Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Võtsin julguse kokku ja kommenteerin.

Ott hakkab tõesti supervormi jõudma. :D

Eks ta liigub vaikselt õiges suunas - lõppteravuseni on veel minna, kuid silmi ei pea maha lööma kui sõber saalis vastu tuleb... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juurde hüppas ka üks fänn, kes soovis pilti teha - seega teinekord kui soovid pilti, hüppa ligi!

post-22-1317119237_thumb.jpg

Like!

Ja ma võin öelda, et mees on endiselt energiat täis, positiivne ja tegutsev... mõistusega tähtede poole ja veel väga hästi! :rolleyes:

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli kohe selline üliõnneliku näoga inimene, rohkem selliseid meie ühiskonda.... :D

Kahtlane värk. Kui mees on liiga õnnelik, siis ilmselt tal on mingi probleem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LKV -sea sammud Revali, püksid maha ja läheb vägede ülevaatuseks! :rolleyes:

Täna siis jah võistlejate ülevaatus, Oleg, Taru, LKV jne. õhtul siis ilmutame vormipildid - jutud liiguvad, et Tarul olevat pilt kaalulangusele järgi tulnud.... :D Jääme põnevusega ootama, kuidas on Olegil nädalaga pilt muutunud, sellest kuulete juba õige pea... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, on need nike tossud head suurte raskustega jalatrenniks?

Endal hakkavad vanad head jõuka tossud ära lagunema, aga need on nii mõnusasti jala järgi sisse kantud.

Peab midagi uut vaatama, aga tutika jalanõuga minne kohe suurte raskustega kükki ja jalapressi tegema, ei tea kui hea see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin samuti jalanõude kohta küsida. Tegemist vist ei ole tavalise jooksutossuga ? Pigem sinna jalgpallijalanõu poole. Mul endal tavalised jooksutossud ja kükkides hakkavad jalad sees ujuma ja vanad putsad kapis väikseks jäänud :rolleyes: Aga saab hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea vorm, Ott. Oled ajastusega kenasti joonel. Eriti muljetavaldav on hamstringi kuivus. Tubli.

Tänud Robert eks aeg on ka sealmaal ,et ei ole enam aega teda raisata ja oleks aeg oma kogemused maksma panna ja toimetada nii, et ei saa vähemalt enesele ette heita, et midagi tegemata jäi, mis kohad see annab eks seda näitab aeg ja nagu ma korduvalt olen öelnud, siis üksi peegli ees on kõik "kõvad mehed.. :D ", tuleb mingi araablane või egiptlane kõrvale ja siis ei saa aru, mis juhtus... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, on need nike tossud head suurte raskustega jalatrenniks?

Endal hakkavad vanad head jõuka tossud ära lagunema, aga need on nii mõnusasti jala järgi sisse kantud.

Peab midagi uut vaatama, aga tutika jalanõuga minne kohe suurte raskustega kükki ja jalapressi tegema, ei tea kui hea see on.

Vastan siin korraga jalanõude osas. Mul on spetsiaalselt valitud jalanõud Nike valikust - need on sisejalanõud, tugeva tallaga nagu on mõeldud saalimängudes - need on mul kolmas aasta käsil ja ei näita lagunemise märke ja suurte raskustega on ka mugav teha. Ma ei saa neid võrrelda tõstejalanõudega - kuid viimastega nalajlat säärt ka ei treeni, seega tavaharjutajale ja ka tugevamle tegijale ideaalsed jõusaalijalanõud - soovitan. Kui vaja võin uurida kas neid kuskil veel müügil on või on uuemaid analooge? Andke teada ehk saan aidata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ise täna korraliku käetrenni ja vaatasin ka õpilased üle, kõik on tublid, on näidanud selle paari nädalaga korraliku edasiminekut - tegin pilte ka panen erinevate võistlejate pildid eri teemade alla: Oleg, Taru - korralikult kuivemaks läinud, Marko ja LKV -kes samuti on korralikult edasi läinud.

Käetrennist muud midagi erilist ei ole esile tuua kui üle tüki aja sain teha lamades prantsuse surumisi - teadupärast tegin neile liiga kui tegin 107,5 kg/6 seeria. Täna teadmata mida suudan tegin prantlsast viimase käe harjutusena, tegin siis biitseps triitseps vaheldumisi ja lõpetasin sellise seeriaga 50/12, 60/10 , 70/8 - viimane veel selge varuga, aga hea harjutus käsi läks täis nii mis kole... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvi pärast küsin, et kas need on sellised põlvede heaolu silmas pidades? :rolleyes:

Kand ei tohi läbi vajuda, muidu ujud sussides ringi ja ei saa keskenduda üles alla liikumisele vaid sellele ,et jalg on jalanõus ebastabiilne, liigub üles all ja külgedele samuti - kui on pehmema kannaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegin ise täna korraliku käetrenni ja vaatasin ka õpilased üle, kõik on tublid, on näidanud selle paari nädalaga korraliku edasiminekut - tegin pilte ka panen erinevate võistlejate pildid eri teemade alla: Oleg, Taru - korralikult kuivemaks läinud, Marko ja LKV -kes samuti on korralikult edasi läinud.

