Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

See nädalavahetus on harukordne juhtum, kus Reval - Sport on kaks päeva järjest suletud..... :( Ise vist ei mäletagi oma 15 aastase Revalis treenimise puhul nii pikka kinnioleku aega. Seda suurem peaks olema tõsise treenija invasioon Spartasse sel nädalavahetusel, vähemasti minul on mõlemil päeval trennid plaanis ja selge, et ära need ei jää.... ;) Viimasel vabal päeval üleeile käisin lihtsalt Spartas saunas, kuna Revalis on juba alumised saunad pikalt remondis ja ausal öeldes ei ole kursis kunas need uuesti lahti tehakse, kas koos uue veekeskusega- mille ehitamine võtab ikka üksjagu veel aega või tehakse siiski varem. Kuna ise olen harjunud puhkepäeval ikka harilikus saunas käima, siis olude sunnil teen seda Spartas - ja viimane kord oli päris korralik leil seal - võttis lihased ilusasti pehmeks.

Oli plaanis ka vormipildid teha, kuid kuna sama valguse all ei saa teha, siis tõenäoliselt lükkan pildistamise edasi järgmisele nädalale, et pilt nö võrreldav oleks. Tänase hommikuse seisuga ka täpselt 1 kilo kahe nädalaga kaal langenus, mis igati graafikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nädalavahetus on harukordne juhtum, kus Reval - Sport on kaks päeva järjest suletud..... :( Ise vist ei mäletagi oma 15 aastase Revalis treenimise puhul nii pikka kinnioleku aega. Seda suurem peaks olema tõsise treenija invasioon Spartasse sel nädalavahetusel, vähemasti minul on mõlemil päeval trennid plaanis ja selge, et ära need ei jää.... ;) Viimasel vabal päeval üleeile käisin lihtsalt Spartas saunas, kuna Revalis on juba alumised saunad pikalt remondis ja ausal öeldes ei ole kursis kunas need uuesti lahti tehakse, kas koos uue veekeskusega- mille ehitamine võtab ikka üksjagu veel aega või tehakse siiski varem. Kuna ise olen harjunud puhkepäeval ikka harilikus saunas käima, siis olude sunnil teen seda Spartas - ja viimane kord oli päris korralik leil seal - võttis lihased ilusasti pehmeks.

Oli plaanis ka vormipildid teha, kuid kuna sama valguse all ei saa teha, siis tõenäoliselt lükkan pildistamise edasi järgmisele nädalale, et pilt nö võrreldav oleks. Tänase hommikuse seisuga ka täpselt 1 kilo kahe nädalaga kaal langenus, mis igati graafikus.

Krt peab isegi vist mingisse ,,proovitrenni´´ minema - ei tahaks 3 trenni nädalavahetusega vahele jätta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatamata ootustel, ei näinud mina kolme tunni vältel täna peale Hr. Leesmanni kedagi Revali rahvast Spartas. Vaatamata kehvale ilmale oli üldse vähe rahvast, enamjoalt siis võistlejad eri aladelt. Ma ausalt ei saagi aru, millega need tavainimsed sellise ilmaga tegelevad nagu viimane nädal on olnud....? Isegi kui puhkus on, siis on ju sellise ilmaga super saalis trenni teha, kuid saalid on hetkel küll pooltühjad....

Enda trenn sujus hästi kuna on kergem tsükkel käsil, siis numbreid ei hakka välja kirjutama, kasutasin palju selliseid trenazööre mida ma Revalis teha ei saa ja seda just vahelduse mõttes. Kergel päeval saab Spartas palju just neil kinesiomasinatel ära tehtud ja sellist pumpavat trenni mittesuurte raskustega on seal väga hea teha. Lisaks 50 min ratast. Tegelikult olin täna kogu päeva kuidagi uimane, magasi nöösel ometi sügavalt 10 tundi ja päeval enne trenni siiski tukastasin 30 min , peale seda Workout Shock sisse ja trenn lausa lendas peale seda nagu restarti tegin ära. Homme uuesti Spartasse, siis juba selg ja biitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära tee liiga Revali rahvale. Peale minu olid: Raul.R, Kirp, lkv, üks vene poiss oli, sina ise olid.

