Jump to content
vend vähk

Lõuna Eesti Lahtised KV abs võitja Nikolai Kornõshev. Protokollid, järelkaja

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Janar alustab oma tuntud tagasihoidlikuses ( toim.)

Kindlasti ma ei ürita teha järgi Maestro Otsust, aga, kuna ma sellel võistlusel üks kohtumõistja olin, siis kindlasti mingid emotsioonid mul kohtunikuna ka ju tekkisid. Üritan teile neid mõtteid võimalikult lühidalt ja hästi mõistetavalt ka edasi anda. Kõige pealt ütlen ära, et see kohtuniku töö on üks väga tänamatu töö. Ei tahaks kellelegi liiga teha. Tean, mida tähendab võistlusteks valmistumine, sellest tulenevalt on kõik võistlejad suurt tunnustust väärt. Loe edasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kõigile, kes on viitsinud oma pilte üles panna. Ma tean, et üks hobifotograaf tegi eile umbes 1500 pilti ja lubas need minuni toimetada paari päeva jooksul. Eks annan siis teada, kus neid vaadata saab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju Õnne Imrele kordaläinud võistluse puhul. Olen väga rahul ning usun, et osalen ka järgmine aasta sel võistlusel, kuid siis juba kuiva vormiga sest kuivus maksab :rolleyes: Seekord olin pehme naq ahjusoe sai :P Sellest ka tulemus.

Hetkel ei hakka midagi lubama, aga võimalik, et ka selle aasta detsembriks organiseerin järgmise sellise võistluse. Hetkel veel kõik lahtine ning viimase võistluse logistilised momendid vajavad veel tagant järgi kokkuvõtete tegemist. Igal juhul oli tore Team Kooviti võitlejaid sellel võistlusel nii võimsalt paugutamas näha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Panin ka FB mõned sõbraga kahepeale tehtud pildid... http://www.facebook....35069484&type=3

Videod üritan täna ära teha.

Üks võistluskogemus käes, järgmine kord kindlasti vaja paremat grimmi ja pooset.

Tänud järjekordsete piltide eest ning vorm oli sul hea, aga grimm ning poseerimine vajavad kindlasti parandamist! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IMG_9279.jpg

Paneb äkki mõne inimese (kohtuniku) südametunnistuse tööle! Sõnu pole vaja :)

Henri ühe pildi põhjal ei saa tulemust ennustada, Bikinis on ka mitte vähe tähtis lavaline liikumine, poseerimine jne. Alade puhul mida ei saa sentimeetri või stopperiga mõõta jääb alati üles küsimus, et miks nii, kuid sellega tuleb harjuda kui selle alaga tegelete, see on nagu koertenäitus.... :D kus sa aru ei saa, miks minu loom kõige paremkas ei osutunud. Ise ma kohal ei olnud ja ei kommenteeri tulemusi, kuid räägin nö laiemalt olen ka ise kohtunike osas kriitikat teinud, kuid nüüd olen sellest loobunud, sest kui inimesed on sinna züriisse varasemate teemete eest valitud, siis nad on ka pädevad hindama, kas see langeb alati kokku publiku arvamusega see on iseasi, igaüks on ikka oma lähedaste poolt. Võtke rahulikult ja olgu öeldud, et tuleb olla nii hea et kõik seda märkavad ja siis ei jää ka kohad tulemata nagu elu on näidanud.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-22113-0-03512700-1333965399.jpg

Oi kui palju häid pilte sellest üritusest! Viimase peal! Teada on, et veel vähemalt kahe fotograafi teosed on alles tulemas! Väga lahe! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

IMG_9279.jpg

Paneb äkki mõne inimese (kohtuniku) südametunnistuse tööle! Sõnu pole vaja :)

Väike kommentaar minu, kui kohtuniku silmade läbi!

Kui sportlased on väga sarnaste vormidega ( nagu antud võistlusel oli), võetakse arvesse järgmised asjad: tatoveeringud, grimm ja ja esteetilisus. Antud võistlusel oleksid kohad võinud ka jaguneda teisiti, kuid grimm oli asi mis sai kindlasti saatuslikuks.

Tuletan meelde, et bikini fitness pole missivõistlus!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne kõigile:)

Tuleb tõdeda, et 18 aastaseid imemehi meil kunagi ilmselt olema ei saa. Sel lihtsal põhjusel, et meil on piisavalt tõhus dopingukontroll:) Isegi, kui nad on olemas, siis laval me neid ei näe.

Küll aga hakkab see ennast meeste klassis ära tasuma, kui meie mehed kõik edukalt suurvõistluste kontrollid läbivad. Ei ole ju alaliidule vaja, et meil igal tiitlivõistlusel keegi põruks. Meedia saaks jälle lõugu laksutada ja kasuks see kindlasti ei tuleks. Pikemas perspektiivis kasvab läbi selle ka ala kandepind mis on kõige tähtsam:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneb äkki mõne inimese (kohtuniku) südametunnistuse tööle! Sõnu pole vaja :)

Hehe, mulle meenub kohe see...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne kõigile:)

Tuleb tõdeda, et 18 aastaseid imemehi meil kunagi ilmselt olema ei saa. Sel lihtsal põhjusel, et meil on piisavalt tõhus dopingukontroll:) Isegi, kui nad on olemas, siis laval me neid ei näe.

