Jump to content
Ott Kiivikas

Ott Kiivikas Fast Team - Tere tulemast Veteranide Spordiliitu", uued "Oti" tootesarja tooted ja Team Kiivikas laieneb!

Recommended Posts

Suht sarnane sisaldus Juku juustuga, seal 40 % valku ja 10 % rasva, aga kardetavasti nii hästi ei seisa. Kunagi oli olemas ka 5 %-lise rasvasisaldusega Juku juust, aga enam ei ole seda poodidest leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hinda oskab keegi öelda? Kas sama kirves värk, kui Beef Jerky?

Mis soolal viga? :)

Asi selles, et kui lihtsalt istud autos 24h, siis soola sisse küttes lähed korralikult paiste. Kuna tavatoidust tuleb soola ka niikuinii, siis ise eraldi sinna lihale ei lisaks seda sellises koguses (3% 100gr). Kuid tavapäeval kui treenin nagu ma seda teen ,siis on selline soolakogus igati ok ja vastupidi peabki seda toidule lisama, sest higistan suht palju (trenni jooksul kaalulangus 2-3 kilo, sellega koos tuleb ka soola välja korralikult)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hinda oskab keegi öelda? Kas sama kirves värk, kui Beef Jerky?

Tunduvalt odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale eilset trenni tuli järsku selline väsimus peale et ei oskagi kirjeldada, lihtsalt istud diivanil ja ei jõua kätt ka tõsta, kuidagi jube tühi ja terve keha on valus, liigesed annavad tunda, silmad on rasked - täpselt nagu hakkaks haigeks jääma. Kuna eile oli meil Nataliaga 8.aastapäev tutvumisest, siis tulin koju šampuse, tordi ja stritsliga.... :D Tundisn, et kui midagi suuremat ei söö, siis täna trenni ei jõua. Vaatamata sellele, et laupäeval oli korralik laadimine, kuid olen praegu trennis ikka iga kord lammutanud ja aeroobset ka korralikult teinud, seega kulutus on suur. Egas midagi laadisin ,siis tordi ja stritsliga, peale šampust ja õhtupoole veel pakk kohupiima magusa jogurti ja banaaniga - ikka korralik kausitäis, enesetunne paranes märgatavalt, väsimus oli muidugi ikka sees. Otsustasin ,et lähen varem magama ja nii ka tegin, uni oli rahutu ja täpselt nagu haiguse ajal, selline erk uni - justkui ei magakski.

Hommikul oli siiski enesetunne parem ja otsustasin et võtan trenniasjad kaasa. Päeval viisin auto hooldusesse, sest üks kumm jooksis mitme päeva peale tühjemaks ja enne pikka sõitu ei taha riskida. Hoolduses selgus, et mingi isepuhastusfilter on täis ja, et ei oldud kindel, kas selle jonksu saab (uus maksab ca 2000€..... :o ), puhastati ära ja väidetavalt saadi korda, seega homme lähen autole järgi ja loodetavasti laseb ikka puhkusele sõita.

Trenni läksin väikse kahtlusega, et kas õnnestub korralik jalapäev teha. Enne nagu ikka Shock ja Betakas sisse ja laks tuli üles ja jala Revalisse.

Kerge jooks 1,5km. ja siis kükkima

100kg/8, 130/6, 150/5, 175/5, 185/3 (kõik raw - seega ca +10 kilo 8 päevaga)

Hackkükke 100kg/8, 120/8, 140/6, 160/5, 190/5 (raw - tuli isegi kergemini kui viimane trenn 180 ga, kõik põhja välja, seega +10kg), tahtsin teha video ,kuid telefon oli tühi.

lisaks Ben Johnsonit 5 seeriat sääri ja alaselga keretõsteid pukil 40kg lisaraskusega. Lõpetuseks jooksu 2,5km.

Seega väga korralik trenn ja natuke veel ja jõuan sinnamaale, kus kevahoojaks valmistudes maksimaalselt jõudsin.

