Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Lisaks küsisin veel ,et kas te sõjaväes - mis peaks kasvatama distsipliini ka ilma lahinguta alla annate, et vaenlane on platsis ja panete kohe ilma võitluseta relvad maha.... ;)

Kõik oleneb sellest, milline on käsk kõrgemalt poolt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks küsisin veel ,et kas te sõjaväes - mis peaks kasvatama distsipliini ka ilma lahinguta alla annate, et vaenlane on platsis ja panete kohe ilma võitluseta relvad maha.... ;)

Sõdur ei tagane, sõdur eemaldub. Aga võin öelda, et vähemalt tagalapataljonis saab küll kõvasti süüa. Kahjuks mitte õigeid asju ja seega on oht üle süüa, sest ega "suhkur" täiskõhutunnet ei too.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke eilsest päevast ka:

Päeval käsisin Nordea pangale tegemas motivatsiooni ja tervisealast loengut -selline tunnine sutsakas. Lisaks muidugi jooksvad tööasjad kontoris - loomulikult ei jätnud me tegemata ka otselülitust kergejõustiku MM -le, kus sai kaasa elatud Kanteri ja Israeli võistlusele ja nagu kõik juba teavad, siis mitte asjatult (eriti üllatas Israel, kelle jaoks kindlasti on tegemist selge läbimurdega tippseltskonda).

Õhtul seadsin siis sammud Revalisse, kus tegin kõvema seljatrenni. Kuna Afgaani sõber on külas, siis kolm nädalat on olemas mul ka treeningpartner, mis vahelduseks on päris hea, sest enamjaolt treenin üksi, mitte et seda väga sooviks, kuid raske on kellegiga kogu aeg aegu sobitada ja sellest tulenevalt kasutan lihtsalt trennis vajadusel ümberkaudsete harjutajate abi.

Eile tegin seljale 4 eri harjutust igas 4 seeriat lisaks trapetsile ja õlatagaosale + alaselg. Paremini läks teise harjutusena tehtud ühe käega traktoril tõmmates kus tegin seeria 60kg/12, 80/10, 100/10, 120/6. Ploki tõmmmetes ülalt lai haare lõpetasin 3 harjutuse 110kg/7 kordust. Seega jõunäitajad püsivad ja pilt läheb ka justkui vaikselt teravamaks, olid ju eilsed kaalunumbridki juba 89,4kg. Tegin aeroobset jooksu kokku 40 min (6km). Viimas eharjutusena tegin vee keretõsteid alaseljapingil ja tundub, et ka alaselg on läinud natuke tugevamaks, sest tegin kokku 6 seeriat keretõsteid ja läksin ülesse tõusvate raskustega ja viimases kahes seerias tegin 50kg süles 8 seeriad - mis on ka tippmargi lähedane tulemus.

Täna samuti Revali õhtul ja siis juba rind ja õlg.

Lähipäevadel on plaanis anda ka ülevaade oma hetke toitumisest - pildistan üles ja siis on teil lihtsam aru saada mis toidulaual hetkel toimub. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt, ise tahaks ka vahelduseks Revalis treenida. Kindlalt üks parimaid saale Eestis! :rolleyes:

Tere tulemast , hea meelega võõrustan sind ja ka ühistreening ei teeks paha - anna teada kui Tallinna poole sattud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai tehtud supertrenn, just nii võib selle kokku võtta kui jõunäitajad ennastki üllatavad, mitte et oleksin midagi enneolematut teinud ,vaid et dieedi tingimustes on võimalik siiski rahulikult ja õigesti planeeritud treeninguga tulemusi parandada.

Alustasin õlast ja tegin hantlitega lendamisi ette

16kg/12, 20/10, 26/8, 30kg/7

Hantlite lendamine külejele

16kg/15, 20/12, 24/8, 28/6

Eest ülestõmbed plokk

11 plaati/12, 13/10, 15/8, 16/8

Peale õlga alustasin rinnaga ja ega midagi ei oodandu, sest tavaliselt on peale õlatrenni ikka juba ka rinnaraskused väikemad

60kg/20, 100/12, 115/10, 130/8, 140/5 (vaatasin päevikut ja augusti keskel tegin sama seeria esimese harjutusena ja nüüd suutsin sama teha 4 harjutusena, mis on selgelt raskem, dieedi aeg ja selle kaalu juures hommikul 89,7kg ei ole ma sellise raskusega 4 harjutuses veel teinud kunagi)

Saanud sellest innustust tuli hästi ka järgmine harjutus kaldpingil hantlite surumine

32kg/12, 40/10, siis otsisin 46kg, kuid kuna neid ei leidnud (Revalis tuleb ka seda ette) ja haarasin 50 kilosed ja tegin 7 kordust, viimaseks seeriaks võtsin 54kg ja tegin nendega 6 kordust (ka sellise raskusega ei ole ma rinda teinud peale õlatrenni).

peale seda veel lendamisi ja trosside ristamisi lisaks kõhtu ja jooksu kokku 40 min 6 km.

