Jump to content
Arnold

Team Kiivikas - Saage tuttavaks Teami uue liikme Madisega (Karm lugu)!

Recommended Posts

Tere kõigile!
Saan lõpuks enda tutvustuse ka ära teha.

Olen siis Stanislav Štõkov ja tulen algselt Pärnust. Oti juhendamise all olnud viimast 1,5 aastat. Vanust on 22 ja hetkel õpin Tallinna Tehnikaülikoolis soojusenergeetikat.


Väiksena sai suhteliselt vähe spordiga tegeldud, nii palju kui kehalise kasvatuse tundides oli nõutud ja väljas mängitud. Suurem huvi hakkas tekkima 9.ndas klassis, kus ma ka esimest korda jõusaali läksin. Saali seinte peal oli Oti pildid autogrammiga, amazon.ee ja Robocop postrid, mis andsid lisa motivatsiooni :D.
Kuna teadmisi polnud ja spordist elukauge, siis nii võrd trennist ei saanud rääkida vaid pigem 2-3 tunnistest rapsimis sessioonidest :D

Ajapikku teadmised täienesid, kuid polnud treeningus kindlat suunda kuna kogu aeg katsetasin igasuguste meetodiga, mis leitud netist ja areng oli päris kesine.
Kuskil 12.nda klassis lugesin fitness.ee, et Tallinnas on kulturismi noorterühmad. Tekkis suur huvi selle vastu ja sai otsustatud kui lähen TTÜ-sse õppima, siis ka 100%-lt lähen katsetele.


Kuid vahepeal otsustasin ära käija kaitseväes, et saaks selle kiiremas korras kaelast lahti. Sealne toit on teada tuntud süsikate rikas ja valgu vaene ning mul ei lubatud isegi esimest kolm kuud toidulisandeid kasutada( jõusöödad nagu veeblil meeldis nimetada), siis kaal kukkus ka mühinal alla. Kui enne SBK olin 82-83kg, siis peale juba 66-67kg, mis oli päris masendav.

Asi sai tehtud ja 2010 sügis astusin TTÜ-sse ning läksin ka noorterühma katsetele, mis ma ka edukalt sooritasin, sain rühma sisse. Ott ütles kohe alguses ära, et tuleb tõsiselt pühenduda, kui tahan kunagi lavaküpseks saada ja pista rinda Eesti härgadega, kuna lihasmassi oli vähe ja vanus ka meeste klassi võistlemiseks(tol hetkel).
Hetkel teen trenni GymLeco-s, kuna kooli kõrval, siis on päris mugav ja käsil on dieet, et langetada kaal 75-76 kanti.
Siin ma siis nüüd olengi, alla pole andnud, töö käib ja loodan, et Ott ka käega ei löö :D


Esimene pildistamine, kaal 69-70kg ja viimane pildistamine 15.12.11, kaal 81-82kg

Muudetud kasutaja KaisakeM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme siis Reval Spordis meie esimene ühistreening 17.00-20.00.

Olen ka ise kohal ning plaani järgi teen selga - püramiidi.

Kirjutan teile varsti täpsemalt ka enda toitumisest ning lisanditest, mida tarbin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mansel - sa oled minuarust ka üks paremaid ennustajaid meie ennustusvõistlustel kui mu mälu mind ei peta? ;) Tänud sissejuhatuse ja võrdluspiltide eest, nii vaadates on ikka korralik areng toimunud. Ütleme nii ,et kes tasa sõuab see kaugele jõuab, tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust tiimikad!

Kes täna õlga ja triitsa teha plaanib ?

Triits tuleb ,kuid seguneb biitsiga, st. vaheldumisi, kuid kuna liikmeid on 20 + siis suur tõenäosus, et keegi ikka õlga ka teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mansel - sa oled minuarust ka üks paremaid ennustajaid meie ennustusvõistlustel kui mu mälu mind ei peta? ;) Tänud sissejuhatuse ja võrdluspiltide eest, nii vaadates on ikka korralik areng toimunud. Ütleme nii ,et kes tasa sõuab see kaugele jõuab, tubli!

Nii see õnneks on olnud jah :D Tänu sellele olen saanud nii mõndagi kasulikku soetatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii see õnneks on olnud jah :D Tänu sellele olen saanud nii mõndagi kasulikku soetatud.

