Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

.

Nädalavahetus möödas ja tänase päeva kokkuvõtte. Peale hommikusööki käisime vanema tütrega uutes renoveeritud lennuangaaride muuseumis ja peab tunnistama, et sealnähtu ei jää all parematele mere või lennumuusemuitele euroopas, kus olen varem käinud, seega soovitan soojalt ja varuge seal aega, et erinevate ajalooliste faktidega tutvuda.

post-22-0-50080500-1344796047.jpg

post-22-0-72833200-1344796062.jpg

Allveelaevas "Lembit"

post-22-0-84177000-1344796076.jpg

Mõned kaadrid lahinguväljalt..... :D Ega tagalamees mujal vist seda maitset suhu ei saagi

post-22-0-59935700-1344796092.jpg

raske õppustel kerge lahingus... :D

post-22-0-28804700-1344796107.jpg

post-22-0-20633700-1344796124.jpg

Peale muusemumikülastus lõunasöök ja väike uinak ja siis revali, kus tegin kõigepealt vormipildid - et fikseerida seis mille pealt liikuma hakkan, kuid kahjuks ei olnud fotokotis mahalaadimisjuhet, seega panen need pildid homme, kaal oli pildistamise hetkel 93,5 kilo.

Peale oma vormi ülevaatust, tulid vennad "inimkraanad" ja vaatasime nende poseerimise üle ja tegime ka sealt vormipildid, mille ka homme siis saan üles panna. Edasi oma trenn täna siis raskem rind, õlg, triits.

1) Lamades surumine - mõtlesin tänase jutu jätkuks, et lähen ka üle 5 x 5 - le, et ei ole iga kord pointi seda 1x proovida, teen seda uuesti siis, kui näen selget edasiminekut 5x5 -s. Täna andis ka käsivarre mingi lihas niimoodi tunda, et lõi alumises surumise asendis nagu käe tuimaks, põhimõtteliselt surusin 1,5 käega.... :D see oli eilsest lockoutist, kus tundisn ,et käsivarred said suure koormuse.

5 x 5 otsustasin alustada 140 kg , sest polnud aimu paljuks suuteline olen ja parem alustada madalamalt, kui et pärast ei tule kordusi täis. nii tegin alla 90/12, 120/8 ja siis 140/5,140/5, 140/5, 140/5, 140/6 - seega järgmine kord võib 145 proovida.

2) Kaldpink smithil surumine tegin 5x5 117kg viimases seerias 7 kordust, seega järgmisel korral 122,5kg.

3) Lendamine trenazööril põhjas + 2 plaati 5 x 6-7 kordust.

4) Õlale surumine smithil 4 x 5 97kg , viimases seerias 6 kordust, järgmine krd võib 100 proovida,

5) Lamades prantuse surumine 60/10, 70/8, 80/5

6) Rööbaspuudel surumine , eeldades palju ma rinda , õlga ja triitsi olin all teinud otsustasin proovida 65kg liaraskusega ja suutsin teha 3 x 4 (65kg). Huvitav paljuga jõuaks teha kui rinda, õlga ja triitsi all ei tee.... ;) . Sügavus oli jätkuvalt ok.

Siin video surumisest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ka üsna sügavale rööbaspuudel surumist ja olen suutnud rinnaku ära venitada. Ise veel 65kg'ni ei ole jõunud, aga 40kg 5x6 oli viimane trenn :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas kolmas harjutus on õlale lendamine või rinnale ja kas õla tagaosa ei tee eraldi?

Kui sa paneksid triitsepsi eraldi päevale, siis arvan, et võiks toimuda edasiminek veel surumistes ja ka triitsepsi harjutustes. Ise sai ka tehtud kunagi rind - triitseps ühel päeval koguaeg. Mingist hektest lihtsalt triitsepsi harjutustes raskusi lisada ei suutnud enam, kuna peale rinna trenni oli triits alati läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kas kolmas harjutus on õlale lendamine või rinnale ja kas õla tagaosa ei tee eraldi?

Kui sa paneksid triitsepsi eraldi päevale, siis arvan, et võiks toimuda edasiminek veel surumistes ja ka triitsepsi harjutustes. Ise sai ka tehtud kunagi rind - triitseps ühel päeval koguaeg. Mingist hektest lihtsalt triitsepsi harjutustes raskusi lisada ei suutnud enam, kuna peale rinna trenni oli triits alati läbi.

