Jump to content
Eleri

Eleri blogi- Kuidas ühildada LCHF ja HCLF dieeti?

Recommended Posts

Täname Teid panuse eest teemasse.

Kas on ka oodata pikemat kirjatükki teemal "Vigastuste individuaalsus spordis"?

Kas on lootust, et materjali rohkus tingib isegi kõvade kaante vahele jõudmise?

Veeblihärra ütleb selle peale: "Kergelt 100" Juba mees on toenglamangus ja väldib vigastusi! :P

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin endale uue-aasta lubaduse: ei söö aastal 2012 mitte ühtegi kartulit...

Millest selline huvitav lubadus? Ahjukartulid...yummyyyy!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin endale uue-aasta lubaduse: ei söö aastal 2012 mitte ühtegi kartulit...

Kunagi lubasid paljud kartuli asemel kartulikoori sööma hakata :rolleyes:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmise ja klassikalise tõstmise suurmat erinevust näen ma selles, et klassikalises tõstmises on 1/3 jõud ja 2/3 tehnika, jõutõstmises vastupidi. Ma võin veidi küll mööda panna aga suuremas plaanis on see nii.

Lubage mul teha mõned märkused.

1) Klassikaline tõstmine on samasugune jõuala nagu jõutõstmine.

2) Klassikaline tõstmine paistab väga tehniline ala, kuid kui tehnika on omandatud (mis ei tohiks võtta rohkem aega kui aasta-kaks), siis võidab sportlane, kes on tugevam.

3) Eelnevale tuginedes väidan, et klassikaline tõstmine on 2/3 jõud ja 1/3 tehnika, samamoodi nagu ka jõutõstmises.

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi : vene: ajal toimusid mul asutuse sisesed tõstmisvõistlused, osakondade vahel.

Meil olid sel ajal tööl paar head tõstjat ja sain enne mõne nädala tehnika koolitust.

Tegelesin sel ajal kergejõustikuga ja puhast jõudu nappis.

Võietlustest on alles diplom teise kohaga -82,5 kehakaalus (olin 79kg.ja 190 pikk)

Rebisin 75 ja tõukasin 105

Nüüd kui teen ainult jõudu ( mida on kordades rohkem) ei saa ma nendele tulemustele lähedalegi.

Loomulikult tehnika puudub, kuid olen Eleriiga nõus et tõstmises annab tehnika rohkem juurde kui jõud.

Ja see on selge et ilma tehnikata ei saa ühelgi alal häid tulemusi. Ole kui tugev tahes.

Peace.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi : vene: ajal toimusid mul asutuse sisesed tõstmisvõistlused, osakondade vahel.

Meil olid sel ajal tööl paar head tõstjat ja sain enne mõne nädala tehnika koolitust.

Tegelesin sel ajal kergejõustikuga ja puhast jõudu nappis.

Võietlustest on alles diplom teise kohaga -82,5 kehakaalus (olin 79kg.ja 190 pikk)

Rebisin 75 ja tõukasin 105

Nüüd kui teen ainult jõudu ( mida on kordades rohkem) ei saa ma nendele tulemustele lähedalegi.

Loomulikult tehnika puudub, kuid olen Eleriiga nõus et tõstmises annab tehnika rohkem juurde kui jõud.

Ja see on selge et ilma tehnikata ei saa ühelgi alal häid tulemusi. Ole kui tugev tahes.

Peace.

Mina olen klassikalise tõstmise harjutusi teinud nüüd ühe trenni osana ca aasta (ise õppinud). Rinnale võtan ja pea kohale saan 100 kg. Kuna eesküki rekord on 120, siis osates korralikult "alla minna" võiks see teoreetiliselt olla tõukamise rekord. Kusagilt ei tule seda 2/3 tehnika osakaalu - tõstjad on ikka rämedalt tugevad, mitte ei tõsta kangi müstiliste "tehnikate" abil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi kõrvalt ei juhenda on ise loomulikult raskem tehnikat õppida.

Mäletan et mul see alla minek oli väga hea ( ikka tehnika).

See oli aeg kui tõstjad enam ei hüpanud kääri vaid õppisid sügavale kükkima.

Tänu kergejõustikule jalgades plahvatusjõudu jagus aga ülakeha oli mul nõrk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TERETERE

Pole ammu internetivahendusel teiega ühenduses olnud. Küll aga olen eeskujulikult olemas olnud jõusaalis.

Tegelikult on palju juhtunud.

