Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Täna treenin vahelduseks siis Audentes Fitnessis. Peale seda teeme samas ka toidulisandite presentatsiooni kella 18-20 ni. Kõik on teretulnud.

Eile treenisin vahelduseks Spartas. Tegin käsi - kõik läks plaanipäraselt käpad läksid korralikult täis ja raskused olid ka täisa ok. Biitsepsis läksin hantlitega kuni 34kg x6 ja prantsuse surumine viimane seeria 77kg 8 kordust (see taastub jõudsalt, vahepeal ei teinud pikka aega).

Pilt teravneb päev päevalt ja positiivne on see, et saalis inimesed ei usu et ma nii vähe kaalun...(eile Marguski imestas, et ta kaalub ligi 10 kilo rohkem..., et kust otsast), see on viide sellele, et lihaskonditsioon on hea ja mingit ära kukkumist ei ole toimunud. See nädal on kindle plaan 87,0 ära näha enne meie Serbiasse sõitu. Stardime reede varahommikul siis fitnessi MM -le Olegi ja Nataliaga. Kõik allesjäänud päevad proovin siin treenida, sest seal tean et ei ole lihtsalt aega saalile keskenduda, kui on vaja grimmida aidata jne.

Vaatasin ka erinevate Põhjamaade pilte ja enda üllatuseks avastasin ,et see aasta on päris head võimalused seal kõrge koht saada. Pildi järgi ei saa muidugi täit selgust, kuid midagi utoopilist ei näinud eriti oma kaalukatis -90kg. Absoluudis tuleb kindlasti juba raskemaid mehi vastu eriti Taanist, sealne tase oli vast isegi kõige kõvem nähtu põhjal. Igal juhul proovin saada nii kuivaks kui võimalik, see on ainus võimalus erineda olemasolevast seltskonnast.

Kuna trenniplaan on läinud sassi, siis lihtsalt tunde järgi teen neid lihaseid mis on ära taastunud. Näiteks kaks päeva tagasi tegin jalgu, siis puhkasin ja eile käsi, täna teen uuesti jalgu ,sest need on ära taastunud ja homme siis selg ja ülehomme rind ja enne ärasõitu uuesti jalgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänane PÄEVAPILT (Tagasisõit Serbiast Novi Sadist Euroopa meistrivõistlustelt 2009a.kevadel, Taavi võitis oma esimese kulla, mina ja Imre olime seal 4. kohal - kui ma õigesti mäletan... :D). Lõbus tagasisõit oli restoranivagunis ca 6 tundi - võitu tähistades. Pilt tehtud is Budapesti raudteejaamas.

post-22-1317974635_thumb.jpg

Seda pilti on tore vaadata. Mõnusalt soe ilm oli ning meeste emotsioonid ülevad. Oi, mis jutte seal vagunis räägiti. Mõni kollase ajakirjanduse sulemees oleks saanud ekstreemset materjali raamatute kaupa! Ott, kas sa oma reisil kaduma läinud karika ikka tagasi said lõpuks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus ja saabusime just presentatsioonilt. Läks ilusasti rahvast oli palju nagu Audenteses alati. Enne tegime samas ka trenni - tänast trenni nimetaksin kosmeetikaks.... :D Maakeeli tähendab selline trenn seda, et tegelen detailide lihvimisega kuna baasvorm on olemas, siis vaatan lihtsalt tunde järgi kuhu on triipe ja sooni juurde vaja ja teen sellele lihasrühmale. Jalatrenni puhul ei alustanud klasikaliselt jalaesiosalt vaid tuharamasinast, et sinna triibud sisse joonistada... :D Tegin ka kergemate raskustega 25 korduselised seeriad - lihtsalt tundsin, et täna tahan nii teha ja sain vähemalt emotsionaalse rahulduse trennist. Kui ei ole harjunud nii pikki sette tegema proovige vahelduseks päris huvitav tunne on. Säärte sirutusi ette tegin näiteks 7seeriat igas 25 kordust... :):D Kokku ca 7 eri harjutust igas 4-5 seeriat 25-30 kordust. Vaatan mis homme jalad teevad, samas enamus seeriaid tuli ikka varuga.

Trenni lõpus tegin kerge poseerimise ka ja pilt oli täitsa ok, arvestades veel seda et jalatrenn oli läbi ja ülakeha ei olnud midagi teinud, oli lihase täituvus ja konditsioon väga hea, see näitab et defitsiit ei ole olnud suur ja lihase seis on praegu hea ei ole tühjaks kukkunud, selline tunne, et poseerimisega läheb pilt järjest võimsamaks. Aga nagu ma juba korduvalt varem öelnud olen - siis üksi peegli ees on kõik kõvad poisid, vaatame mis vähem kui kahe nädala pärast saab kui jõmmid ja trollid kõrvale tulevad....

