Jump to content
Silvar Fast

Silvar Rückenberg

Recommended Posts

Silvar,kas või kuidas Tribulus mõikab ka ja palju tarbid seda päevas ?

Mõikab küll,eelkõige avaldub see taastumise kiiruses, mis läbi ka kvaliteetses lihastoonuses raskel treeningperioodil. Võtan 4000mg päevas, 2000mg 30min enne hommiku ja õhtusööki. Võtan regulaarselt igapäevaselt juba 3 kuud, lühiajaliselt mõju ei avalda, et võtad sisse ja läheb kõik heaks :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna puhkasin trennist ja andsin teistele trenni. Kuna köögis vahetati torusid, siis pool päeva olin näljas ja otsustasin enne tööd kiiresti kalorid täis süüa. Nii saigi teekond McDonaldsisse võetud ja 1390kcal korraga sisse söödud. :)

Avastasin netist sellise asja: http://www.abdoking.com/

Nüüd ma tean, et ma ei peagi dieeti pidama, kui sixpacki välja tahan saada, sest selle aparaadiga on lokaalne rasvapõletus võimalik! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba tunne läheb paremaks. Täna ei olnud trennis mitte ühtegi musta kordust, mis tähendab, et varsti saab koormust tõsta. :)

Alustasin lõuatõmmetega, kuid seekord lisaraskuseta, et rõhuda rohkem tunnetusele. Lasin ka filmida, et vaadata, kas ikka teen õigesti ja kas õiged lihased töötavad. Natuke udune on, aga midagi saab aru küll.

Lõppu kerge rind, kuid seekord rõhusin rohkem pikematele seeriatele kergema raskusega. Tunne hea ja arvatavasti teengi kõik kerged trennid 15-20x seerias.

Täna üle pika aja sõin vahepalaks ka mustika pudingut kookoshelvestega. 250g keefiri, 25g pulbrit ja 25g kookoshelbeid - päris hea... LCHF!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningnädal läbi. Täna tegin käsi + kerge õlg. Kätele pole veel korralikku kava leidnud ja hetkel olen alati erinevaid harjutusi teinud. Kuna küünarliigesed suhteliselt hellad, siis rapsima ei hakka - kasutan kergeid raskusi, maksimaalset tunnetust ja täisamplituuti.

Kui teen kergelt mingit lihasgruppi, siis kasutan teistsuguseid harjutusi, et saaks erineva nurga alt lihasele impulssi anda. Tagumisele osale tegin lendamist nii, et käed oli kogu aeg ühes asendis, mitte ei pööranud välja. Hästi kerge raskusega ehk 3kg hantlitega. Ega raskel päeval ka üle 8-10kg kätte ei võta, sest muidu ei tee tööd enam õlg, vaid muud lihased. Olen näinud inimesi, kes õla tagaosa lennutavad suurema raskusega kui neid hantleid suruda jõuavad :D, siis tekib kahtlus, et kas ikka õige lihas töötab :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningnädal läbi. Täna tegin käsi + kerge õlg. Kätele pole veel korralikku kava leidnud ja hetkel olen alati erinevaid harjutusi teinud. Kuna küünarliigesed suhteliselt hellad, siis rapsima ei hakka - kasutan kergeid raskusi, maksimaalset tunnetust ja täisamplituuti.

Kui teen kergelt mingit lihasgruppi, siis kasutan teistsuguseid harjutusi, et saaks erineva nurga alt lihasele impulssi anda. Tagumisele osale tegin lendamist nii, et käed oli kogu aeg ühes asendis, mitte ei pööranud välja. Hästi kerge raskusega ehk 3kg hantlitega. Ega raskel päeval ka üle 8-10kg kätte ei võta, sest muidu ei tee tööd enam õlg, vaid muud lihased. Olen näinud inimesi, kes õla tagaosa lennutavad suurema raskusega kui neid hantleid suruda jõuavad :D, siis tekib kahtlus, et kas ikka õige lihas töötab :P.

