Jump to content
snaaba

MN MASS PUMP

Recommended Posts

Küsisin samalaadse küsimuse bonsunas, seal sain bloki ähvardava kirja ja ma ei tea mis veel.

Olge siis seal rõõmsad.

ähvardava kirja?? ;)

okei...

Aga keegi asjatundja võiks vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis arvate sellest tootest? On keegi proovinud? Oli kasu?

Kõik teadmised ja arvamused sellest tootest on teretulnud ;)

Olen täitsa proovinud. Ennem trenni teeb mõnusasti erksaks, kuid peale ühte purki ei ole rohkem ostnud, kuna pole vaja vererõhku nende pumpidega veel rohkem ülesse ajada. Aga muidu hüva energia annab sisse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen täitsa proovinud. Ennem trenni teeb mõnusasti erksaks, kuid peale ühte purki ei ole rohkem ostnud, kuna pole vaja vererõhku nende pumpidega veel rohkem ülesse ajada. Aga muidu hüva energia annab sisse ;)

Aga kas see peale energiapaugu andmist aitas Sul näiteks lihasmassi ka kasvatada?;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas see peale energiapaugu andmist aitas Sul näiteks lihasmassi ka kasvatada?;)

Vaeval, et need pump tooted sul otseselt lihaskasvule eriti kaasa aitavad. Kuid kaudselt kindlasti.

Kui need annavad sulle trennis lisaenergiat ja jõudu kasutada suuremaid raskusi ning rohkemaid kordusi siis juba aitab ta lihaskasvule tegelikult kenasti kaasa.

Antud toote kohta ei oska suurt midagi kosta, kuid vaevalt, et need pump tooted väga põhimõttelt erinevad. Sisaldavad ikka kõiksugu ergutavaid aineid, tihtipeale soodustavad rasvapõletust ka oma koostisega jms. Lihased lähevad kiiremini verd täis, jaksu jätkub kauemaks - tahe lammutada peaks suurenema jne.

Kuid liiale ei tasu jah minna. Mõnel mehel kammib üldse ära kui selliseid asju võtab. Endalgi võttis ükskord mingi pump toote peale pildi pea-aegu tasku. No mul kõrge vererõhk ka, kuid siiski. Mõnele lihtsalt ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsisin samalaadse küsimuse bonsunas, seal sain bloki ähvardava kirja ja ma ei tea mis veel.

Olge siis seal rõõmsad.

Kas see ei olnud mitte see koht kus võis algse idee kohaselt kõigest rääkida....ja mis on sõltumatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see ei olnud mitte see koht kus võis algse idee kohaselt kõigest rääkida....ja mis on sõltumatu.

olen seal pikalt teemasid lugenud ja krt.. no nii ebakoherentseid teemapüstitusi ning postitusi annab ikka otsida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×