Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Vahelduseks tore pilt 2009 aasta Põhjamaade MV järgnenud päevast Norras, Oslo kesklinnas. Oleme ausad, raha oli hädasti vaja :P

post-50-0-62296200-1324557905.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamades surumise võistlus seljataga, mis seal salata miinimumprogramm sai täidetud 160kg (kehakaal 91,0kg) ja 9 mehe konkurentsis 4. koht 101, millegiga wilksi. Viimasel katsel proovisin ka 165, kuid sedakorda jäi see alistamata. Kui vaadata ajalugu ,siis on toimund tagasiminek, sest 3 aastat tagasi sain tulemuse 167,5kg - kuid siis keskendusin ka rohkem surumisele ja kaal oli ka natuke suurem. Viimased aastad ei ole küll vigastustele viidates küll lihtsalt sellepärast, et kulturismis pole vahet surud sa 160, 170 või 180 ega ainuüksi sellepärast sind laval keegi ettepoole ei pane. Ja rind on mul lihase mõttes alati olnud üks tugevamaid lihaseid seega ei ole viimasel ajal sinna palju energiat suunanud. Võitis Jalmar Mäe, teine oli Aless ja kolmas Günter Koovit. Tulemused avalikustatakse ka õige pea. Õnnestus seljataha jätta ka veteranide maailmameister Hr. Randmäe - au oli koos kahe maailimameistriga võistelda, noorem ja priskem veel seekord pääses.... :D

Kokkuvõttes oli tore võistlus ega ise oma rekordeid ei proovi, kuid osalen teinekordki kui ilma varustuseta saab suruda. Tänud Kaidole ja Triinule korralduse eest! Ja mis põhiline ma jäin terveks! Õnnelik lõpp....22.12.2011

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulles tagasi selle heategevusürituse juurde, siis "Jõulutunnel" on ka minu jaoks sellel aastal 25.12. kui fitid laialijagamisele lähevad ja sedakorda annan välja 280€ eest fitte, mida ei olegi nii vähe. Siiani on pakutud kahte nime Rainerit ja Pauli, kuid kas on veel kulturismimaastikul tegijaid kes vääriksid tuge kokku võiks olla 3-4 nime siis tuleks per kärss 70 - 90€.

Ma paneks sinna potti tagasihoidlikult selle:

Poolteist tundi teiping.ee teenuseid: massaaži, kinesioteipingut ja muud füsioterapeutilist pudi-padi - seni on enamus väga rahule jäänud..

2e5urd1.jpg

Kas lasen neil kaartidel telliskivi postkasti ilmuda?

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Georg kus nüüd läks alles kingisadu lahti.... :D Väga hea usun, et nii mõnelegi noormehele kuluvad need protseduurid ära. Usun et saame ka kokku leppida, kellele mida anname ja nö võitja saab sinuga juba ühendust võtta. Väga hea et hakkasite vaatama laiemat pilti - head võib teha ka mõne muu teenuse või vajaliku asjaga. Laiendame piire kui keegi tunneb veel et tal on midagi noortele anda kas siis materiaalset või miks mitte ka moraalset... ;) siis andke teada, samas hea ja loetav koht kus oma teenustele reklaami teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea suundun lennujaama, kus missioonilt saabud sõber Eduard. Ka seekord on mul kaal kaasas ja loodame, et kodanik on eelmisest vastaskäigust teinud omad järeldused ja seekord on rõõmustavamad kaalunumbrid mind ees ootamas. Mälu värskendamiseks, et eelmine kord oli plaan võtta maha 99 kilo pealt 90 kilo peale ja see ebaõnnestus, koju saabudes näitas kaal 98kilo... :D Ära minnes sai pandud uued eesmärgid ja ka seekord ootan kaalunmbreid mitte rohkem kui 91 kilo riitega, st. et ilma oleks alla 90 ne poiss. Ühesõnaga võtan kaamera kaasa ja jäädvustam selle hetke kas siis kiitmiseks, et tubli said hakkama või siis häbipostiks panen välja siia.... :D - kui ka seekord eesmärgid ei peaks täituma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Tellisin umbes 2007 a. Teie käest toitumiskava, seal lõpus oli, et võin küsimustega julgelt Teie poole pöörduda, loodan, et pakkumine on veel jõus.

Olen 28 a. noormees, küsimus on just toitumise koha pealt, valke ja rasvu tarbin piisavalt aga süsivesikuid kindlasti vähem, kui toitumiskavades soovitatud.

Tegelen nüüdseks põhiliselt keharaskusega treenimisega ja käin pisut jooksmas, nii igapäev. Trenn kestab kokku koos jooksmisega umbes 40- 50 min.

Ei hakka pikalt oma toitumisest kirjutama, katsun lühidalt pildi edasi anda. Valgud, õlid, vitamiinid, puu- juurviljad jne , nende tarbimine on hea aga süsivesikuid vähe. Kuidas see pikemas perspektiivis mõjuda võib?

Lugupidamisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Tellisin umbes 2007 a. Teie käest toitumiskava, seal lõpus oli, et võin küsimustega julgelt Teie poole pöörduda, loodan, et pakkumine on veel jõus.

Olen 28 a. noormees, küsimus on just toitumise koha pealt, valke ja rasvu tarbin piisavalt aga süsivesikuid kindlasti vähem, kui toitumiskavades soovitatud.

Tegelen nüüdseks põhiliselt keharaskusega treenimisega ja käin pisut jooksmas, nii igapäev. Trenn kestab kokku koos jooksmisega umbes 40- 50 min.

Ei hakka pikalt oma toitumisest kirjutama, katsun lühidalt pildi edasi anda. Valgud, õlid, vitamiinid, puu- juurviljad jne , nende tarbimine on hea aga süsivesikuid vähe. Kuidas see pikemas perspektiivis mõjuda võib?

Lugupidamisega

Tere,

Sama sisuga kiri potsats mu postkasti mõni aeg tagasi, ma ei ole jõudnud sellele veel vastata, kindlasti teen seda, palun kannatust. Uskuge mind, et sama sisuga kirju saabub mulle iga päev ja ma ei jõua neile kohe vastata, kuigi tundub, et mis seal ikka oodata, mul on ka muid tööasju millele pean koheselt vastama, seega palun kannatust.

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt ilusaid jõule kõigile! Loodan ,et jõuluvana on teile ka sellel aastal armuline ja toob teile eelkõige tervist, armastust, positiivseid emotsioone, meeldejäävaid sündmusi ja huvitavaid elamusi.

Alustan sealt kus pooleli jäin eile blogi kirjutades, et ruttasin lennujaama ja nagu lubatud kaal kaasas. Sõber Ets saabus Amestedami lennuga nagu hiljem selgus, oli tõstetud äriklassi - kus siis sööki jooki ohtramalt pakutakse, kuid vaene mees loobus kõigest, sest teadis, kes tal lennujaamas kaaluga vastas on.... :D Ja siis saabus tõehetk, kaal ei tohtinud olla koos saabaste ja riietega(pikad püksid+t-särk) rohkem kui 90,9kg , st et ilma varustuseta ca 89kilo ja mees astus kaalule hinge kinni pidades kaal näitas 90,5kg (mäletatavasti eelmine kord 98...), seega ülesanne sai täidetud! Ma nägin juba siis kui ta eemalt tuli ,et nägu on peeneks jäänud, siis sain aru, et seekord on ta oma ülesannet tõsiselt võtnud, igal juhul näitas, et kui väga soovi siis saavad kõik hakkama, tubli! ;)

Lennujaamast edasi suundusin Spartasse trenni, tegin selga. Loomulikult ei saanud ma üle ega ümber Hoisti uutest seadmetest. Tegin traktorit ja uskumatult kuidas iga liigutus selja töösse võttis, korralik venitus ja pingi osa mis toetab vastu rinda on nii mugav, et ei pressi rinnakorvi sisse. Ja tõme lõpp - tavaliselt kipub tulema keha pingi küljest lahti ,seal on vastupidi, istmiku osa liigub vastu ja oled rinnaga vastu pinki ja saad õlad maksimaalselt taha vedada, et seljalihaste kontraktsioon maksimaalne oleks. Sattusin hoogu ja tegin seal 12 seeriat... :D Lisaks ülatõmmet plokil ja veel kitsast ülatõmmet plokil seega kokku 24 seeriat selga, lisaks trapetsit 6 seeriat ja alaselg+kõht 8+8 seeriat.

Kuna jalg näitas paranemise märke, proovisin trenni lõpus joosta, no ei saanud jalg nii sügeles jooksma.... :D tegin 2 km rahulikus tempos, ei hakanud rohkem pingutama. Koju tulles panin veel kinesioteibi peale ja peab ütleme, et täna on justkui jalg veel paremas seisus, see teip on ikka imeasi küll, tunned et võtab sellise lihaspinge maha, muidu oli jalg nagu kangevõitu nagu pinges.

Peale trenni tegin veel korraliku sauna, puhtaks peab ju saama, enne jõule... ;) ja pani imestama, et päris palju rahvast oli trennis, st. et tavaliselt oli selline lühendatud tööpäev enne pühi nii ,et saal oli rahvast juba pooltühi, kuid nüüd oli selgelt rohkem harjutajaid saalis.

Õhtul käisin siis Etsil külas ja kuna tema täitis ka eesmärgi kaalunumbri mõttes, siis tegime korraliku laadimise söögi - joogiga ja pits haljast ka juurde. Kõige huvitavam on see, et hommikul ei olnud mitteüks gramm kaal tõusnud võrreldes eelmise päeva kaaluga.... :) Ja väga hea, et ei olnud võite ette kujutada kui iga selle laadimisega +2-3 kilo juurde tuleks. Ega tänagi ilma laadimata saa, kuid päeval kindel plaan aeroobset teha ehk siis tunnike jooksu kui õnnestub.