Kas ma peaksin ennast puudutanuna tundma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilus sooritus Taavil,homme proovin järgi kuidas mõikab,tundub peaaegu isoleeritud tagaosale.

Veel paremini töötab tagaosa mul siis, kui ma käed üles välja ka pööran.

Kas ma peaksin ennast puudutanuna tundma?

Mille osas? :) Kui mõtled tagaosa lennutamist, siis sul oli ikka väga hea tehnika võrreldes nendega, kes 30kg hantleid kasutavad tagumisele osale. :D Alguses on nagu kerge jõutõmme, et need hantlid liikuma saada ja siis ronivad hantlite vahele nagu jääks tunne, et nad tõesti liigutasid neid hantleid. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile oli jälle meeleolukas poseerimiste päev. Tegemist oli nii palju, et enda trenn jäi nõks katkendlikuks. Tegin 30 min ellipsit, nagu ikka natuke selga ehk siis pullover ja palvetamine plokil kohe otsa. Biitsepsile sai hantlitega natuke vigurdatud.

Poseerimistes on hea näha edasiminekuid, kuigi need tulevad väga vaevalisel. See enda keha tunnetama ja üheaegse pingutamise õppimine on tõsine kunst, mis nõuab kannatust. Ilma pühendumise ja lõputu harjutamise ei tule midagi ning, kui midagi tuleb , siis saab alati paremini. ;-)

Edasiminekud ei ole lihtsad, aga nad on siiski edasiminekud, ka 0 ist 1-ni saamine on juba hea,sest progress on olemas.

Naljakas on ka küsimus, kas selleks mingit kava ei ole, et teed nii ja nii ja siis ongi lihased nii opsti väljas :-D Vastus sellele on lihtne, kui see kõik oleks nii lihtne ja kergesti saavutatav, siis võiks seda teha igaüks. Laval naeratada loomulikult ja kergelt ning ise ränka tööd teha suudavad vaid parimad ! ;-) Kui kulturistid ja fitnessistid oma tavainimesele varjatud töötundide eest raha saaks, oleks nad kõik miljonärid ;-)

Muudetud kasutaja Silvar Fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uus treeningnädal algas. Käte trenni ja rinna trenni vahele jäi liiga lühike paus, et triitseps ei jõudnud ära taastuda. Suht piinarikkalt tuli täna trenn, aga väike areng õnneks ikka oli kahes harjutuses. Lamades surumises 100kg 5x7 ehk igas seerias 1 kordus lisaks. Ja viimases harjutuses, kus teen pausiga surumist trenažööril, tegin ühe korduse viimases seerias rohkem - areng seegi. :)

Kaua lubatud video, kus teen trenažööril käsivarte sirutamist ette. Tegelikult korrektsem oleks öelda trenažööril käsivarte sirutamine ette alla.

Hommikut alustasin täna soolaste pannkookidega. Sisse panin juustu, Nõo Lihavürsti pitsakate vms ehk siis tükeldatud sink, šampinjone ja paprikat. Päris hea :). Kerge magus maitse on pannkoogil, aga olen saanud ka sellist omletti, millel oli samamoodi kerge magus pannkoogi maitse juures ehk kerge nostalgia laks ka :D.

post-4814-0-08270100-1410802955_thumb.jp

Seda ka, et olen kaalust 400g juurde võtnud pärast haigust - 83,2kg. Aga pilt on küll paremaks läinud, seda on ka öeldud ja endale ka juba meeldivam peeglisse vaadata. Toonus on paranenud. Lisaks tunnen, et liigutused raskustega on kergemaks läinud.

Kaloraaž olen endiselt 3300kcal või veidi üle hoidnud. Süsivesikuid 290-320g, valke 260g ja rasvu 100-120g. Vahepeal kõigub rasvade ja süsivesikute suhe, sest kui ei jõua süsivesikuid ära süüa, siis suurendan rasvade osakaalu ja saan lihtsamalt kalorid täis.

