Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Siin siis lubatud tossupilt, need on nüüd siis jalapäeval käigus ja minuarvates sobivad hästi ja ei ole probleeme olnud et jalg läbi vajuks vms. Jooksutossuga kükki teha on ikka väga ebastabiilne.

post-22-0-20217300-1344061281.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See puhas tögamine, saad esmaspäeval kommida mu 180kg katset ;)

Ma saan ju huumorist aru (nagu oled kuulnud katsete ajal huuuumor.... :D ), jääme huviga ootama 180 seeriat, pakun et sa 4 kordust ära ei tee.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänast sissekannet on lust alustada, sest oleks selliseid trenne rohkem nagu täna, siis oleks elu veel ilusam.... ;)

Pole ammu sellisel tõusulainel olnud nagu praegu ja iga trenn vaata ,et õnnestub mingis harjutuses teha uusi rekordeid. Tundb, et trenniskeem mille peas koostanud olen toimib ja kogu selle ümber olev atmosfäär samuti, vastasel juhul ei läheks kõik nii libedalt. Ärme unustame ka Fasti toidulisandeid ja korraliku tavatoitu.... ;)

Enne trenni tass kohvi + beta-alaniin

post-22-0-79774800-1344094643.jpg

Kõigepealt tegin jooksu 3 km ja peale seda alustasin jõutõmbega

120kg/8, 160/8, 180/6, 200kg/12 (see on ka rekordi kordamine, olen seda aastaid tagasi teinud, kuid nüüd ka videos olemas), oli kohe hommikust saati tunne, et 10 kordust ei ole probleem teha ja tuli isegi 12 ja video vaadates kahetsen ,et paari lisakordust ei teinud, oli sees veel küll. Eks ma teen selle ka mingi hetk üle... ;)

Edasi lõuatõmbeid

4 seeriat 15 kg lisaraskust igas seerias 5 kordust

3) Ühe käega hantli tõmbed - kindel eesmärk oli teha üle 21 korduse ja see ka õnnestus

85/6 ja siis pikk seeria 85/23 -parema käega ja 85kg/24 kordust vasaku käega - tegemise aeg nagu ikka kipun lugema viltu ja arvasin tegein 25 ära, pärast linti üle vaadates sain siiski vaid 24 kordust.... :D las midagi jääb varusse ka.

4) Cybexil kitsa haardega tõmed

110kg/10, 140/6, 160/6, 185/6 - siin ka viimases seerias uus rekord

5) Õlatagaosale trenazööril

91kg/10, 91kg+25kg/10, 91kg+30kg/8 - kaks viimast seeriat uued rekordid

6) Trapetsile õlakehitus kang seljataga smithil

107/10, 157/10, 197/10, 227/5 - kaks viimast seeriat uued rekordid

post-22-0-83094800-1344094668.jpg

7) Biitsepitele seistes kangiga

50kg/6, 55/6, 60/6, 65/5

lisaks käsivarsi ja kõhtu, lõpuks veel jooksu 3 km seega kokku 6 km jooksu.

Täna tundusid kõik raskused juba kätte võttes kergemad, ei tea millega see asi ükskord lõppeb.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja miks sa poole sõnagagi ei maini et jõutõstjad olid ka kohal ;)

Selle unustasin tuhinas ära.... :D Üks jõutõstja demostreeris pidevalt oma treenitud keha ja samas näitas ka joogaoskusi, pannes endale surumise ajaks selja alla hantli... :D Kes magab naeltel, kes surub hantel seljaall... :D Tegelikult oli suur punt mehi, kes ei treeninud, vaid aitasid pealikul särki selga.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tundusid kõik raskused juba kätte võttes kergemad, ei tea millega see asi ükskord lõppeb.... :D

Loodame, et mitte vigastusega. Ptüi-ptüi-ptüi.

Mõtlesin siin, et mul on rasvaprotsent viimasel ajal märgatavalt langenud. Võtan samuti beeta-alaniini ja muidugi kukkus mul kaal ka hiljuti, mis peakski välimuses avalduma, aga kas sa, Ott, oled märganud, et beeta-alaniini (ja kreatiini samaaegne) tarvitamine aitab rasvaprotsendi langusele kaasa? Uuringute järgi peaks seda ette tulema. Või võtad sa beetakat pidevalt/ebaregulaarselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodame, et mitte vigastusega. Ptüi-ptüi-ptüi.

