Jump to content
matroxx

Magamine peale jõusaali treeningut

Recommended Posts

Tegelen sprindiga.hiljuti,nii umb 3 kuudu tagasi alustasin saalis jõutreeninguid.

Tasapisi olen selleajaga raskust juurde lisanud ning vaikselt toimub ka areng.

Probleem on aga selles,et pärast iga rasket treeningut,eriti päeval mil olen rasket jõutõmmet teinud on öine uni vaevaline.Pärast küki trenni selliseid probleeme üldiselt ei esine.

Kuigi tunnen peale trenni mõnusat väsimuse tunnet siis see kahjuks und ei taga,kehast õhkub õrnalt sellisit kuuma tunnet ning püsib ka mingilmääral selline vaevutuntav ärevuse kuid selge ebamugavuse tunne.

Voodis lebamine tundub selline nö võõras ning ebamugav.Magama jään tihti alles tundide pärast kui sügavam väsimus kadunud.

Sellele järgnevad tihedamad ülesärkamised ning segased unenäod.

Ise kahtlustan ületreenitust kuid tihtipeale on treeningpäevi kus tunnen end värskena ning samas suudan sooritada isiklike rekordeid nii jooksudes kui ka saalis rauda tõstes.

Kindlasti pole ka toitumine nii grammi pealt paigas kuid usun,et vajalikud toitained saan kätte.

Muude põhjustepeale mõtlen hetkel lausa pisikese hirmuga :(

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise selle kõik üle elanud, viitab ületreeningule. Kui lihased taastuvad võibolla ära sul siis närvisüsteem mitte.

Oli perioode, kus vahepeal ei saanud 3-4 ööd jutti normaalselt magatud aga ikka oli vaja trenni ronida. Ja suutsin ka sellel perioodil pidevalt rekordeid teha. Kuid lõpptulemus võib väga jamaks osutuda kui nii pikalt jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, mul on just vastupidi - mida karmin trenn, seda parem uni. Teinekord kui võimalik(nt suvel sai), siis olen isegi kohe pärast intensiivset trenni koju magama läinud ja uni missugune :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelen sprindiga.hiljuti,nii umb 3 kuudu tagasi alustasin saalis jõutreeninguid.

Tasapisi olen selleajaga raskust juurde lisanud ning vaikselt toimub ka areng.

Probleem on aga selles,et pärast iga rasket treeningut,eriti päeval mil olen rasket jõutõmmet teinud on öine uni vaevaline.Pärast küki trenni selliseid probleeme üldiselt ei esine.

Kuigi tunnen peale trenni mõnusat väsimuse tunnet siis see kahjuks und ei taga,kehast õhkub õrnalt sellisit kuuma tunnet ning püsib ka mingilmääral selline vaevutuntav ärevuse kuid selge ebamugavuse tunne.

Voodis lebamine tundub selline nö võõras ning ebamugav.Magama jään tihti alles tundide pärast kui sügavam väsimus kadunud.

Sellele järgnevad tihedamad ülesärkamised ning segased unenäod.

Ise kahtlustan ületreenitust kuid tihtipeale on treeningpäevi kus tunnen end värskena ning samas suudan sooritada isiklike rekordeid nii jooksudes kui ka saalis rauda tõstes.

Kindlasti pole ka toitumine nii grammi pealt paigas kuid usun,et vajalikud toitained saan kätte.

Muude põhjustepeale mõtlen hetkel lausa pisikese hirmuga :(

See on ühekordse ülekoormuse sündroom, sest jõutõmbega töötab rohkem lihaseid kui kükiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna treenin saalis ainult korra, kaks nädalas siis arvan ka,et korraga teen vist liiga palju harjutusi.Pean sisse jätma ainult vajalikumad harjutused ning ühtlasi sellega lühendan ka treening aega.sageli venib treening nii 2-2,5 tunni peale ning tunnen et energiavarud on juba peale 1,5 tundi otsas.

ilmselt selge näide jälle kus rohkem ei tähenda ilmtingimata paremat,kvaliteetsemat treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna treenin saalis ainult korra, kaks nädalas siis arvan ka,et korraga teen vist liiga palju harjutusi.Pean sisse jätma ainult vajalikumad harjutused ning ühtlasi sellega lühendan ka treening aega.sageli venib treening nii 2-2,5 tunni peale ning tunnen et energiavarud on juba peale 1,5 tundi otsas.

ilmselt selge näide jälle kus rohkem ei tähenda ilmtingimata paremat,kvaliteetsemat treeningut.

Võid ju treeningpäevi juurde tuua. 1,5h olekski optimaalne trenni pikkus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×