Põhilisteks süsivesikute allikaks kasutan tatart, täistera makarone ja piima. Valkudest enamasti kanafilee, piim, lahja kohupiima, juust ning harva ka kodujuustu. Pärast trenni veel valgušeik. Rasvadena hapukoort, juustu ja pähkleid ning põhimõtteliselt võib ka piima siia alla liigitada. See ei tähenda, et ainult neid tarbin, aga need mul menüüs kõige populaarsemad. :) Aga piima joon iga kolme suure toidukorra kõrvale 400ml vähemalt. Hea viis kaloraaži tõsta ja dieedi ajal näiteks asendada see hiljem Coca-Cola Lighti või veega.

Muide kui keegi tahab ülihea maitsega trennijooki, siis soovitan julgelt Fast BCAA sidruni maitset. Vend juba võtab mult seda trenni kaasa ja Kädy ka naudib vahepeal mu trennijooki :P.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas see maitseta pannkoogi segu on ka? Annaks ka nö soolaseid pannakaid nendega teha?

Olen täitsa kimbatuses kas osta neid maitsega või pigem ilma. Nii palju uusi tooteid välja tulnud, et kisub lausa kirjuks silme ees :D

Soolaste pannkookide tegemiseks on see maitsetu parim ,sest teised on reaalselt magustajagamagusaks tehtud. Olen kõiki kolme maitset söönud ja kõik on väga ok. Seega ühegagi mööda ei pane. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et pole pikka aega kala söönud ja 2x nädalas ikka võiks seda teha. Võtsin lihtsalt poest suvalise konservi.

Sai haaratud Kalapallid tomatikastmes. Hind: 0,56€, kaal 240g. Valke ühe pakendi kohta 24g ja kaloreid kokku ~240kcal. Maitse oli ka täitsa OK. Sisuks oli kalahakkliha pallid tomatikastmes.

post-4814-0-55926300-1410889359_thumb.jp

Täna trennis sain jälle kinnitust, et kõik läheb hetkel tõusvalt mäest üles. Üle pika aja jälle tegin istudes hantlitega surumist õlale 35kg hantlitega. Tegin alguses 4x6, et ei kannataks amplituut ega tehnika. Lendamine 16kg oli ka üsna kerge ja kuna minek oli hea, siis tõstsin edaspidi igas harjutuses raskust. Positiivne oli see, et raskuse tõstmisega ei kannatanud ka ükski harjutus tehnika poolest.

Homme puhkan trennist ja võib-olla lähen õhtul ratast sõitma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene sõit rattaga tehtud. Tartu ja tagasi - kokku tsipa üle 28km ja keskmine kiirus 23.3km/h. Mõnus rahulik tempo, et isegi higi ei võtnud välja. :)

Hetkel tänane kaloraaž 3767kcal ja enne magamaminekut veel väike eine ja siis tuleb vist 4000kcal kokku. Vahepeal võib ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna plaanis ühistreening Allani ja Kristjaniga. Plaan teha Selg, õlg ja kerge biitseps ning näpuotsa täis kõhtu. Siin ei ole midagi, tuleb rihmaks tõmmata ;-) Usun, et tuleb üks 2h trenn. Pärast seda, ajal kui Allan ja Kristjan saunas taastuvad on mul plaan teha veel ühistreening Reedaga.Orienteeruvalt peaks täna tulema trenni 4h. Kerge see olema ei saa, kuid eks Fast Bcaa, Olimp tribusteron ja kosutavad Fast pannkoogid aitavad mind.Ja kui hästi läheb saate ka trennist video kokkuvõtte ;-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin selga. Ei hakkanud raskusi juurde lisama, kuigi oleks lubanud, aga parem proovisin rõhuda veel suurema tunnetuse peale kui varem. Lõuatõmmetele lisasin lihtsalt korduseid juurde. Alatõmbel lasin liiga suurde venitusse ja lõi ebameeldiva pinge kuskile iliac cresti sisse. Täna on juba paremaks läinud ja arvatavasti tegu ehmatusega. Võtan õhtul rulli kaasa ja rullin tuharat ning idee poolest peaks paremaks minema. Kuigi plokil suuri raskusi ei kasuta, aga eest tõmmete puhul vist võiks igaks juhuks alaseljal mingit tuge kanda.

