Jump to content
AnneP

IFBB Juniors and Masters World Championships, Santa Susanna - pictures

Recommended Posts

Reisiblogi:

24.11 18:00

Oleme lennanud juba pea tund aega, lend kestab kokku 3tundi ja 15 minutit. Maandume kohaliku aja järgi 19:30 ja loodan, et sel ajal on meid keegi ka vastas ootamas.

Ōhku tōus on pōnev, ma ise püüan üldjuhul millelegi muule keskenduda nt sudoku v raamat. täna süvenesin raamatusse, vōtsin reisile kaasa teose "Egost kōrgemale. Transpersonaalseid käsitlusi". Enne ōhku tōusmist süda niivōrd puperdas, et hirmus kohe, see hirm on vōrreldav lavanärviga. Ikka kardan ebaōnnestunud ōhkutōusu ja maandumist. Nüüd, ōhus, olemine rahulik, samuti Kristinal ja Natalial. Natalia oli juba alguses rahulik ja nüüd magab mōnusasti, samuti Kristina püüab uinuda, kuid ma ei hakka üritamagi, vaatan parem inimesi, loen raamatut, mängin iPhones Solitaire kaardimängu.

Ryanair lennukis on huvitav kord, korda polegi, et siin pole kindlaid istekohti, uus minu jaoks ja nii saime kolmekesti kokku istuda. Palju on ka tühje toole aga see eest saavad väsinumad kolme tooli peal pikutada. Aga istumisest üldse. Nii palju kui mina olen sōitnud ja lennanud olen selgelt järeldusele jōudnud, et kōige mugavam on siiski istuda täpset tooli järgi, mitte ühel küljel v jalad süles v pikutada. Seega istungi otse, selg vastu seljatuge ja püüan endale sisendada fakte, miks ma ei peaks seda shokolaadi enda kotist sööma hakkama, kuid eks näis kaua vastu peal, Kalevi Tiramisu shokolaad.. Mmmm... :)

24.11 18:00 Hispaania aja järgi

Delegatsioon on ärkvel. Kristina mängid iPadiga mängu, Natalia sirvib ajakirja ja mina lōpetasin just Sudoku. Lennata veel poolteist tundi ja shokolaadi pole veel lahti teinud :D

18:05

See shokolaad on veel paremgi, kui ma üldse ette oskasin kujutada :)

19:20

Kohe maandume. Süda jälle peksab sees...

Keerutame hetkel ümber maandumisraja, et ōiget nurka leida. Ma ise pole päris kindel, kas telefon tohib sees olla aga see lennurezhiimil, ehk nii vōib

Vōiks juba maas olla kahe jalaga, ei kannata seda pikka narveerimist :/

Terve lennuk on kottpime peaaegu, pisikesed tulud on.

Nonii.. Rattad avanesid ... :)

Ja kohe kohe puudutame maad..

Süda lööb 2 sekundiga 5 korda, see on 150 lööki minutis- Jōhker :D

Hoog hakkab maha vaibuma, maa paistab, kuid oleme kōrgel veel.. All paistab Giora linn tuledes. Iga linn on vist ōhust nii vapustav :)

19:26

Veel pole maas, see maandumine vōtab ikka kaua aega..

Kuid juba on tunne, et kohe nüüd on rattad maas. :P

Pehmet maandumist- Palun :)

Nüüd!!

Maas ja ilusti.

Suur hoog oli küll aga jess - kohal! Hispaania :)

post-18819-0-89463900-1322171032.jpg

post-18819-0-75118400-1322171050.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkuvalt operatiivne reportaaz ja tore et kõik sujus kokkuvõttes hästi ,sest algus ei olnud just paljulubav. Hoiame pöialt ja õhtuks saab pilt juba selgemaks palju konkurente ja mis tunded seal kaalumisel tekkivad.

Ilusat päeva soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preview by Mr Andrew Michalak

UPCOMING WEEKEND: 2011 IFBB JUNIORS AND MASTERS CHAMPIONSHIPS

by Andrew Michalak

2011 IFBB World Juniors and Masters Bodybuilding and Fitness Championships will be held upcoming weekend in the Spanish Mediterranean spa of Santa Susanna. Several World Women’s Championships were held there but they will host Juniors and Masters for the first time. This is the biggest IFBB contest, with over 500 participants, including athletes, delegates, supporters and guests. One hotel is not enough to accommodate all of them; fortunately there are many more hotels in Santa Susanna. The contest will be run in the well-know, spacious Parc Colomer Sport Center.

