Jump to content
ragne19

tahaks kaalu juurde ,aga ei tea kuidas?

Recommended Posts

Tere!

Olen siin uus ja sooviksin teie abi.

Sooviksin,et annaksite mulle nõu ,kuidas korralikult toituda ,et kaalu juurde saada.

Nimelt ma kaalusin enne rasedaks jäämist 46,75kg.Rasedusega võtsin juurde 20kg ,aga nüüd kus olen lapse sünnitanud,laps on üle kolme kuu vana ,olen ma peaaegu samas kaalus tagasi ,kaalun vahel 49 ja vahel 50kg.

Ma ei taha eriti süüa,ma ei toitu korralikult.Hommikul söön paar viilu saia koos vorstiga ja joon lahjat kohvi.

Päeval ei söö eriti üldse ,sest ei suuda midagi süüa(lapsele annan rinda).

Sooviksin,et aitaksite mul korralikult toituma hakkata,et mis võiks olla minu päeva menüüs nii hommikul,lõunal ja õhtul ja siis vahepealseks.

Või soovitada mingi raamat ,kus on kirjas menüüd,mis aitavad kaalu tõsta? ja mis on odav jne.

Jään teie vastuseid ootama!

Kena päeva kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen siin uus ja sooviksin teie abi.

Sooviksin,et annaksite mulle nõu ,kuidas korralikult toituda ,et kaalu juurde saada.

Nimelt ma kaalusin enne rasedaks jäämist 46,75kg.Rasedusega võtsin juurde 20kg ,aga nüüd kus olen lapse sünnitanud,laps on üle kolme kuu vana ,olen ma peaaegu samas kaalus tagasi ,kaalun vahel 49 ja vahel 50kg.

Ma ei taha eriti süüa,ma ei toitu korralikult.Hommikul söön paar viilu saia koos vorstiga ja joon lahjat kohvi.

Päeval ei söö eriti üldse ,sest ei suuda midagi süüa(lapsele annan rinda).

Sooviksin,et aitaksite mul korralikult toituma hakkata,et mis võiks olla minu päeva menüüs nii hommikul,lõunal ja õhtul ja siis vahepealseks.

Või soovitada mingi raamat ,kus on kirjas menüüd,mis aitavad kaalu tõsta? ja mis on odav jne.

Jään teie vastuseid ootama!

Kena päeva kõigile!

Kena päeva sullegi:)

Parim ja tervislikeim viis kaalutõstmiseks on treening. Alusta tasa ja targu.

Naised tavaliselt ei söö piisavalt ka liha, mune, kohupiima jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kena päeva sullegi:)

Parim ja tervislikeim viis kaalutõstmiseks on treening. Alusta tasa ja targu.

Naised tavaliselt ei söö piisavalt ka liha, mune, kohupiima jne.

Treening teeks selle asja minujaoks hullemaks,sest ma võtan väga kergelt kaalust alla:(

Kas lapsele rinna andmine mõjutab ka kaalu langust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa last rinnaga toidad, kui sa ise midagi ei söö? Ma soovitan sul lapse tervisele mõelda söögi ajal, äkki siis tekib isu. Ja kui ei teki, siis pressid jõuga sööki alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treening teeks selle asja minujaoks hullemaks,sest ma võtan väga kergelt kaalust alla:(

Kas lapsele rinna andmine mõjutab ka kaalu langust?

Mõjutab ikka.

Treening lisaks sulle eluvaimu ja söögiisu. Jõutreening lisaks natuke massi ka juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×