Reede varahommikul on siis Serbia start - täna andsin Olegile juba grimmikoti üle, et saaks alustada koorimisega ehk pinna ettevalmistamisega. Kolmapäeval paneme ehk juba esimese kihi grimmi peale. Homme vaatan Revalis ka võistlejad jälle üle ja Oleg peaks ka tulema - siis saab näha kuidas taastusprotseduurid on tema vormile mõjunud. Andsin käsu toidu hulka tõsta ca igapäevaselt peaks 150 gr süsikaid rohkem sööma kui tavaliselt ja loodan ,et saavutame päev päevalt parema tulemuse ja enesetunde. Ei taha pöörata tema toitumist täiesti peapeale, sest siis võib pildi ka ära rikkuda. Ühesõnaga vaatame vormi ja korrigeerime vastavalt vajadusele. Kogemusi on ja kasutame seda infobaasi adekvaatselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PÄEVAPILT -Tugevad naised, pilt kunagistelt Liiwi Heliisi suvepäevadelt. Olin seal päevajuht naised võtsid vägijooke ja siis läks tõstmiseks... :D

post-22-1318328529_thumb.jpg

Jube väike pilt aga saan aru, sellist asja ei tahagi suuremalt panna. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus, palju tegemisi mahtus sisse. Põhiline see,et Natalia ja Oleg saavad homme oma Serbia viisad kätte (hallipassiga on ikka paras k...), kaks päeva enne võistlusi vaata kas saad kätte või ei saa. Eriti närvi ajab see, et ma ei tea palju ma sinna enne helistama pidin rääkimata hulgast mailidest, millele lihtsalt vastuseid ei saadeta. Ühesõnaga meeletu aja ja närvi kulu, peaasi kui see nüüd ennast ära tasus...Lisaks peaks kätte saama oma passi India viisaga, piletid tellisin ka ära läbi tour firma ei hakanud enam jamama selle bookinghousiga.

Sportlaste ülevaatus toimus enne oma trenni revalis. Kõigepealt tuli Oleg - pilt oli läinud veelgi teravamaks. proovisin pilte ka teha, kuid keegi on fotoka seade ära susinud - valgustab üle ja reljeefi ei jää näha. Seega oodake reedeni... Põhiline on see, taastumine läheb plaanipäraselt ja jalad joonistasid juba sügavamalt ja ülemine ots on terav nagu nuga... :) Toitu tuleb veelgi juurde panna, sest kaal vaatamata toidu lisamisele oli veelgi kukkunud.

Peale seda käis Moonika - uus võistleja Tamsalust ja minu üllatuseks oli samuti väga teravaks läinud ja usun ,et annab korraliku lahingu kõigile -163 cm võistlejatele. Selg oli eriti muljetavaldav detailne....Kaalulanguse peatame ja edasi ainult taastavad treeningud.

Edasi Siim K - Siimuga lülit :Dasime sisse 6 käigu ,st et kolme nädalaga proovime saada maksimum teravuse, see eeldab ka spetisaalprogrammi läbimist, mille soovitused ma talle andsin. Eks ole aastaid olnud vaja ka ise viimasel hetkel vormi päästa ja nüüd kuluvad kogemused marjaks ära.

Edasi Marko - noorterühma võistleja, temagi oli 2 nädalaga jälle paremaks läinud, kuid tööd on vaja veel teha ja sellekohased nõuanded saigi antud.

Peale seda oma seljatrenn - kõik läks plaanipäraselt tegin suuremate raskustega ja jõud oli säilinud 3 harjutus traktor ühe käega viimane seeria 115kg/6.

Aeroobse olen välja võtnud ja selle asemel käisin infrakas.

Eile vaatasime ka Natalia vormi üle ja ka see tegi ainult rõõmu, kaal on langenud oma tippvormide tasemele ja pilt on läinud ka päris teravaks, eile tegin mõned pildid ka ja selg oli eriti võimas, detailne. Aga tema palvel me vormi pilte enne konkurentidele välja ei pane, vaid laksutame kohapeal.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PÄEVAPILT -Tugevad naised, pilt kunagistelt Liiwi Heliisi suvepäevadelt. Olin seal päevajuht naised võtsid vägijooke ja siis läks tõstmiseks... :D

post-22-1318328529_thumb.jpg

Tugevad naised ja tagasihoidlikud mehed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane Päevapilt: Kuna ca 50 tunni pärast hakkab juba Fitnessi MM kaalumine, millele eelneb lennureis ja ka bussisõit, nimelt ei saanud me otse lendu Serbia, Belgradi sest lend tühistati ja seejärel ostsime piletid Budapesti ja sealt tellisime bussi, mis viib meid Novi Sadi ca 4 tundi bussisõitu (rongiga loksusime seda vahet 7,5 tundi...). Pilt tehtud 2004 a Tallinn - Moskva rongis kui MM sõitsime, ülemisel naril Otsuse -taat, kes oli just teinud korraliku come-backi ja alumisel naril mina, aega surnuks löömas ja "kvaliteet ajakirja lugemas"... :)