The biggest teams have been entered by Spain (27 athletes), Italy and Poland (17 athletes each), Germany (16 athletes), Russia (13 athletes), Hungary and Turkey (10 athletes each). All 6 continents will be represented. Beside Europe, strong teams will come from South America (Argentina, Brazil, Chile, Paraguay, Peru, Venezuela) and Asia (India, Japan, Kyrgyzstan, Syria, Thailand) and smaller from Africa (Gambia, South Africa), Central America (Barbados, El Salvador, Panama), North America (Canada) and Australia.

What can we expect in the particular categories?

JUNIOR WOMEN BODYBUILDING: Three-time European champion and two-time world champion Liana Pall (Romania) will fight for her third (and last, because of age) Worlds victory. Her main challenger will be her team-mate and the Europeans runner-up Mihalea Serban.

JUNIOR MEN BODYBUILDING UP TO 75 KG: 11 athletes, with two top from the 2011 European Junior Championships: Yovko Tikhov (Bulgaria) and Burak Güllü (Turkey). They ran a very tough battle, so this will be a return match. And 4th place winner form the last Worlds, Milan Oboril (Czech Republic). The others are newcomer at this level.

JUNIOR MEN BODYBUILDING UP OVER 75 KG: Only 5 athletes, with Tim Budesheim of Germany, 2010 Worlds 4th place winner and Arnold Europe winner as a main favorite. Polish Junior Nationals overall winner and 2009 Worlds finalist Witold Pomecko should be his most demanding rival.

JUNIOR MEN CLASSIC BODYBUILDING: 8 bodybuilders but nobody form the previous year, so completely new faces! Time will show who will be the best.

JUNIOR WOMEN FITNESS UP TO 163 CM: 6 athletes but of the top quality! 2010 world champion Laura Cupsa (Romania) and 2011 European champion Melinda Szabo (Hungary), who won over Cupsa in Alcala and later on was a sensational Arnold Europe and Women’s Worlds winner. Who can stop her? 2010 European champion Dominika Multanova (Slovakia), bronze medal winner at the 2011 Women’s Worlds? Renata Meri (Hungary), perfect routine performer but still not enough good body quality? Or maybe newcomers from Russia and Ukraine? Who knows?

JUNIOR WOMEN FITNESS UP OVER 163 CM: 7 athletes, with the 2010 Worlds bronze medal winner Nikoletta Resch (Hungary) and two more last year finalists: perfect routine performer Olga Stepina (Ukraine) and Justyna Jedlikowska (Poland), who also won bronze medal at the 2010 Europeans. The others are newcomers.

JUNIOR MEN FITNESS: Nobody from the previous year. Most of them already turned 21. The current European champion Anghel Birica (Romania) will fight for victory with the current South American men’s fitness champion Herman Rolon (Paraguay).

JUNIOR WOMEN BODYFITNESS UP TO 163 CM: As many as 11 competitors, with the 2010 world champion Jana Cernovska (Slovakia), who will be challenged by the 2011 Europeans silver medal winner Tetiana Davidenko (Ukraine) and Russian Junior Nationals overall winner Alena Podelko. Maybe a new star will be born from among young athletes of Slovakia, Iceland, Kyrgyzstan, Romania and Poland?

JUNIOR WOMEN BODYFITNESS UP OVER 163 CM: 9 competitors with well-known rising stars: former European overall junior champion Adela Ondrejovicova (Slovakia), who had so nice debut at the latest Women’s Worlds in Novi Sad (4th place) and Kristina Koroljak (Estonia), who placed 2nd in fitness at the latest IFBB World Cup in Tallinn but now moved to bodyfitness.

MASTER WOMEN BODYFITNESS: the longest line-up, with 22 competitors and one great name: latest Arnold America and Arnold Europe winner, 2011 European master champion and 2010 Worlds masters runner-up Raquel Hernandez (Spain). Next famous name: 2011 Arnold America masters winner Anna Maria Giordani (Italy), who finished 2nd (behind Hernandez) at the latest Arnold Europe. Then 2010 European Women’s 3rd place winner Marisa Lopez (Spain), 2011 European Masters 3rd place winner Emi Perez (Spain), two-time Worlds masters runner-up and current Nordic women’s champion Carina Isaksson (Sweden), Nordic legend Jorun Steine (Norway) and 2011 South American Women’s runner-up Tibis Araque (Venezuela) and… much, much more.

