Jump to content
pound 4 pound

Nitro Tech + Glutamiinpeptiidid

Recommended Posts

Ei oska kahjuks kommenterida Nitro Techi toimet, ei ole proovinud, üldse peab mainima, et ma olen suhteliselt väike eksperimenteeria toidulisadega, on rida väljkujunenud tooteid mida olen harjunud tarbima ja mis tulemusi on andnud, nii ei pea vajalikuks kogu aeg otsida midagi paremat. Enamjaolt olen tarbinud Tai Kane tooteid, neid oskan ka soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ostnud, kuid plaanisin. Mul whey2 sai otsa. Ma mõtlesin osta proteiini ja glutamiini ja neid kokku segada.

lihtsam/odavam oleks osta ju Whey Drink Glutamine Peptide. sellele pole ju enam midagi juurde vaja lisada. absoluutselt kõik on sees mis vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan et veel odavam on osta mesotech. seal on veel rohkem asju sees ja ka maitse on tapvalt meeldiv.kreemjas. oi. aga seda ikka siis kui muidugi piisavalt mees oled ja maitsepärast kohapeal südamevapustust ei saa. siis läheb jah liiga kalliks kätte. no ühe korra saidki panna ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proteiinid on kas siis 1 valk või mitu eri valku segatult! massilisajates on praktisidelt kõik või vähemalt palju lihase kasvuks vajalikke ained! taastajad sisaldavad palju süsivesikuid mis kiirelt kulutatud energia tagasi annavad! :D

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pound 4 pound mine võta raamatukogust keskooli bioloogia osa ja loe ainevahetuse(metabolism) osa läbi siis saad toitumisest paremini aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×