Väga hea vaheldus oli, sai kasutada neid masinaid mida Revalis pole. Suhtlesime ka Margusega pikalt erinevatel teemadel.

Praeguse seisuga tundub, et teen ka järgmisel nädalal Spartas särki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära tee liiga Revali rahvale. Peale minu olid: Raul.R, Kirp, lkv, üks vene poiss oli, sina ise olid.

Väga hea vaheldus oli, sai kasutada neid masinaid mida Revalis pole. Suhtlesime ka Margusega pikalt erinevatel teemadel.

Praeguse seisuga tundub, et teen ka järgmisel nädalal Spartas särki.

Tuginesin oma kohaloldud ajal korjatud infole.... ;) Kirp on seejuures rohkem Spartalane kui Revalsportlane kuna töötab valdavalt Sparta Fitshopis.Aga saalivaheldus tuleb kogenud sportlastele aeg - ajalt kasuks, olen seda ise ka kogenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 Eurone (või ka 5€) pääse ei meelita rahvast saali. Selle eest saab linnas lihtsama vaevaga palju muud ette võtta. Kuidas see oligi,et teadmatus tekitab hirmu - kui ei oska teha, siis parem ei teegi (saalis midagi teha). Isegi, kui n-ö. pühapäeva külastaja käiks saalis, siis ma arvan,et ta teeks seda linnaääres (suured elamurajoonid = lihtsam ligipääs saali). Ning hind on ka talutav (lasnamäe hallis nt. 3,50/2,20€).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 Eurone (või ka 5€) pääse ei meelita rahvast saali. Selle eest saab linnas lihtsama vaevaga palju muud ette võtta. Kuidas see oligi,et teadmatus tekitab hirmu - kui ei oska teha, siis parem ei teegi (saalis midagi teha). Isegi, kui n-ö. pühapäeva külastaja käiks saalis, siis ma arvan,et ta teeks seda linnaääres (suured elamurajoonid = lihtsam ligipääs saali). Ning hind on ka talutav (lasnamäe hallis nt. 3,50/2,20€).

Selline tasu 7-5€ on sis kui teed 1 trenni, kui tasud kuumakse ja jagad selle kordade peale lahti ,siis ei tule see kallim kui 3,5 - 2,2€ trenni eest. Huvitav mida selle 5-7 € siis niiväga teha saab, sellist et sellest igapäevaselt rõõmu tunda? Kinos saab käia, kuid kaua sa seal käid....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia ka meeldetuletuse, et homme esmaspäeval olen Revalis Team Kiivikas treeneriametis, saatsin sellekohase info ka asjaosalistele maili, seega kel soov tulla siis 16-19 olen kohapeal - saatke maili lihtsalt oma brnni aeg, siis ei jookse üksteise selga.

Peatse kohtumiseni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Ott endale sellel hooajal uusi õpilasi ka võtab ja millal oleksid sisseastumiskatsed? Mõned Tallinna spordipoisid on minu käest küsinud ja ei oska neile midagi vastata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Ott endale sellel hooajal uusi õpilasi ka võtab ja millal oleksid sisseastumiskatsed? Mõned Tallinna spordipoisid on minu käest küsinud ja ei oska neile midagi vastata :)

Tänud küsimast. Tegelikult on asi nii, et Team Kiivikas on hetkel niipalju suur punt, et suurema arvuga on juba keeruline edasi toimetada, vastasel juhul hakkab töökvaliteet kannatama, st. lihtsalt ei jõua rohkem ise aega alla panna. Küll aga alustavad Reval - Spordis noorterühmad ja seal on eestvedaja Siim Kelner, kes siis andekamad loodetavasti suunab minujuurde. Seega Revalisse ootame kõiki, kellel tõsisem huvi tegeleda kultrismi ja fitnessiga. Loomulikult kui on olemas poisse või tüdrukuid vanuses 15-17 siis neist oleksin eriti huvitatud, sest just noorte vanuseklassis napib võistlejaid - seega eriti selles vanuses huvilised on eriti teretulnud, loomulikult ei saada me ka vanemaid tagasi, kuid noored on meie tulevik.... :D

Kui tõesti leidub nagu ütlesin noori, kes on juba iseseisvalt treeningu ja mõelnud soovist kulturismi lavalaudadele astuda ja vajavad abi ,siis võivad ka otse mulle kirjutada ja võin nad nö üle vaadata ja eks siis otsustame kuidas koostööd jätkata. ott@kulturism.ee võib kirjutada.

