Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Tervitused kallis spordirahvas!

Täna olin üle pika aja jälle jõusaalis. Alates 10 juunist, on kaal langenud kuue kilogrammi võrra. Kahjuks mitte ainult rasva ja vee arvelt. Sellest hoolimata on enesetunne suhteliselt hea ja jõuvarud täiesti adekvaatsed.

Pärast Imrega koos tehtud Bodypumpi harjutusi tegin saalis intensiivse üldkehalise treeningu. Lõpetuseks terapeudi poolt määratud harjutused seljale + venitused.

Suurepärane on, et õlg ei anna enam end tunda. Saab teha jälle kätekõverdusi, rööbaspuid, trosside ristamisi, surumisi.

Lähen veel täna nädalaks Hispaaniasse reisile. Pärast seda jätkame samas suunas, kuid suuremate pööretega!

Enamasti teie, alati kellegi

Rainer :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli töö!

Loodan tänase poseerimise pildid ka ruttu ära teha ja siis saad Hispaanias Umberole uhkustada. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Tartu noori ikka EMV on ka tulemas? Pean silmas eelkõige Sarget ja Rainerit.

Kummalisel kombel on praegu veel vara öelda. Vaatame Sargega mis Septembri alguses pilt näitab, kuigi töö käib juba võistlustakti järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noored mehed, teil peaksid juba kangi vaatamisest lihased kasvama hakkama.... :P

Suvel pole aega olnud eriti. Progressi ei toimu, vähemalt kaalunumbri järgi, kuid visuaalne pilt on parem. Ma kaalusin aasta aega tagasi ka sama palju kui praegu ca 81kg.

Ei ole endale võistlusplaane küll sättinud. Kui ainult, siis mingi off-season vormiga nagu Lõuna-Eesti Karikal - ühe päeva nägin vaeva, et kuivaks saada. Hetkel üritan ennast terveks ravida, et saaks lammutama hakata talvel :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natukene teemoona ka! Madriid on kaugel ja AirBalticuga söögidiili ei ole.

Kodujuust ja kohupiim lennujaamas. Kuivatatud liha koos banaaniga taevasse.

post-17434-1313348600_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natukene teemoona ka! Madriid on kaugel ja AirBalticuga söögidiili ei ole.

Kodujuust ja kohupiim lennujaamas. Kuivatatud liha koos banaaniga taevasse.

post-17434-1313348600_thumb.jpg

Tubli valik. Muidugi karm, et eesti mehed banaani peavad soojale maale kaasa võtma, aga küll mõni hispaanlane toob jällegi detsembris kotitäie lund :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummalisel kombel on praegu veel vara öelda. Vaatame Sargega mis Septembri alguses pilt näitab, kuigi töö käib juba võistlustakti järgi.

Te ärge üksteist vaadake, vaid tehke vormist pilti ja laske teistel otsustada, kui hea vorm on. Kahekesi olete nagunii üksteise suhtes räigelt kriitilised ja siis jätate äkki võistlemata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ootan Teid võistlema... :D

EMV olen Sandra ja Raineri abiline. :rolleyes:

PS! 19 või 20 august olen Tallinnas. 20 august toimub laululaval Vabaduse laul. Võib kokku saada ja niisama tšillida ning paar õlut teha, kel võistlushooaega pole. :P

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningud jäävad mul nüüd nädalaks ajaks kõrvale. Lähen minema ja jõuan tagasi alles 24. august. Enda keharaskustega vast teen midagi kui aega on. Ei kujuta ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi! Enam-vähem elus ja enam-vähem terve. Sai siis kasvataja oldud laagris. Raske oli, aga asja sai.

Polnud tükk aega ka blogi täitnud, kuid nüüd olen taas aktiivne. Lisaks sügisel peaks minu elusse ka paar muutust tulema trenni suhtes. Püsige lainel :rolleyes:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi! Enam-vähem elus ja enam-vähem terve. Sai siis kasvataja oldud laagris. Raske oli, aga asja sai.

Polnud tükk aega ka blogi täitnud, kuid nüüd olen taas aktiivne. Lisaks sügisel peaks minu elusse ka paar muutust tulema trenni suhtes. Püsige lainel :D.

Mis muutused need siis tulevad? Liitusid MMA löögirühmaga? Jääme huviga ootama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis muutused need siis tulevad? Liitusid MMA löögirühmaga? Jääme huviga ootama :rolleyes:

Ei, MMA löögirühmaga ei liitu :D.

Aga kindlasti tuleb väga suur erinevus jalatreeningus, kuna hüpata ja kükkida ei saa.