MASTER WOMEN BODYBUILDING: 16 athletes, with two big names: 2009 Women’s Worlds bronze medal winner and 2010 Masters Worlds silver medal winner Elena Stasiukyniene (Lithuania) and 2007 European master champion and 2008 Masters Worlds runner-up Marina Nikotina Russia). Under the absence of the legendary Violet Schwarz (Germany), they will be the main pretenders for victory. Then, 2011 European masters 3rd and 4th place winners: Nina Mukhortova (Russia) and Maria Leon (Spain), 4th place winner of the latest Women’s Worlds Renata Richterova (Czech Republic), few-time Masters Worlds finalist Eszter Berkes (Hungary) and current Nordic master champion Nina Midling (Norway). A real melting pot with good athletes.

MASTER MEN BODYBUILDING 40-49, 70 KG: Master’s debut of the five-time European men’s champion and current finalist of the Men’s Worlds in Mumbai Adam Cibula (Slovakia). He will meet 2009 world masters champion Miguel Lopez (Spain), 2009 European masters champion and Worlds runner-up Carlo Capucci (Italy) and the second well-know Italian, 2010 European Men’s bronze medal winner Sandro Brocca. Adding three-time Masters Worlds bronze medal winner Henryk Hryszkiewicz (Poland) and 2011 Europeans Masters 4th place winner Mario Hernandez (Spain) we see a lot of candidates for top places.

MASTER MEN BODYBUILDING 40-49, 80 KG: 2009 world masters champion Leonardo Carballo (Spain) will meet 2010 European masters champion Steven Graham (UK), 2011 European masters champion Maurizio Minoccari (Italy), 2011 Arnold Europe winner Valeri Koptenko (Ukraine), 2011 European Masters runner-up Hassan Maquine (Spain) and few more. Great meet of the world top masters bodybuilders.

MASTER MEN BODYBUILDING 40-49, 90 KG: Legendary Brazilian, three-time world master champion and Men’s 2006 World runner-up Luiz Sarmento comes back to regain the title. Who will try to stop him? Current European masters overall winner Jakub Potocki (Poland), 1999 European Men’s champion Pedro Jose Villa, who came back this year and won Arnold Europe master title, 1996 European men’s champion and twice Masters Worlds runner-up Hakan Gumus (Turkey), three-time Masters Worlds bronze medal winner Ernst Zimmermann (Germany), 2011 South American super heavyweight runner-up William Ortuno (Venezuela) and… real sensation: European men’s fitness pioneer and first continental champion Zoltan Kormos (then Hungary, now Spain), who will debut in bodybuilding now. One of the strongest category at these Championships.

MASTER MEN BODYBUILDING 40-49, OVER 90 KG: Nobody from the famous 2010 top three (Hamdullah Aykutlug, Ercan Demir, Ahmed Hamouda) will come. Who will be the leader this time? Arnold Europe men’s 85 kg class winner and South American men’s 90 kg runner-up Jose Bustamante (Venezuela) or 2011 South American men’s super heavyweight champion and Arnold Europe masters winner Luis Gigena (Argentina)? Or 2011 European Masters bronze medal winner Magnuss Bess Juliusson (Iceland)? Or 2011 Nordic men’s super heavyweight champion Timo Vilponen (Finland)? Or 2011 Arnold Europe runner-up and 2009 European Masters 3rd place winner Sam Harris (Germany)? Or 2009 Men’s Worlds finalist Ralf Herget (Germany)? A lot of candidates of similar quality.

MASTER MEN BODYBUILDING 50-59, UP TO 80 KG: The 2010 Masters Worlds top two will come to battle again: world champion Armando Villa (Spain) and runner-up Faruk Horhor (Turkey). Who can do any damage to them? 2009 European masters champion Aleksandr Alekseev (then Russia, now Ukraine) or current European masters champion and two-time Masters Worlds runner-up Antonio Vergiani (Italy)? Or 2009 bronze medal winner Karl Heinz Tiegel (Germany)?

MASTER MEN BODYBUILDING 50-59, OVER 80 KG: 2010 European champion Inigo Ortiz De Mendibil (Spian) will combat against 2007 Europeans runner-up Stanislav Shakh-Nazarov (Russia), 2011 Arnold Europe runner-up and 2009 Masters Worlds 3rd place winner Wolfgang Schober (Austria) and 2011European Masters bronze medal winner Mario Pace (Malta).

MASTER MEN BODYBUILDING 60-65: New category, with 7 athletes. Two-time world masters champion Rafael Vera (Spain) seems to be “untouchable”. Who may challenge him? 2010 Europeans bronze medal winner Vladimir Stepanek (Czech Republic) or 2008 Masters Worlds runner-up Luciano Andreose (Italy)?