Homme tegus päev, vaja nii asjad kokku panna kui tööülesandeid üle anda.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane Eesti Ekspress paljastab uusi Oti fänne :D

post-20384-0-64333300-1338451929.jpg

See vist esimene koomiks kus kulturistid läbi käivad.....aga Ott tegi juba enne jah tegusi kui väikeOtt peale tuli.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale eilset trenni tuli järsku selline väsimus peale et ei oskagi kirjeldada, lihtsalt istud diivanil ja ei jõua kätt ka tõsta, kuidagi jube tühi ja terve keha on valus, liigesed annavad tunda, silmad on rasked - täpselt nagu hakkaks haigeks jääma. Kuna eile oli meil Nataliaga 8.aastapäev tutvumisest, siis tulin koju šampuse, tordi ja stritsliga.... :D Tundisn, et kui midagi suuremat ei söö, siis täna trenni ei jõua. Vaatamata sellele, et laupäeval oli korralik laadimine, kuid olen praegu trennis ikka iga kord lammutanud ja aeroobset ka korralikult teinud, seega kulutus on suur. Egas midagi laadisin ,siis tordi ja stritsliga, peale šampust ja õhtupoole veel pakk kohupiima magusa jogurti ja banaaniga - ikka korralik kausitäis, enesetunne paranes märgatavalt, väsimus oli muidugi ikka sees. Otsustasin ,et lähen varem magama ja nii ka tegin, uni oli rahutu ja täpselt nagu haiguse ajal, selline erk uni - justkui ei magakski.

Hommikul oli siiski enesetunne parem ja otsustasin et võtan trenniasjad kaasa. Päeval viisin auto hooldusesse, sest üks kumm jooksis mitme päeva peale tühjemaks ja enne pikka sõitu ei taha riskida. Hoolduses selgus, et mingi isepuhastusfilter on täis ja, et ei oldud kindel, kas selle jonksu saab (uus maksab ca 2000€..... :o ), puhastati ära ja väidetavalt saadi korda, seega homme lähen autole järgi ja loodetavasti laseb ikka puhkusele sõita.

Trenni läksin väikse kahtlusega, et kas õnnestub korralik jalapäev teha. Enne nagu ikka Shock ja Betakas sisse ja laks tuli üles ja jala Revalisse.

Kerge jooks 1,5km. ja siis kükkima

100kg/8, 130/6, 150/5, 175/5, 185/3 (kõik raw - seega ca +10 kilo 8 päevaga)

Hackkükke 100kg/8, 120/8, 140/6, 160/5, 190/5 (raw - tuli isegi kergemini kui viimane trenn 180 ga, kõik põhja välja, seega +10kg), tahtsin teha video ,kuid telefon oli tühi.

lisaks Ben Johnsonit 5 seeriat sääri ja alaselga keretõsteid pukil 40kg lisaraskusega. Lõpetuseks jooksu 2,5km.

Seega väga korralik trenn ja natuke veel ja jõuan sinnamaale, kus kevahoojaks valmistudes maksimaalselt jõudsin.

Homme tegus päev, vaja nii asjad kokku panna kui tööülesandeid üle anda.

Welcome to the club!

Mina olen juba teist nädalat jalamees, sest eelmisel nädalal jooksis minu masina mootor ilusal selgel päikesepaistelisel päeval ja väga hea tee peal kokku. Kolb lendas tükkideks ja väidetavalt sellest mootorist enam asja ei saa ühe autospetsialisti kinnitusel. Esimese hooga hakkasimegi uut mootorit otsima, aga nüüd kuulsime ka ühe teise spetsialisti seisukoha ära, et äkki annab seda mootorit ikka taastada. Ütlen ausalt- LAND ROVER esindus on hetkel viimane koht, kuhu ma torman. Viimane kord võtsid nad minult tavalise tagatule vahetuse eest 100 EUR! Selle raha eest oleksin ise ka ilma käte ja jalgadeta, kruvikeeraja hammaste vahel selle lambi ära vahetanud :rolleyes:. RÖÖVLID!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Welcome to the club!