Selge, et kogu aeg niimoodi ülesmäge ei lähe ja kindlasti oli oma osa ka ühistreeningul, sest tegin sõber Etsiga - ja olen tähele pannud, et ühsitreeningute käigus on minu tööraskused oluliselt suuremad kui üksi rassides, seega proovin enne võistlusi kindlasti sõprade abi kasutada... ;)

Enne trenni andsin ühe intervjuu TV3 tulevsele koguperesaatele, kus minu üllatuseks tuli mind intervjueerima 9 aastane Laura.... :rolleyes: Jutt oli ka siis vastav, seega mitte väga tõsine.

Peale trenni käisin Rimis ja kui tvaliselt ma hindu ei vaata, siis juhuslikult minu ees kassas olnud tüdruk ostis ühe pudeli juua ja kassas näitas teist hinda kuna pudelile lisandus ka pandi hind ja seda selgitati talle. Ostsin mõne keefiri, pirne, banaane ja suuloputusvett ja vaatasin juhuslikult tšekki, nagu mainisin, siis taaliselt seda ei tee. Selgus, et suuvee hind erines riiulil väljas olnud 1,34€ (seega mult võeti see summa rohkem), küsisin erinevuse kohta - ja läksime müüjaga siis riiuli juurde ja selgus, et mul oli õigus, kutsuti siis keegi tagantruumidest ja maksti mulle rohkem makstud summa tagasi (loo moraal, vaadake tšekke poes - ma võin ainult aimata palju ma olen pügada saanud.... :D ). Samas järjekorras olid poisid, kes ostsid Oti Tervisemune - ja tulid autogrammi küsima ega ma kade poiss ei olnud... :P Seega kui näete mind toidupoes ja ostate mune ärge peljake ligi tulla, autogramm nimeline on garanteeritud.... :P

Homme siis 1. september ja vanem tütar läheb juba 3 klassi, seega homme tuleb trennist vaba päev ja tegelen lastega, plaanis bowlingusse minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna sai tehtud supertrenn, just nii võib selle kokku võtta kui jõunäitajad ennastki üllatavad, mitte et oleksin midagi enneolematut teinud ,vaid et dieedi tingimustes on võimalik siiski rahulikult ja õigesti planeeritud treeninguga tulemusi parandada.

Alustasin õlast ja tegin hantlitega lendamisi ette

16kg/12, 20/10, 26/8, 30kg/7

Hantlite lendamine külejele

16kg/15, 20/12, 24/8, 28/6

Eest ülestõmbed plokk

11 plaati/12, 13/10, 15/8, 16/8

Peale õlga alustasin rinnaga ja ega midagi ei oodandu, sest tavaliselt on peale õlatrenni ikka juba ka rinnaraskused väikemad

60kg/20, 100/12, 115/10, 130/8, 140/5 (vaatasin päevikut ja augusti keskel tegin sama seeria esimese harjutusena ja nüüd suutsin sama teha 4 harjutusena, mis on selgelt raskem, dieedi aeg ja selle kaalu juures hommikul 89,7kg ei ole ma sellise raskusega 4 harjutuses veel teinud kunagi)

Saanud sellest innustust tuli hästi ka järgmine harjutus kaldpingil hantlite surumine

32kg/12, 40/10, siis otsisin 46kg, kuid kuna neid ei leidnud (Revalis tuleb ka seda ette) ja haarasin 50 kilosed ja tegin 7 kordust, viimaseks seeriaks võtsin 54kg ja tegin nendega 6 kordust (ka sellise raskusega ei ole ma rinda teinud peale õlatrenni).

peale seda veel lendamisi ja trosside ristamisi lisaks kõhtu ja jooksu kokku 40 min 6 km.

