Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Jah alustame eilsest trennist, läksin sinna kindlate ootustega teha 40 kiloste hantlitega biitsepsit ja prantuse surumist 100 kiloga, ütleme siis nii, et 50% täitsin ära ja tegelikult jäin päris rahule. Miks siis 50%, asi selles, et biitsepsit tehes hakkas tunda andma vana vigastus ja teadlikult ei hakanud siis lõhkuma, et mitte rohke viga teha, piirdusin esimesel harjutusel sellise seeriaga 20kg/10, 30/8, 34/6

teine harjutus siis prantsuse surumine

65kg/12, 80/10, 100kg/6 ! mis on ühtlasi ka uus rekord ja usun et olen ka natuke enamaks veel suuteline.

siis tegin kaks harjutust biitsepsit veel kergema raskusega - nurga alt kust valu ei tundnud

ja kaks triitsepsile milles mõlemil tegin ka uued rekordid

Ploki alla surumine seistes (toetan selja vastu tuge, et kehaga kaasa aidata ei saa)

16 - plaati (need on need vanad plokid -kes revalis on käinud teavad)/15, 20/10 ja 23/7 (see on tervelt 1 plaat rohkem kui viimane trenn)

ja viimases harjutuses tegin ka rekordi, Cybexi Triitsepsitrenazöör (imiteerib prantuse surumist, kuid istuvas asendis oled)

10 plaati/12, 12/10, 14/6

Lisaks kõhtu 3 harjutust kokku 9 seeriat ja aeroobset 45 min. Sattusin lihtsalt jooksurajal kõndides suure mäe suusahüpete finaali vaatama ja tegin pikemalt.

Täna jah nagu Mihkel juba mainis ees kõvem jalatrenn ja selge eesmärk teha 220kg vähemalt 5 kükki (Mihkel tegi 6 ja Mikk 5, seega mul paras stiimul poistele näidata, kus kivi all vähjad piedus on, ühtlasi kui see õnnestub löön neid wilksi punktidega, sest hommikune kaal ilma söömata 95,0kg).

Mihkli saali tulek, muudab kindlasti ka minu trenne motiveerivamaks, sest on kes julgestab ja toetab kui abi peaks vaja minema. ;)

Archangelile: Mis puutub siia see varasem treeningmetoodika ja selle uuesti kasutuselevõtt, siis ma võin ainult ette aimata mis oleks siis kui ma vähem treeninud oleks (tulemus oleks ehk lihasmassi osas võinud veelgi parem olla, sest tagantjärgi vaadates olin ikka tugevas ületreeningus, üks asi on rasvaprotsent ja teine asi lihase seisund, kui ületrenni ei ole, siis olen ikka lopsakam ja just see ongi olnud põhiliseks puuduseks millega olen pidanud tihti konkurentidele alla vanduma.) Tunnen, et praegune lähenemine töötab ja põhiline on mitte liiga kaugele ennast rasvaportsendi osas võistlusvormist lasta, ülejäänud teeb ära trenn ja aeg, mis lihase kasvuks vaja on. Olgu öeldud, et need aastad 7-8 tagasi kannatas keha ka rohkem sellist lõhkumist, nüüd tunned, et protsessid muutuvad tasapissi aeglasemkas ja enam uisapäisa lõhkuda ei saa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see kulturism ongi üks suur katsetamine ja enesepiitsutamine. Pidevalt on vaja analüüsida, teinekord leiutada midagi uut. Täna on mul poseerimistund ja proovin ise uut tricepsi poosi, kus mängitakse rohkem kõhule ja jalgadele nagu Miku MM-il noored klassikud tegid. Et siis 50 võistlust olen tricepsit ühte moodi näidanud, nüüd muudan ära. Jõudu Otile raskuste tõstmisel! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see kulturism ongi üks suur katsetamine ja enesepiitsutamine. Pidevalt on vaja analüüsida, teinekord leiutada midagi uut. Täna on mul poseerimistund ja proovin ise uut tricepsi poosi, kus mängitakse rohkem kõhule ja jalgadele nagu Miku MM-il noored klassikud tegid. Et siis 50 võistlust olen tricepsit ühte moodi näidanud, nüüd muudan ära. Jõudu Otile raskuste tõstmisel! ;)

Tänud ja sulle head poseerimist! Vaata ja räägi läbi oma poistega - kes on huvitatud Reval - Cupil üles astuma, las registreerivad ära, sinna on veel aega, kuid mida varem nimekirjad kokku saame seda parem, vajadusel kui on näha et kuskil on vaja lisakategooria teha, siis saan seda teha juurde. Ette tänades.

