Jump to content
Ott Kiivikas

Jari"Bull"Mentula novaatorlikud treeningud Tallinnas!

Recommended Posts

***

Arch, ära mine jama peale närvi- see oleks üks hea omadus lisaks(alati pole mõtet vaielda) :)

Sa eraldad ju adekvaatset ebaadekvaatsest? Tegelt sa teed head tööd siin foorumis.

Keep up the good work!

Muudetud kasutaja Janika Jürgenson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa mees ajad? Jälle pean lugema sinu "arukat" postitust. Holger annab algajatele üpris head nõu erinevalt sinust, kes käib siin ainult segast peksmas...

Ma ei olnud kaheteist aastaselt ka nii lollakas, kui sina täisealisena.

Kui see nõu nii hea on, siis miks B-foorumis Bonsuna "soovitas" sellist nõu tema foorumis mitte anda.. (pehmelt öeldes) :)

Kõik toitumisspetsid pole sellepärast BRO'd, et arusaamad temaga ei ühti. Ja keegi pole teda 2 foorumis bänninud, nagu ta oma seal blogis kirjutab.

Miks inimesed Archi maha teevad on minu silmis see, et ta ajab oma juttu ja kuulutab seda kui vähemalt 99% peal toimivat. (ei viitsi tsitaati otsida)

Paraku see ju nii pole. Kui ta seda näeks ja natuke teiste vaatenurka ka üritaks näha, oleks see palju kergem.

Olen proovinud seda IIFYMI paar nädalat. Üsna kiiresti kaotasin viimasegi definitsiooni lihaselt, ja on ka põhjus miks kogenumad treenijad söövad nii nagu nad söövad.

Sama valgušeikide osas.

Olen teinud ka toitumiskorrektsioone, mis koosnes ainult sv-allikate vahetamisest ja toidukordade ümbertõstmisest. Ja need toimisid, uskumatult hästi.

Aktsepteeriks siis, et väga ebaselged asjad.. ei, kõik on täpselt nii nagu tema ütleb ja kõik muud, eesti tippkulturistid ja toitumisspetsid on lollid, või Haridusonklid..

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust otsast keemia propageerimine hea nõu on?

See on puhta spordi foorum!

P.S. Räägitakse et keemia teeb närvisüsteemi ebastabiilseks.

Nagu näha nii see ka on. Pane kodus vaikselt kui tahad, ära tule ennast siia välja elama.

Jõudu.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust olgu mis on aga sõimanud pole Archangel küll kedagi kummaski foorumis, kahjuks langevad siiski teised sellele tasemele. Tema väited on natuke liiga absoluutset laadi küll teinekord aga sellest peab ta ise õppima, mismoodi oma arvamusi foorumis postitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust olgu mis on aga sõimanud pole Archangel küll kedagi kummaski foorumis, kahjuks langevad siiski teised sellele tasemele. Tema väited on natuke liiga absoluutset laadi küll teinekord aga sellest peab ta ise õppima, mismoodi oma arvamusi foorumis postitada.

Vahest on tal ikka ette tulnud..

"Tra, no sa oled ikka loll, mis loll. Sorry ropendamise pärast, aga kuidas sinu aju töötab - seda peaks hoopis uurima."

Looks like sõimamine to me :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahest on tal ikka ette tulnud..

"Tra, no sa oled ikka loll, mis loll. Sorry ropendamise pärast, aga kuidas sinu aju töötab - seda peaks hoopis uurima."

Looks like sõimamine to me :)

No selge, ei pannud seda tähele, räpane värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates lihtsalt küla lollike, või siis nagu vanasti oli õukonna narr.

Kahju et ise ta sellest aru ei saa. Isegi tema nn. kodufoorumis lasti vend täiega alla:)

Ehk loobub nüüd romaanide kirjutamisest ja keskendub treeningutele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×