Olen vahetanud oma treeningmetoodikat täielikult, treenin nüüdsest siis Westside järgi. Selle kohta siis niipalju, et ega kui teil energiat vähe on, siis ega te siis vastu ei pea ka :D... Nii möödus siiis ka minu esimene ületreeningu nädal. Jõudu ja tahtmist liigutada ei olnud. Õnneks sain sellest peale nädalast treeningpausi üle.

Samuti on kimbutanud mind põlve ja seljaprobleemid, kuid tänu oma tarka treenerite nõuannetele, liigesetoitude mõõdukale kasutamisele ja suurepärasele Argo Aderi (sõna otseses mõttes) ragistamisoskustele, on olukord vägagi kontrolli all.

Varustuseta EKV-l ma võistelda ei plaani. Võimalik et olen selleks liiga laisk, teisalt aga on siiski minu eesmärgiks juunis toimuv Euroopa MV, ning ettevaatusabinõusid kasutusele võttes, ei plaani viia raskuseid ilma varustuseta maksimumini. Üheks põhjuseks ka siis jõutsükli mittelõhkumine.

Märtsis EMV-l ma siiski võistlen. See on ka ainus proov Euroopakateks ning sealt osavõtt on väga oluline.

Hetkel kaloraaž ca 1600kcal, lisanditeks nr 1 kohal gelenk nahrung (kollageenvalk, saadaval fitshopis ikka), Fastilt Joint+, Glutamine, Shock, Feed, Rush, Prode90

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle!

Esmaspäeval oli raske kükipäev, lisaks veel abistavad harjutused, trenn läks üsna pikaks ja viimase harjutuse ajal olin üsna väsinud.

Üks video meenutus:

Tänane plaan on teha raske surumine. Üritan nüüd edaspidi oma juttu visuaalsete efektidega rohkem ilmestada.

Olge tublid, nägemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HEIIII :)

Tänase trenni teeme Reenoga STATUS CLUBIS kell 16.30-19.00. Plaanis raske kükitrenn ja paneme ka kükitrikood veidikeseks selga. Tule viska käppa kui ära tunned ja kui ei tule, siis täna õhtul väike ülevaade trennist.

Nüüd WORKOUT SHOCK ja trenni!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

NONIIIII, nagu siis juba öeldud, käisime täna trennis Status Clubis. Olenemata sellest, et jõutõstjatele on mõeldud spetsiifilised harjutused, olime leidlikud ja saime oma asjad peaaegu suurepäraselt tehtud.

Juba riietusruumi sisse astudes tekkis tunne et siin tahaks küll trenni teha: hubane interjöör, mõnus rahulik muusika. Tekkis selline korralik SPA õhkkond. Administraatorilt saime väikesed valged trennirätikud, riiulil olid näopuhastuseks vatipadjad, salvrätikud. Naiste riietusruumis olid ka head föönid, juuksesirgendajad. Saunadest olid olemas aurusaun ja leilisaun. Ja basseinifännidele ka bassein :)

Saal oli avar, just masinapargi osas väga rikkalik. Väga hubane ja mõnus...

post-24563-0-81771100-1328559435.jpg

Soojendus enne trenni ellipsil oli vist üks mõnusamaid enne-trenni soojendusi mu elus. Seda just sellepärast et see vaade sealt oli otse merele. SUPER

post-24563-0-22274000-1328558125.jpg

Hakkas silma üks naljakas riiul, mida lähemalt vaadates selgus et seal on paljude paljude klubi liikmete treeningkavad. Väga mugav otseloomulikult.

post-24563-0-56385800-1328558224.jpg

Kuna oli kükipäev ja juhuslikult oli just täna sattunud trikooga trenn, siis panime oma trikood selga. Eks meid vaadati küll nagu parajaid kloune, sest ega igapäev ei näe kuidas inimesed üksteisele riideid selga sikutavad. Nalja kui palju aga saime trikood selga ja selleks ajaks oli juba päris soe.

post-24563-0-48540200-1328558314.jpg

Ja siis tuli ka meie sõber Taavi

post-24563-0-72296500-1328558454.jpg

Pakule paralleelselt kükk oli plaanis. Ühtegi pakku me ei leidnud- võtsime kõige madalama pingi mis meil õnnestus leida. Reenol oli paar cm üle paralleeli, minul veidi rohkem, aga 137,5 oli see raskus milleni siis ülesminekutega jõudsin aga kuna trikoo trakse peale ei pannud, siis 137,5 vajus selg läbi ja kirja jäi 130x1, mis oli kerge