Kui keegi 200 EUR annetab ühe põlve jaoks, siis saaksin uuesti kükkima hakata - enne mitte.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hola!

Lõpuks kodumaal tagasi. Ilm on siin kõvasti parem ja muidu on ka hea olla.

Eile läbisin Kaitseväe arstliku komisjoni. Otseloomulikult arvati mind täiesti kõlblikuks, ning teenistust alustan juulis 2012. See tähendab pikemaid seeriad ja rohkem aeroobset treeningut. Tahan enda vastupidavust kõvasti arendada, et saaksin maksimaalselt panustada.

Tervitused Kristjanile ja Mikule! Varsti olen kodus, poisid!

P.S Sarge, me peaks sinuga kokku saama ;)

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, MMA löögirühmaga ei liitu :P.

Aga kindlasti tuleb väga suur erinevus jalatreeningus, kuna hüpata ja kükkida ei saa.

Kui keegi 200 EUR annetab ühe põlve jaoks, siis saaksin uuesti kükkima hakata - enne mitte.

Pead hakkama sponsoritega läbirääkimisi pidama. Kui põlv teeb häda, siis ravi on vajalik! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hola!

Lõpuks kodumaal tagasi. Ilm on siin kõvasti parem ja muidu on ka hea olla.

Eile läbisin Kaitseväe arstliku komisjoni. Otseloomulikult arvati mind täiesti kõlblikuks, ning teenistust alustan juulis 2012. See tähendab pikemaid seeriad ja rohkem aeroobset treeningut. Tahan enda vastupidavust kõvasti arendada, et saaksin maksimaalselt panustada.

Tervitused Kristjanile ja Mikule! Varsti olen kodus, poisid!

P.S Sarge, me peaks sinuga kokku saama ;)

R.

Tubli poiss!

Selliseid aktiivseid tegelasi on Kaitseväes vaja! Pühapäeval oled siis ilusti tunnis ja võtad selle ühe jalaga mehe ka kaasa! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P.S Sarge, me peaks sinuga kokku saama :P

31. august on koosolek. Siis saab kindlasti kokku ;).

Ja see ongi see, mis saab määravaks minu treeningutes, ma usun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, MMA löögirühmaga ei liitu ;).

Aga kindlasti tuleb väga suur erinevus jalatreeningus, kuna hüpata ja kükkida ei saa.

Kui keegi 200 EUR annetab ühe põlve jaoks, siis saaksin uuesti kükkima hakata - enne mitte.

200€ on suht vähe tervise eest maksta, arvestades muid ravikulusid nt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
200€ on suht vähe tervise eest maksta, arvestades muid ravikulusid nt.

200 EUR on üks süst, mis kestab aasta aega ja peab uue tegema. 31. august on veel enne koosolekut footscan, kust antakse mulle siis tallad, mis ka väga odavad pole. Tegelt oleks süste vaja veel mitmesse liigesesse + sidemed treeninguteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
200 EUR on üks süst, mis kestab aasta aega ja peab uue tegema. 31. august on veel enne koosolekut footscan, kust antakse mulle siis tallad, mis ka väga odavad pole. Tegelt oleks süste vaja veel mitmesse liigesesse + sidemed treeninguteks.

Nii noor mees mees ja nii palju hädasid ? Peaksid ehk enda treeningud üle vaatama ja end terveks ravima kõigepealt.

Muidu aga GL!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii noor mees mees ja nii palju hädasid ? Peaksid ehk enda treeningud üle vaatama ja end terveks ravima kõigepealt.

Muidu aga GL!

Juba väga noorelt on hädad küljes. Isapoolsest suguvõsast olen pärinud lülisamba ja liigese vead. Näiteks vana-vana-vanaemal oli küür seljas. Kõikidel isa vendadel ja isal on selg kõver ning isal on asi selline, et üks lüli on kulunud kolmnurgaks. Kui arsti juures on käinud, siis paljud on öelnud, et pole kunagi näinud sellise seljaga inimest kõndimas. Lisaks vennal on nii, et kui väike väänamine seljale tuleb, siis järgmiseks transpordiks on ratastool.

Loodan ikka terveks saada, muidu vanaduses on asjad veel hullemad ;).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et mulle tehti sama süst, sest vaevalt, et sellise raha eest muid süste liigub.Mulle tegi siis Tein Medexis. 3aastat tagasi maksis 3000eeku tükk ja ma sain mõlemasse aga isiklikult polnud minul mingit abi neist. Lihtsalt arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×