Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Väga viisakas. Paistab,et peeglitest on puudus.

Peeglid kindlasti tulevad ei ole jõutud veel panna. Kaks spinninguratast ja concept2 on ka olemas, seega koolipoisid peaksid saama oma trenni küll seal ära tehtud. Kettaid on ka 257 kilo seega tõmbeseeriaks paras... :D Peaasi ,et oma kooli poistele pidavat see tasuta olema - mis noortele on põhiline, peaasi ,et ei kuku kohe lõhkuma (tihti see kahjuks nii on, seega loodan ,et keegi hoiab seal ikka korda). Näidistreeningu teen järgmise aasta alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin siis uuesti jalgu teha, ütleme nii, et energeetilises mõttes oli ikka hoopis teine tera, kui päev möödus valdavalt kontoris, olin 8.30 - 18 tööl, mis ei ole ka teab mis lühike päev, kuid see eest oli õhtul kohe ootus trenni järele.

Proovisin täpselt sama raskusega kükki ja sain sellise seeria: 100kg/12, 130/8, 150/8, 170/6, 185/5 ehk + 2 kordust võrreldes eilsega. Vaatamata sellele, et eile ei teinud palju jalga kokku 6 seeriat oli täna natuke siiski tunda, eile oli jalg värskem kuid energiat ei olnud, täna vastupidi - seega usun et õige pildi saan nädala pärast, siis peaks nii taastuse kui energia osas olema seis parem.

Lisaks tegin astumisi 3 seeriat 80 -85kg

Lai kükk hantel käes: 4 seeriat igas 15 kordust 60kg

Jalapress smithimasinal 4 seeriat (137 - 227kg 10 -15 kordust)

Säärte sirutusi ette 4 seeriat kokku siis jalale ette 20 seeriat

Tagaosale Ben Johnson - 3 seeriat

Sirgete jalgadega tõmme 3 seeriat

Säärt 4 seeriat

Jooksu kokku 3 km.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma juba mainisin ,siis kõik need lisavidinad tulevad, nii peeglid kui matid - aja jooksul kindlasti veel mingeid trenazööre, sest seal on kõrvalruum ka ja sinna mahuks veel midagi panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna teen trennist puhkepäeva olen siin vahelduva eduga 4 päeva järjest toimetanud ja tunnen et päevakese võiks puhata.

Füüsilises ja emotsionaalses pooles puhkust tegelikult ei tule, sest jõulumees on jälle teel... :D Täna siis kaks lasteaiarühma teha ja järgmisel nädalal veel 1. Kuid eks see ole puhas rõõm - kuigi palav saab seal mantli sees olema - kuid asi on seda väärt...

Ja kui teie head lapsed olete ehk tuleb ka teile jõuluvana.... :D

post-22-0-77447300-1324038015.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii töö tehtud, pakid välja jagatud ja salmid üle kuulatud. Lisaks sai ise ka aeroobset tehtud - tantsu löödud, seega trenn missugune... :D Särk oli muidugi peale kahte seanssi läbimärg... ;) Aga hinges on rõõm ,sest laste näod, mis vastu vaatasid (see ootusärevus) - selle nimel tasub pingutada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venemaal, Peterburgis arreteeriti venemaa meister kulturismis Roman Protsenko keelatud ainetega kauplemise eest. Võistlesime koos Baikal Grand Prixil augustis. Mees vastu ei vaielnud ja asus tegema koostööd narkopolitseiga. Mees arreteeriti spordiklubis kus ta väidetavalt preparaatidega kauples.

http://musclehouse.ru/roman-procenko-zaderzhan-po-podozreniyu-v-sbyte-metandienona/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna potsatas siis minu postkasti jõulukaart vabariigi presidendilt. Olen tegelikult neid juba mõned viimased aastad temalt saanud - kuid teeb südame soojaks ikka kui presidendilt kirja saad... ;) Soovid nagu jõulude aeg ikka mulgi murrakus Hää Ott ilusat jõuluaega ja vana aasta lõppu ja allakirjutanu Toomas (ja teine sõna jääb mul igal aastal väljalugemata....ei suuda välja lugeda ka sellel aastal)

Mõtlesin, et saadan talle sellel aastal "sammaste" kalendri ja raamatu "Revitalisatsioon ehk kuidas elada 100 aastaseks", see kulub talle marjaks ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile tegin trenni hommiku poole, päeval lihtsalt lastega seotud üritused ja õhtul sai käidud sünnipäeval.

