Jump to content
zxcvb

Kalorite hulk päevas

Recommended Posts

Kui ma tahan rasva kehalt maha saada, siis pean ma sööma vähem kaloreid, kui ära kulutan. Aga kust maalt hakkab lihas minema? (kui palju ma võin vähem süüa, et lihas ei kaoks)

Olen loobund magusatest asjadest, jookidest jne, kuid viimane kiht rasva ei taha ära minna. Söön tunde järgi, st et ega ma ei teagi kui palju kaloreid ma söön, kas rohkem kui kulutan või vähem.

Toitumine enamasti selline:

Hommik 7:30

Kaerahelbe- või neljaviljapuder, kohv, tomat, paar muna

Lõuna koolis 12:30

Kartulipuder, tatar, valge riis, kaste, makaronid, lehtsalat, 2 klaasi piima

Kodus 16:00

Püüan süsikaid vältida, rohkem valku. (liha,kala)

Õhtusöök vanemate poolt 19:00

Liha, kala, harva kartulit.

Enne magama minekut ka kodujuustu vms.

Jõusaali 3x nädalas, jooksmist 3x nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvuta välja palju kulutad ja hoia päevas ca 300-500 kCal miinust. Kuus siis kaalu langus 1-2kg.

Kas selle 1-2 kg sees on ka lihasmass? Tahaks just seda väga teada, kas kohe kui ma hakkan sööma vähem, kui kulutan, hakkab ka lihasmass valikselt kaduma? Muidugi alakaloraaziga lihast KASVATADA ma ei looda. Lihtsalt hoida ja rasva maha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selle 1-2 kg sees on ka lihasmass? Tahaks just seda väga teada, kas kohe kui ma hakkan sööma vähem, kui kulutan, hakkab ka lihasmass valikselt kaduma? Muidugi alakaloraaziga lihast KASVATADA ma ei looda. Lihtsalt hoida ja rasva maha saada.

Just sellise kaalulangetuse tempoga säilibki lihasmass suhteliselt hästi. Üle selle ennast piirama hakata ning on oht lihast kaotada. Samas, kui oled algaja siis on võimalik ka sellise pisikese alakaloraaži ajal lihast kasvatada.

Algajate kehad arenevad koormusega väga hästi - isegi siis kui toitainete juurdevoolu piirata. Keha kasutab vajaliku ainetest lihaste ehitamiseks ära ning rebib siis ülejäänud kehas olevatest rasvadest. Ehk ideaalselt kõike tehes ongi nii, et toimub teatav areng lihasmassis ja jõus, samas kui rasv väheneb. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just sellise kaalulangetuse tempoga säilibki lihasmass suhteliselt hästi. Üle selle ennast piirama hakata ning on oht lihast kaotada. Samas, kui oled algaja siis on võimalik ka sellise pisikese alakaloraaži ajal lihast kasvatada.

Algajate kehad arenevad koormusega väga hästi - isegi siis kui toitainete juurdevoolu piirata. Keha kasutab vajaliku ainetest lihaste ehitamiseks ära ning rebib siis ülejäänud kehas olevatest rasvadest. Ehk ideaalselt kõike tehes ongi nii, et toimub teatav areng lihasmassis ja jõus, samas kui rasv väheneb. :lol:

Tundub, et ma olen just sellises seisaku faasis, kus peab midagi muutma hakkama toitumise ja treeningu poolest. Areng on suht seisma jäänd :P Aga massiperioodil (kaloraaz veits plussis) on rasva lisandumine vältimatu? Kehatüübilt olen endo-ekto vahepealne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk meso? Üheaegselt pole võimalik peenike ja paks olla :P

On võimalik olla üheaegselt paks ja peenike. Väga hästi on. Õllekõht siuke, et ripub üle püksiääre, samas käed ja jalad nii kleenukesed, et võtad või pöidla ja nimetissõrme vahele. :lol:

Mis puutub positiivse kaloraaž ajal rasva lisandumisse - siis õigesti tehes on võimalik rasva lisandumine väga madalal hoida. Ning kui sa samaaegselt suudad lihasmassi korralikult kasvatada, siis kokkuvõttes muutub su keha rasvaprotsent ikkagi väiksemaks. Olgugi, et rasva tuleb juurde. Ehk rasva tuleb, aga välimuses negatiivselt praktiliselt ei kajastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On võimalik olla üheaegselt paks ja peenike. Väga hästi on. Õllekõht siuke, et ripub üle püksiääre, samas käed ja jalad nii kleenukesed, et võtad või pöidla ja nimetissõrme vahele. :lol:

Mis puutub positiivse kaloraaž ajal rasva lisandumisse - siis õigesti tehes on võimalik rasva lisandumine väga madalal hoida. Ning kui sa samaaegselt suudad lihasmassi korralikult kasvatada, siis kokkuvõttes muutub su keha rasvaprotsent ikkagi väiksemaks. Olgugi, et rasva tuleb juurde. Ehk rasva tuleb, aga välimuses negatiivselt praktiliselt ei kajastu.

See siis oleneb süsivesikute kogusest? või millest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×