Mina olen juba teist nädalat jalamees, sest eelmisel nädalal jooksis minu masina mootor ilusal selgel päikesepaistelisel päeval ja väga hea tee peal kokku. Kolb lendas tükkideks ja väidetavalt sellest mootorist enam asja ei saa ühe autospetsialisti kinnitusel. Esimese hooga hakkasimegi uut mootorit otsima, aga nüüd kuulsime ka ühe teise spetsialisti seisukoha ära, et äkki annab seda mootorit ikka taastada. Ütlen ausalt- LAND ROVER esindus on hetkel viimane koht, kuhu ma torman. Viimane kord võtsid nad minult tavalise tagatule vahetuse eest 100 EUR! Selle raha eest oleksin ise ka ilma käte ja jalgadeta, kruvikeeraja hammaste vahel selle lambi ära vahetanud :rolleyes:. RÖÖVLID!!!

Minu pill on korras ja kogu hooldus läks 73€ ja ei ole mul Catweesi teeniduse osas küll midagi ette heita ja Honda kiituseks pean ütlema, et alates 2005 aastast, mitte kordagi ei ole teepeale kuskil jäänud ega olnud ühtegi probleemi ,mis oleks tekkinud sõidu ajal, selle ajaga on läbitud ca 150 000 kilomeetrit (mitte ühe autoga) ja lust on sõita. Su lei olnud ka mäletamist mööda vana auto...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii ettevalmistused sõiduks tehtud, asjad enam vähem koos, viimane trenngi Spartas tehtud. Pidi olema puhkepäev, kuid nagunii paar päeva ei saa trenni teha, sega mõtelsin ,et teen ette ära, kerge jooks 30 min 5 km, lisaks lõuatõmbed, kõhtu, triitsepsi surumisi - selline üldkeha trenn.

Toidulisandite kasti vean ka kaasa, et mine sa tea kuidas toitu kätte sattub, et oleks varu kaasas.

Väike ülevaade kaasavõetavast toidulisanditekastist.

post-22-0-85465800-1338491308.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Welcome to the club!

Mina olen juba teist nädalat jalamees, sest eelmisel nädalal jooksis minu masina mootor ilusal selgel päikesepaistelisel päeval ja väga hea tee peal kokku. Kolb lendas tükkideks ja väidetavalt sellest mootorist enam asja ei saa ühe autospetsialisti kinnitusel. Esimese hooga hakkasimegi uut mootorit otsima, aga nüüd kuulsime ka ühe teise spetsialisti seisukoha ära, et äkki annab seda mootorit ikka taastada. Ütlen ausalt- LAND ROVER esindus on hetkel viimane koht, kuhu ma torman. Viimane kord võtsid nad minult tavalise tagatule vahetuse eest 100 EUR! Selle raha eest oleksin ise ka ilma käte ja jalgadeta, kruvikeeraja hammaste vahel selle lambi ära vahetanud :rolleyes:. RÖÖVLID!!!

Sõltub ilmselt sellest, kas plokk jäi terveks. Õli oled korralikult vahetanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kehale hera tooted ei sobi. tekitavad jubedat aknet lihtsalt!

edu laagris! :)

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kehale hera tooted ei sobi. tekitavad jubedat aknet lihtsalt!

edu laagris! :)

Järelikult organism ei omasta - inimesed erinevad...tänud

Shock hoiab autoroolis üleval ;)

Shock on eelkõige enne trenn, autorooli jaoks on kaasas kast Metal Pumpi.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1409_image0.jpg

kirjeldus

100g toodet sisaldab keskmiselt: energiat 971 kJ kilokalorit 230 kcal valke 49,5 g süsivesikuid 0,0 g rasvu 3,5 g

Koostis: kana-broilerifilee (100g toodet = 208g kana-broilerifileed), keedusool (maks. 3%), lõhna- ja maitseained, taimne valk, glükoos, happesuse regulaator: sidrunhape, säilitusaine: naatriumnitrit. Tootes sisalduvad allergeenid: gluteen, kala, soja.