Tegin soojenduseks jooksu 5km 29 min. ja peale seda selga erinevaid harjutusi rohkem sellise tunnetuse peale. Ei tea mis see oli, kuid peale trenni olin nii väsinud, et läksin kohe magama....ilm vist oli eile selline sombune ja sellest tulenevalt olin kuidag väga läbi. Kuid tunnike und ja peale seda oli ok.

Õhtul käisin ühe sõbra sünnipäeval - väga vahva oli palju rahvast ja kulminatsiooniks oli koju tellitud Getter Jaani esinemine. Pärast käisime ka BonBonist läbi, kuid pikalt seal ei olnud. Archangel oli jälle tööpostil... ;) Kuna olen viimase 3 nädalavahetuse jooksul juba 3 korda ööklubis käinud, sellega olen teinud ka oma mitteametliku uue rekordi...aga ega varsti see periood ka lõppeb kui uus aasta algab, siis on tavaliselt nendest pidustustest ikka korralik kopp ees.

Lugesin, et täna on vana aasta jooks Roccal mares 6,2km, kuid sain natuke liiga hilja teada - täna on mul plaanis jooksma minna nagunii ,seega oleks hästi plaani mahtunud, kuid 6,2km oleks natuke lühikeseks maaks jäänud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Getter oli meil Reedel ka just esinenud. Nõutud neiu, pole midagi öelda. Ka üks firmapidu.

Aga jah. Reede oli päev, kus nägi korraga enamiku Siinsetest tegijatest ühe õhtu jooksul vist ära. Argo Ader oli sõpradega, Margus Silbaum, kui silmad ei valetanud - samuti herr. Koovit astus läbi ning igasugu muid sulelisi ka. Spartast oli oma mitukümmend inimest kohal, k.a. omanik vist.

Iga õhtu täismaja, tööd nii palju, et peaks uksele mõne kulturisti veel appi palkama masse ohjeldama.

Õhtu nael oli muidugi see, kui üks tüüp keda varem näinud ei olnud, tuli ja ütles, et loeb mu blogisid ja asju ning pakkus 300 euri, kui ma võistlusvormi teen endale järgmiseks aastaks. Ütles, et on nõus tõsiselt maksma ilusaid summasid, kui teen vormi vähe teiste lähenemistega, kui enamus. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Getter oli meil Reedel ka just esinenud. Nõutud neiu, pole midagi öelda. Ka üks firmapidu.

Aga jah. Reede oli päev, kus nägi korraga enamiku Siinsetest tegijatest ühe õhtu jooksul vist ära. Argo Ader oli sõpradega, Margus Silbaum, kui silmad ei valetanud - samuti herr. Koovit astus läbi ning igasugu muid sulelisi ka. Spartast oli oma mitukümmend inimest kohal, k.a. omanik vist.

Iga õhtu täismaja, tööd nii palju, et peaks uksele mõne kulturisti veel appi palkama masse ohjeldama.

Õhtu nael oli muidugi see, kui üks tüüp keda varem näinud ei olnud, tuli ja ütles, et loeb mu blogisid ja asju ning pakkus 300 euri, kui ma võistlusvormi teen endale järgmiseks aastaks. Ütles, et on nõus tõsiselt maksma ilusaid summasid, kui teen vormi vähe teiste lähenemistega, kui enamus. :D

No nüüd on sul motivatsioon olemas.... ;) 300 eur on ju üüratu summa, sellega saab põhimõtteliselt aasta profisporti teha... :D Aga eks seal ukse peal ja sees näeb kindlasti seda "Eesti elu"....omal ajal Raeköögis tööl olles sai ka igasugu karvseid ja sulelisi nähtud, lisaks oli meeldejäävaid seiklusi vaata et igal nädalavahetusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane aeroobne trenn tehtud 10 km jooksu - tegin tunniga, tegelikult oli tempo kõvem ,sest enamus aega jooksin 11-11,5km/h, st et 9km tegin 50min ja peale seda tundisn paremas jalas kerget valu nagu achilluse juures ja seega otsustasin jooksmise lõpetada, tegin siis viimase kilomeetri käies kaldega seega tuli 10 km tunnis keskmist. Peale seda veel uut Hoist kõhupinki - super hästi võttis läbi. ja peale seda veel pikem venitus. Loodame, et jalg paraneb ja saab uesti varsti joosta... ;) Homme Revalisse ja siis võtame juba ette peenikesed käed.