post-22-1318425722_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea mis nende noortega küll lahti on? Tulin just trennist ja külastan tihti Aia tänava Rimi. Niipea kui auto ära parkisin, hüppas kõrvalautost välja noorsand, kes pistis käpa pihku ja ega ma siis kade poiss ei olnud teretasin vastu. Noorhärra esimene lause oli ,et mis ma pean tegema kui ma liha ei söö? Vaatan teda suurte silmadega ja ei saa aru, mis asja ta minult saada tahab? :P Ütlesin ,et palju õnne kui liha ei söö, et mis ma nüüd siis tegema pean? Tema siis püüab selgitada, et noh et mis valgu allikaid siis sööma peaks, eks ma siis seletasin talle natuke - kuid kogu see protsess parklas ja kuidas see esitatud oli pani kõvasti muigama... ;)

Läksin siis poodi sisse, ostsin tavapärased puuviljad, reisile kaasa kiirkaerahelbeid ja ka väikse konjaki (see ei ole kunagi halba teinud... :D ) Kassa juures hüppab mull ligi järgmine noorsand, kes kisab juba kaugelt Oh see on ju Ott Kiivikas... :o Tore, et inimene ära tunneb annan sellelegi sõbrale käppa ja loodan ,et ta maha rahuneb, aga võta näpust - vaatab mu korvi ja leiab sealt konjaki ja imestab, sa jood konjakit...ma ütlen ,et mis selles siis nii imeliku on? Tüüp ajab edasi, mu isa ütles, et sa kunagi jõulude ajal sõid hapukapsaid ja jõid pitsi viina ja peale seda hakkas paha..... :) Ma ütlesin, et tõenäoliselt oli isal õigus -eeeldades et ta mu rahule jätab, aga ei jalutab minuga kaasa ja muudkui vatrab nagu KGB nuhk erinevaid fakte mu tegemistest, viimane oli avastus, et mul on Ukraina naine.... :D Siis mul hakkas juba küllalt saama ja ütlesin on jah ukraina naine ja soome saun on ka.... :D , et äkki jätad juba rahule. Tüüp vaatab mind suurte silmadega ja ütleb, aga ma olen ka poolenisti ukrainlane..... :D

Natalia oli selle aja peale juba poe juurde vastu tulnud ja vangutasin pead ja rääkisin oma loo talle ära, mille peale te korralikult naerda sai.... Ühesõnaga kohati ei saa aru mis toimub...

Muud tegemised, käisin ostsin ära uue Eesti lipu - nüüd on kaks lippu kaasa võtta Serbia. Homne päev kulgeb juba võistluseelsete asjade kokkupanemisel ja igasugusel reisieelsel ettevalmistusel. 48 tunni pärast on kaalumisprotseduur juba läbi....Loodame kõige paremat.

Sellised tõestisündinud lood elust enesest siis - püsige moodsad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha.. Ma parem sellest reaktsioonist Sulle ei räägi, kui ma olen pidanud vastama küsimusele, kes mu treener on. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niipea kui auto ära parkisin, hüppas kõrvalautost välja noorsand, ...

Sul ju auto enda piltidega kaetud, võib-olla võttis juba linnast sappa :D

Muidu, lahe lugeda selliseid memuaare. Küllap tol tegelasel nüüd uhke tunne, et tema ka Oti blogis ära mainitud :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks kuulsusel on omad miinused ka. Kujutan ette, et igasugu kaadrit astub ligi ja siis peab nendega mingis viisakas/sõbralikus vormis paar sõna vahetama kuigi suhtleks paremameelega isegi kartulikotiga kui sellistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin imestada- isegi minu käest küsitakse päris tihti, et kas ma Ott Kiivikat ka tean? :D :D

Olen selle peale öelnud, et olen kuulnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, Oleksid pidanud võibolla selle konjaki poe ees noorsandiga ära lahendama! :D

See toidupoodides käimine on kohati väga raske teema. inimesed, kes teavad, et mul on võistlusdieet, kohe väga suure huviga tulevad toidupoes uurima, et mis asju ma siis endale ostan toidulauale? Sellised poolvõõrad lihtsalt passivad ja las nad siis arvavad, et vend Vähk ostabki endale dieedi ajal titetoitu, koeratoitu, LEGO auto, limonaadi, pamperseid ja kooki. Paljud vist ei tea, et mul on kaks last, koer ja tige naine :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×