Jump to content
RainKuusnõmm

Team KOOVIT

Recommended Posts

täna proovsin varustusega kükki,viimati sai seda kasutatud 2010 märts emv-l.Algul proovisin sidemetaga minna ja siis trikoo selga ja siis täis varustus.Sidemed olid muigi kehvad,pmst kõige vanemad ,mis meil kasutusel on ja suht väsinud.205 oli kerge,sidemed õrnalt peal,ss 225 aga vajusin läbi seljast,ei hakanud uuesti proovima seda raskust ning panin trikoo selga.Ei saanud eriti hakkama,255kg x2 kõrget kükki.Millalgi proovin uuesti.Pole päris nii ,et panen varustuse selga ja see annab ulme kilod juurde :) ...eks vaatab,plaanis on teha kaasa igatahes veebruaris ka see võistlus,emv on veel aega ja harjutamist ikka on.Hetkel peaksin rohkem rõhku panema sidemetega kükile,siis trikoo alles.Trikoo pole ka muidugi minu oma vaid Aimari,järgmine kord proovin Raigo omaga.

Peale selle tegime hack kükki,uuel masinal ja seal enda rekord 180kgx6 jäi viimaseks seeriaks täna.(ilma sidemeteta)

siis ettesirutused istudes nelipeale,siis veel 1 jalg korraga lõpetuseks ning siis kangiga kakspeale ka

kõht pingil 4x20

Jõudu on sul enamaks kui 255 B) Aga julgust vaja et sügavale minna. Ilma varustuseta kükid ju vastu maad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen vahepeal kõvasti trenni teinud ja võib õelda, et jõutüõstmise kohapealt ei oel ma väga palju selle dieediga kaotanud. Olen väga kiiresti saavutanud oma eelmiseid tippmarke. Eks surumine mis langes vb isegi kõige rohkem taastub ka väheke kauem.

kükkides kardan ma kõige rohkem seljapärast seal oeln korduvalt seljale ka haiget teinud. Aga sama solen ettevaatlikult ka raskusi üproovinud. Hilöjuti tegin siis kükki 200kg 4x ja väike varu seeski ja peale seda kykkisin veel 225 kg ära seda siis muidugi ilma sidemeteta. See oli ka mul isiklik rekord kui eelmine aasta vigastus tuli ja jõutõstmisest pausi tegin.

Eile proovisin jõutõmmet trikooga. Jõutõmbes peab selg isegi paremini. Tegin kaks katset trikooga. esimene katse oli 270 kg. Arvesdtades seda kui ammu ma seda trikoo ei oel selga venitandu endale siis oli kang väga kerge.

Teiseks katseks panin peale 300kg. Kus jurues ma ei oel seda raskust kunagi niimopdi vele yles tõmbanud et lõpus korralikult kangi käes suudaks hoida. Alati sõrmed lahti libisenud. Ja võistlöustel oli seni isiklik 295kg.

Viimasest katsest ka väike video olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere taas, jälle veidike mõõdas ja vorm vast veidke isegi paranenud, kehakaal püsib enamast ühe kohapeal. varsti hakkab seda vaikselt langetama. umbes veebruari algusest, täna oli jalatrenn, nii esi kui tagaosa on väga väsinud. loodan, et homme treppidest ka normaalselt käia saan. Tööle vaja ju minna. Tänane päev läks toitumise poolepealt veidi nihu, eks omasüü et toitu kaasas ei olnud aga ega seal ei oleks võimalust süüa ikka olnud. seega 9h pikk paus oli toitumises. edaspidi dieedi ajal lubamatu viga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere taas, jälle veidike mõõdas ja vorm vast veidke isegi paranenud, kehakaal püsib enamast ühe kohapeal. varsti hakkab seda vaikselt langetama. umbes veebruari algusest, täna oli jalatrenn, nii esi kui tagaosa on väga väsinud. loodan, et homme treppidest ka normaalselt käia saan. Tööle vaja ju minna. Tänane päev läks toitumise poolepealt veidi nihu, eks omasüü et toitu kaasas ei olnud aga ega seal ei oleks võimalust süüa ikka olnud. seega 9h pikk paus oli toitumises. edaspidi dieedi ajal lubamatu viga.

Lõunale ei lasta üldse või....mis orjatööga sa tegeled.... :o ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis ka kükki varustusega proovitud. Kasutasin Aimari kükitrikood mis on ikkagi tunduvalt uuem ja parem kui minu enda oma- Minu kükitrikoo on vist soetatud aastal 2006 või 2007 täpselt ei nmäletagi. Seni mind igati tublilt aidanud:) Aga uuemal mudelil on õlapaelad laiemad jne igatahes parem.

