Jump to content
Janika Aavamägi

XXVII EKV KULTURISMIS JA FITNESSIS: galeriid, tulemused, järelkajad

Recommended Posts

Ilmselt sinna, kus oleme juba meie Viloga :( Ja Tokko oli ka kambas :)

Arnoldit ma peaksin võitma, hr Piiber kaotab juba visuaalselt, sest vaevalt mees raatsib oma kohevat karvkatet priske ihu pealt masinaga maha ajada. Hr Vilo on muidugi raske pähkel, aga pean rohkem pingutama! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt sinna, kus oleme juba meie Viloga :) Ja Tokko oli ka kambas :)

Viimane kord nägin teda, siis tundusid põsed õhemad küll :(

Moodustamegi ühe segasoolise massiperioodi kategooria. Mina olen käsi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia uue kategooria (mis ta nüüd oligi...bikiini...mis iganes) tutvustuseks video.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin seda Bikini model võistlust ja ütlen ausalt- ma ei suuda seda spordiks nimetada. Ma ei imesta, kui sellel üritusel osalevad noored suure tissiga tibid, kes söövad burgerit ja ei ole mitte kunagi spordisaalis käinud. On selliseid... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin seda Bikini model võistlust ja ütlen ausalt- ma ei suuda seda spordiks nimetada. Ma ei imesta, kui sellel üritusel osalevad noored suure tissiga tibid, kes söövad burgerit ja ei ole mitte kunagi spordisaalis käinud. On selliseid... :(

Väida nüüd jah, et see sulle ei meeldiks. Ise hakkaksid ka sellise kirjelduse peale Arnoldi perekonnanime lühendatud varianti korrutama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina registreerun ilmselt viimasel päeval. Hetkel ei ole veel otsustanud, mis kaalus võistlen. Eilse seisuga olin ka 84 kiloselt päris terav ja loomulikult oluliselt suurem kui viimasel MM-il 77-kiloselt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi veel: Kas klassikalises kulturismis jääb ikka -175 cm ja + 175 cm? Sügisel muudeti see viimasel hetkel ära -180 ja +180 cm. Kui mina ka peaksin ennast enne kaalumist venitama ja üle 175 cm pikkuses välja tulen, siis on selles kategoorias minu hinnangul Rücku, Taru, Kornishev ja Vähi ning lühemaid mehi vist ei olegi. Eks see jääb korraldajate otsustada, aga kui peaksin klassikasse tulema, siis pikemate kategooriasse või siis üldse kulturismi. Edu võistluste korraldusmeeskonnale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi veel: Kas klassikalises kulturismis jääb ikka -175 cm ja + 175 cm? Sügisel muudeti see viimasel hetkel ära -180 ja +180 cm. Kui mina ka peaksin ennast enne kaalumist venitama ja üle 175 cm pikkuses välja tulen, siis on selles kategoorias minu hinnangul Rücku, Taru, Kornishev ja Vähi ning lühemaid mehi vist ei olegi. Eks see jääb korraldajate otsustada, aga kui peaksin klassikasse tulema, siis pikemate kategooriasse või siis üldse kulturismi. Edu võistluste korraldusmeeskonnale! :D

Tänud Imre teavitamast, teeme ikka -180cm ja üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Registreerunud inimeste nimekiri üleval siin

Tänud Rebasele!

Olge head, muutke siis see klassikute kategooria ära -180 ja +180 cm nagu viimastest postitustes jutuks tuli. Hetkel on hr Taru +175 cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Polegi nagu eriti registreerunuid ...

Küll nad tulevad! Usun, et enamus võistlejaid, kes osalevad Reval Cupil, tulevad ka Eesti KV-le, samuti oluline täiendus Lõuna-Eesti Lahtiste Karikavõistluste järel. Mina ise registreerun ka viimasel päeval kui on juba selge, mis kategooriasse ma sobin. Millegipärast usun, et Eesti KV-le võib tulla seekord rekordarv võistlejaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalus võita ViP pääse EKV kulturismis ja fintessis on veel aktiivne!

Võitjad loositakse 11.04.11

Et võita, peab osalema: SIIN

Kasutage suurepärast võimalust, veel viimased tunnid jäänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Facebookis toimunud VIP-pääsmete jagamine on lõpule jõudnud. Kokku läks loosi 12 VIP-pääset kahele. Kõike seda saab nautida saali neljandas reas!

Võitjateks osutusid:

Virko Võsu

Raili Riks

Alo Nurmsalu

Ain Alton

Veronika Kadastik

Kadi Tolk

Kadri Henn

Martin Peek

Aile Kuuda

Maarja Evestus

Kalev Arbus

Grete Toome

Kõik, kes pole veel Facebookis Fitness.ee fännid ja magasid maha selle toreda võimaluse võita VIP-pääse... Liituge!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Facebookis toimunud VIP-pääsmete jagamine on lõpule jõudnud. Kokku läks loosi 12 VIP-pääset kahele. Kõike seda saab nautida saali neljandas reas!

Võitjateks osutusid:

Virko Võsu

Raili Riks

Alo Nurmsalu

Ain Alton

Veronika Kadastik

Kadi Tolk

Kadri Henn

Martin Peek

Aile Kuuda

Maarja Evestus

Kalev Arbus

Grete Toome

Kõik, kes pole veel Facebookis Fitness.ee fännid ja magasid maha selle toreda võimaluse võita VIP-pääse... Liituge!

Õnnitlused võitjatele ja elage siis võistlejatele kõvasti kaasa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×