Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Ma olen selle peale mõelnud ja selline kasvatuslik meetod nagu armeeteenistus pakub on nende lugude põhjal mida kuulnud olen kohati jah ülekohtune. Saan aru ,et sõjavägi ei ole mingi nännutamise koht, kuid kuid läbi alandamise tekitab see kannatajates ainult viha ja sõjaolukorras ei ole kindel et mõni selline mõnitaja oma mehe juhuliku kuuli läbi kannatada ei saa... Kasvatus peab olema range, kuid range ei pea olema alandav. Mehi annab vormida ka eeskuju näidates ja austust üles näidates. Natuke meenutab treeneri ja õpilase protsessi, mis võib olla lõpptulemusena küll täiesti erinev asi ,kuid mõlemil juhul antakse edasi teadmisi ja õpetatakse reziimi. Mis saaks siis kui oma õpilasi terroriseerima hakkaksin, ei kujuta ette kes see koostööd teha tahaks....

Olen Sinuga Ott täitsa nõus. Kuna olen seda KV leiba mõnda aega söönud, siis tahaksin veel täpsustada, et teenisutse teeb eriti kasulikuks veel see, kui osatakse sealt võtta kõik, mis võtta annab. Sealt saab kogemusi ja teadmisi, mida mujalt ei saa, kusjuures täiesti märkamatult (väljaspool väljaõppe protsessi). Puhas boonus ju! :)

Kahju, et ka seal on jätkuvalt ebaprofessionaalseid ohvitsere ja allohvitsere, kes elavad välja mingeid isiklikke komplekse ja seetõttu kannatavad ajateenijad ning lõppkokkuvõttes kogu KV maine.

Jutte ja muljeid aga räägitakse kindlasti seinast seina, mis paljuski sõltuvad inimese individuaalsest arengutasemest ja maailmavaatest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, nii see kipub olema, et ühest ja samast kompaniist, ühest ja samast rühmast ja jaost reservi tulnud mehed räägivad ühest ja samast toimunud sündmusest ulmeliselt erinevaid jutte. Arusaadav, et kui ühele väga meeldib, see mis tehakse ja teine kohe algusest peale on seisukohal, et ta vihkab selliseid üritusi, siis ka tagasiside on erinev nagu öö ja päev. Ise olen kogu aeg öelnud, et kui ma 1997-1998 aastatel Võrus aega teeninud ei oleks, kohe kindlasti ei oleks ma klassikalises kulturismis jõudnud nii kaugele nagu praegu...aga kes teab, võib-olla oleksin vägev kulturist olnud

:P

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Sinuga Ott täitsa nõus. Kuna olen seda KV leiba mõnda aega söönud, siis tahaksin veel täpsustada, et teenisutse teeb eriti kasulikuks veel see, kui osatakse sealt võtta kõik, mis võtta annab. Sealt saab kogemusi ja teadmisi, mida mujalt ei saa, kusjuures täiesti märkamatult (väljaspool väljaõppe protsessi). Puhas boonus ju! :)

Kahju, et ka seal on jätkuvalt ebaprofessionaalseid ohvitsere ja allohvitsere, kes elavad välja mingeid isiklikke komplekse ja seetõttu kannatavad ajateenijad ning lõppkokkuvõttes kogu KV maine.

Jutte ja muljeid aga räägitakse kindlasti seinast seina, mis paljuski sõltuvad inimese individuaalsest arengutasemest ja maailmavaatest.

Eks need muljed millest minu maailmapilt kaitseväest kujunenud on, selles on suur panus ka sinul endal, kui inimesel, kes on pikalt selles süsteemis töötanud. Lisaks muidugi õpilased, kelle tegemisi kaitseväes olen jälginud ja kes on oma kogemustest rääkinud. Imre on tõesti üks väheseid minu tutvuringkonnast, kes on kaitseväes viibitud ajast valdavalt positiivselt rääkinud ja seda eriliselt väärtustanud hilisemaid saavutusigi silmas pidades. No seda on ka hea kuulda, sest vaieldamatult on Imre omas vallas paljudele eeskujuks ja kui kõik seda sõjaväes käiku materdavad, siis kujuneb ka siit mingi üldine arvamus, mis omakorda mõjutab noorte suhtumist kaitseväesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, enamik ajateenijaid, kellega ma koos olin, oleks võimalusel eelistanud kusagil mujal olla. Mind üllatas, kui erinevaid mehi seal koos oli, ning mõne jaoks oli ajateenistuse läbi tegemine elu suurim saavutus/ "mehelikeim" tegu üldse!!! Siis pole ka midagi imestada, kui omavahel rääkides kiruti ülemusi ja nende perverssusi, kuid naisele helistades serveeriti seda kui "oli natuke raske päev jah, aga ma olen ju nii kõva mees". Ehk kuna kaitsevägi peaks tegema meheks(ja milline mees laseks endale teisiti öelda) ning sellel on negatiivse varjuni kõrval ühiskonnas kindlasti ka teatud väärtus(ja paljudele on teiste arvamus tähtis), siis põhipoint ongi: keegi ei hakka saagima oksa, millel ise istub!!!

