Jump to content
Guest Jyrjo

Käsivarre-randmevalu

Recommended Posts

Palun ära jumala eest seda postitust kuulda võta.

Ühesõnaga pole muud mul teha midagi, kui puhata ja vastavat kreemi peale panna, et valu leevendada, kuid trenni mitte sellel ajal teha. Ongi kõik, sain sellest juba aru küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul täpselt sama probleem ning vastavalt soovitustele olengi randmele andnud aega puhata, aga pärast kuud puhkust, kui valu on läinud, hakkasin uuesti tasapisi tegema ning lõi jälle valu sisse. Nii olen juba kaks korda kuuajalise puhkuse teinud, viimane aeg vist arsti juurde pöörduda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen sama probleemiga arstide poole pöördunud ja kõik vastused olid "Fastum Gel ja ära tee trenni". Mul on ka randmetega probleeme olnud. Aitas mind see, et hakkasin kasutama randmesidemeid. Kuid sidemetega on see häda, et kui liigesed ära harjuvad, et neid miski pidevalt toetab, siis nad jäävadki nõrgaks ja ilma sidemeteta enam midagi teha ei saa. Mul nii oligi. Mingi hetk oli nii, et isegi kergete hantlitega ei saanud teha ilma sidemeteta, siis sain aru, et asi läheb kehvaks. Hakkasin vaikselt liigeseid harjutama ilma sidemeteta treenima. Alguses üritasin väiksemate raskuste puhul sidemeid nõrgemalt siduda, siis läksid sidemed ise lahjemaks (jäid vanaks) ja liigesed vaikselt harjusid, et see tugi ei ole enam nii suur. Praegu teen sidemetega ainult kõige raskemaid harjutusi (svung, lamades surumine jms) ja randmed pole enam valutanud. Aga aega võttis see protsess väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saad ju käia jooksmas vm aeroobset sellel ajal kui randmed valutavad ja kangi ei saa teha aga trenniisu peal.Randmetoega kindad oleks jah mõtekas allles suuremate raskustega kasutada.Mõned teevad ka stepperi vm peal trenni kindad käes,see on küll natuke naljakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Randmetoega kindad oleks jah mõtekas allles suuremate raskustega kasutada.

ehk oskab keegi defineerida mõiste suurem raskus? on see inimese kehakaal kangi raskuseks? on see rohkem/vähem mingi koefitsendi võrra? sooviks infot, sest äkki olen isegi üks neist "nannipunnidest" kes ilma põhjuseta randmetugedega kindaid käes hoiab. randmed iseenesest ei ole veel valutam ka hakanud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saad ju käia jooksmas vm aeroobset sellel ajal kui randmed valutavad ja kangi ei saa teha aga trenniisu peal.Randmetoega kindad oleks jah mõtekas allles suuremate raskustega kasutada.Mõned teevad ka stepperi vm peal trenni kindad käes,see on küll natuke naljakas.

Ma ei ütleks, et selles midagi naljakat on, kindaid on erinevaid ja kui sul stepperi peal on mingid fitness tüüpi kindad käes, siis ma ei arva, et need su käsi kuidagi nõrgemaks muudavad või mis iganes... teevad haaret nõrgemaks (stepperil treenides ikka muud eesmärgid). Pigem on igal juhul asi hügieenilisem ja mugavam. Kujuta ette, kui palju erinevaid pihke katsub ühte stepperit päeva jooksul ja siis sa lased käega kogemata üle näo, et higi pühkida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehk oskab keegi defineerida mõiste suurem raskus? on see inimese kehakaal kangi raskuseks? on see rohkem/vähem mingi koefitsendi võrra? sooviks infot, sest äkki olen isegi üks neist "nannipunnidest" kes ilma põhjuseta randmetugedega kindaid käes hoiab. randmed iseenesest ei ole veel valutam ka hakanud..

Eks see ole ilmselt mingit pidi individuaalne kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ehk oskab keegi defineerida mõiste suurem raskus? on see inimese kehakaal kangi raskuseks? on see rohkem/vähem mingi koefitsendi võrra? sooviks infot, sest äkki olen isegi üks neist "nannipunnidest" kes ilma põhjuseta randmetugedega kindaid käes hoiab. randmed iseenesest ei ole veel valutam ka hakanud..

Vb siis, kui proovid endast suuremat raskust või iseenda maksimumi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas keegi oskab öelda mida randmevalu vastu teha?