Mõtlesin siin, et mul on rasvaprotsent viimasel ajal märgatavalt langenud. Võtan samuti beeta-alaniini ja muidugi kukkus mul kaal ka hiljuti, mis peakski välimuses avalduma, aga kas sa, Ott, oled märganud, et beeta-alaniini (ja kreatiini samaaegne) tarvitamine aitab rasvaprotsendi langusele kaasa? Uuringute järgi peaks seda ette tulema. Või võtad sa beetakat pidevalt/ebaregulaarselt?

Rasvaprotsendi osas ei oska öelda, sest see sõltub ikka sellest mis suukaudu sisse läheb, kuid mida olen tähele pannud, et koos kreatiiniga beta- alaniini tarbides, olen saanud maksimum jõunäitajad ja seda mitut perioodi võrreldes ja tagasi vaadates, seda on ka uuringud näidanud ja võin seda ka praktikas kinnitada, eriti just vaadates seda, et saan pikki seeriaid suht suurte raskustega teha, see peaks idee poolest ka üks betaka effekt olema, et nö puhvertsoone kuhu piimhape tekkib suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt teadmiseks teistele, et ka beta-alaniini peab laadima ja pikemat aega kasutama, et see efekti annaks. Kihelus on placebo :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt teadmiseks teistele, et ka beta-alaniini peab laadima ja pikemat aega kasutama, et see efekti annaks. Kihelus on placebo :).

Ma võtangi iga toidukorraga 1 g ehk laen. Nii saabub efekt varem kui nädal-paar: juba esimestel trennidel.

Kõik muidugi ei viitsi terve päeva purki kaasas kanda, aga mõjub beetakas ka tavaliselt võttes. Lihtsalt jah veidi hiljem(sarnane kreatiinile, kas pole).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, ma olen pidevalt kasutanud 1 kuhjaga teelusikatäis korraga, sellist 1 gr. tiksumist ei ole viitsinud teha. Kuid võtan teda ikka paari kuuste tsüklitena ja tundub et toimib ka nii....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka lugenud, et beetakat peaks sööma mitu korda päevas. Kevadel isegi testisin seda, hommikul enne sööki, enne trenni, peale trenni ja veel õhtul, kokku 4x päevas 4-5g korraga. Ei täheldanud eirilist vahet jõus, kui ma enne seda tarbisin vaid 1x enne trenni.

Kihelus platseebo? see küll hea teooria. Kihelusega olen aga täheldanud, et kui tarbida vaid enne trenni, siis kihelust ei täheldanud, kui aga tõstsin kordade arvu hakkas igakord kihelema.

Ja 1g kaupa ärge küll aega raisake ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka lugenud, et beetakat peaks sööma mitu korda päevas. Kevadel isegi testisin seda, hommikul enne sööki, enne trenni, peale trenni ja veel õhtul, kokku 4x päevas 4-5g korraga. Ei täheldanud eirilist vahet jõus, kui ma enne seda tarbisin vaid 1x enne trenni.

Kihelus platseebo? see küll hea teooria. Kihelusega olen aga täheldanud, et kui tarbida vaid enne trenni, siis kihelust ei täheldanud, kui aga tõstsin kordade arvu hakkas igakord kihelema.

Ja 1g kaupa ärge küll aega raisake ;)

Kas sa kasutasid ka kreatiini samal ajal? Kui ei siis ei pruugi betakas üksi sellist effekti anda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt ka tänasest hommikusöögist, sest kust muidu see jõud tuleb kui mitte toidust.... :D

Täisterakaerahelbe puder koos Eesti talu võiga ja teine kausitäis lahja kohupiim segatuna Protein Block (Henrile tervitused siinkohal ja loodan ,et laagrist on veel Blocki järel.... :D. Segasin šokolaad/mint maitsega, mis oli ka vaieldamatult laagriliste lemmik). Natuke lisasin keefirit, et vedelam tuleks ja peale 1 mandariin, 1 banaan ja Olegi toodud mustsõstraid.

post-22-0-94620300-1344152627.jpg

Täna siis omal trenni ei ole, kuid samas on aega õpilastega tegeleda, seega tuletan meelde, et täna 17-20 toimub Revalis Team Kiivikas ühistrenn ja ülevaatus. Täna saan ka just saalis rohkem vaadata, kes kuidas treenib ja vajadusel saan aidata näpunäidetega, seega olge kohal!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Herkulapuder taluvõiga. Lurich kiidaks heaks. :D

Soovitasin laagrilistel valgupulbreid ka keefiriga segada ja proovijad jäid rahule. Mõtlesin ise ka algul, et keefir ju hapukas ja sealt head nahka ei tule, aga tulemus üllatavalt hea. Nagu jogurt.