Muidugi on iga asi millekski hea. Näiteks kui mul on vaja vihaseks minna, tuleb vaid meenutada Logistikapataljoni labiilse närvisüsteemiga vanemveeblit ja korras. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ole ju jõusaalikultuuriga ka nii, et spordiklubid on rahvast täis, kes kõik oma jutu järgi on hirmsad atleedid. Vennikesed ei ole veel kunagi jõusaali jõudnudki, vaid peavad 3 aastat plaani sinna minemiseks ja ka nende kohta juba öeldakse, et kulturistid. Usun, et ajateenistus ei ole kindlasti ainuke koht, kus esineb erinevaid kiidulaule noorte meeste poolt. Noorte meeste puhul sõltub ka palju seltskonna tugevusest kuhu satutakse. Minust varem teenisid Kupis aega jõutõstja Silbaum, rammumees Murumets, maadleja renku, palju erinevate spordialade tugevaid tegijaid ning kõik said ilusti hakkama. Osad kiunuvad, et ajateenistus on ajaraiskamine- et kool, töö ja perekond on olulisemad. Mina peaksin eriti kõvasti vinguma, sest 1.juulil andsin dokumendid sisse Tartu Kõrgemasse Kunstikooli ja siis järgmisel päeval pidin ootamatult RKO-sse minema(millegipärast ei olnud kutseid varem saadetud) ning juba 3. juuli varahommikul kl 05:00 olime pataljonis... Sinna läks minu arvutigraafiku eriala ja kõrgharidus, aga iga asi on millekski hea! Ma olen päris kindel, et tsiviilis oleksin järgneva aasta jooksul enda tervise p.sse keeranud ja ei oleks mul ka praegu lapsi, ei oleks mul selliseid usaldusväärseid sõpru, kes ajateenistusest jäid(nad ei ole mind kunagi alt vedanud), ilmselt ei oskaks ma siiani normaalselt süüa teha, riideid pesta jne, jne, jne. Väga suur enamus meie kompanii poistest alustasid paari aasta jooksul pere-elu ja nagu nad ise ütlesid, siis enne ajateenistust nad ei osanud isegi mõelda pere-elu peale. Tahest-tahtmata tekkis täpselt aastase teenistuse jooksul ühtekuuluvustunne, koostöö, üks kõigi ja kõik ühe eest! Kui teenistus läbi, siis alternatiiviks oligi perekond. Muide, meie kompaniis reservi minnes vandusid kõik, et nemad enam vormi selga ei pane. Tänaseks päevaks on sellest seltskonnast tegevteenistuses üle 10 noore mehe. On veebleid, leitnate ja isegi üks major. Mina isiklikult ajateenijatega ei tegele ja ei tahagi tegeleda- minu närvikava ei peaks sellisele pingele vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile pidin tegema ka siis vormipildid, kuid selgus et saal kus saaks nö võrdluspildid ja kus oleme tavaliselt pildistamisi teinud ,oli koolituse tõttu kinni ja ei õnnestunudki teha. Proovime täna uuesti ja õhtul ehk siis õnnestub midagi ilmutada. Muidu tegin eile jalgu, nö taastav päev ja treeningpartneri Etsi jaoks laastav päev..... :D Kuidas kellegile, vastavalt treenitusele. Täna siis ka ühistreening kell 17 Reval - Spordis - Natalia ootab Bikini naisi ülevaatusele ja mina teen hr. Hypnose vormipildid, kui keegi veel soovib poseerida siis võin üle vaadata, seega olge kohal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne meid peaks olema XL Teami ühistreening, seega kui läheme on masinad juba soojaks tehtud... :D

...higisteks ja tatisteks tahtsid sa öelda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt liitun ka mina täna teami ühistreeninguga ;)

No väga hea, mul ongi jalg plaanis, nii et saan su harjutust teha. Kõik Teami liikmed saavad treeneri juuresolekul Arm Liftingu edetabelisse ka! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No väga hea, mul ongi jalg plaanis, nii et saan su harjutust teha. Kõik Teami liikmed saavad treeneri juuresolekul Arm Liftingu edetabelisse ka! :D

Hetkel on seal alla 19 aasta see armliftingu edetabel, mõeldud just noortele võistlusena. Auhinnaks Whey + kes rohkem tõmbab, selliseid noortele suunatud võistlusi on plaanis järjepidevalt tegelema hakata ja siis juba erinevates harjutustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on seal alla 19 aasta see armliftingu edetabel, mõeldud just noortele võistlusena. Auhinnaks Whey + kes rohkem tõmbab, selliseid noortele suunatud võistlusi on plaanis järjepidevalt tegelema hakata ja siis juba erinevates harjutustes.