Küll aga hakkab see ennast meeste klassis ära tasuma, kui meie mehed kõik edukalt suurvõistluste kontrollid läbivad. Ei ole ju alaliidule vaja, et meil igal tiitlivõistlusel keegi põruks. Meedia saaks jälle lõugu laksutada ja kasuks see kindlasti ei tuleks. Pikemas perspektiivis kasvab läbi selle ka ala kandepind mis on kõige tähtsam:)

Jah, 90-datel veeres lavale ikka päris pirakaid noori ja juunioreid. Samas päris paljudest tolleaegsetest härgadest ei ole enam midagi kuulnud. Ei tea, kas elavad enam. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See võistlus andis mulle väga hea esimese kogemuse:) Suured tänud korraldajatele ja toetajatele!

Kindlasti oli see võistlus mulle ka õppimise koht, eriti grimmi osas. Sain juba häid nõuandeid ja kindlasti olen järgmine kord selles osas targem.

Samuti on see ala üsna subjektiivne ja hinnatakse väga palju erinevaid nüansse. Seega tuleb igast kogemusest midagi õppida, et toimuks iga korraga edasiminek:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kommentaar minu, kui kohtuniku silmade läbi!

Kui sportlased on väga sarnaste vormidega ( nagu antud võistlusel oli), võetakse arvesse järgmised asjad: tatoveeringud, grimm ja ja esteetilisus. Antud võistlusel oleksid kohad võinud ka jaguneda teisiti, kuid grimm oli asi mis sai kindlasti saatuslikuks.

Tuletan meelde, et bikini fitness pole missivõistlus!

Kuna protokollis võistlejate numbreid ei ole, siis ei oska öelda kes keda võitis ja mille peale pahane ollakse. Nimesid ka kahuks ei tea näo järgi. Küll aga sinu jutust on jäänud välja aspekt, mis on ikka tähtsam (minu arvates) kui kõik sinu ülesloetletud asjaolud. Proportsioonid nimelt! Mõni kohtunik hindab muidugi (hetke)vormi rohkem, aga ilusaid proportsioone saavutada on ikka palju keerulisem (vahel ka võimatu) kui kõike muud.

Muidugi tätokat maha võtta on ka suht võimatu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna protokollis võistlejate numbreid ei ole, siis ei oska öelda kes keda võitis ja mille peale pahane ollakse. Nimesid ka kahuks ei tea näo järgi. Küll aga sinu jutust on jäänud välja aspekt, mis on ikka tähtsam (minu arvates) kui kõik sinu ülesloetletud asjaolud. Proportsioonid nimelt! Mõni kohtunik hindab muidugi (hetke)vormi rohkem, aga ilusaid proportsioone saavutada on ikka palju keerulisem (vahel ka võimatu) kui kõike muud.

Muidugi tätokat maha võtta on ka suht võimatu. :)

Loomulikult on see väga tähtis asi hindamisel, kuid ma ei pidanud vajalikuks seda siia nimekirja lisada hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, mulle meenub kohe see...

Eks ta selle va iseloomu pärast ilmselt bodybuilderist murdereriks hakkaski. Nüüd peaks kinni istuma juba mõnda aega. Nimi vägev aga teod paraku mitte. Kuid me võime teda kohata veel mastersite sarjas kuna wiki ütleb: Craig Titus is eligible for parole release on December 23, 2026.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult on see väga tähtis asi hindamisel, kuid ma ei pidanud vajalikuks seda siia nimekirja lisada hetkel.

Jagan siin Marko seisukohta - proportsioonid on selle ala juures nr.1, ka bikiinivõistlejad peavad tegema lihastreeningut, mis iganes see ka ei oleks, sest lihtsalt lodevat liha, mis küll näo poolest kena, on halb vaadata. Üldmulje koosneb proportsioonidest, treenitusest, millele lisanduvad meik, soeng ja üleüldine naiselikkus. Sama on ka bodyfitnessi puhul, ainukese vahega, et siin on veelgi suurem rõhk proportsioonidel ja treenitusel. Ma ei tunne isiklikult ühtegi bikiinivõistlejat, kuid minu silmis (piltide järgi) oli neiu Sirel väärt kindlasti paremat, kui mitte parimat kohta sellel võistlusel. Kuna tegemist on siiski SPORDIGA, ei saa lihtsalt ilusad ja saledad tüdrukud loota sellele, et tulevad lavale ja "paugutavad" - tööd peab tegema ja vaeva peab nägema, sest ala nimi on ikkagi bikiiniFITNESS, mitte missivõistlus :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik need, kes osalesid LEKV bikinifitnessis on ka algajad, kellele see võistlus on heaks kogemuseks enne suuremaid võistlusi. Ilusat lihast ei kasvatata ühe päeva või kuuga.

Tublid tüdrukud kõik, et võistlema tulid ja järgmine võistlus võib paremusjärjestus olla hoopis teistsugune. Kurat te hädaldate, tehke järgi või paremini siis. Küll tüdrukud edasi treenivad ja järgmine aasta on ka tase juba hoopis kõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×