post-4814-0-42097000-1411118906_thumb.jp

Eile tuli veel selline mõte, et teeks lavašši. Tegin tortilladest. Määrisin tortilla sulajuustuga kokku, paprika tükid peale, sinki või makrat, salati leht ja rullisin kokku. Hästi lihtne. Lasin natuke seista ja valmis. Täna hommikul sõin isegi veel. :) Muidugi võib veel kurki, tomatit või mis iganes sinna sisse panna.

post-4814-0-62826400-1411119046_thumb.jp

Täna õhtul plaanis käed ja õhtul Colin McRae Rally 2004 LAN party perekonnaga nagu eile õhtul. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis alustan 3 päevast ja 2 ööst matka oma parimate sõpradega.Nii, et Valgamaa jahimehed , ilus oleks, kui te meid mõne põdrapähe maha ei laseks ;-)

ilmselt kilometraasilt ei läbi palju , kuid kuna marsuut kulgeb läbi metsade ja soode, siis on 50-60 km päris arvestatav. Kindlasti üritan põnevamad ja naljakamad seigad tuua ka teieni, nii sõnas kui pildis. Teekonnal üritan lihast üleval ja teravana hoida Fast Bcaa ga. Loodan, et ka ilm soosib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningnädal läbi ja vist täna leidsin endale käte treeningkava. Üritan kasutada biitsepsil erinevaid haarde nurkasid ja triitsepsil püüan töödelda kõiki kolme pead ehk siis käte asendid on erinevalt. Lisasin sisse ka rööbaspuudel surumise, aga see alles kolmas harjutus. Ei taha seal suurt raskust kasutada. Tänagi tegin tutvumise mõttes 15kg kettaga 4x8 ja hästi rahulik liigutus. Järgmine kord kindlasti 20-25kg, et ikka väsiks ka. Püüan võimalikult püstist asendit kasutada, et rinda ja õlga töösse ei haaraks. Iga harjutuse puhul püüan kasutada võimalikult puhast tehnikat, et ei koormaks liigselt küünarliigeseid ja käsivarsi. Kui varem on juba mingi vigastus olnud, siis on kerge tagasi tulema ning seda küll nüüd vaja ei ole. :)

Tegin üldse kordustega väiksed vangerdused ja vaatan, kuidas toimima hakkab. Põhitrennis kasutan 8 korduselisi seeriaid, äärmisel juhul 10-12 ja kergel päeval 15-20. Ehk siis püüan vahepealse pikkusega seeriaid vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Matkal käidud ;) Nagu puhkuse ikka esiotsa on väsimus suurem, kui sõna puhkus endas kätkeb. ;) Aga oli tore, kuidas teisitigi saaks olla koos parimate sõpradega looduse rüppes. Müttasime siis ringi Otepää ja Kääriku kandis. Läbisime orienteeruvalt 40-45 km , aga sel maastikul nõudis see ikka parajat pingutust. Loomulikult ei pääsenud ka pisikestest villides.

post-28465-0-56050200-1411401203_thumb.j

post-28465-0-25181200-1411401257_thumb.j

post-28465-0-63995800-1411401315_thumb.j

post-28465-0-99122500-1411401374_thumb.j

post-28465-0-62815600-1411401421_thumb.j

post-28465-0-19249200-1411401477_thumb.j

post-28465-0-23131700-1411401565_thumb.j

post-28465-0-53715900-1411401603_thumb.j

post-28465-0-57261500-1411401679_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn tehtud. Lamades surumises tuli 100kg 5x8 kenasti ära. Viimane kordus vajas tõsisemat pingutust. Edasine trenn läks kergelt 4x15 igas harjutuses ja 50% raskusest, mis muidu seerias kasutan, sest käsil kerge nädal.