Krt, oleks noorem, saaks võib-olla kotitäie maitsvat WHEY+-i! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai siis ära tehtud järjekordsed vormipildid. Kaal täpselt 92,0 kg enne pildistamist ehk siis täpselt -1,5 kilo 3 nädalaga, selles osas täpselt nagu olen planeerinud. Midagi on ikka maha läinud, selge, et see mingi lõppvorm ei ole ja mindud alles nö kolmandik teest ehk siis 9 week out. Pildid nagu ikka ilma pumpamata, natuke andis tunda ehk jalgades väsimus eilsest jalatrennist, kuid muidu enestunne ok.

post-22-0-29531500-1346613412.jpg post-22-0-87399600-1346613417.jpg

post-22-0-29396400-1346613425.jpg post-22-0-29079500-1346613430.jpg

post-22-0-26245100-1346613435.jpg post-22-0-14479400-1346613440.jpg

post-22-0-79105900-1346613445.jpg post-22-0-15557200-1346613450.jpg

post-22-0-84234100-1346613458.jpg post-22-0-79655000-1346613463.jpg

post-22-0-25276300-1346613468.jpg post-22-0-99727400-1346613472.jpg

post-22-0-46415000-1346613481.jpg post-22-0-19493700-1346613490.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paha! Vorm on täpselt selline nagu olema peab! Mitu võistlust Ott sellel hooajal kaasa teeb? Ilmselt Põhjamaad, Eesti MV ja MM, aga midagi veel(näiteks Leedu)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole paha! Vorm on täpselt selline nagu olema peab! Mitu võistlust Ott sellel hooajal kaasa teeb? Ilmselt Põhjamaad, Eesti MV ja MM, aga midagi veel(näiteks Leedu)?

Ma ei ole veel otsustand, kuid Leedu võib nö soojendusena kõnealla tulla, seda enam ,et leedukaid sai kevadel ka kõiki võidetud, ei võistelnud vaid Vandys, ülejäänud tugevamad olid kohal. Kui vorm lubab siis teen kaasa ka ehk Arnold Classicu ja peale seda PM ja Eestikad ja siis MM, maksimum 5 võistlust. Kuid jooksvalt otsustan kuhu lähen, sest kui vorm ei ole valmis, siis parem on seda aega raisata treenimisele et MM olla hea kui lihtsalt käia nädalavahetustel poolkõva vormiga võistlemas. Kuid ma usun, et septembri lõpuks peaks olema pilt selge kuidas toimetada siis ka 2 kilo maas ja vaatame mis see pilt siis teeb, kui on piisavalt terav, siis võib võistleda ka, kogemusi ju vaja saada.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine sa tea, kui pura sees, küll ma siis tulen jõutõstjaid nahutama.... :D

Ott! Püüa surumisvõistlus kahevooruliseks organiseerida: surumisevoor ja rannavoor. Kui surumises saakski mõni ümarik Otile vastu, siis teises voorus võetakse karvastel inetutel paksukestel punkte maha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke muud juttu ka. Eili käisin siis kossumeeskonnale kaasaelamas, kes vähegi kursis on siis Israelilt tuli vastu võtta kaotus ja ega seal midagi öelda ei ole kui ikka ise sisse ei viska, siis visatakse sulle.... ;) ja eile ei läinud eesti meeste visked üldse, ma ei teagi palju see kolmeste tabavusprotsent lõpuks oli pakun et all 20%...ei saadud ka lähemalt sisse. Rahvast oli Suurhall puupüsti täis ja kahju, et kodumeeskonnal parim päevei olnud, ei vaadanud isegi lõpuni ja tulin enne tulema, sest muidu on seal minema saamisega paras probleem.