Säilitada: toatemperatuuril

"Kõlblik kuni" kuupäev kehtib kinnise pakendi korral.

Üks 80 g portsjon sisaldab:

kcal1849%

süsi-

vesikuid0 g0%

valke39,6 g79%

rasvu2,8 g4%

% GDA-st e täiskasvanu soovituslikust päevasest kogusest ( 2000kcal/päevas)

Tõesti hea toode proovisin järgi , maitse on hea , väike miinus on see , et teda tuleb kaua mäluda , aga see ,et seal palju valke on osutub suureks plussiks. :)

Muudetud kasutaja night596 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole arvuti taha pikalt saanud ja ausalt öeldes, midagi lahti ka ei ole kui mõni aeg sellest aparaadist eemal olla. Nädal puhkust on seljataga, sõit kujunes päris pikaks, Pariisi lähedale sõitsime ühe jutiga 2700km ehk ca 35 tundi ühtejutti (koos peatustega), Natalia aitas roolis olla, muidu oleks ära kustunud, ise sõitsin 1900km ülejäänud Natalia, kuid kahekesi kui saad vahepeal paar tunnikestki tukastada on oluliselt lihtsam kui üksi 24 h jutti sõita. Tee oli hea, alates poolest Poolast kiirtee kuni Paiisini, Saksasat ei räägigi olin seal oma 120 - 130km kiirusega üks suuremaid "pidureid". :D. Muus ei olnud midagi kuid tagumik oli 2 päeva istumisest valus... :D . Ühe päeva veetsime Pariisis, käisime põhi vaatamisväärsused läbi, no seal on muidugi vaadata nii, et võid päevi käia, rääkimata kui kuhugi veel sisse lähed - ajalugu üksjagu. Järgmine päev olime Disneylandis - seal algas hommikust juba selline möll , vaatamata et oli esmaspäeva hommikuga tegu kui läksime. Kuid igati vahva päev oli ka seal ja lastel emotsioone kuhjaga, isegi sai enamus atraktsioone läbi käidud - ja oli samuti ka omajaoks väga vahva päev. Peale neid päevi sõitsime Pariisist edasi Normandiasse, kus asume ka praegu La Manche väina ääres. Siin tähistati just neil päevil Normandia dessandi algust 6 juuni 1944a. Kohal käis ka prantsuse uus president ja kohapeal on palju sõjaveterane - vanaaegsete sõjamasinatega.

Trenni olen saanud teha korralikult, saali siin ei ole, kuid piisab sellest et saab joosta ja puuoksal lõuga tõmmata ja kätekõverdusi teha, nii on 4 päeva jooksusaldo 55km (täna tegin 18 km otsa - seega maratoni vorm peaks käes olema). Eks kui saan püsivamalt arvutisse saan mõne pildi ka panna.

Ilmad on siis kehvad , sajab pidevalt ja sooja ka 14 - 20 kraadi vahel.

Edu teile koju soovides!

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõju on sellel aeroobsel trennil lihastele , kas ta põletab neid või põleb rasv , muidu kui lihased hakkavad sellest kaduma oleks veits halb , kuigi eile sain ma teha alla kaldpilgil surumist 70 kg mis oli minu jaoks suur üllatus , kunagi oli mul rinnalt surumise max 70 kg , nüüd suudan seeriad juba teha sellega , muidu tegin 65 kg ja siit tuleb ka küsimus palju kaalub SPARTAS kang , küsisin treener Kerlilt seda ta ei osanud täpselt öelda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõju on sellel aeroobsel trennil lihastele , kas ta põletab neid või põleb rasv , muidu kui lihased hakkavad sellest kaduma oleks veits halb , kuigi eile sain ma teha alla kaldpilgil surumist 70 kg mis oli minu jaoks suur üllatus , kunagi oli mul rinnalt surumise max 70 kg , nüüd suudan seeriad juba teha sellega , muidu tegin 65 kg ja siit tuleb ka küsimus palju kaalub SPARTAS kang , küsisin treener Kerlilt seda ta ei osanud täpselt öelda .

milline kang?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×