Kuidas sul endal Imre - kas uue rühma võtad? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trennist puhkepäev, et koguda jõudu homseks tugevaks jalatrenniks. Selleks on plaanis tänagi Sparta saunamõnusid nautida, et taastumine täielik oleks. Õhtul olen Revalis siis treeneriametis ja ülevatusele on tulemas nii mõnedki sportlased, seega loodetavasti saan ka pildimateriali jäädvustada.

Kaal esimesel kahel dieedinädalal on langenud plaanipäraselt. Kummaline on jällegi see, et pean sööma rohkem kui et isu isegi oleks, vastasel juhul langeks kaal veel kiiremini. Täna hommikul olin 91,5kg ja õhtul seal 92,5 -93 vahel, kuid eelmisel nädalal olin paaril korral ka planeeritud 91,0 kilo ära, seega igati ok. See nädal alumine kaal läheb 90,5 kilole. Seega dieediks on seda hetkel palju nimetada mis toimub ja loodetavasti saab nii rahulikult ka terava vormini välja minna.

Fasti Burnerit olen kasutanud regulaarselt ja ei tea kas see võtab seda söögiisu maha või mis, kuid nagu ütlesin ,et mingit nälga küll kuskilt otsast ei ole vaatamata sellele, et treenin kuni 3 tundi korraga, sellest 50 min aeroobset. Olen tähele pannud, et higistaks nagu ka justkui rohkem aeroobse ajal. Algul arvasin, et see toimub ainult Revalis, kuna eal on kardiosaal suht soe ja seal hakkab higistama ka see, kes kunagi ei higista....kuid nädalavahetusle Spartas treenides, olin samamoodi nagu kalts märg, ometi on seal kardioalas õhku tunduvalt rohkem. Seega tundub, et vist see Burner mingit mõju ikka avaladab.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna trennist puhkepäev, et koguda jõudu homseks tugevaks jalatrenniks. Selleks on plaanis tänagi Sparta saunamõnusid nautida, et taastumine täielik oleks. Õhtul olen Revalis siis treeneriametis ja ülevatusele on tulemas nii mõnedki sportlased, seega loodetavasti saan ka pildimateriali jäädvustada.

Kaal esimesel kahel dieedinädalal on langenud plaanipäraselt. Kummaline on jällegi see, et pean sööma rohkem kui et isu isegi oleks, vastasel juhul langeks kaal veel kiiremini. Täna hommikul olin 91,5kg ja õhtul seal 92,5 -93 vahel, kuid eelmisel nädalal olin paaril korral ka planeeritud 91,0 kilo ära, seega igati ok. See nädal alumine kaal läheb 90,5 kilole. Seega dieediks on seda hetkel palju nimetada mis toimub ja loodetavasti saab nii rahulikult ka terava vormini välja minna.

Fasti Burnerit olen kasutanud regulaarselt ja ei tea kas see võtab seda söögiisu maha või mis, kuid nagu ütlesin ,et mingit nälga küll kuskilt otsast ei ole vaatamata sellele, et treenin kuni 3 tundi korraga, sellest 50 min aeroobset. Olen tähele pannud, et higistaks nagu ka justkui rohkem aeroobse ajal. Algul arvasin, et see toimub ainult Revalis, kuna eal on kardiosaal suht soe ja seal hakkab higistama ka see, kes kunagi ei higista....kuid nädalavahetusle Spartas treenides, olin samamoodi nagu kalts märg, ometi on seal kardioalas õhku tunduvalt rohkem. Seega tundub, et vist see Burner mingit mõju ikka avaladab.... :D