Täna käisin Vikerraadios intervjuud andmas - või noh selline tervisesaade hakkab olema eetris igal nädalal, annan teada täpse kellaaja ,kes soovib kuulata ja automaatvastajale saab jätta ka oma küsimusi, seega saate ise aktiivselt saates osaleda. ;) Seda, et telehooaeg on alanud annab märku ka see, et kohe peaks saabuma kontori saate "Omakohus" võtterühm ,kes soovis ka täna arutamisele tuleva teema kohta kommentaari saada. Lisaks ajakirjast Director - talkshow esinemine, seega mürgel käib. Nagu öeldakse löö rauda kuniks see veel kuum on.... :D Pühapäeval sõidan järjekrodselt Torisse ja teen seal treeningualase seminari - seega kes seal kandis elavad, tere tulemast orienteeruvalt 10 - 12 olen 9. september sealses jõusaalis (mitte Tori hobuste tallis.... :D ärge segamini ajage).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin Vikerraadios intervjuud andmas - või noh selline tervisesaade hakkab olema eetris igal nädalal, annan teada täpse kellaaja ,kes soovib kuulata ja automaatvastajale saab jätta ka oma küsimusi, seega saate ise aktiivselt saates osaleda. ;)

Oleks huvi täpse kellaaja (ja nädalapäeva) osas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke muud juttu ka. Eili käisin siis kossumeeskonnale kaasaelamas, kes vähegi kursis on siis Israelilt tuli vastu võtta kaotus ja ega seal midagi öelda ei ole kui ikka ise sisse ei viska, siis visatakse sulle.... ;) ja eile ei läinud eesti meeste visked üldse, ma ei teagi palju see kolmeste tabavusprotsent lõpuks oli pakun et all 20%...ei saadud ka lähemalt sisse. Rahvast oli Suurhall puupüsti täis ja kahju, et kodumeeskonnal parim päevei olnud, ei vaadanud isegi lõpuni ja tulin enne tulema, sest muidu on seal minema saamisega paras probleem.

Täna käisin Vikerraadios intervjuud andmas - või noh selline tervisesaade hakkab olema eetris igal nädalal, annan teada täpse kellaaja ,kes soovib kuulata ja automaatvastajale saab jätta ka oma küsimusi, seega saate ise aktiivselt saates osaleda. ;) Seda, et telehooaeg on alanud annab märku ka see, et kohe peaks saabuma kontori saate "Omakohus" võtterühm ,kes soovis ka täna arutamisele tuleva teema kohta kommentaari saada. Lisaks ajakirjast Director - talkshow esinemine, seega mürgel käib. Nagu öeldakse löö rauda kuniks see veel kuum on.... :D Pühapäeval sõidan järjekrodselt Torisse ja teen seal treeningualase seminari - seega kes seal kandis elavad, tere tulemast orienteeruvalt 10 - 12 olen 9. september sealses jõusaalis (mitte Tori hobuste tallis.... :D ärge segamini ajage).

Masendav on see meie meeste korvitabamus. Mitte kusagilt ei lähe sisse! Meil oli Tartu Kunstikoolis kunagi selline mees, kes kohe peale kooli läks oma aeda korvi viskama. Tal oli välja mõõdetud korralik õige kõrguse ja suurusega korv ja mees muudkui loopis igalt poolt sisse. Kuuldavasti mees ei jõudnud isegi koduuksest sisse vaid hakkas kohe loopima ja nii aastaid. Tema tabavus oli sinna 99% kanti ja ega ta platsil ka just kõige kehvem liikuja ei olnud. Ühesõnaga suht võimatu oli kõigil tema vastu mängida. Selliseid 70-80% viskemehi oli teisigi kes said sisse kõige ootamatumate kohtade pealt igas olukorras. Kui kevadel juhtusin nägema TÜ spordihoones noorte korvpallurite trenni siis tuli küll nutt peale. Näha oli, et meestel oli küll igasuguseid muid huvisid kui korvpall. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masendav on see meie meeste korvitabamus. Mitte kusagilt ei lähe sisse! Meil oli Tartu Kunstikoolis kunagi selline mees, kes kohe peale kooli läks oma aeda korvi viskama. Tal oli välja mõõdetud korralik õige kõrguse ja suurusega korv ja mees muudkui loopis igalt poolt sisse. Kuuldavasti mees ei jõudnud isegi koduuksest sisse vaid hakkas kohe loopima ja nii aastaid. Tema tabavus oli sinna 99% kanti ja ega ta platsil ka just kõige kehvem liikuja ei olnud. Ühesõnaga suht võimatu oli kõigil tema vastu mängida. Selliseid 70-80% viskemehi oli teisigi kes said sisse kõige ootamatumate kohtade pealt igas olukorras. Kui kevadel juhtusin nägema TÜ spordihoones noorte korvpallurite trenni siis tuli küll nutt peale. Näha oli, et meestel oli küll igasuguseid muid huvisid kui korvpall. :mellow:

Eile oleks selline kunstikooli mees sinna punti küll väga vajalik olnud.... :D Omalajal olid olemas viskekahurid, kes ka halval päeval viskasid 3-4 kolmest ikka Kuusmaa, Kullamäe, parematel päevadel 7-8 kolmest per kärss. Praegu on natuke stabiilsema käega Hallik ,kuid tema on keskmängija, klassikalises mõttes hea käega tagamängija puudub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×