MASTER MEN BODYBUILDING OVER 65: This will be a great inauguration of this class in the IFBB. Who will become the historical first IFBB champion in this age division? There are two big candidates, multi-time world masters champions: Bernard Cooper (UK) and Manuel Valbuena (Spain). Who will win this time? Cooper placed higher at the recent events but every solution is possible. The other well-know athletes, Masters Worlds finalists: Piotr Puchniarz (Poland) and Shigeru Ihara (Japan). And one sensation: South African businessman and great bodybuilding enthusiast Dion Friedland, who had regularly been seen at the Men’s Worlds as a spectator and photographer, now decided to compete. In Santa Susanna will be his inauguration.

MASTER MEN CLASSIC BODYBUILDING 40-49, OPEN: This will be the most exciting category at these Championships, with two current world me’s classic bodybuilding champions from Tallinn: Taavi Koovit (Estonia) and Jerzy Pisulski (Poland). They met in the overall category in Tallinn, where Pisulski finished 3rd and Koovit 4th. Now they will meet again. But there are also other serious candidates to the top laces: Arnold America and Amateur Olympia winner Mariusz Balazinski (Poland), 2011 European champion Giuseppe Brancaccio (Italy), 2010 Masters worlds runner-up Roman Senti (Switzerland), 2010 Masters Worlds finalists: Peter Hoppe (Germany) and Steven Travers (Australia). Hm, hm, only wait and look…

MASTER MEN CLASSIC BODYBUILDING OVER 50, OPEN: 2009 world master champion Frantisek David (Czech Republic) will fight against 2011 Asian masters champion Atsushi Katakawa (Japan).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reisiblogi:

25.11 11:00

Suundume rongiga hetkel Barcelona poole. Sōit sinna mööda kaunist mereäärt kestab 1 tund ja 17 minutit.

Hommik möödus väga kiirelt. Ärkasime viimasel hetkel, kuna läksime nōnda hilja magama ja suundusime 9. sööma. Pärast seda kiirelt asjad kokku toas, ruttasin alla maksma vōistleja ja delegaadimaksu, kus mu rasedus tuli mulle kasuks. Nimelt ootas järjekorras enne minu jōudmist veel kaks riiki aga siis ütles Wanda, et Preagnant woman first. Sobis, kiired jutuajamised absoluutselt sümpaatse Kanada presidendi Mark Smishekiga ja suund rongipeatusesse. Pilet edasi tagasi maksab 7,7€, mis on vähe, sobib taaskord ;)

Jälgides mööduvaid külasid, jääb tunne nagu kōik siin oleks maha jäetud. Inimesi näev vaid rongi peal ja autodes, ahjaa, üks Italjano istus ka kohvikus, aga tänavad tühjad, rōdud tühjad, kōik poed kinni. Raske uskudagi, et nendes lōpututes majades keegi ka elab.

Loodan siiralt siiski, et Barcelonas elu käib ja poed on lahti, kuna mul on vaja vett, olen janusse nōrkemas, Mark Smishekile extra virgin oliiviōli ja meile, kolmele naisele, kōigile vaja kleite, mulle banketiks, Nataliale tänaseks ōhtusöögiks, kuhu Rafael Natalia, sümpaatse vōōrustamise eest, kutsus.

Seega: vesi, ōli ja hilp

Edu!

16:00

Kleit on kotis, mehele kingitus olemas ja juua on ka, Barcelona esmakülastus jättis hea mulje. Elu on ilus. Kui hakkasime Barcelonast Santa Susannasse minema, astusime esimese hooga valele rongile aga jagasin selle ruttu ära ja sōitsime tagasi, et uuele rongile minna. Selle käigus sai selgeks Barcelona rongisüsteem, seega küsige, kui siia kanti plaanite reisime tulla :) Meie ajakadu on 20 minutit, ōnneks vaid.

Ka Natalia sai endale kleidi juurde, seega ōhtul saab enesekindlalt restorani minna, meie Kristinaga jääme hotelli aga kui aus olla, siis hotelliresto teeb silmad ette paljudele restoranidele, mida ise külastanud olen ;)

Lōunasöögile me ei jōudnud, see eest kohvitasie Starbucksis, kust sain ise kohveiinivaba cappucinot, mis oli suuuuurepärane! Esimest korda Starbucksis ja saan juba aru, miks see nōnda paljudele meeldib :)

Kell 18:00 algab kaalumine, Kristinale hoian väga tugevasti pōialt ja kaalumisel juba ka saab pildi selgemaks.

Ahjaa.. Ōli ma ei saanud aga vb juba täna, vb homme, lähme Santa Susannasse, kus Natalia oskab meid juhatada marketisse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kristina võistleb bodyfitnessis siis seekord? Edu igatahes ;)

vaevalt, see ikka viga seal kindlasti:)

pöialt hoiame kindlasti, ta nii tubli ja armas!