Selge, et kogu aeg niimoodi ülesmäge ei lähe ja kindlasti oli oma osa ka ühistreeningul, sest tegin sõber Etsiga - ja olen tähele pannud, et ühsitreeningute käigus on minu tööraskused oluliselt suuremad kui üksi rassides, seega proovin enne võistlusi kindlasti sõprade abi kasutada... ;)

Enne trenni andsin ühe intervjuu TV3 tulevsele koguperesaatele, kus minu üllatuseks tuli mind intervjueerima 9 aastane Laura.... :rolleyes: Jutt oli ka siis vastav, seega mitte väga tõsine.

Peale trenni käisin Rimis ja kui tvaliselt ma hindu ei vaata, siis juhuslikult minu ees kassas olnud tüdruk ostis ühe pudeli juua ja kassas näitas teist hinda kuna pudelile lisandus ka pandi hind ja seda selgitati talle. Ostsin mõne keefiri, pirne, banaane ja suuloputusvett ja vaatasin juhuslikult tšekki, nagu mainisin, siis taaliselt seda ei tee. Selgus, et suuvee hind erines riiulil väljas olnud 1,34€ (seega mult võeti see summa rohkem), küsisin erinevuse kohta - ja läksime müüjaga siis riiuli juurde ja selgus, et mul oli õigus, kutsuti siis keegi tagantruumidest ja maksti mulle rohkem makstud summa tagasi (loo moraal, vaadake tšekke poes - ma võin ainult aimata palju ma olen pügada saanud.... :D ). Samas järjekorras olid poisid, kes ostsid Oti Tervisemune - ja tulid autogrammi küsima ega ma kade poiss ei olnud... :P Seega kui näete mind toidupoes ja ostate mune ärge peljake ligi tulla, autogramm nimeline on garanteeritud.... :P

Homme siis 1. september ja vanem tütar läheb juba 3 klassi, seega homme tuleb trennist vaba päev ja tegelen lastega, plaanis bowlingusse minna.

Siis peab mingi paber ka käepärast olema, sest munakarbile autogrammi ei tahaks, pärast on igal pool majapidamises ees ja tüliks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis peab mingi paber ka käepärast olema, sest munakarbile autogrammi ei tahaks, pärast on igal pool majapidamises ees ja tüliks.

Ühe karbi võid ju säilitada ka..... :rolleyes: Sul siis õige väike majapidamine....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on siis 1. september ja ülemaailmne teadmiste päev - palju õnne kõigile koolilastele ja tudengitele kelle jaoks see tähendab uue õppeaasta algust.

Minu kooliminekust on täna täpselt 27 aastat möödas ja kui küsida, kas ma sinna tagasi igatsen, siis vastus oleks pigem ei.... :rolleyes: Mitte, et ma õppida ei sooviks, vaid täiskavanumaks saades hakkad õppima ja tegelema asjadega, mis sulle meeldivad ja mis sind väga huvitavad - seega valiksin pigem selle variandi - kui baasteadmised on olemas.

Olen mõelnud ka tagasi keskkooli lõpetamise peale ja ausalt öeldes, ei teadnud siis küll mida oleksin soovinud tol ajal õppida või millise valdkonna kasuks otsustada - õnneks otsustas suur soov sportida ja ei ole siiani valikut kahetsenud. Nüüd olen aastatega ennast palju koolitanud ja ise lugenud, uurinud ja loomulikult eelkõige praktiseerinud ja käin ise inimesi õpetamas - see töö mulle ka meeldib, kui tunned, et saad inimestele oma teadmisi edasi anda (eriti just treeneritöös - kus näed ka oma töö lõppresultaati kõige paremini).

Natuke trennijuttu ka.

Ettevalmistuse osas sujub - kaal näitas hommikul juba 89,1 kilo ja nagu eilne trenn näitas, siis selge märk on see,et jõunäitajate kohati isegi suurenemine on märk, et lihastega pole hüvasti jäetud. Kuna kaal kukkus juba planeeritust madalamale, saan kaloraazi vähemalt päevaks tõsta. Täna ei ole ka trenni plaanis - sest lastega on vaja ka tegeleda ja sattus hästi ka trennivaba päev olema. Head ja paremat endale täna ei luba, pigem söön harjumuspäraseid toite lihtsalt suuremas koguses ja ka trenni puudumisel on kulutus väiksem.

