Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Panin ka blogisse ühe pildi. Mwhaha.

Üleüldse täna riietusruumis telefoniga rääkides vaatasin silma nurgast peeglisse ja pilt on udusemaks läinud, kuid mitte midagi hullu. Kõik on kontrolli all. Natuke rasva ei teegi talveks halba :D.

Kus sul see rasv on? Paned kasuka selga, istud 3 tundi saunas ja oledki võistluskaalus ja -vormis. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kogu maailma valu Raineri biitsadel

post-25435-1316459000_thumb.jpg

Veidi jagus ka seljale

post-25435-1316459009_thumb.jpg

Rainer on tubli, aga peab kõvasti vaeva nägema kui tahab sügisel teistele noortele kohta kätte näidata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer ei plaani sügisel võistlema tulla, kuid loodan, et tema ind areneda sellest ei rauge.

Usun, et nüüd tuhanded Eesti noored rõõmustasid seda teadet lugedes. Samas aega veel on ümber mõelda. Elame-näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läheks kui massi oleks piisavalt. :D

Pärast istud publikus ja kommenteerid kõva häälega, kui palju mehi sa seal võitnud oleks! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärast istud publikus ja kommenteerid kõva häälega, kui palju mehi sa seal võitnud oleks! :D

Imre, sa ei veena mind niikuinii võistlema - ära üritagi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võitsin pildimängu jeeeee! Fitshop Eeden, siit ma tulen! :huh:

Palju õnne!

Ma olen sinu üle nii õnnelik. Tule parem mind koju vaatama. Ma voodis, joon teed, Vietnami salviga määritud kael, sall kaelas, sinepiplaastrid selja peal ja varsti hakkan küüslauku sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võitsin pildimängu jeeeee! Fitshop Eeden, siit ma tulen! :)

Oh kui äge! Kindlasti peab Rainer nüüd oma õnne teistega jagama ning metsikult välja tegema :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju õnne!

Ma olen sinu üle nii õnnelik. Tule parem mind koju vaatama. Ma voodis, joon teed, Vietnami salviga määritud kael, sall kaelas, sinepiplaastrid selja peal ja varsti hakkan küüslauku sööma.

Ajad vett välja? Tahad ikka võistelda? Ok, saladus, ma ei räägi sellest kellelegi! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

RAINER SOOMES

(by teleajakirjanik vend Vähk)

Teisipäeva õhtuti on hakatud näitama uut seriaali "Kalevipojad". See jutustab neljast eesti mehest, kes töötavad Soomes mustalt ning nendega juhtub seal igasuguseid jamasid. Seda seriaali vaadates hakkas mulle silma selle seltskonna kõige noorem mees. Kutt ikka möllab korralikult! Teada on, et meie kulturismi üks andekamaid poegasid Rainer Neemsalu käis ka suvel Soomes. Mis ta seal tegi või kuidas tal läks- seda on varjanud siiani saladuseloor. Samas tundub, et tõde hakkab kooruma ning selle "Kalevipoegade" seriaali noorem kangelane peegeldabki noore kogenemati Raineri tegemisi põhjamaal :huh:

post-50-1316688357_thumb.jpg :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trolling_taken_to_whole_new_level.jpg

Lugesin head anekdooti ka veel :o :

Mees saadab naise poodi kartuleid ostma. Naine käib poes ära aga siis jääb kohe auto alla ja saab surma. Sõber küsib mehe käest, et mis nüüd teed? Mees: Ma ei teagi, makarone vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees saadab naise poodi kartuleid ostma. Naine käib poes ära aga siis jääb kohe auto alla ja saab surma. Sõber küsib mehe käest, et mis nüüd teed? Mees: Ma ei teagi, makarone vist.

:o :o :P;) Väga hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer Neemsalut nähti täna TÜASKis! Nägin, kuidas trenni tegi ja see inspireeris ka mind kohe.