Alustasi siis soojendusega ilmavarustuseta läksin 215ni millega tegin veel kahese. Siis panin trikoo selga 225 ilma traksideta, siis 255kg panin esimest korda sidemed opeale aga trakse veel ei pannud.

Peale seda otsustasin et proovin 285kg ja seda täies varustuses. Trikoo, sidemed ja tugisärk ja loomulikult tõstevöö milleta ma ei julge yle 100 kiloseid raskusi selga võtta.

Kusagil netis on ka video sellest katsest kes viitsib võib siia lingi riputada:)

Katse tuli üles üllatavalt kergelt. sügavusega vis tilmselt hiilata ei saa...olevat selline kaheldav veidi olnud.

Teiseks niiõelda võistluskatseks panin kangile 305 kg, mis on seni ka minu isiklik rekord.

Selleks katseks sidus mulle Pizza sidemed peale. See mees sidumisel armu ei anna, põlvedel veel tänagi nahk hell:)

Katse oli sügavam kui 285ga. Ja ei saaks õelda et see oleks minu lagi hetkel.

VÕoin julgelt õelda, et see aastaaega pausi jõutõstmisest ja kehakaalu 70 kiloni viimine ei ole õnneks palju ära võtnud. Suudan teha juba samad tuylemused mis olid enne pausi.

Eks järgmisena katsetan veel surumissärki ja vaatan kudias sellega on...

surumisestaastub jõud veidi aeglasemalt.

Katsun teha ka lähiopäevil vormipildid.

Kehakaal hetkel 83-84 juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jõud ei ole selline asi, eriti kui see on tehtud naturaalse baasi pealt mis kehast lahkub... Selge, et kui kaal viiakse 15 kilo väiksemaks ja suuri raskusi ei proovita, siis teatav tagasiminek toimub, kuid nagu näed, siis kaalu taastades ja treeningmetoodikat tõstmisele kohandades taastub see imekiiresti. Igal juhul huvitav lugeda kuhu sa välja jõuad - päris huvitav kahe ala vahel sõeluda ja vaagida, kumbas maailmas kõrgemal kohal oleks potensiaali tulla. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa sellest aru, kuidas te seda valu talute, olen proovinud siduda ise (rääkimata sellest, et keegi veel jõuga seob jalad kinni) ja no ebareaalne on kükkida, tehikale keskenduda ei saa, ainult mõtled valule, mis segab.... ;) Aga eks ma olen õrnake ka... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küki hetkel sa oled lihtsalt nii keskendunud oma katsele, et sa ei tunne üldse oma sidemeid. Seda valu mis nad tegid tunned alles hiljem :) Muidugi on eriti valus veel see hetk kui seotakse ( eriti siis kui pole veel ammu need peal olnud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõunale ei lasta üldse või....mis orjatööga sa tegeled.... :o ?

Lihtsalt juhtus selline päev. Oli vaja eramajas 1 asi ära teha mis venis oodatust pikemaks ja nii aeg läkski. õnneks näljatunnet suurt ei tekinud ja õhtul suutsin veel jalapressil 550kg 3se teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on nii sidemetega, et soojenduseks saan panna, aga kui peaksin natuke tugevamini siduma läheb säär kohe krampi ja kramp kestab päeva lõpuni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne, Gunnar!

arvan ka et seod sideme liiga säärelihase peale tagantpoolt ja siis üldjuhul tekivad krambid säärde ja väga ebamugav on. Kogenud mehed juba teavad omal ära kus maalt siduma hakata ja kui kõrgele.

Ei seo sääre peale. Selles asi ongi, et ükskõik kui kõrgele või madalale seon, ikka lähevad sääred krampi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne, Gunnar!

Ei seo sääre peale. Selles asi ongi, et ükskõik kui kõrgele või madalale seon, ikka lähevad sääred krampi.

seal on veel paar nõksu mis vb jäetakse tegematta. Esiteks võiks olla jalg kusagil pingil, varbad sissepool suunaga ja jalga peaks hoidma kergelt pinges.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seal on veel paar nõksu mis vb jäetakse tegematta. Esiteks võiks olla jalg kusagil pingil, varbad sissepool suunaga ja jalga peaks hoidma kergelt pinges.

EKV'l v-o viitsid näidata ja seletada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×