Kui palju sa hetkel Burnerit kasutad? Mina võtsin dieedi alguses oluliselt vähem ja siis hakkasin vaikselt kogust tõstma soovitava koguseni, et keha kindlate kogustega ära ei harjuks. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju sa hetkel Burnerit kasutad? Mina võtsin dieedi alguses oluliselt vähem ja siis hakkasin vaikselt kogust tõstma soovitava koguseni, et keha kindlate kogustega ära ei harjuks. :rolleyes:

Kolm hommikul enne hommikusööki ja kolm kapslit enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline tasu 7-5€ on sis kui teed 1 trenni, kui tasud kuumakse ja jagad selle kordade peale lahti ,siis ei tule see kallim kui 3,5 - 2,2€ trenni eest. Huvitav mida selle 5-7 € siis niiväga teha saab, sellist et sellest igapäevaselt rõõmu tunda? Kinos saab käia, kuid kaua sa seal käid....

Revalis on 38 € kuu, kui teha aastane leping. Minu puhul teeb see ca 1,65 € trenni kohta. Ei saa kurta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalis on 38 € kuu, kui teha aastane leping. Minu puhul teeb see ca 1,65 € trenni kohta. Ei saa kurta ;)

Reval-Spordi kohta on see sümboolne hind! Võib öelda, et Reval-Sport on hetkel vaieldamatult parim jõusaal Eestis! Olen ise seal 2001-2003 treeninud ja soovitan kõikidel kulturismihuvilistel seal kasvõi kordki elus selles legendaarses saalis treenida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalil on Tallinna kohta vägagi mõistlik hind, arvestades ka asukohta. Kui võtta algaja, kes käib 3 korda nädalas trennis, siis aastase kuukaardiga tuleb ühe korra hinnaks u 3 eurot. Maal on ühe korra hind kuskil 2 eurot, kuid võimalused on mõistagi ka piiratumad. Spartas tuleb kuukaardiga ühe korra hinnaks 3 päevase treenimisega nädalas 4,5 eurot, seejuures üksikkord õhtul maksab 7 eurot. Seega mulle tundub küll, et Sparta on väga elitaarne koht.

Nii et külastage aga julgelt Revalit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalil on Tallinna kohta vägagi mõistlik hind, arvestades ka asukohta. Kui võtta algaja, kes käib 3 korda nädalas trennis, siis aastase kuukaardiga tuleb ühe korra hinnaks u 3 eurot. Maal on ühe korra hind kuskil 2 eurot, kuid võimalused on mõistagi ka piiratumad. Spartas tuleb kuukaardiga ühe korra hinnaks 3 päevase treenimisega nädalas 4,5 eurot, seejuures üksikkord õhtul maksab 7 eurot. Seega mulle tundub küll, et Sparta on väga elitaarne koht.

Nii et külastage aga julgelt Revalit!

Revali puhul on ainuke väike miinus ruumide paiknemine. Kes esimest korda tulevad, siis natuke ikka seiklemist on mööda maja treppidest üles-alla. 2001 aastal oli see liikumine seal veel keerulisem :P Samas- lisaks korralikule jõusaalitrennile arendasid ka tugevalt orienteerumisoskuseid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on mõlemad klubid Reval ja Sparta Eesti mõttes parima sisustusega Arctic Tallinn on ka lisaks neile koht kus tugev treenihunt saab korralike raskustega kangutada ja inventari valik on piisav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast sissekannet peab alustama kurva noodiga, tuli ainult kaks uut rekordit.... :D . Hetkel veel dieeti ei tunne, kuigi käimas juba kolmas nädal. Põlved olid heas seisus ja see andis hea eelduse korralikuks tulemuseks.

Kõigepealt ratast 20 min.

1) Kükk kang turjal

70/10, 100/8, 120/6, 140/6, 160/6, 180/5, 200/5 kõik raw - uus rekord! Tuli küll raskel aga tuli, mäletatavasti 2 nädalat tagasi tuli 3 kordust ise.

2) Hackükk - täna tegime korraga 5 mehega hackki ühel masinal... :D

110/8, 150/5, 180/5, 210/5 - kõik raw põhja, uus rekord

3) Kükk kang rinnal

70/8, 100/6, 120/5, 140/5, 160/2 (siin uut rekordit ei tulnud, kuid 140/5 tuli veel varuga).