Käetrennist muud midagi erilist ei ole esile tuua kui üle tüki aja sain teha lamades prantsuse surumisi - teadupärast tegin neile liiga kui tegin 107,5 kg/6 seeria. Täna teadmata mida suudan tegin prantlsast viimase käe harjutusena, tegin siis biitseps triitseps vaheldumisi ja lõpetasin sellise seeriaga 50/12, 60/10 , 70/8 - viimane veel selge varuga, aga hea harjutus käsi läks täis nii mis kole... :rolleyes:

Prantslane on täiesti arvestatav harjutus. Ise teen seda harjutust küll rohkem bodypumpis, aga seal on praegu põnev vaheldus, kus tehakse alguses prantslast, siis minnakse üke kitsalthaardes surumisele ja siis jälle uuesti järjest prantslane ja kitsas surumine ühe jutiga. Soovitan proovida! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus, mõnus saun seljataga. Infrakas istusin ca 50 min ja vett jooksis nagu oavarrest ,loomulikult jõin vahetult kohe vett ka peale, et veebilanss taastada. Peale seda võtsime Hr. Taruga poseerimise ette, kohendatud sai päris palju - aga eks selle pooside kinnistumine võtab aega, üks asi on seda teha peegli ees ja teine asi siis kui peeglit enam ees ei ole, sealt tulebki vahe laval sisse nede vahel kes suudavad ka ilma peeglisse vaatamata filigraanselt poseerida ja nende, kes peegli ees on superposeeriad, kuid kui peegel ära võtta on katastroof.

Seega ei oska teile hetkel midagi muud soovida kui poseerige, poseerige... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin üle, kas keegi viimasel ajal on Indias käinud, ma ajan siin viisa asja MM jaoks, kuid ei õnnestu saada Soomes asuvast saatkonnast vastust ja ka numbrid kas ei vasta või on stabiilselt kinni. Aeg lihtslat läheb ja ei taha jätte viisat viimase minuti jaoks ehk on mõistlik üldse läbi agentuuri saata, tihti käivad sealt asjad kiiremini kui ise ajades ja kokku raiskad topelt rohkem aega ja lõpuks ka raha. Käisin viimati 2003a MM sal ja ei mäleta, tookord tõenäoliselt tehti viisad läbi turismifirma ja ei mäleta, et mingit viivitamist või jama oleks olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin üle, kas keegi viimasel ajal on Indias käinud, ma ajan siin viisa asja MM jaoks, kuid ei õnnestu saada Soomes asuvast saatkonnast vastust ja ka numbrid kas ei vasta või on stabiilselt kinni. Aeg lihtslat läheb ja ei taha jätte viisat viimase minuti jaoks ehk on mõistlik üldse läbi agentuuri saata, tihti käivad sealt asjad kiiremini kui ise ajades ja kokku raiskad topelt rohkem aega ja lõpuks ka raha. Käisin viimati 2003a MM sal ja ei mäleta, tookord tõenäoliselt tehti viisad läbi turismifirma ja ei mäleta, et mingit viivitamist või jama oleks olnud.

Selles suhtes, et ma võin nimekirja anda, milliseid India münte mul veel ei ole :rolleyes::DTegelikult on mul viimase 20 aasta India erinevaid münte ehk mingi 60-70 ja kindlasti ei lähe Ott välismaale turismireisile vaid oma suure töö viljasid maitsma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes, et ma võin nimekirja anda, milliseid India münte mul veel ei ole :rolleyes::DTegelikult on mul viimase 20 aasta India erinevaid münte ehk mingi 60-70 ja kindlasti ei lähe Ott välismaale turismireisile vaid oma suure töö viljasid maitsma!

Viljad on vahest ka hapud.... :D Loodame, et seekord on enam -vähem magusad, finaalikoht oleks juba suur kordaminek (eelmise aasta MM oli kategoorias 27 meest ja tulin 9 kohale kokkuvõttes ehk esi kolmandiku, ka see aasta proovin -85kg ja usun ,et seal on šansh parem kui -90kg).

Münte kui pihku jääb annan rõõmuga - kindlasti on sul nagu mainisid juba valik olekas sealt. Muideks tuleta mulle meelde, mul on sahtlis siiani sulle afganistaani münte, keegi tõi, kuid olen unustanud üle anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×