Jump to content
Arnold

I Eesti KV athletic fitness: galerii, tulemused, kommentaarid

Recommended Posts

Tore on näha, et nii palju huvilisi lõpuks ikkagi kohale tuli. Uusn, et on ka palju neid, kes seekord tulla ei saanud, seega loodetavasti sügiseks tuleb kokku kriitiline arv võistlejaid, et saaks esimese EMV läbi viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi Ott, ma vist leidsin jah omale selle õige ala. Lõpuks. Seega kui Indrek mulle hakkaks jalaga p...e alguses ka ikka taguma, siis okt peaks olema ok. Kuigi...kuna ma pole varem võistluseelse dieediga läinud, siis see esimene kord saab suht raske olema. Eriti, kui ei tohi kaotada jõudu, mis mul hetkel väikeseks trumbiks on. Kuid usaldan Indrekut väga ja koos saame ilusti hakkama. Kas just oktoobriks hea vormiga, mis mind rahuldaks ja pealtvaatajaid ka, kuid motivatsiooni nüüd on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tulge kõik järgmine neljapäev kaasa. Siis toimub juba sisetrenn ka ja kindlasti räägitakse ka kuidas eelisarendada lõuatõmmet ja rööbaspuudel surumist. Täpsem info tuleb kindlasti siia üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tulge kõik järgmine neljapäev kaasa. Siis toimub juba sisetrenn ka ja kindlasti räägitakse ka kuidas eelisarendada lõuatõmmet ja rööbaspuudel surumist. Täpsem info tuleb kindlasti siia üles.

Ootan huviga! Mitu korda nädalas treeningud toimuvad? Neljapäeval on mul kaks treeningut, mida ei tahaks kuidagist ära jätta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leidnud kusagilt takistusraja ja sõudeergomeetri näiteid :D

Ja ühes videos panin tähele, et üks naisterahvas tegi lõuatõmbeid "jõnksuga" kas see on lubatud või on see ainult naistele lubatud?

Järgmine kord proovin ka kohal olla :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Indrek Viska kindlasti vastab neile küsimustele ise. Mina ise olen lihstalt keegi, kes on leidnud selles alas võimalikku rakendust. Igatahes esimesed emotsioonid ja kogemused on head ning kuna esimene nö "pioneeri" võistlus on juba oktoobris, siis sai kriitilise pilguga ka kalorid üle loetud ning neid juba 200 võrra vähendatud.

Olge siis lainel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Lõuna-Eesti kandis näiteks Tartus ei ole plaani ala lähemalt tutvustada ja üks treening läbi viia? On samuti plaan sügisel võistlusel kaasa lüüa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Lõuna-Eesti kandis näiteks Tartus ei ole plaani ala lähemalt tutvustada ja üks treening läbi viia? On samuti plaan sügisel võistlusel kaasa lüüa. :D

Lõuna-Eestisse tuleb Athletic Fitness läbi FitCamp Kääriku laagri, kus võiksite kõik kohal olla.

Loe lähemalt päevakavast

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei leidnud kusagilt takistusraja ja sõudeergomeetri näiteid :D

Ja ühes videos panin tähele, et üks naisterahvas tegi lõuatõmbeid "jõnksuga" kas see on lubatud või on see ainult naistele lubatud?

Järgmine kord proovin ka kohal olla :rolleyes:

Siin on näidatud nõutud tehnikaga lõuatõmmete ja triitsepsi surumise tehnikad. Ning jõnksuga lõuatõmbed ei lähe võistlustel arvesse.

Mis puudutab takistusrada, siis sel aastal seda Eestis ei rakendata. Väike klipp takistusajast üleuldiselt on aga näha järgnevast videost:

Tuleb aga sõudeergomeetril sõudmine 1 min vältel. Sel neljapäeval räägime spordiklubis Sparta sõudeergomteeril võistlemisest lähemalt ja saad omal nahal järgi proovida.

Küsimuste korral kirjuta julgelt athletic@fitness.ee

Parimatega,

Martin Münz

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ootame osalejaid järgmisele välitreeningule juba sel neljapäeval, 08. juulil. Kogunemine kell 17:45 spordiklubi Sparta fuajees. 17:55 stardime väljas asuvale terviserajale, kust hiljem suundume juba klubi siseruumidesse sõudeergomeetri juurde. Ühtlasi jagame soovijaile näpunäiteid nii triitsepsi surumise, kui ka lõuatõmbamise tehnika osas.

Registreerumine aadressil: athletic@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen pilte eilsest ühistreeningust, loodetavasti lisavad asjaosalised ise kommentaare, kuidas treening kulges - ja millised olid tulemused, sest tehti ka väike test palju naised ja mehed suudavad lõuatõmbeid teha ja rööbaspuudel suruda.

Niipalju Indreku jutust mäletan ,et parim naisterahvas Piret tõmbas 12 lõuga! Meestest tõmbas kodanik Münz 26 lõuga ja 40 dippi

Samuti oli ergomeetri kiirendusvõistlus...

post-22-1278682504_thumb.jpg

post-22-1278682526_thumb.jpg

post-22-1278682545_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne Treening algas Arigato Spordilkubist, kust suundusime joostes Harku sõudebaasi juures olevasse välivõimlasse.

Eesmärgid olid meestele lihtsamast lihtsamad, teha vihmasajus 100 lõuatõmmet ja 150 rööbaspuudel surumist nii et pingutaks ühegi seeriaga lõpuni

Eesmärgid õrnemasoo esindajatele 25 lõuatõmmet ja 50 rööbaspuudel surumist samadel tingimustel, et ei tohi üheski seerias lõpuni pingutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×