Jump to content
Tan3l

valu

Recommended Posts

mul on õlgades valus kui tõstan mingit raskust (käsi sirgelt enda kõrval ja tõstan mingit raskust õlakõrgusele hoides kätt koguaeg enda kõrval) siis käib terav valu korraks läbi õla.. mida raskem raskus seda valusam.

käisin traumatoloogi juures (ortopeed).. vaatas pilti õlgadest..ei leidnud mingit viga ja ütles et tee VÕIBOLLA rohkem selliseid harjutusi et siis kaob valu (paistis et tema ka ei tea nii hästi).

ja kui ma nüüd teen siis käib käsivarres (umbes 2 cm õlast allpool) selline valu läbi kui raskusttõstan. kas asi võib olla liigestes? kas tõesti see aitab kui teen neid harjutusi edasi?

või ei tohikski teha neid harjutusi? ja tõesti vastake ainult need kes teavad sellisest asjast.

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi on liigestes siis tasuks proovida fastum geli, aitab kindlasti.! Viga võib olla ka selles et koormad oma õlgu liig palju.Lase puhata neil!!

minu arvamus siis sellest asjast,aga las targemad annavad paremat nõu..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli sama asi. Nüüdseks juba läinud, sest võtsin puhkuse ja hoidusin suuri raskusi tõstmast selle käega. Mina isiklikult arvan, et Fastum Gel on jama. Mul pole sellest kunagi abi olnud. Aga üroovida tasub igal juhul. Ja kindlasti tee trennist paus. Head paranemist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irwww@fastum geel purgis alla võtta :D

tegelikult ma arvan, et oleg mõtles ikka ultra geli. sobivad ka muud ligesetoidud. endalgi sarnane mure olnud kuid niikui glükosamiini tablette hakkasin alla ajama, valu kadus. et siis kasuta liigesetoite!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jep,ma hakkasin ka mõtlema,et ta arvab hoopis ultra geli,sest siin on sellest juttu ka olnud et ühest ultra geli purgist veel täieliku valu kaotamiseks ei piisa!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ei ole ka Fastum Gel millegi vastu aidanud, liigesehädade korral olen söönud Protein No1, seda juba aastaid ja siiani liigesed kestavad. Üldjuhul tuleks koormust vähendada, vähemalt nende harjutuste puhul, kus õlg koormust saab, läbi valu läheb asi veel hullemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×