4) Tagaosale kepiga Ben Johnson -Siimu juhendamisel... :D

5 seeriat 8-10 kordust

5) Säärtele trenazöör 4 seeriat, lisaks tuharatrenazöör ja kõhtu, lõppu veel aeroobset 30min.

post-22-0-95926300-1346178010.jpg

Täna päeva esimeses pooles käisin Flora jalgpalluritele - järelkasvumeeskond tegemas toitumis ja toidulisandite alast koolitust. Poisid kuulasid huviga loodetavasti said mõtteainet edasiseks tegevuseks.

Kaetud lauda on alati hea tulla... :D

post-22-0-96612600-1346177963.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna päeva esimeses pooles käisin Flora jalgpalluritele - järelkasvumeeskond tegemas toitumis ja toidulisandite alast koolitust. Poisid kuulasid huviga loodetavasti said mõtteainet edasiseks tegevuseks.

Pigem peaks nende vanematele neid loenguid tegema.

PS. Ilusad kükid :)

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on siis käes see puulõhkumise päev.... :D . Ilm soosib seda igati ei ole liiga palava ega liiga külm. Loodame, et Aderist kujuneb ikka korralik talguline ja vastane kellega mõõtu võtta... ;) . Üritus ise algab kell 13 ja orienteeruvalt 1,5 tundi kestab, kes ei saa ise oma silmaga kaema tulla, siis nende jaoks ilmub loodetavasti pressis piisavalt materiali ja ka meie fotograaf Kaspar on kohal üritust jäädvustamas.

Loodame, et päevane väike aeroobne ei mõjuta õhtuseid surumistulemusi, sest õhtul plaanis tugevam rinna, õla ja triitsatrenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on siis käes see puulõhkumise päev.... :D . Ilm soosib seda igati ei ole liiga palava ega liiga külm. Loodame, et Aderist kujuneb ikka korralik talguline ja vastane kellega mõõtu võtta... ;) . Üritus ise algab kell 13 ja orienteeruvalt 1,5 tundi kestab, kes ei saa ise oma silmaga kaema tulla, siis nende jaoks ilmub loodetavasti pressis piisavalt materiali ja ka meie fotograaf Kaspar on kohal üritust jäädvustamas.

Loodame, et päevane väike aeroobne ei mõjuta õhtuseid surumistulemusi, sest õhtul plaanis tugevam rinna, õla ja triitsatrenn.

See saabki olema selline mõnus eelsoojendus trennile, palju õlaringe ja puha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna on siis käes see puulõhkumise päev.... :D . Ilm soosib seda igati ei ole liiga palava ega liiga külm. Loodame, et Aderist kujuneb ikka korralik talguline ja vastane kellega mõõtu võtta... ;) . Üritus ise algab kell 13 ja orienteeruvalt 1,5 tundi kestab, kes ei saa ise oma silmaga kaema tulla, siis nende jaoks ilmub loodetavasti pressis piisavalt materiali ja ka meie fotograaf Kaspar on kohal üritust jäädvustamas.

Loodame, et päevane väike aeroobne ei mõjuta õhtuseid surumistulemusi, sest õhtul plaanis tugevam rinna, õla ja triitsatrenn.

Puulõhkumisega meenub, kuidas ma juba noore ja tugeva mehena olin veel koolipoisina lisa teenimas mingis maakohas ja olin kõva puulõhkumisäss jämeda käega ja kirves oli ikka korralik vanakooli raske tööriist, mida hoidsin kahe käega ja andsin tuld. Ja siis mingi suvaline vanamutt tuli kuskilt kõrvaltalust veel jämedama käega ja oleme ausad- 3 korda suurema kerega ning demostreeris mulle kui amatöörile, kuidas ta seda sama kirvest ühes käes hoidis(prsse, minu käelaba oli selle eluka kämblast 2 korda väiksem!) ja teise käega pakku ning lammutas paku puru paari sekundiga. No oleme ausad- see oli löök alla poole vööd. Me võime jõusaalis ju kõvad mehed olla ja 200 kg suruda, aga sellist loomajõudu meil ei ole! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×