Selles suhtes, et need võistluste ennustused on sinu jaoks ehk liiga tagasihoidlik väljakutse. Ma ostan äkki lotopileteid sinu juhendamisel ja kui väga hästi peaks minema, siis toetan sinu treeninguid vastavalt võimalustele :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna toimus siis esimene ühistreening ja mõned pildid sellest, tänud kõigile kes osalesid, mulle isiklikult väga meeldis ja sain anda ka vajalike näpunäiteid ja näha kuidas keegi treenib.

post-22-0-27156200-1328469038.jpg

post-22-0-84690400-1328469050.jpg

post-22-0-62217800-1328469056.jpg

post-22-0-34960200-1328469068.jpg

post-22-0-26045000-1328469078.jpg

post-22-0-39387700-1328469086.jpg

post-22-0-42996300-1328469095.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem materjali pole?

Muidu on kõik ilus, aga Koit Toomel on surumisel nägu suht viril.

Operaator Ott tootis videosid nagu Vändrast saelaudu, nii et kannatust.. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on see jama, et ma ei sa mingil põhjusel kodus WIFI võrku sisse, tuleb teade keelatud...kuigi sisetan koodid, millega arvutis sees olen. Ehk keegi teab milles jama, proovisin ka nii, et läksin arvutist välja, kuid ei miskit ikka sama jama.

Kas Miku jalg....? :D

post-22-0-09713400-1328471621.jpg

post-22-0-47715600-1328471645.jpg

Pühapäeva õhtu Revalis - rahvast nagu esmaspäev õhtul

post-22-0-33506600-1328471651.jpg

post-22-0-42775600-1328471657.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn oli meeldiv, loodetavasti edaspidi veelgi meeldivamad.

Üks siin varasemal lehel ütles, et Kelneri pildid olid oluliselt kehvemad, kui mees elu suuruses. Nõustun täiesti selle väitega! kui esimest korda Ott mind ülevaatusel üle vaatas, siis Kelner kadus sinna ruumi nurka ära aga täna trennis oli ikka pilt väga üllatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn oli meeldiv, loodetavasti edaspidi veelgi meeldivamad.

Üks siin varasemal lehel ütles, et Kelneri pildid olid oluliselt kehvemad, kui mees elu suuruses. Nõustun täiesti selle väitega! kui esimest korda Ott mind ülevaatusel üle vaatas, siis Kelner kadus sinna ruumi nurka ära aga täna trennis oli ikka pilt väga üllatav.

Selliseid asju on alati meeldiv lugeda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et need võistluste ennustused on sinu jaoks ehk liiga tagasihoidlik väljakutse. Ma ostan äkki lotopileteid sinu juhendamisel ja kui väga hästi peaks minema, siis toetan sinu treeninguid vastavalt võimalustele :rolleyes:

Sellise tasemeni ma veel ei küündi. Kui esimesed märgid ilmnevad, siis annan teada, ettepanek on ju hea :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et need võistluste ennustused on sinu jaoks ehk liiga tagasihoidlik väljakutse. Ma ostan äkki lotopileteid sinu juhendamisel ja kui väga hästi peaks minema, siis toetan sinu treeninguid vastavalt võimalustele :rolleyes:

Imre, Teil Tartu poistel on ju oma selgeltnägija Aleksei olemas, mis sa siin meie oma piidled :D

Nii tasapisi hakakb siis videoklippe ka tulema: Liisu lai selg soojenduseks.... :D

Nagu näha siis meelitustega Ott kitsi ei ole. Kujutan juba ette, kuidas sajad neiud jõusaali tormavad, et metssea trapetsit saada!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu me teame, siis kõva treeningu juures on väga oluline koht ka toitumisel. Ma olen aasta jooksul kogunud excelisse eraldi lehtedele eraldi ained. Kuna söön üldiselt samu tooteid, siis saan sealt hõlpsalt endale sobilikud ained valida ning kaloraaži arvestada.

Selline näeb välja hetkel minu toitumine, mida jälgin koos kehakaaluga, vajadusel saan teha korrektiive. Kuna raha on alati huvipakkuv teema, siis hoidsin spetsiaalselt tsekid alles ning arvutasin välja, et selline päevamenüü maksab 7,7 eurot. Pool summast kusjuures on mandlid.. ;) Muidugi saab asja odavamaks ajada ja tegu pole ka kampaanihindadega.