Homme algab Ülemistes Spordi - ja Vabaaja mess, oleme seal ka firmaga väljas ja käin ise ka kindlasti objektilt läbi. Seega kõik, kellel nädalavahetuse plaanid veel tehtud ei ole, tulge meie boksist läbi, asume SPORTLANDI - ja Rimi vahelisel alal ja meil on plaanis ka erinevad rammukatusmised - parimatele kindlasti auhinnad.

Spordi-ja vabaajamess 2011

Täpne toimumisaeg on

02.09 kell 11:00-19:00

03.09 kell 11:00-18:00

04.09 kell 11.00-16:00

Üritusel on plaanis teha traditsioonilise juba inimeste poolt armastatuid alasid.

Rinnaltsurumise võistlus:

naistele 20kg korduste peale

meestele 50kg korduste peale.

FitShopi sangpommi tõukamine korduste peale :

Naised 8kg

Meestele 16kg

Parimatele auhinnad FitShopilt ja Sparta spordiklubilt

Rasvaprotsendi mõõtmine ning toitumis-ja treeningualase nõu andmine, Tervisekaardi väljastamine

Fast uue Pro Sarja esitlus(degusteerimine)

FitShopi klubikaartide vormistamine(tasuta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna on siis 1. september ja ülemaailmne teadmiste päev - palju õnne kõigile koolilastele ja tudengitele kelle jaoks see tähendab uue õppeaasta algust.

Minu kooliminekust on täna täpselt 27 aastat möödas ja kui küsida, kas ma sinna tagasi igatsen, siis vastus oleks pigem ei.... :D Mitte, et ma õppida ei sooviks, vaid täiskavanumaks saades hakkad õppima ja tegelema asjadega, mis sulle meeldivad ja mis sind väga huvitavad - seega valiksin pigem selle variandi - kui baasteadmised on olemas.

Olen mõelnud ka tagasi keskkooli lõpetamise peale ja ausalt öeldes, ei teadnud siis küll mida oleksin soovinud tol ajal õppida või millise valdkonna kasuks otsustada - õnneks otsustas suur soov sportida ja ei ole siiani valikut kahetsenud. Nüüd olen aastatega ennast palju koolitanud ja ise lugenud, uurinud ja loomulikult eelkõige praktiseerinud ja käin ise inimesi õpetamas - see töö mulle ka meeldib, kui tunned, et saad inimestele oma teadmisi edasi anda (eriti just treeneritöös - kus näed ka oma töö lõppresultaati kõige paremini).

Natuke trennijuttu ka.

Ettevalmistuse osas sujub - kaal näitas hommikul juba 89,1 kilo ja nagu eilne trenn näitas, siis selge märk on see,et jõunäitajate kohati isegi suurenemine on märk, et lihastega pole hüvasti jäetud. Kuna kaal kukkus juba planeeritust madalamale, saan kaloraazi vähemalt päevaks tõsta. Täna ei ole ka trenni plaanis - sest lastega on vaja ka tegeleda ja sattus hästi ka trennivaba päev olema. Head ja paremat endale täna ei luba, pigem söön harjumuspäraseid toite lihtsalt suuremas koguses ja ka trenni puudumisel on kulutus väiksem.

Homme algab Ülemistes Spordi - ja Vabaaja mess, oleme seal ka firmaga väljas ja käin ise ka kindlasti objektilt läbi. Seega kõik, kellel nädalavahetuse plaanid veel tehtud ei ole, tulge meie boksist läbi, asume SPORTLANDI - ja Rimi vahelisel alal ja meil on plaanis ka erinevad rammukatusmised - parimatele kindlasti auhinnad.

Spordi-ja vabaajamess 2011

Täpne toimumisaeg on

02.09 kell 11:00-19:00

03.09 kell 11:00-18:00

04.09 kell 11.00-16:00

Üritusel on plaanis teha traditsioonilise juba inimeste poolt armastatuid alasid.

Rinnaltsurumise võistlus:

naistele 20kg korduste peale

meestele 50kg korduste peale.