Sellega tegen veel viiese...

post-24563-0-10916500-1328558591.jpg

Ja Reeno samamoodi, 190kg vajus selg läbi, 170kg tegi veel kolmese.

post-24563-0-50909200-1328558895.jpg

Ja kui ei ole suuremaid hantleid kui 40kg või vajalikke vahendeid, siis tuleb leidlik olla

post-24563-0-04262700-1328559017.jpg

Ning tugevad inimesed ikka tõmbuvad... Nii me siis saime tuttavaks ka ühe tugeva mehega, kellelt võib ehk sügisel ka uusi Eesti rekordeid oodata

post-24563-0-03880300-1328559156.jpg

Ja kõige lemmikum asi, millest me Spartas hakkame kindlasti kohutavalt puudust tundma... suurepärane võimalus ennast otsast lõpuni ära venitada...

post-24563-0-60327100-1328559293.jpg

Mina leian et Status Club on väga mõnus ja hubane koht kus trenni teha :)

Mina tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus te sinna üldse ära eksisite ega sinna ju "lihtrahval" asja ei ole... :D Ma vaatan ,et see hantel käes hark -kükk on läinud päris moodi, ma ei tea kas tegite seda enne või saite minu videost inspiratsiooni... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus te sinna üldse ära eksisite ega sinna ju "lihtrahval" asja ei ole... :D Ma vaatan ,et see hantel käes hark -kükk on läinud päris moodi, ma ei tea kas tegite seda enne või saite minu videost inspiratsiooni... ;)

Eks no vahel on vaja tšekkida et mis mujal ka toimub ja kuidas inimesed trenni teevad. Muidu ela ainult seal oma puuris ja ei teagi mismoodi elu tegelikult käib.

Selle hantel käes kükiga... oli vaja üks harjutus asendada ja eks lemmikõpilane võtab ikka Otilt ideid ja jagab neid teistega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks no vahel on vaja tšekkida et mis mujal ka toimub ja kuidas inimesed trenni teevad. Muidu ela ainult seal oma puuris ja ei teagi mismoodi elu tegelikult käib.

Selle hantel käes kükiga... oli vaja üks harjutus asendada ja eks lemmikõpilane võtab ikka Otilt ideid ja jagab neid teistega :)

Seda on tore kuulda, lemmikõpilasele ei ole millestki kahju - eriti oma laiast teadmistepagasist.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei

Kannan teieni ette siis oma trennitegemistest.

1. Olen hakanud rõhku pöörama stabiliseerivatele harjutustele ja süvalihaste treenimisele.

2. Treenin hoogsalt selja lailihast (eks kunagi näeme milleks seda vaja võib minna :) )

3. Sisse on tulnud varustusetrennid- kükitrikoo, surumissärk ja tõmbetrikoo

4. Esimest korda elus tunnen suusatamisest mõnu

Kükis on seis selline, et vorm on väga hea ja palju edasi läinud raskused kerkivad mega kergelt. Probleemiks on veel veidi julgust, mille taha ilmselt jääb tiba ka sügavus, ehk ei julge alla minnes põrget teha. Eesti MVks püüan asja suurepäraseks lihvida, et Euroopakatel oleks juba ideaalne. Esmaspäevases trennis kükkisin siis täisvarustuses 2x135 kg, mis ei olnud üldse mitte raske. Raske on valu mida trikoo jalgadele, side põlvedele ja kang turjale teeb. Läbi pisarate ja Raigo "ära virise" sain ma trenni tehtud. Jalad on siiani katki. Pealegi Agnes meil seal kõrval tõstepõrandal teeb ULME kükke, niiet kui poleks näinud, siis ise ka ei usu. Ei tohi maha jääda ju!!

Surumises on ilma varustuseta olukord parem kui kunagi varem. Kui alles hiljuti (juunis) maadlesin 60 kg surumisega, siis nüüd pole probleemiks seda suruda ca 10 korda. Meenub, et kunagi ammu saalis rääkisime poistega, et kes jaksab oma 2 keharaskust ära suruda on väga kõva vend. Siis kadus mu lootus tugevaks saada aga naistel pidi see sama seaduspärasus kehtima oma keharaskusega. No päris nii see vast pole aga tol hetkel tundus see ulmeline (sest siis surusin ca 30-35kg max)

Särgita surumisel püsivad raskused stabiilselt samal tasemel. Hetkel püüan siis tehnikat parandada- et need jalad ikka oleks täistallal ja et see tagumik oleks ikka pingi peal ja et see sild ka neid asju arvestades ära ei kaoks.