Kolmas harjutus on keskosale trenazööril lendamine istudes, tavaliselt teen raskel päeval hantleid, kuid täna käsivarre pärast valisin trenazööri seal saab lihtsalt küünarvarred alla panna ja ei koorma nii palju käsivart, sest ei hoia midagi käes. Ma olen ka käsi üldse eraldi päeval treeninud ega see paha ei olnud, kuid hetkel ei olegi niivõrd triitseps prioriteet. Õlatagaosa teen homme kui on seljapäev kuan teen 3+1 süsteemis siis ei ole pointi panna õlatagaosa õlapäevale, sest seljapäeval saab nagunii koraaliku laksu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see 3+1 on siis selline: 3 rasket trenni ühel nädalad ala esmaspäev ring,õlg, triitseps, teisipäev jalg,säärt,kõht, kolmapäev selg,trapets, biitseps, siis neljapäev puhkus ja reedel otsast peale, kuid siis väga kergelt sama jaotus, peale mida jälle üks puhkus ja siis kordub kõik ning tugevalt jälle? Lihtsalt teen asja selgemaks selle järgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see 3+1 on siis selline: 3 rasket trenni ühel nädalad ala esmaspäev ring,õlg, triitseps, teisipäev jalg,säärt,kõht, kolmapäev selg,trapets, biitseps, siis neljapäev puhkus ja reedel otsast peale, kuid siis väga kergelt sama jaotus, peale mida jälle üks puhkus ja siis kordub kõik ning tugevalt jälle? Lihtsalt teen asja selgemaks selle järgi :D

Sa oled asjast õigesti arusaanud, nädala ühes mikrotsüklis on võtmesõna intensiivsus ja teises maht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul meik peale ja lavale, polegi midagi dieeditada siin!

Üksi pildi peal on nii jah, seniks kuni kollid kõrvale tulevad, selle pildi pealt vähemalt 4 kilo maha..... ;) siis hakkame vormist rääkima.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis veel üks kompositsioon palliga...kus on kõik eile esinenud osapooled, kaasaarvatud fotograaf Etsiga (või Eduardo, kuidas soovite.... :D ). Etsi olen tänamatult rambivalgusest välja jätnud, on mees nüüd kodukamarale oma jalad kinnitanud ja püüab eirata gravitatsiooni ja mitte enam lennata tagasi Afganistaani... ;) ja aitab mind eelkõige moraalselt ja tehniliselt jäädvustades nii trennivideosid kui vormipilte.

post-22-0-55836400-1344843752.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viel Erfolg wünsche ich dir Ott! Die besten Bodybuilder kommen aus Viljandi ;)

Успехов тебе Отт! Лудшие бодибилдеры с Вилянди ;)

Spasibotwkin, nemogo kwaeleniju otvetwat na nemetskom, no porusski mogu!

Järgmine kord teeme ka selle valguse all vormipildid. Tuleb hoopis teine tera.

Valgusega pole seal midagi pistmist.... :D vorm peab lihtsalt kaasas olema kui pildistama tuled.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi esimene nädal on siis käimas, selge ,et minu toitumisharjumuste puhul ei tule ka esimese hooga midagi suurt muuta, natuke mängin võib - olla toidukogustega või liigutan ennast natuke rohkem ja esimesed paar kilo peaksid ilusasti juba nende muutuste põhjal langema. Mõtlesin ,et seekord võiks juurde proovida ka rasvapõletajat, pole viimaste dieetide aeg seda eraldi juurde söönud ja ega ma ootagi mingit ime effekti, kuid proovida ju võib kui võimalus on. 4 kapslit enne trenni hakkan võtma Fasti Burnerit, arvan et enne trenni võttes on sellel kõige mõistlikum point, seega ainult trennipäevadel ja vaatame kas annab ka mingit lisaeffekti.

post-22-0-74020100-1344931573.jpg

Eile käisin ühe uue telesaate lindistusel, mis tuleb Kanal 2 eetrisse sügishooajal meeste ja naist erienvusest - päris lõbus saade tundub olevat, vähemalt nalja sai eile üksjagu, kui kohal on sellised inimesed nagu Jõekalda ja Sepo Seeman, siis igav ei olnud... :D Esimese saate lindistus venis ja jõudisn varem kohale - seega jäi aega üle ja jõudsin kohapeal veel tunnikese ka pikutada... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta aitab ikka. Mõni kasutabki burnereid 2in1: rasvapõletus+energia trenniks.

Minu meelest polegi alati oluline, et burner otseselt trenni ajal rasva intensiivsemalt põletada aitab. Rasv põleb terve päeva ka muid toiminguid tehes. Sama oluline on ka energia, mida nad ülejäänud päeva jooksul annavad, et tööd-toimetused kaloridefitsiidist hoolimata tehtud saaks. Samuti aitab rasvapõletusele kaasa ka burnerite söögiisu vähendav toime, mis pole vähemoluline libastumiste vältimisteks.

Kes tahab mingit räiget energialaksu trenniks, peaks Burnerile ikka mingit kofeiinitoodet, nt Workout Shocki juurde tarbima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu Fit Campist saadud Workout Shock on veel avamata ja ootab oma aega. Septembrikuu algust, siis kui võistlused on veel lähedamal ja energiat vähem. Abikäsi riiulist võtta:D Efekt on kindlasti hea!