Soovin veelkord rahulikke jõule teile kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei suutnud ise ka jalgu paigal hoida. Pidi täna jalatrenn olema, aga jõusaal kinni siin. Tartu jaoks pole aega, et sinna bussiga minna ja auto võimalust polnud. Sõber kutsus jooksma ja sai siis rahulikus tempos täpselt poolteist tundi joostud, 13.3km tuli kokku :). Polnud ikka päris pikka aega jooksnud ja ma usun, et homme ei kõnni korralikult :D.

Häid jõule, Ott!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud poisid ilusate soovide eest!

Sarge siis oli meil enam vähem ühesugused jõulud, eile tegin aeroobset, et mitte ennast "põrsaks süüa" kokku 1tund ja 40 min. Plaan oli joosta, kuid kuna säärevigastus andis ikka tunda kõndisin jooksurajal 45min 5,5km/h 14 kraadi kallet, kokku siis 4 km, peale seda mõtlesin et proovin ikka joosta ja käimisega oli jalg läinud soojaks ja lasi isegi joosta rahulikus tempos seega tegin veel joosku peale 55min 8km seega kokku 12 km. Sinna otsa saun ja holaa...enesetunne missugune. Peale seda koju laadima, laud oli selleks ajaks juba kaetud.... :D Jõuluvana käis, lastel rõõmu kui palju.

Täna plaanis jällegi saali minna teha käsi ja kui võimalik siis ka väike jooksuots.

Kuna täna on "Jõulutunneli" päev, siis peale hommikusööki teeme ka oma jõulutunneli ära ja jagan fitid ja kingitused mis siin välja on pandud asjaosalistele laiali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval on selles osas küll superklubi ,et kõik pühad on avatud tavapärase aja järgi ja mingeid piiranguid ei ole eks see saab suuresti võimalikuks tänu sellele, et samas asub ka hotell, mis on nagunii kogu aeg avatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii fitid on üle kantud järgnevalt:

Rainer Neemsalu 4000 fitti (minu poolt 3500 + renku 500)'

Rainer Palm 3650 (minu 3500 + kasutaja 47 150 fitti)

Paul Rosenberg (minu 3500 + kasutaja 47 100 fitti)

Jyrgen Ots (kannaks üle kui teaks kas maili või kasutajanime) seega jään seda ootama. 3500 + 100 ehk siis 3600 fitti.

Ilusaid pühi ja loodan ,et noormehed õigustavad oma olemasolu lavalaudadel ka järgmiel hooajal.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii fitid on üle kantud järgnevalt:

Rainer Neemsalu 4000 fitti (minu poolt 3500 + renku 500)'

Rainer Palm 3650 (minu 3500 + kasutaja 47 150 fitti)

Paul Rosenberg (minu 3500 + kasutaja 47 100 fitti)

Jyrgen Ots (kannaks üle kui teaks kas maili või kasutajanime) seega jään seda ootama. 3500 + 100 ehk siis 3600 fitti.

Ilusaid pühi ja loodan ,et noormehed õigustavad oma olemasolu lavalaudadel ka järgmiel hooajal.

Aitähh fittide eest !! Pole varem nendega kokku puutunud ega neist midagi kuulnud ja siis tekib küsimus, et neil mingi ülesanne ka ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh fittide eest !! Pole varem nendega kokku puutunud ega neist midagi kuulnud ja siis tekib küsimus, et neil mingi ülesanne ka ?

Rainerpalm.jpg (see what i did there?)

Fitid on fitness.ee virtuaalne raha.1 fit on 2 eurosenti, seega saad arvutada, mitme euro eest fitshopist tooteid osta saad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga postitus mida sa teed annab sulle 2 eurosenti, seega fitess.ee tasub postitada... ;) Ja nagu Kirp mainis, siis seda virtuaalraha saad kasutada Fitshopist ostes ei pea midagi muud tegema, kui ütlema müüjale, et soovid tasud kauba eest fittidega ja müüja võtab sinu kontolt siis vajaliku summa eest fitte maha. Võib tasuda ka nii, et osa maksad fittides ja osa arveldad rahas. 3650 fittiga juba ühtteist poest saad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna plaanis ka varsti trennis ära käia, et natukenegi söögist tulnud vaegusi leevendada.... :D Homme tuletan meelde, et Jõhvis toimub Honda Spordikuulsuste jõuluturniir. Võistlus algab kell 14.00, meie stardime välja juba hommikul, et aegsasti kohal olla. Kulturistide ja fitnessistide au kaitseb fitnessi selle aasta maailmameister Oleg Anissimov. Seega kui keegi sattub olema homme Jõhvi kandis tulge Olegile kaasaelama. Ise olen teist aastat järjest üks päevajuhtidest. Õhtul jätkub pidu Toila Spa-s.... ;)

Kes soovib ütituse kohta lisainfot ja varasemate aastate statistikat vaadata, siis minge turniiri koduleheküljele - kohapeal võimalus saada kõigi sporditähtede pilte koos autogrammidega: www.jouluturniir.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×