Kindlasti saadan ka sulle oma võistlejaid LEKV.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks vana võlg meenus, Salu Jaan küsis kanapallide retsepti viimane kord kui Sparta jõutõstmise võistlustel kohtusime, nüüd saab see likvideeritud. Jaanile aga tervisi sinna saare peale ja tervist ja energiat uute jõujuurikate kasvatamisel. ;) Tean, et Jaan ise kirjamees siin foorumis ei ole, kuid ütles, et minu blogi lugeja on ta küll.... ;)

“Kanapallid”.

Koostis arvestusega 5 – le. (kokku 10 kanapalli).

Kanahakkliha (tehtud fileest) -500gr.

Sibul – 1tk.

Tüümian

Sool, pipar

Itaalia maitseained (oregano, basiilik, kuivatatud küüslauk)

Riivsai

Mozarella juust (kirsi mozzarella pallikesed)

1) Kanafilee ajada läbi hakklihamasina, sama teha sibulaga. Lisada hakklihasse sool ja maitseained.

2) Võta ca 50gr. hakkliha pane sinna keskele mozzarella juustupall ja vormi see hakklihapalliks. Veereta riivsaia ja maitseainete segus ja pane pannile. Küpseta ahjus 170 kraadi juures 20 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn: Ootused olid suured oli ju siin varem välja lubatud ilusaid numbreid ja nii enesetunne kui ka varasemad trennid on lubanud igale baasharjutusele raskust juurede panna. Kui nüüd tsiteerida Kääriku suvelaagri videos Indrek Viska poolt öeldud legendaarset lauset: Ei realiseerunud ära. Mida sa ütlesid???? B) Tegelikult ei realiseerunud ära konkreetselt ühte peamist harjutust ehk siis kükk kang turjal.

1) Alustasin nagu ikka säärtesirutustega ette - tunne oli hea

58/12,68/12, 77/10, 86kg/11

2) Kükk kang turjal

100/12, 130/10, 160/8, 190/6, 220/3 (kang oli kuidagi raske ja ei olnud ka tehnilist kindlust, kuidagi iga kükiga kippus tasakaal ära kaduma ei olnud sellist stabiilset tunnet nagu eelmine kord, vaatamata sellele, et õpilane Mikk julgestas ja pani isegi laksu vastu kukalt - julge poiss.... :P nii need noored üle käte kasvavad). Samas ega sellist raskust võtsin viimane kord turjale minu mäletamist mööda siis kui ma Tallinna Planet Sport spordiklubis veel töötasin 2005 a. Seega minu teine tulemine, küll järgmine kord tuleb rohkem.

3)Jalapress (vana masin - see liigub raskemini tegin ilma sidemeteta)

300kg/12, 350/10, 400/8, 450/8 - oli edasiminek 15 kilo võrreldes eelmise trenniga - samas ei pea ma pressi nii arvestavaks harjutuseks baasjõu mõõtmisel, sest seal piisab kui teed 1 cm lühema liigutuse kui juba saad rasksust lisada.

4) Täiskükk kang rinnal lai

100/10, 135/8 ja viimane tuli uus rekord 165kg/5 -see tegi rõõmu, sest tunnen, et seal on veel varu kui nii edasi läheb, siis varsti võtan rinnaltkükiga turjalküki kinni.

5)Ben Johnson

8,8,8,6

6) Kõhuli jalgade kõverdamine

90lbs/10, 110/7

7) Säärtele kaks harjutust nii istudes kui eesel trenazööril.

Kokkuvõttes realiseerisin ennast päris hästi seega anna treeningule 5 palli süsteemis 4+ ;)

Praegu käib suurem vaaritamine, millest tegin ka väikese ülevaate - kuidas siis üks korralik laadimisepäev välja näeb eks ma panen selle varsti välja, loodan et saate mõningaid ideid kuidas külalisi väärikalt vastu võtta. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult võib visata kivi ka Mihkli "Hiiglase" kapsaaeda, kes pidi olema kohal ja julgestama - siis oleks kindlasti ära teinud.... B) aga Mihklist ei olnud täna ei kippu ega kõppu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult võib visata kivi ka Mihkli "Hiiglase" kapsaaeda, kes pidi olema kohal ja julgestama - siis oleks kindlasti ära teinud.... B) aga Mihklist ei olnud täna ei kippu ega kõppu...