FitShopi sangpommi tõukamine korduste peale :

Naised 8kg

Meestele 16kg

Parimatele auhinnad FitShopilt ja Sparta spordiklubilt

Rasvaprotsendi mõõtmine ning toitumis-ja treeningualase nõu andmine, Tervisekaardi väljastamine

Fast uue Pro Sarja esitlus(degusteerimine)

FitShopi klubikaartide vormistamine(tasuta)

Tundub tore üritus! Huviga ootan 50 kilose kangi surumise tulemusi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane päev ja ka töönädal ühel pool. Päev oli töine ja jõudsin palju jooksvaid tööasju korda saada - kõike nagunii ei jõua kunagi ära teha, las jääb järgmiseks nädalaks ka midagi... :rolleyes:

Päeva lõpus tegin sõber Etsiga jalatrenni - saal oli suht tühi, sest kes veel reede õhtul saalis on kui mitte võistlevad sportlased. Tegin kõigepealt jooksu soojenduseks 20 min ja peale seda erinevad jalaharjutused

Alustasin söörte sirutustega ette iga seeriaga lisasin plaadi jagu raskust kokku 4 seeriat 15 - 8 kordust

Teine harjutus hack -kükk trenazööril

100kg/12, 130/10, 160/8, 200/6, 220/5 - see on jälle 1 kordus rohkem kui kaks nädalat tagasi, seejuures vahepeal on ka kehakaal langenud, täna hommikul 89,3kg.

Kolmas harjutus käärkükk smithil

97kg/12, 117/10, 137/10, 157/8 - see peaks olema ka uus rekord

Siis jalapress smithil 4 seeriat kuni 237kg /8

Tagosale Ben Johnson ja säärtele. Kõige huvitavam oli see, et peale sellist korraliku rasket jalatrenni suutsin veel joosta 20 min keskmise kiirusega 9-10km/h seega tegin 20min 3,2km. Kokku siis 6,4 km jooksu jalapäeval. Varem ei oleks ma selleks nii kergesti suuteline olnud, praegune treenitus on küll päris hea ja ka lhaste taastumine.

Vaatan siin ühe silmaga jalgpalli Eesti - Sloveenia ja Eesti läks juhtima 1:0 penaltist - väga positiivne!

Homme ei pea õnneks vara kodust välja tormama, eelmine nädal jäi selles osas täitsa vahele, sest oli Kärdlas seminaril. Paaril päeval nädalas, on ikka hea tõusta ilma äratuskellata.... :D

Homme kindlasti Spordi - ja vaba - aja messile, olete kõik sinna peredega oodatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene puhkepäev õhtus. Päeval käisin Ülemistes Spordi - ja vabaaja messil, peale seda treeningul. Tegin täna käsi, biitseps - triitseps. Enne seda mõtlesin, et teen mõned vormi pildid ka, sest aeg tiksub sinna poole, et hea on hakata vaatama nädalate lõikes mida pilt teeb. Plaanin seesugust vormi ülevaadet teha iga kahe nädala tagant, siis peaks olema reaalsed muutused ka näha.

Pildid tehtud enne trenni, täitsa külmalt ja ilma pumpamata kaal pildistamise hetkel 90,0 kg. EMV täpselt 8 nädalat enne ja MM -9 nädala pärast.

post-22-1315073610_thumb.jpg

post-22-1315073629_thumb.jpg

post-22-1315073680_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkuvõttes paistab, et asjad liiguvad õiges suunas, pole tükk aega saanud 2 kuud enne põhivõistlust rasva% nii madalaks. Selge, et see ei ole lõppteravus, kuid ega palju enam minna ei ole, tagumiku peab saama triibuliseks, usun et kui suudan 2 kilo pekki (mitte kehakaalu) ära põletada, siis peaks see olema reaalne teha ja tippvorm peaks saabuma kindlasti juba Põhjamaade MV, nii et viimased kaks nädalat enne MM enam kaalu langetama ei peaks. Hetkel on kaalulanguse tempo ca 300 gr nädalas, mis on ka jõunäitajate põhjal piisav, et mitte lihastest ilma jääda. Eks kogemuste lisandudes, olen hakanud ka ettevalmistuse osas targemini tegutsema ja dieedi eesmärk on ikka maksimaalselt lihasmassi säikitada ja seega ka treeningud peavad pigem üles ehitavat laadi olema ja dieet ise on see, mis aitab viia lõpukse selle rasva% minimaalseks. Varem ltegin selgelt ka lihast laastavat tööd rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubasin kirjutada ka toitumisest, tänane hommikusöök on söödud, see on minu tavapärane hommikusöök nii koguse kui toiduainete valiku suhtes. Täna on siis trennist puhkepäev - kuid kuna kaal on kukkunud plaanipäraselt, siis ka puhkepäeval saan süüa normaalse kaloraazi. Üks vähesied vabu pühapäevi tuleb veeta kindlasti laste seltsis.