Kindlasti soovitan glükoosamiin + kondroitiinsulfaati ja omega 3 ,kui tegemist on liigese valuga ja muidugi kui valutavad sis kindlasti lase randmel puhata, igasugune koormus teeb asja aint hullemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitan glükoosamiin + kondroitiinsulfaati ja omega 3 ,kui tegemist on liigese valuga ja muidugi kui valutavad sis kindlasti lase randmel puhata, igasugune koormus teeb asja aint hullemaks.

selge :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teen kõvera kangiga biitsepsit siis miks mul lööb vasakusse käevarte luuvalu?

Mul lõi kõvera kangiga biitsepsit tehes käsivarde, randme juurde valu, sest käed olid liiga vale nurga all biitsepsit tehes: s.t. kõvera kangi nurgad olid liiga julmad pluss kang ei liikunud vabalt kangi otste suhtes vaid oli selline kinnine.

Ma küll ei tea, kas tegu sama asjaga, oleneb, mida sa täpsemalt mõtled.

Kuna raskust ma vähemaks võtta ei taha, siis ilmselt oleks lahendus mõni parem kang otsida.

Kui sind see ei aita, tee mõnda teist harjutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hakkas prantsuse surumisega käed valutama, kuna käed olid vastiku nurga all. Lahendusena vahetasin kangi hantlite vastu, kus saan ise kätele sobiva nurga valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem oleks kui tegu pole luuümbrise põletikuga. Tekib see suurtest koormustest ja kehvast taastumisest. Endal korra olnud, abi sain kinesioteipimisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ka minul lööb luuvalu küünarvartesse, just prantsuse surumise ajal kui raskus on suurem, kerge raskusega probleeme pole.

samaprobleem :/

vahetasin selle harjutuse hantli vastu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusagil eestikeelsel-saidil on seletatud ühe näitena, et, nö istmiku, ühe lisase, ilmselt oli tegu pirnlihasega, selle lihase puhul osadel inimestel jookseb närv läbi selle lihase, ja osadel mitte läbi selle vaid mujalt, kas siis pealt või alt nagu ma aru sain.

Seega, pole geeneetika vaid teemaks, mis määrab, kui pikk on lihase kõõluse osa ja kui pikka lihase osa, vaid, nn geneetika/loterii, määrab, kas seda, kust mingi närv läbi jookseb. Aga see teemaväline OT-mõtte-arendus.

Ma olen 3a treeninud triitseptsit, ja rööbaspuud on alati nimetamisväärsel kohal olnud. See harjutus sobib mulle, ja tunnetan lihast sellega, valin lisaraskuseks lihtsalt mõõdukama raskuse, ja tunnetan nö piiri sellega seoses, millal õlavars liialt värisema-särisema hallab, siis lõetan seeria, või/ja valin vastava lisaraskuse.

Ses mõttes, ei ole minu arust nii, et triitseptsi baasharjutuseks on ainult ja ainult ja üheselt üks ja ainus harjutus, võib teha ka muud harjutust, näiteks, rööbaspuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui hakkab kusagilt jubedalt valutama, a la et kõvera kangiga luus valu ja prantsuse surumisel valu... siis vahetage kõver kang kasvõi hantli vastu või tehke triitsepsit plokil. ei ole ju mõtet ennas piinata vigaseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmmm... võib-olla küsija pidas silmas hoopis sellist asja, et kui teha biitsa piisavalt suure raskusega siis lööb valu sõna otseses mõttes luusse. Endalgi sama teema vahest.

Ei oska nagu muud arvata, kui et kang on lihtsalt niivõrd raske, et isegi kui lihases jõudu on, siis lihtsalt luu sinu käsivarres annab tunda, sest ole sa nii tugev kui tahes, luid treenida ei õnnestu ning kuskilt jookseb ikkagi piir.

Mingi selline analoogne näide, et isegi kui sul oleks 100 mehe jõud siis see ei tähenda, et sa kivist seinast läbi suudaksid lüüa. Ja kui ka suudad on enam kui kindel, et su käest ei jää suurt midagi järgi.

Muidugi lihase ülesanne on ju sinu luustiku toetada ning kui kätes ikka jõudu vähe siis ei tasu ka metsiku kangiga jamada.

Et siis, rohkem ei oska nagu kosta sel teemal. Võib-olla mõtles küsija midagi muud hoopis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kah probleem sama , ainult et mul peale trenni käivad küünarnukist mingid imelikud kõõluste kraksud või midagi sellist. Selline nagu jääks kuhugi taha see kõõlus kinni (imelik valu ) :D :D :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem küki siis väiksemate raskustega ja vähe haaval liigu suuremate peale.

Ei ole mõtet kohe nö. eluaegset vigastust välja kükkida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×