Järgmine nädal on tulemas väga tihe, sest kutseid on tulnud väga paljudele üritustele ja jõudumööda olen võtnud ka plaani need läbi käia. See omakorda tähendab, et liikuma peab rohkem kui igas pidulauas süüa ka tahan... ;) Eks kirjutan aja möödudes neist juba lähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õnnetusb siis mul koos treenida oma "pojakese Krissuga", kes on hetkeks isamaa valvamisest puhkusele lastud.... :D pojakese toidukauss oli küll väga pühade hõnguline ja ka kogused ei jäänud kuidagi alla jõululaupäeval pakutavale.... ;) eks ta päästab veel mis päästa annab, et suurem välja näha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennid tehtud, täna siis pumpasin käsi. Tegin vahelduseks 6 superseeriad ehk siis 6 seeriat väikeste pausidega jutti - no lõi kõrsikud täis küll korralikult eriti kui teha biitseps - triitseps vaheldumisi. Tegin mõlemale 3 harjutust, seega 18 seeriat põhimõtteliselt väikeste vahedega. Lisaks käsivartele althaare ja pealthaare - see lõi ka käsivarred nagu Kippari Kallel täis... :D Igal juhul on selline pumpav trenn vahelduseks hea eks ma toimetangi kogu selle ettevalmistuse kevadeni täpselt nii mida keha ette ütleb. Et korralik koormus ikka kätte saada tegin 50 min ka aeroobset 20 min ellips + 30 min. ratast.

Jalg annab ikka tunda ja see nädal tõenäoliselt jooksust midagi välja ei tule - aga peaasi, et ratastki sõita saab... ;)

Keegi Sparta spordiklubis saab õnnelikuks, sest tõenäoliselt unustasin eile oma Amino Rushi purgi sinna riietusruumi, sest eile tegin Spartas trenni ja täna enam seda kotis ei olnud - seega kes leidis, palju õnne, väärt kraam! ;)

Muudest lisanditest hommikul pudru sisse Block segatuna Hera80, enne trenni sõltuvalt trennist Workout Shock, trenni aeg Amino Rush ja peale trenni HTR +Dextro, õhtul Omega 3 ja Joint+ ja MZB.

Homme siis jälle jõulutaadil tööpäev - õhtul piirdun ühe rühmaga seekord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õnnetusb siis mul koos treenida oma "pojakese Krissuga", kes on hetkeks isamaa valvamisest puhkusele lastud.... :D pojakese toidukauss oli küll väga pühade hõnguline ja ka kogused ei jäänud kuidagi alla jõululaupäeval pakutavale.... ;) eks ta päästab veel mis päästa annab, et suurem välja näha... ;)

Njaa. Võiks öelda, et "sõin ja jõin seal minagi: suhu ei saand midagi".

Karbike toiduga oli kulturistile eeskujulikult kaasas, aga päevane aktiivsus reguleerib ise söögiisu.

Sul õnnestub muidugi kuidagi eriti hästi kaalu all hoida võrreldes kasvõi Imre, inimkraanade või minuga.

Ott tegi jh täna käsi ja teravus on endiselt eeskujulik. Näide sellest, kuidas 90 kg võib paista nagu 110, kui pilt on terav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa. Võiks öelda, et "sõin ja jõin seal minagi: suhu ei saand midagi".

Karbike toiduga oli kulturistile eeskujulikult kaasas, aga päevane aktiivsus reguleerib ise söögiisu.

Sul õnnestub muidugi kuidagi eriti hästi kaalu all hoida võrreldes kasvõi Imre, inimkraanade või minuga.

Ott tegi jh täna käsi ja teravus on endiselt eeskujulik. Näide sellest, kuidas 90 kg võib paista nagu 110, kui pilt on terav.

Täna ma tegin nalja, et sama kaal ja sama pilt Kirbuga... :D Eks ta natuke hägustub ikka, kuid enamus võistlejatega ikka võistlusvorm... :D Eks ma pean rabelema ka ega kui ma selles mahus aeroobset ei teeks siis oleks raudselt udusem ,seega poisid tehke trenni - aeroobset! ;)

Aga täna olid jah kõik endised ja praegused õpilased kohal, valitses tore trenniõhkkond, Miku poiss jooksis plaanid näpus ja käsi stopperil ringi... :D Ostroglazov oli suurema osa peegli ees nagu alati...ja ainsana kes palehigis töötas oli Krissu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks sellel aastal on mul plaanis teha noorsportlastele heategu ja annetada ära oma suure tööga korjatud 14 000 fitti. Seega ootan ettepanekuid sportlaste osas kes teie arvates väärivad toetust ja on selle kas siis sportlike tulemuste või läbi spordi propageerimise vms ära teeninud. Võtan arvesse ka seda, et kui pakutav on juba nö toetuse saaja, siis sinna see ei laiene.