Mõtlesin kohe ka suuremaid raskuseid liigutama hakata. Nii, et proovisin täna niisama jõutõmmet, mida polnud 5 kuud teinud ja 5 kuud tagasigi sai ainult 3 nädalat tehtud. Pole eriline jõutõmbe inimene.

Blogi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainer Neemsalut nähti täna TÜASKis! Nägin, kuidas trenni tegi ja see inspireeris ka mind kohe.

Mõtlesin kohe ka suuremaid raskuseid liigutama hakata. Nii, et proovisin täna niisama jõutõmmet, mida polnud 5 kuud teinud ja 5 kuud tagasigi sai ainult 3 nädalat tehtud. Pole eriline jõutõmbe inimene.

Blogi.

Põhja sa keera põhja - kõvemini kõvemini

muusika - sa keera põhja

Karju kaasa ma tahan kuulata

kui hästi sa tead neid sõnu meie uue plaadi pealt

tiri aga tõmba

tiri aga tõmba

tiri aga tõmba alla see fail

tiri aga tõmba

tiri aga tõmba

maksa ära papp ja kõik on fain

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei hei!

Olen haigusest taastumas ja täna tegin tühja kangiga esimesed kükid! Jei.

Merisalu powerlifting team blog :) :

Igatahes 22. oktoober on lähenemas ja poisid (Marius ja Kristofer) on tippvormis. Täna sain kõvasti Kristoferi pärast rõõmu tunda. Mariuse pärast eile. Poisid teevad tõsiselt tööd ja arenevad nii, mis kole.

Proovisime Kristoferiga särki ja saime tööle korralikult. Nädalavahetusel paneme algraskused paika, teisipäeval viimane trenn ja siis anname 110% puhkust.

Mariusega tahaks ka särki proovida, aga ta nii pisike, et sellist särki ei saa. Kui kellelgi on 55 kg'sele särki laenata, siis palun saata PM või ühendust võtta maili teel sarge@hot.ee.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei hei!

Olen haigusest taastumas ja täna tegin tühja kangiga esimesed kükid! Jei.

Merisalu powerlifting team blog :D :

Igatahes 22. oktoober on lähenemas ja poisid (Marius ja Kristofer) on tippvormis. Täna sain kõvasti Kristoferi pärast rõõmu tunda. Mariuse pärast eile. Poisid teevad tõsiselt tööd ja arenevad nii, mis kole.

Proovisime Kristoferiga särki ja saime tööle korralikult. Nädalavahetusel paneme algraskused paika, teisipäeval viimane trenn ja siis anname 110% puhkust.

Mariusega tahaks ka särki proovida, aga ta nii pisike, et sellist särki ei saa. Kui kellelgi on 55 kg'sele särki laenata, siis palun saata PM või ühendust võtta maili teel sarge@hot.ee.

Iga algus on raske! Kui vaja, siis teeb spordipoiss ka tühja kangiga trenni. Oluline on vigastuste vältimine ja taastumine pärast haigust! Rohkelt vitamiine! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga algus on raske! Kui vaja, siis teeb spordipoiss ka tühja kangiga trenni. Oluline on vigastuste vältimine ja taastumine pärast haigust! Rohkelt vitamiine! :)

Täna jälle kahtlane olek. Ei ole veel terveks saanud ja vitamiine tarbin tõesti liiga vähe.

Igatahes täna tegin juba 40kg 3x15 :D. Tõmbas korralikult täis jala juba :D. Igatahes, väljaasteid ei julge veel teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna jälle kahtlane olek. Ei ole veel terveks saanud ja vitamiine tarbin tõesti liiga vähe.

Igatahes täna tegin juba 40kg 3x15 :). Tõmbas korralikult täis jala juba :D. Igatahes, väljaasteid ei julge veel teha.

Otsi sõber Rainer üles ja tantsite Kaerajaani ning jalg läheb jämedaks nagu tammepakk :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai kunagi suvel kunagi mõnusalt õhtut veedetud. Filmisime naljapärast üles ja tegime sellest muusikavide :D.

Blogi kavatsen ka nüüd tihedamini uuendada. Plaanis paar videot teha :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×