Nonii, olgu võtan süü omaks :P irww. Reedeti on mu tööpäev kella 17.00ni, poole kuuest veel käsin spetsiaalselt vaatamas kas oled kükkiga alustanud, siis veel ei olnud. Tgelikult olin väga väsinud ka, kuna hommikul sain kiirelt Vändras käidud. Muideks mul oleks olnud üks meetod, mis oleks aidanud natuke... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, olgu võtan süü omaks B) irww. Reedeti on mu tööpäev kella 17.00ni, poole kuuest veel käsin spetsiaalselt vaatamas kas oled kükkiga alustanud, siis veel ei olnud. Tgelikult olin väga väsinud ka, kuna hommikul sain kiirelt Vändras käidud. Muideks mul oleks olnud üks meetod, mis oleks aidanud natuke... ;)

Kuidas teil show läks ehk on mõni fotosüüdistus olemas? ;) Aga seda meetodit katsetame mõni teine kord.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas teil show läks ehk on mõni fotosüüdistus olemas? :P Aga seda meetodit katsetame mõni teine kord.... B)

Show on alles kolmapäeval, eile oli Revalis mul ajakirja tarvis fotosessioon, kui kätte pildid saan siis viskan kuhugi üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Show on alles kolmapäeval, eile oli Revalis mul ajakirja tarvis fotosessioon, kui kätte pildid saan siis viskan kuhugi üles.

Niipalju kui ma ööklubide ööelust veel mäletan ,siis kolmapäev peaks olema naisteõhtu........naised pääsevad klubisse tasuta, seega publiku huvi üle sa muretsema ei pea.... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niipalju kui ma ööklubide ööelust veel mäletan ,siis kolmapäev peaks olema naisteõhtu........naised pääsevad klubisse tasuta, seega publiku huvi üle sa muretsema ei pea.... B)

[/quot

Enne küünistavad ja siis murravad maha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädal on läbi ja aeg väike kokkuvõte teha:

Treeningu poole pealt liikusin kindlasti edasi, sest mitmetes harjutustes sain teha isklikud rekordid eriti rahul olen prantuse surumise 100kg/6 ja Rinnaltkükk viimase 4 harjutussena 165kg/5. Üle tüki aja 220 kilo ka kükis turjal hoida oli ka päris hea tunne. Nädalavahetusel treenisin mõlemil päeval, laupäev oli puhas aeroobne päev tegin ellipsit 70min (kuna sporti tuleb telekast palju ,siis on hea kardiot teha - vaatad aga võistlusi ja aeg lendab).

Täna sai tehtud rinda ja õlga, tore on tõdeda, et ka rind lasi peale 40 päeva kestnud kerget vigastust korralikult treenida (negatiivse kaldega surumist tegin 90kg/15 +90/15 - (+ tähendab kuni 30 sek pausi seeria vahel ehk superseeriat), peale seda lisasin raskust tegin 100kg/10+100/10+100/10 ja veel 100/10+100/10+100/8 , lisaks tegin nii kaldpink kui lendamisi - vaatamata sellele, et ei ole saanud rinda korralikult baasharjutusi teha ei ole jõud sealt kuhugi kadunud, tõenäoliselt on põhjus ka selles, et triitsepsis olen saanud edasi minna, mis mängib surumistel suurt rolli.

Järgmine nädal on superseeriate nädal - seega liigesed saavad puhkust, kuid süda suuremat koormust.

Muus osas nagu mainisin möödus nädal spordiseltsis - elasin kaasa nii meie suusatajatele, mingeid supertulemusi ei tulnud sealt ja samuti ei tulnud neid ka kergejõustiku sise EM-lt. Loomulikult olin pidevalt kursis Arnold Classicul toimuvaga ja vaatasin erilise huviga kaale -85 ja 90 kus olen ka ise võistlenud viimasel ajal, ütleme nii ,et hea vormi korral oleks võinud spekuleerida finaalikohast (-90 kg 4. koha mees Dennis Giustot olen varem ka võitnud, kindlasti oli -90kg esikolmik tase omaette). Kuid samas ei tunne ka erilist vajadust teha sinna vormi ja saada lihtsalt finaalikoht. Pigem maksab see finaalikoht rohkem MM ja medal EM tulevikus.

Täitsin oma valijakohust ja käisin valimas , nüüd jälgin valmistulemusi ja eks need olid sellisena ka prognoositavad, suuri üllatusi ei sündinud. Ega ju ausalt öeldes ega siin väga nuriseda ka väga millegi üle ei saa.

Mis siis järgmisel nädal plaanis: Esmaspäeval kohe toidulisandite presentatsioon Audentes Fitnessis kella 17.30 - 19.30 kõik on oodatud, maitseme uusi Fasti tooteid ja Hera80 uusi maitseid.

Teisipäev või kolmapäev peaksin osalema ühe teleprojekti võtetel, eks sellest räägin täpsemalt siis kui täpsemalt selgeks saab mis see täpsemalt on.

