Jump to content
norman22

lamades surumine

Recommended Posts

tere mul on küsimus selline et kui palju kellegil on selle kahe kuuse perjoodi jooksul rinnalt surumises juurde tulnud.Ja kas ma saan õieti aru et selle kava kohaselt peab esimene nädal esimesel päeval tegema ainult kaks seerjat ja seerjas 6 kordust ja teine päev 3 seerjat seerjas 6 kordust jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vastupidi. 6 seeriat ja 2 kordust.

Parimal juhul läks ul 145kg.-lt 165 -ni. Kuigi lootsin ise siis 155kg.

2x on 15 kg. kuurde läinud.

Väiksem kilode arv on 5, mis mul juurde on läinud. Põhjus oli selles, et tegin 2 tsüklit kohe järjest ja sealt ka väike effekt.

Niipalju, kui olen tagasisidet saanud, siis 20 kg. on veel saadud. 10-15kg. on tavaline number, mis on tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli esimene kord 5kg juurde. Hetkel teen teist korda, põhjalikumalt, ning peale 5x5 nädala juures tuli juba 5kg juurde. Eelmine kord vajus lõpp ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju sõltub ka pühendumisest ja sellest, kuidas teed teistele lihasgruppidele (triitseps, õlg). Näit. kui käia 3x nädalas kossu mängimas, siis ei anna see programm kindlasti tulemust. Aga kui teha pühendunult, siis usun kindlasti, et tulemus tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma plaaniks ka teha seda kava .. ma surun max 80 kg ja selest 80& on 62 kg kuid seee on nii kergeet ma ei korma end sellega äragi äki peaks naz rohkem kg peale panema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma nüüd õieti aru sain siis tuleb teha hoopis 6 seeriat ja 2 kordust seerias ve?

ma nagu hakkasin seda tegema ja tegin 2 seeriat ja 6 korda seerias, et siis nagu tegin valesti ve?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma nüüd õieti aru sain siis tuleb teha hoopis 6 seeriat ja 2 kordust seerias ve?

ma nagu hakkasin seda tegema ja tegin 2 seeriat ja 6 korda seerias, et siis nagu tegin valesti ve?

Kui sa tahad arendada max. jõudu siis on mõttekam teha 3 seerjat ja seerias 6 - 8 kordust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma nüüd õieti aru sain siis tuleb teha hoopis 6 seeriat ja 2 kordust seerias ve?

ma nagu hakkasin seda tegema ja tegin 2 seeriat ja 6 korda seerias, et siis nagu tegin valesti ve?

Kui sa tahad arendada max. jõudu siis on mõttekam teha 3 seerjat ja seerias 6 - 8 kordust.

jutt käib konkreetsest kavast praegu. Ja see on kindlasti tõhusam kui 3x6-8.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu ma aru saan nõuab see kava 2 korda nädalas rinna tegemist?

mul on esimene trenn teisipäeval ja teine neljapäeval, et vahe liiga lühikeseks ei jää? lisaks annan eraldi trenni triitsale ja deltale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisp. ja neljap. jääb lühikeseks. Üks päev peaks lisaks olema taastumiseks.

NB! mis puudutab seda max. jõu arendamist 3x6-8, siis ma ei tea ühtegi tõsiselt võistlevat sportlast, kes oleks selliste seeriatega oma max. jõu õistlustele vastavaks ajanud.

Jutt on ikka konkreetsest programmist, kus on 6 seeriat ja 2 kordust. Ja tegemist on kerge päevaga, mis ei peagi füüsiliselt ära tapma. Aga mis arengu koha pealt on hädavajalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×