Ma söön seda, mida armastan - see on enesesse investeerimine. Pole vaja panna endale kunstküüsi, kunstjuukseid, kunstripsmeid jms jama, mida naised suure entusiasmiga harrastavad - nende kõigi hooldus kokku on kallim kui minu toidule kulutatav summa. Korralikult toitudes on endal ilusad terved küüned, ripsmed ja juuksed, mis on põhiline, nad on enda omad.. Investeeringutel on vahe.. Minu keha on minu tempel.

post-25435-0-15725900-1328727605.png

Märkate kindlasti, et minu süsivesikud pole nii kõrged, kui soovitatud netiavarustes ja õpikutes. Põhjus on lihtne - naiste organism omastab rasvu paremini kui süsivesikuid. Muidugi söön nädalas vähemalt korra ka lõhe, vahetan riisi täisterapasta või tatraga, toorsalatid on erinevad jne. Korra nädalas luban endale ka midagi muud, mis plaan ette ei näe. Toitumisega saab alati mängida. ;)

Toidu kaasa võtmisega või kuskil söömisega pole mul kunagi probleeme olnud. Isegi enne selle spordialaga tegelemist võtsin juba gümnaasiumis enda toitu karpidega kaasa, sest pakutav polnud minu jaoks sobilik. Nii minu gümnaasiumis (Pr Lütseum) kui ka praeguses koolis (Tervishoiu kõrgkool) on olemas mikrouun, kus saab enda toitu soojaks lasta. Mõlemas koolis on päris palju neid, kes oma toitu kaasa võtavad. Tervishoiu kõrgkoolis on järjekorrad nii pikad, et pausil olles on mul ammu enne söödud, kui teised alles oma toiduga lauda jõuavad. See on kindlasti toidu kaasavõtmise eelis. Toidu üle kõrgkoolis nuriseda ei saa, mõni praad oleks ka minu vajadustele täiesti sobiv. :)

post-25435-0-00604200-1328728080.png

Toidu panen tavaliselt kahe päeva kaupa kokku. Kõige alumises on minu lõuna, keskmises kohupiim ja ülemises on sheik. Sheikeris on mul tavaliselt aminohapped, sest joon neid trenni ajal. Väikesest karbist lükkan siis pärast valku ja süsivesikud sinna samasse sheikerisse sisse, kahte sheikerit kaasas vedada ei viitsi.

post-25435-0-86987200-1328728301.png post-25435-0-60791500-1328728307.png

Oma hiigelpostituse lõppu näitan teile lisandid mida kasutan igapäevaselt - FAST Hera 80, FAST Dextro, FAST Omega3, FAST Joint +, Olimp Vitamiinid & mineraalained, Olimp BCAA, Echinaforte punase päevakübara tinktuur või tabletid (soovitan soojalt, hoiab haigused eemal).

Mida lisaks soovitan - FAST Protein Block (tegin sellest endale sooja ''kakaod'', suurepärane ka keefiriga vahepalaks), Fast Workout Shock (kasutan üldiselt dieedil olles, enne AF võistlus või kui tõesti tunnen, et olen super väss, minu puhul mõjub juba 15g 15 minutiga),

Kui on küsimusi või näete mu super exceli tabelis midagi imelikku, siis andke tuld.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust !

Natukene siis tegemistest ning mõtetest. Hetkel on trennis käsil superseeriate nädal, kus siis raskused on väiksemad ning intensiivsus suur st. et seeriate vahepeal on puhkepausid 20 sekundit.

Eile sai siis trennis jalgu tehtud ning ühtlasi treenisin ka 5 päeva järjest. Sellist kindlat trennigraafikut mul otseselt ei ole. Üritan käia trennis süsteemis 2+1 st. kaks trenni, üks vaba. Kuid seoses kooli tegemiste ning esinemistega paratamatult tuleb nihutada vahepeal trenne ning seetõttu ongi

nii kujunenud, et vahepeal teen hoopis 2-5 päeva järjest trenni ning seejärel puhkan 1-2 päeva, vastavalt tegemistele ning enesetundele.

Õhtul sai käidud ka Tabasalu lähistel esinemas, mis võttis vaimselt päris läbi... ;) Homme siis plaanin teha viimase mikrotsükli trenni milleks on triceps, biceps. Sellised mõtted ning tegemised siis minu poolt...

Pidage vastu ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukarbid teevad kadedaks (mul on hetkel kasutuses ainult üks :D )

Aga see kaloraaž on sul siis nö off-seasoni oma? Milleni ta dieedi ajal huvitav langeb ja mis süsteemi järgi vähendad koguseid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×