Senikaua aga on progress toiminud ilma lisanditeta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda kogemustest võin öelda, et BURNER täiesti toimis, aga ma lisasin sellele aeg-ajalt ka GREEN TEA-d :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna treenisin vahelduseks Spartas, nimelt eile ei istunud jällegi trenn ja tegin nö kergemalt ja täna sain uuesti keskenduda korralikele raskustele ja õnnestus ka üks rekord teha. Vahest mõjub keskkonna vahetus positiivselt. Kuid juba kolmandat korda on nii, et otsustan trenni peatada kuna ei ole sellist pura sees ja järgmisel päeval selgub, et otsus oli õige, sest tuleb mõni uus rekord. Tõenäoliselt olen jõudnud sinna, et vastavalt enesetundele, tuleb hakata tegema sisse lisa taastuspäevi, sest olen 1,5 kuud järjest saanud edasiminekut näidata ja paljudes asjades on tulnud ka uued rekordid, seega olen pingul nagu kandlekeel ja tuleb hoolega vaadata, et keel ei katkeks... ;) õnneks on kogemusi üksjagu ja vastavalt enesetundele suudan vastu võtta otsuseid.

Täna natuke patustasin ka päeval ,nimelt maestro Otsusetaat tähistas täna oma 57. sünnipäeva ja tegime väikse šampuse keset tööpäeva... :D Aga noh vanameistri terviseks ikka. ;)

Alustasin traktoriga- Spartas on hea HOIST traktor ja seal saab hea tunnetusega teha

4 seeriat kuni 170 kg - ni 5 kordust

2) Lõuatõmbamine 4 x 6-10

3) Ühe käega T - kang

30/10, 55kg/6, 75/6, 92,5kg - viimane ka uus rekord

4) Ploki tõmbed kuklataha 4 seeriat

lisaks õlatagaosa, trapetsit, biitsepsit ja alaselga , aeroobset 40 min ratast.

post-22-0-53634300-1344970178.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige pullim oli see, et loom Erit tuli ka kangi juurde kui T- kangi sikutasin ja ütles, et proovib ka ja tõmbas seda kangi paar korda ilma käepaelata.... :o proovisin ka ise ilma, kuid ei saanud maast lahtigi... :D kangi see osa kust kinni võtta on kulunud, st ei ole kare ja Argo võttis ka ilma mingi magneesiumite kinni ja sikutas üles, kusjuures see kangi osa on veel pöörlev, mis muudab selle tõstmise veel raskemaks....Aga noh loom , on loom... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegin peale 5 päevast treeningtsüklit täiesti trennivaba päeva, et normaalne taastumine toimuks. Vahelduseks, et mitte õhtu kodus passida, pakkus vend välja et läheksime kossu vaatama, teatavasti Eesti korvpallikoondis alustas EM valikmänge ja edukalt, avamängus alistati Slovakkia koondis 21 punktise vahega. Kusjuures enne kui vend helistas mõtlesin päeval ,et võiks minna kossu vaatama, pole vist Saku Suurhallis ise varem korvpalli vaatamas käinudki ja ei läinudki kaua aega mööda kui tuli kõne, et läheme vaatama....telepaatia töötab või on see mõtete materialiseerimine... ;)

Nägin ka mitmeid tuttavaid ja oli päris hea kohapeal kaasa elada ka hümni laulda ja kuulata slovakkia hümni (mäletan 2006 a EM kulturismi kui slovakkia hümni mängiti saalis 9 korda, just niipalju kategooriaid võitsid slovakid kodusel EM -l.... :D ), see on ikka midagi muud kui telerist vaadata, eriti kui mäng võidetakse. Seega kui vähegi mahti on plaanin ka tulevikus kohale minna, soovitan seda teilegi. ;)

Homsest siis uus kolmepäevane mikrotsükkel ,kus kergem ja mahu mõttes suurem trenn.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige pea siis treeningule minek ja võtan Revalisse ka kaasa Armliftingu treeningvidina "Rolling Thunder" -siis saavad kõik huvilised proovida, palju jaksavad maast raskust lahti tõmmata. Eile viisin selle ka Spartasse, seega ka sela saavad huvilised rammu katsuda.... ;)

Mäletatavasti laagris tegime proovi ja võidu võttis Utti Hietala 89 kilo, mina sain teise koha 80kg (vigur ise kaalub ca 4 kilo + kettad - nii on lihtsam kokku lugeda palju kogu kaal on).

Pildimeenutus laagrist

post-22-0-33760300-1345120673.jpg

Liisu üks kõvema käpaga naisi

post-22-0-08839800-1345120744.jpg

Ametlikud maailmarekordid leiate siit: http://www.ironmind....ingthunder.html

Murumets on omal ajal olnud ka maailmarekordiomanik 267lbs. -ga hetkel Mark Felix käes rekord 146,75kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×