Aga vaatame siis üle mida meistrid söövad:

Kas viilu Jassi seemneleiba , sinepi, suitsumaitselise kanafileesingi ja 26% juustuga

post-22-1315121661_thumb.jpg

Siis valmistan blenrdi sheigi kõigepealt 400ml keefiri

post-22-1315121678_thumb.jpg

Sinna sisse üks keskmise suurusega banaan

post-22-1315121733_thumb.jpg

Sinna omakorda juurde endale sobiva maitsega Hera80 (mul on kodus eri maitseid, vahetan igapäevaselt - et üle ei viskaks)

post-22-1315121761_thumb.jpg

valan käe järgi nii 40 -50 gr pulbrit

post-22-1315121827_thumb.jpg

Shake on valmis

post-22-1315121863_thumb.jpg

Juurde siis kas seitsmevilja, neljavilja või kaerahelbe puder soola ja võiga ca 30 gr.

post-22-1315121891_thumb.jpg

Ja ei jäägi muud soovida kui head isu! :D

Loodan ,et saite ideid kuidas oma hommikusöök nauditavaks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult kogused võivad individuaalselt olla väiksemad - minu kulutus ja lihasmass ka tarbib natuke rohkem kui tavainimene, seega kui keegi kopima hakkab, siis kohandage lihtsalt koguseid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lubasin kirjutada ka toitumisest, tänane hommikusöök on söödud, see on minu tavapärane hommikusöök nii koguse kui toiduainete valiku suhtes. Täna on siis trennist puhkepäev - kuid kuna kaal on kukkunud plaanipäraselt, siis ka puhkepäeval saan süüa normaalse kaloraazi. Üks vähesied vabu pühapäevi tuleb veeta kindlasti laste seltsis.

Aga vaatame siis üle mida meistrid söövad:

Kas viilu Jassi seemneleiba , sinepi, suitsumaitselise kanafileesingi ja 26% juustuga

post-22-1315121661_thumb.jpg

Siis valmistan blenrdi sheigi kõigepealt 400ml keefiri

post-22-1315121678_thumb.jpg

Sinna sisse üks keskmise suurusega banaan

post-22-1315121733_thumb.jpg

Sinna omakorda juurde endale sobiva maitsega Hera80 (mul on kodus eri maitseid, vahetan igapäevaselt - et üle ei viskaks)

post-22-1315121761_thumb.jpg

valan käe järgi nii 40 -50 gr pulbrit

post-22-1315121827_thumb.jpg

Shake on valmis

post-22-1315121863_thumb.jpg

Juurde siis kas seitsmevilja, neljavilja või kaerahelbe puder soola ja võiga ca 30 gr.

post-22-1315121891_thumb.jpg

Ja ei jäägi muud soovida kui head isu! :D

Loodan ,et saite ideid kuidas oma hommikusöök nauditavaks muuta.

Minu jaoks puhas luxus! Hea meelega sööks kõiki neid isuäratavaid juustutükke ja paneks võid ka vahele, aga samas varsti-varsti saangi seda kõike lubada...umbes 3 kuu pärast! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usu mind Vähjapoiss, seda ma ei pannud sinu ärritamiseks üles - see on elu, vahest ehk kellegi suhtes ebaõiglane, kuid mis parata. Minu jaoks on ka see väga korralik järgimine, sest tegelikult see on tervislik toit, lihtsalt kogus puhkepäeva silmaspidades võib olla kellegi jaoks suur.... :D Aga muud patustamist jäätise, kookide jms. ei ole ma endale lubanud, vaid korra peale Baikali võistlust ja loodetavasti ka nädalapärast oma sünnipäeval - ja peale seda ei mingit laadimist, sest iga päev on normaalse toiduga laadimine.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen FASTi Protein Blocki enamjaolt veega tarbinud, võimalusel ka piimaga. Täna oli üks väheseid kordi elus, kui tegin sheigi keefiriga ja polnud tõesti paha, kuigi mul pole banaani ega blenderit kuskilt võtta.

Kõiki neid valgutooteid on hea segada keefiriga, saab vajalike baktereid ja samas ka jogurti maitse, ilma suure koguse süsivesikuteta. Keefirit kannatab ka harilikus shakeris segada - tuleb ka väga nämma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×