Ma arvan ,et selle võiks üks 3 peale ära jagada, siis midagi Fitshopist ikka selle raha eest saab. Kui keegi tunneb, et tahab ka oma fitid noortele anda, siis võime auhinnafondi suurendada ja ka saajate hulka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ma tegin nalja, et sama kaal ja sama pilt Kirbuga... :D Eks ta natuke hägustub ikka, kuid enamus võistlejatega ikka võistlusvorm... :D Eks ma pean rabelema ka ega kui ma selles mahus aeroobset ei teeks siis oleks raudselt udusem ,seega poisid tehke trenni - aeroobset! ;)

Aga täna olid jah kõik endised ja praegused õpilased kohal, valitses tore trenniõhkkond, Miku poiss jooksis plaanid näpus ja käsi stopperil ringi... :D Ostroglazov oli suurema osa peegli ees nagu alati...ja ainsana kes palehigis töötas oli Krissu :P

Miku käest tahtsin jah küsida, et "mida Excel täna ette dikteerib?" Aga Mikk oli nii tõsise(töise) näoga, nagu oleks täna esimese halli juustest leidnud.

Ostroglazov oli heas vormis. Aga kas krasavtšikule kohaselt mitte sama muutumatu nagu ilu idee Platoni loomingus?

Mulle oli üle paari nädala tõsisem trenn paras väljakutse nii töövõime languse kui ka Workout Shockiga liialdamise tõttu. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega ootan ettepanekuid sportlaste osas kes teie arvates väärivad toetust ja on selle kas siis sportlike tulemuste või läbi spordi propageerimise vms ära teeninud. Võtan arvesse ka seda, et kui pakutav on juba nö toetuse saaja, siis sinna see ei laiene.

Mina pakun välja Rainer Palmi, entusiasmi kulturismi vastu temas igatahes on :)

Mulle oli üle paari nädala tõsisem trenn paras väljakutse nii töövõime languse kui ka Workout Shockiga liialdamise tõttu.

Kohv, Metal pump ja workout shock - hea, et sa elad Krissuke. :D Homme panen kõik kappi peitu sinu eest!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pakun välja Rainer Palmi, entusiasmi kulturismi vastu temas igatahes on :)

Kohv, Metal pump ja workout shock - hea, et sa elad Krissuke. :D Homme panen kõik kappi peitu sinu eest!!

Ma vaatan, et midagi on toimumas, ühistreeningud Palmiga, nüüd siis juba soovitajana toetuse saamiseks.... :D Vaieldamatult on Rainer sellel aastal üks üllataja heas mõttes ja kindlasti üks toetuse saaja ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et midagi on toimumas, ühistreeningud Palmiga, nüüd siis juba soovitajana toetuse saamiseks.... :D Vaieldamatult on Rainer sellel aastal üks üllataja heas mõttes ja kindlasti üks toetuse saaja ka.

Poisse peab ju motiveerima.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatan, et midagi on toimumas, ühistreeningud Palmiga, nüüd siis juba soovitajana toetuse saamiseks.... :D Vaieldamatult on Rainer sellel aastal üks üllataja heas mõttes ja kindlasti üks toetuse saaja ka.

Kindlasti ka Paul Rosenberg!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiidan ka Pauli toetamist. Ise olen ainult nõuannetega teda toetanud, kuid ainult nendest ei piisa kui ressursse pole. Lisaks pakuksin välja ka Marius Lemmingu, kes on jõutõstmise maastikul palju saavutanud. :)

Marius on sündinud 20.11.1995 ja kaalub 56kg. EMV lamades surumises II koht (75kg), EMV jõutõstmises II koht (125, 80, 145) ja natuke aega hiljem Tartumaa meister (135, 82.5, 160). Poiss alustas trennidega 3 kuud tagasi. Mul kahjuks pole võimalik teda valgu ja kreatiiniga toetada, kuna endalgi tuleb napilt välja nendega.

Loodan, et selline pisike "avaldus" treeneri poolt ka midagi loeb :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×