Jump to content
qwee

segaduses

Recommended Posts

Siit tekibki küsimus, et kas on kohe vaja karjuma hakata, kui midagi avastatakse..? Seda enam, kui väga tihti jõutakse ringiga lõpuks tagasi sinna, kus 50a tagasi oldi, ja siis läheb ring uuesti käima ^_^

Ja mis puutub 50a vanustesse materjalidesse, siis olen lugenud ja oman täpselt sellest ajastust raamatuid, kus räägitakse täpselt samu asju toitumise ja treeningu kohta mis praegu ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit tekibki küsimus, et kas on kohe vaja karjuma hakata, kui midagi avastatakse..? Seda enam, kui väga tihti jõutakse ringiga lõpuks tagasi sinna, kus 50a tagasi oldi, ja siis läheb ring uuesti käima ^_^

Ja mis puutub 50a vanustesse materjalidesse, siis olen lugenud ja oman täpselt sellest ajastust raamatuid, kus räägitakse täpselt samu asju toitumise ja treeningu kohta mis praegu ^_^

Selle kohta on lihtne video:

Teadus areneb pidevalt ning uusimaid avastusi tuleb arvesse võtta. Ning kui neid on piisavalt palju, et põhjendada olemasolevate teguviiside muutmist, siis tuleks seda ka teha. Mitte jääma igavesti ootele kuna kardetakse muutust.

Jah - Old-school meetodid töötavad. Pole keegi ever sellele vastu vaielnud. Aga kui saaks ka lihtsamalt? Mugavamalt? Ennast säästvamalt?

Kas on tõesti mõtet tuima põikpäisusega lõpmatuseni vastu pressida? Minu arust ei ole. Aga ju mõne arust on. Kas siis selle pärast, et tõendusmaterjal ei ole nende arust veel piisavalt paikapanev või nagu tihedamini juhtub - vastavate teadmiste puudumise tõttu nähakse kõikke teaduslikku, kui midagi võõrast mida praktiliselt kasutada ei osata ning seega rünnatakse ka selle tõesust...

Uusi asju kardetakse. Ei tea miks. Areng on ju hea. Enamik inimesi oleksid õnnelikud kui saaksid teada, et vormi saab lihtsamalt ja mugavamalt. Kuid siin foorumis on tunne, et Tahetakse rohkem vaeva näha, piinelda dieetide käes jms.

Absurd. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa päris täpselt aru mida sa selle videoga öelda tahtsid või mis osa mu jutust sellega ümber lükata..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa päris täpselt aru mida sa selle videoga öelda tahtsid või mis osa mu jutust sellega ümber lükata..

Seda, et ei saa lõpmatuseni ootama jääda kuni iga uus avastus on 100% iga nurga alt end tõestanud, sest niimoodi jäädki ootama.

Keegi ei käsi esimese pool-vigase uue uuringu põhjal oma toitumist ümber teha. Aga kui ikka aastakümnete jagu erinevat teaduslikku materjali viitavad sinnapoole, et asjalood käivad nii või naapidi - siis teatud hetkest muutub vastuseis muutustele lihtsalt tobedaks.

----

Siuke tunne nagu vanakooli kulturistid on kõik mehemürakad kirvega puid raiumas ning siis tuleb mingi uus tüüp, kes lubab kõik puud 10x kiiremini ja kergemini maha võtta ja seda mootorsae abil. Mootorsaag millest ükski vanakooli mees ei tea aga midagi. Ta naerdaks lihtsalt välja selliste väidete peale.

Naerdaks arvatavasti ka siis välja, kui see tüüp viskaks kõigile 100 erinevat uuringut näkku, mis näitavad mootorsae töömehhaanikat ning katseid puude mahavõtmise kiiruses.

Naerdakse välja kuna ükski mehamürakas ei taipa midagi tehnoloogiast, mis seda mootorsaagi juhib ning keegi pole oma silmadega näinud ega praktikas seda asja kasutanud.

Ei aita ka pildid metsalagendikust, kus sadu puid maha võetud, kus tüüp poseerib mootorsaega. Kuidas nemad teavad, et see saag oli mis seda korraldas. Jälle naerdakse välja.

Isegi see ei aita, kui neile meestele see saag kätte anda. Sest kasutada ikka ju ei osata. Pekstakse saag vastu puud puruks ja naerdakse, kuidas kasu sellest pole midagi ning saagida ka korralikult sellise asjaga ei saa. Mõttetu eksole.

Ainuke võimalus neile inimestele selgeks teha sae effektiivsust ja kasutuskõlbulikkust on ise saag kätte võtta ning üks puu kärmelt maha saagida. Ning seejärel saag mingile suvalise mehamürakale anda ning õpetada teda sama tegema. Õpetada bensiini juurde valama, õpetada saagi hooldama jne.

----

Mul on tunne nagu ma prooviks kõigile seda mootorsaagi maha müüa aga kõik naeravad mind välja, sest keegi pole varem millestki sellisest kuulnud või siis on kuulnud aga pole proovinud. Või on proovinud aga Valesti.

Ja siin ma siis istun. Saen vaikselt aga rahulikult ja mõnuga oma puid ja mõtlen, miks kõik higistavad ja oigavad oma pisikeste kirvestega elu eest suuri puid maha võttes. On ju kergem viis olemas... Oh jah. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa selle ootamise osas muidugi nõus, ma mõtlesin et see käis muu kohta..

Aga ega siis polegi muud kui puu või paremal juhul mitu maha saagida, mitte rääkida selle saagimisest ja kuidas pilpaid lendama hakkab ^_^ ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa selle ootamise osas muidugi nõus, ma mõtlesin et see käis muu kohta..

Aga ega siis polegi muud kui puu või paremal juhul mitu maha saagida, mitte rääkida selle saagimisest ja kuidas pilpaid lendama hakkab ^_^ ?

Jep. Olen nõus.

Töö selle kallal käib nii praktilises mõttes, kui ka teooria osas. Kahjuks ei ehitatud Roomat üleöö, seega on areng nagu ikka piisavalt aeglane, et minu kannatus proovile panna ja tekib vajadus see pinge kuskile välja elada :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seega on areng nagu ikka piisavalt aeglane, et minu kannatus proovile panna ja tekib vajadus see pinge kuskile välja elada :P.

Aga ega sinu ajudeni nagunii see ei jõua, millest peaksid esimesena alustama. :)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin ka sellist müstilist rida "0 veregrupi inimestel aeglustavad piimatooted ainevahetust".

Ma olen kindel, et seda ei kinnita mitte mingisugune teaduslik teadmine füsioloogiast.

Mhmm, mul tõusid ka kuklakarvad selle peale.

Mina oma A-grupiga sain kunagi hullumeelse toiduainete kombineerimise, vältimise ja jälgimise peale aastaga 20 kilo alla, boonuseks tõsised toitumishäired, millest lahti saamiseks läks umbes kolm aastat.

Ei soovita selliseid piiramisi mitte kellelegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×