Samuti teisipäeval on noorterühma ülevaatus - kes valmistuvad võistlushooajaks.

Kolmapäev - õhtul ootan Sparta spordiklubisse kella 18 - 20 Kaalulangetamise lühikoolitusele, enne palun kindlasti registreeruda - täpsemalt juba samakohase uudise alt või kui weebipoodi siseneda, siis koolituste alt leiate registreerimise.

Eks nädala teise poole tegemised selguvad suuresti nädala sees, neist jõuan kindlasti juba jooksvalt kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene selle nädala tööpäev seljataga. Päev möödus kiiresti, igaesmaspäevane koosolek, siis jooksvad tööasjad ja edasi juba trenni, et õhtul teha toidulisandite presentatsiooni. Täna tegime siis Audentes Fitnessis, tegin samas enne ka trenni. Kuna oli seljpäev ja superseeriad 10+10+10, siis rohkem selline pumpamistrenn, kus raskus ei ole suur, kuid tööhulk mis lihasest läbi käib on üksjagu suur.

Saal oli nagu saal ikka - selge et seal sama tööõhkkonda ei tekki kui Revalis või Spartas, kuid teha sai kõik asjad ilusasti ära. Trenni lõpuks oli toss päris väljas, pidin enne presentatsiooni veel tassi kohvi tegema, et eluvaim sisse tuleks.... B) eks 5 trennipäev jutti ka.

Läbi kaamersilma nägi presentatsioon välja selline

praegused ja tulevaseg Girl Powerid

post-22-1299524628_thumb.jpg

post-22-1299524673_thumb.jpg

Krissu on silmnähtavalt alla võtnud

post-22-1299524702_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu näha siis meeskond töötab nagu õlitatult - järgmisena on GP väljas sel nädalavahetusel Arigatos Nike Conventionil

post-22-1299524889_thumb.jpg

kohtasin ka sumo/maadlejat Epp Mäed, kellega koos olime Taiwanil Maailmamängudel (Epp võitis seal kulla, mina hõbeda), muideks Epp on ka tugev kandidaat Londoni OM naiste maadluses

post-22-1299524982_thumb.jpg

paralleelselt õpiti uusi tantsunumbreid, millega sisustatakse tulevaste võistluste vaheetteasted

post-22-1299525009_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev õhtus ja aeg teha väike kokkuvõte: Kuna trennist oli vaba päev, siis olin oma päeva planeerinud nii, et sain kaasa lüüa projektist, millest ma varem ka rääkinud olin põgusalt. Väike etteaste uues teleseriaalis (ulmekomöödia -vähemalt nii öeldi). Osalen episoodiliselt, st. kandvat rolli ei ole, aga asi seegi, et päris rooste näitelmisoskus ei läheks.... :) Võtetega on nagu ikka päev läheb mööda ja mõtled, et palju seal siis tegemist oli.....enamus aja käib ettevalmistus ja reaalset võtteaega on minimaalselt, enamus energia läheb ootamise peale, kuid nii se juba kord on.

Esimene osa peaks minema eetrisse TV3 16märts õhtul kell 21 - kuid seda tasub kindlasti üle vaadata. Mina astun üles viimases osas kokku siis 10 osaline seriaal. Kuid esmamulje oli päris hea ja loodan ,et sellest tuleb päris huvitav seriaal, sest vaatenurk on teine kui senini eetris olnud seriaalidel (ufo teema on inimesi läbi ajaloo huvitanud ja nüüd siis ka Eesti teleekraanidel koos ehtsa ufolaevaga...).

Muidugi naisi ei saa ära unustada - kallid töökaaslased, keda mul täna ei õnnestunud musitada ja kallistada, siis teen seda kindlasti siis kui me kohtume! Loomulikult õnnitlen kõiki naisi naistepäeva puhul!

Aga mis ma siin ikka jutustan, väike ülevaade toimunust.

Tulnukas 1

post-22-1299616665_thumb.jpg

Tulnukas 2

post-22-1299616742_thumb.jpg

Presidendi ihukaitsja ja tulnukad

post-22-1299616817_thumb.jpg

post-22-1299616856_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

UFOD presidendiga vestlemas

post-22-1299617288_thumb.jpg

Minu ülesanne oli limu juhtida - peab tunnistama et automaatkast oli algul harjumatu ja ka auto pikkus 7+ meetrit sundis vaatama kuidas kurve võtad, et külge maha ei sõida... :)

post-22-1299617340_thumb.jpg

vahepeatus

post-22-1299617442_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×