Aga uskumatu kuidas kaalu langusega surumine langeb. Täna just mõtlesin, et kui kaalusin 85 ja kopikaid, siis tegin 125kg 5x6. Tänane kaal oli 83,8kg - vaikselt tõuseb. Kui olin oma "tippkaalus" 89.9kg, siis oli igas harjutuses jõudu nagu loomal. Kõik tundus nii kerge ja hea suur oli olla ka. Aga endal oli ikka raske ja ebamugav seda rasva kaasas tassida.

Hoian endiselt kaloraaži 3000-3300kcal peal (oleneb kulutusest) ja liigun rahulikult kaaluga üles. Kui peaks kaal seisma jääma, siis tõstan tsipakene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli puhkepäev. Parim viis puhkepäeva möödasaatmiseks on hea kerge jalatrenn. :)

Hästi kergelt jalapressi 6x15
Jõutõmme jalad kitsalt pealthaardes 4x8
Säärte kõverdamine 4x8
Päkkadele tõusud 5x8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tänane trenn:

  • Pausiga surumine: 20x20kg, 10x40kg, 8x60kg, 10x6x77kg
  • Kükk: 10x20kg, 10x50kg, 8x70kg, 8x5x98kg
  • Jõutõmme: 10x70kg, 8x110kg, 5x5x147kg
  • Lõuatõmbed plahvatuslikult laialt all pausiga: 4x10
  • Biitseps istudes hantlitega: 4x(12+12)x(11,5+11,5)kg
  • Kõht jalgade tõsted maas: 4x20

Sellel nädalal alustasin 3x3 kava. Üritan jõudu üles ajada 22. novembriks, kui eeldatavasti toimuvad "EMV klassikalises jõutõstmises". Olen paar korda varem ka seda kava läbi teinud ja minu puhul see süsteem toimib. Ei looda nii palju juurde saada, kui kava prognoosib, aga mõni kilo võiks lisanduda küll. Põhiline on vigastusi vältida ja korralikku tehnikat hoida. Lisaks kavale teen igal trennipäeval mõne harjutuse kergelt lisaks. Hommikune kaal endiselt 74,5-75,0 vahel. Kel huvi kava vastu siis ---> 3X3.xls

Lisasin paar videot viimase aja tugevamatest trennidest:

Kuulmiseni !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootame-vaatame huviga, millal sa, Allan, kulturistide leerist ametlikult jõutõstjate leeri üle tuled. Ametlik ületulemine loetakse toimunuks, kui sa hakkad kükkides kangi õiget pidi pukilt võtma (s.o näoga puki poole) ega vaata harjutuse ajal enam peeglisse :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tribulus on habeme ette kasvatanud? :D

Allan, kuidas muidu on tõmbega. Kas nullpunktist areneb max paremini kui pideva pingega sul?

"Ameerika toidulisandid" :D. Tõmmet olen alati teinud nullpunktist, kuna kangi maast lahtisaamine on minu puhul kõige suurem probleem. Kui liikuma hakkab, siis tõmban tavaliselt ära ka.

Ootame-vaatame huviga, millal sa, Allan, kulturistide leerist ametlikult jõutõstjate leeri üle tuled. Ametlik ületulemine loetakse toimunuks, kui sa hakkad kükkides kangi õiget pidi pukilt võtma (s.o näoga puki poole) ega vaata harjutuse ajal enam peeglisse :D.

Haa :D. Seda kommet vist ümber ei harjuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge nädal läbi ja järgmisest nädalast suuremate raskustega jälle. Püüan nüüd mõnes harjutuses rohkem suutlikuse piirini minna, kuid mitte iga kord. Mõni üksik harjutus ja mõni üksik trenn. Ei taha vastu seina joosta.

Mõned pildid ka sai tehtud. Paned mõned ka siia vaatamiseks.

post-4814-0-51110400-1411910105_thumb.jp

post-4814-0-82009100-1411910105_thumb.jp

Off-seasoni kohta paras rasvaprotsent, mida püüan hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×