Peaks ka jalad alla ajama ja marjad ära korjama. Tasuta vitamiinid oma koduaiast. Mustsõstar on ju eriti tuntud oma C-vitamiini rikkuse poolest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Herkulapuder taluvõiga. Lurich kiidaks heaks. :D

Soovitasin laagrilistel valgupulbreid ka keefiriga segada ja proovijad jäid rahule. Mõtlesin ise ka algul, et keefir ju hapukas ja sealt head nahka ei tule, aga tulemus üllatavalt hea. Nagu jogurt.

Peaks ka jalad alla ajama ja marjad ära korjama. Tasuta vitamiinid oma koduaiast. Mustsõstar on ju eriti tuntud oma C-vitamiini rikkuse poolest!

Mulle kui Senseile õpilased ikka toovad erinevaid aiasaadusi.... :D Nagu teada raha ma õpetamise eest ei võta, aga natuuras on kingitused teretulnud.... :D Nii on toodud iseküpsetatud koduleivast kuni põdralihani toitu, tänud kõigile õpilastele! See on nagu mõnes vanas heas kung-fu filmis, please teach me master.... ;) !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile vaatasin jällegi OM tõstmist ja oli kehkaalukategooria -94kilo, põhimõtteliselt oma kaalu poisid... ;). Tulemused olid muidugi ulmelised, kolm meest rebisid 185kilo ja mõnigi neist oli selgelt enamaks suuteline, lihtsalt katsed said otsa. Tõukamine oli omaette vaatemäng, kus kasahh Ilya Ilyinin tõukas uueks maailmarekordiks 233kilo ja seda ka nagu muuses ületades kogusummas 12 aasta vanuse maailmarekordi 6 kiloga....418kg summas :blink:

Eks näis palju seal pärast positiivseid proove on, kuid mehed on ulmevormis ja igas katis on tehtud maailmarekordeid või selle lähedasi tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna siis omal trenni ei ole, kuid samas on aega õpilastega tegeleda, seega tuletan meelde, et täna 17-20 toimub Revalis Team Kiivikas ühistrenn ja ülevaatus. Täna saan ka just saalis rohkem vaadata, kes kuidas treenib ja vajadusel saan aidata näpunäidetega, seega olge kohal!

Ott sa võiksid spartas ka loenguid pidada , kuulaksin hea meelega :D ning Ott kas sa koostad ka treening kavasi , mul oleks tarvis mõne spetsialisti koostatud treening kava :D ja palju selline kava maksma läheks :D?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott sa võiksid spartas ka loenguid pidada , kuulaksin hea meelega :D ning Ott kas sa koostad ka treening kavasi , mul oleks tarvis mõne spetsialisti koostatud treening kava :D ja palju selline kava maksma läheks :D?

http://www.fitness.ee/veebitreener

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott sa võiksid spartas ka loenguid pidada , kuulaksin hea meelega :D ning Ott kas sa koostad ka treening kavasi , mul oleks tarvis mõne spetsialisti koostatud treening kava :D ja palju selline kava maksma läheks :D?

Pühapäeval tegelen oma Teami liikmetega ja toimuvad Reval - Spordis ühistreenigud. Spartas on tegijaid küll ja küll pöördu esimese hooga sealsete staartreenerite Aderi ja Morozovi poole, küll nad juba aitavad. Kavade kohta said juba vihje, neid teen netipõhiselt kõigile soovijaile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täisterakaerahelbe puder koos Eesti talu võiga ja teine kausitäis lahja kohupiim segatuna Protein Block (Henrile tervitused siinkohal ja loodan ,et laagrist on veel Blocki järel.... :D.

Laagrist saadud Protein Blocki on veel täitsa järel :) Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×