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks seal on näpukas. Tema katis läheb raskeks Melinda Zabo vastu, kes tuli naistes sellel aastal maailmameistriks...Pikemas oleks kergem, kuid ega lihtne ei ole ennast pikemaks venitada. Usun et teiste medalite eest võib Krisjuu vabalt võistleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseühenduses sai just oldud hispaaniaga, kõik on kontrolli all, mõlemis kategoorias juuniorite fitnessis on 7 võistlejat, st. kahepäevast võistlust - mis iseenesest on hea saab selle kogemuse võrra rikkamaks. Väikses on nagu mainisin Zabo, siis Roska teisik rumeeniast, kes minu meelest oli eelmise aasta maailmameister selles kategoorias liaks Multanova slovakiast, kes on saanud ma ei tea kui palju medaleid, siis lisaks veel veneamaalt keegi - seega parasjagu pusimist, kuid ega Krisjuu ka kehva välja ei näe.

Filleborm ja Santonja olid otsustanud, et Natalia on homme naiste ja tüdrukute osas lavakohtunik - ta ise kohtunike meetingul ei viibinudki, kuid nähtavasti jäid rahule Natalia tööga Tallinna MK etapil. Kindlasti oleks Kristiinale vaja abi just lava taga, seda parem kui Janika on kaasas, sest Krisjuud on vaja just vaimselt toetada, et enne lavaleminekut läbi ei põleks. Janika hakkab õhtu tööle ja paneb pilte kaalumiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Team ESTONIA

Kristina Koroljak, Fitness -163cm

Natalia Nazarenko Kiivikas and her unknown frind :)

Waiting for weigh-in

Junior woman bodybuilding

Masters Woman Bodybuilding

Official mediaparter to IFBB - EastLabs

Marus Rühl Junior :D

Junior Woman Fitness -163cm

Junior Woman Fitness -163cm

Kristina Koroljak, Fitness -163cm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I'm sorry for the delay but the WiFi has jumped out of the window :D

Kaunist õhtu jätku, ilusat und, meie jääme magama, kell on 00:00, et homme kell 8 hommikul taas ärgata :)

Tänsest päevast on veel pilte, näete neid juba õige pea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru ,et pildid ei ole mitte ainult minu arvutis mitte nähtavad. Kuskilt ei leidnud ühtegi kaalumise pilti - ega pärast neid enam ei viitsi vaadata kui juba võistluspildid peale tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpuks saan Teieni tuua eilse päeva pildiseeria, head vaatamist :)

http://www.youtube.com/watch?v=WbKf2XN3re4

Kell on 10:30. Natalia on võistluspaigas, mina ja Kristina hotellitoas, kus hetkel väga vaikne õhkkond, isegi unine, peaks ütlema.

Seega tuleb väike lõunauinak ette võtta, 12:30 sööma minna, siis Kristinale grimm peale ja 15:00 bussile, mis viib võistluspaika.

Kas kaalumistest pildid ei avane?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käes on lõuna, lõunauinaku tegi küll Kristina, mina aga otsustasin hoopis ette võtta jalutuskäigu kohalikku supermarketisse. Ostsin Kanada presidendile oliiviõli, endale suure pudeli vett, mandariine pähkleid ja kohalikku mandlimagustoitu kingitusteks. Igatahes kui ma hotelli jõudsin, olid kõik mandariinid otsas ja kui Hispaanias poodi lähete ja soovite kaardiga maksta, siis veenduga, et teil dokument kaasas on, muidu ei saa lihtsalt kaardiga maksta!

Hommikul Natalia läks juba võistluspaika, võistlused venivad ja hetkel ta tagasi ei jõua, seega hakkan kohe ise Kristinat grimmima.

post-18819-0-24287000-1322309253.jpg

Meie buss võistluspaika läheb kell 15:00, veidi vähem, kui kahe tunni pärast. Selle aja sees peaksin ise veel söömas käima endki ära mukkima ;)

Orienteeruvalt kell 17:00, Eesti aja järgi 18:00, on Kristiina laval. Täna eelfinaalid, homme finaalid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii vähe võistluseelseid pilte ei mäleta pikka aega. Kui Janikat ka ei oleks, siis poleks ühtegi pilti, olen vaadanud eri saite ja ka goglet kuid ei midagi....Praegu käib võistlus, siis on arusaadav , et ei ole pilte kuid tavaliselt saab nii vormipilte kui melu juba enne võistlust. Eastlabs on ka täiesti out seekord - võib olla on netiga probleem, kui see funka siis ei ole midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×