Jõutõmbes on vast kõige rohkem millega tegeleda. Trikoo ainult lõhub tehnikat ja on väga palju kahjuks kui kasuks. On nii tõmbelegend Margus Silbaum mind juhendanud kui ka kogu põlvkond Kuusnõmmesid, kuid pole seda õiget tehnikat kätte saanud. Aga midagi pole teha- tuleb harjutada sest see teeb meistriks.

Väikesed seljaprobleemid on ka. Selgroog on terve aga lihas teeb valu. Õnneks on ju olemas Spartas kohapeal peaaegu alati Argo, kes päästab.

Panen siis ka ühe video tänasest surumisest.

http://www.youtube.com/watch?v=QvcYyliHny8&feature=youtu.be

Ja laupäeval kõik Spartasse klassikalise jõutõstmise karikavõistlusi vaatama, ning need kes ei võistle ja motti juurde saavad, siis mina teen pärast trenni ja võtan kõik teised ka punti :)

Toidulisanditest laksib Fasti Shock, Rush, Feed, Prode, Joint+ ja Glutamine

Ja nii me töömesilased valmistumegi suure hoo ka vilega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2010 03 10_Examples_to_the_new_Bench_Press_rules.pdf

Eleri, panen Sulle abiks ühe dokumendi IPF-i määrustikust. Ehk aitab see Sul oma surumisasendit võrrelda ja vastavalt nõuetele muuta. Video ei ole küll asi mille järgi otsustatada, aga tundub, et stardikäsklust ei oleks sellise asendiga saanud siiski anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis võtsin endale päeva mis erineb teistest- trenni ja õppimisevaba. Lihtsalt sellepärast et rikkuda režiimi, milles ma juba 5 kuud järjest, oluliste eranditeta elanud olen. Vahel ju võib. Kuna eile oli sulailm ja kevadetunne, siis tekkis just selline tsiklisõidu tuju. Lumi on küll maas ja sõita on ikka väga halb. Niisiis võtsin ette hoopis päeva garaažis, et kevadel kohe kõik olemas oleks kui vaja. Palju sai tehtud, palju veel teha, aga sain küünla ja siduriheebli vahetatud, puhastasin karbussi , reguleerisin klapivahed, vahetasin õli ära ja panin väiksema düüsi. Nüüd oleks vaja veel summuti ära vahetada ja leegitorule uus kate panna. Kevadel saab jälle palju aeroobset tsikli seljas jeeejeee...

post-24563-0-20739100-1330115160.jpg

Ja homme Spartasse võistluseid vaatama ja oma tugevatele poistele pöialt hoidma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis võtsin endale päeva mis erineb teistest- trenni ja õppimisevaba. Lihtsalt sellepärast et rikkuda režiimi, milles ma juba 5 kuud järjest, oluliste eranditeta elanud olen. Vahel ju võib. Kuna eile oli sulailm ja kevadetunne, siis tekkis just selline tsiklisõidu tuju. Lumi on küll maas ja sõita on ikka väga halb. Niisiis võtsin ette hoopis päeva garaažis, et kevadel kohe kõik olemas oleks kui vaja. Palju sai tehtud, palju veel teha, aga sain küünla ja siduriheebli vahetatud, puhastasin karbussi , reguleerisin klapivahed, vahetasin õli ära ja panin väiksema düüsi. Nüüd oleks vaja veel summuti ära vahetada ja leegitorule uus kate panna. Kevadel saab jälle palju aeroobset tsikli seljas jeeejeee...

post-24563-0-20739100-1330115160.jpg

Ja homme Spartasse võistluseid vaatama ja oma tugevatele poistele pöialt hoidma :)

Sa oled vist garaazis üles kasvanud? Tead tehnikast rohkem kui enamus mehi siin foorumis, kelle näpud ainult arvutiklaviatuuri on proovinud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas selja läbi vajumine tuleb sellest, et keha on vöörihmaga või trikooga ära harjunud ja enam ilma ei suuda sirgu hoida?

Või sellest, et jõutõmme on nõrgem kui kükk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tore, et on mitmekülgsed inimesed olemas.

Võta Jüriga ühendust tal läks just Peogeotil plokikaane tihend läbi, äkki saad hoogtöö korras ette võtta

Mitmekülgsed küll, aga münte ei kogu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×