui piisavalt süüa.

Huvitav video. Mul on täpselt vastupidi. Viimaste aastatega 120 kilo pealt alla tulles on kaal jäänud 85 peale. Sixpack on normaalselt väljas, parematel päevadel jalgadel ja rinnal triibud näha. Aga sellest allapoole minek tundub hetkel võimatu. Hiired söövad ka varsti juba rohkem. Ja seda 2x päevas trenni juures. Jah, kõik ütlevad et oled oma ainevahetuse aeglustanud bla-bla. Kuid selle kiirendamiseks võin vehkida kõike teha. Aeroobne, HIIT, jõusaalis vaid suured baasharjutused - kükid, lõuatõmbed lisaraskusega, surumised. Ratas, jooks, mida iganes. Hommik: puder või täisteravõileib lihaga. Lõuna - 100g kohupiima või 50g liha. Õhtul peale trenni hunnik köögivilja esmalt. Siis 200g liha või 200g kohupiima. Süsivesikuid ka veidi. Igasugu koogid, kommid, mahlad ja isegi magusamad puuviljad on ammu unustatud. Päev otsa võin lisaks möllata kive tassides või metsas lisaks täiesti söömata seni kuni sõrmed enam ei paindu. Õhtul ilmselgelt ei suudagi isegi tahtmise korral sisse ajada teoreetiliselt kulutatud kaloreid. Ja siis ka kaal grammhaaval kukub. Aga kohe kui lasta veidi tagasi, süüa veidigi rohkem siis lendab kaal üles nagu rakett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul praegu sama seis, mitte küll nii suur kukkumine, aga -8kg ja nüüd seisab või tuleb juurde toitumist isegi vähendades. Internetidiagnoosisin endale liiga liigse kortisooli tootmise, kõik klapib, nüüd proovin seda ravida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga osta endale valgupulbrit, viska enne ja pärast trenni koks sisse. Trennivabal päeval võid ka endale sheigi teha, kui tunned söögikordade vahel, et mahub. Või mis mahub... Tahad juurde võtta siis joo ära, vahet pole kas mahub või mitte. Kuigi minu teadmised ei ole tea, mis head, siiski mingi tõde selle taga peitub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internetidiagnoosisin endale liiga liigse kortisooli tootmise, kõik klapib, nüüd proovin seda ravida.

Millega?

Kortisooli mõõtmine iseenesest ei ole kallis. Aga ma ei tea kus praegu mõõta saab. Diagnostikakeskus kadus ära. Quattromedis ikka vast saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitab, et mis see tähendab? Et sisuliselt ei seedi toitu ära ja lased selle ilusti endast läbi?

Mul tuttav on, sööb nagu loom, pakun välja kusagil 4000-5000kalorit ja ikka ei tule kaalu juurde. Tee mis tahad. Töö rahulik +trenn (ilma aeroobseta).

Varem arvasin samuti, et küll kaal tõuseb, kui piisavalt süüa.

Oleneb, kui palju ta kaalub? Ma langetan ka kaalu ~4000 kcal juures, kusjuures aeroobne 0 ja liikumist vähe.

Aga kui kaalu ei tule, siis tuleb veel rohkem süüa. 2010. a võistluste eel sõin 3 kuud järjest kusagil 8000+ kcal päevas ja kaalu tuli juurde iga nädal 1 kg (mis osa sellest lihas, mis osa rasv oli, on teine küsimus ja ei puutu hetkel teemasse).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×