Jump to content
Arnold

LesMills Spring Battle 2011 - VÕITJAD

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

20. märtsil toimub Audentese Spordihallis üritus nimega Les Mills Spring Battle 2011, mis on ühtlasi käesoleva aasta esimeseks kvartaalkoolituseks kõikidele Les Mills instruktoritele

Lp. instruktorid

Käesoleva aasta esimene kvartaalkoolitus saab olema suursugusem ja erilisem kui kunagi varem!

Lisaks instruktoritele on üritusele seekord oodata ka sadu Les Mills rühmatreeningute fänne üle kogu Baltikumi! Kutsu Sinagi oma pere, sõbrad ja kliendid sellele suurele spordipeole!

Toimumisaeg: Pühapäev, 20. märts

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Les Mills Spring Battle 2011 toimub juba sel pühapäeval Audentese spordihallis!

Fitness.ee ja Gfitness.lv loosisid üritusele välja 10 priipääset väärtuses 19EUR.

Pääsme võitmise jaoks tuli kirjutada motivatsioonikiri küsimusele: "Mida ootad Sina ürituses enim?" ;)

Võitjad on nüüdseks välja valitud...

Võitjate nimed ning kirjad hakkavad peatselt siia ükshaaval ilmuma!

Priipääsme võitjatega võetakse ka veel eraldi ühendust!

post-18819-1300373664_thumb.jpg

Võitjad on:

Kaisa Kukk

Andri Oras

Aet Möllits

Ede Ploom

Triin K.

Kadri Kadakas

Diana Grüner

Marie Paluveer

Kristel Kais

Kati Saviir

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mina ootan enim Les Mills Spring Battle 2011-st positiivset emotsiooni ning uusi ja huvitavaid inimesi ning ideid. Kuna eelmine päev enne (19.märts) on mul kavas aeroobikatreeneri I taseme kutseeksam, siis see üritus sobiks perfektselt, et enda mõtted vabastada pingerikkast õppimisperioodist ning anda kehale midagi eriti meelepärast nö preemiaks :)

Tervitades,

Kristel Kais

---

Tere Kristel,

Fitness.ee tervitab Sind ka ja saadab Sind pühapäeval Les Mills Spring Battle'le!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Soovin osaleda selles toredas ettevõtmises, sest olen terviseedenduse esinaine ühes erivajadustega õpilaste koolis ja kindlasti saab sellelt tervist edendavalt päevalt palju ideid ja nippe nii õpilastele kui ka õpetajatele!

Edu Teile ja suurimad tänud!

Maire Paluveer

---

Maire, Sinu soov anda õpitut edasi tõi Sulle priipääsne pühapäevasele fitnessüritusele- Les Mills Spring Battle 2011!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks peaks mina saama Les Mills Sping Battle 2011 üritusele?

Kui selgus, et sel aastal toimub üritus Tallinnas, hakkas kohe süda kiiremini lööma. Teadsin ja tundsin, et ma pean sellest üritusest osa võtma. Ma ei oskagi kirjeldada seda rõõmu, mis mind valdaks, kui ma sinna saaks. Olen nüüdseks käinud spordiklubides Les Millsi treeningutes umbes aasta jagu. Ma olen erinevate stiilide kavadest vaimustatud, mulle meeldib nende omapära ja samas lihtsus. Kõik stiilid on kaasahaaravad, lõbusad, tõhusad. Mu eriline lemmik on Bodycombat, mida pole suutnud siiani üle trumbata ükski teine treening. Iga mõne aja tagant saab oodata uut kava. See on selline mõnus ootusärevus. Sel aastal on uute kavade saabumine veninud natukene pikemaks kui muidu ja kuna sel üritusel on mu arusaamist mööda ka uute kavade esitlust, siis annab see asjale lausa topeltvürtsi ja rõõmu juurde. Kuna mulle väga meeldivad siiani kõik Eestis pakutavad LM treeningud ja Spring Battle pakub saada osa ka nendest, mida Eestis pole, siis ma väga tahan ka nendest osa võtta ja kogeda miskit uut. See päev oleks mulle väljakutse anda endast parim ja treenida parimatega. Lisaks usun, et seda tunnet, mis suure hulga spordisõprade seas seal treenimisel annab, ei asenda mitte miski. Usun, et üritusel on oma tugev power, mis annab energiat taasutada sellest pikast talvest ja minna rõõmsalt uute kavadega, rutiinidega kevadele vastu. Ma pole kunagi taolistel üritustel osalenud ja see oleks mu esmakordne osavõtt. Treenida ja tunda rõõmu koos suure hulga inimestega, parimate treeneritega- no mis saaks veel mõnusam olla? Igatahes mina ootan seda üritust väga ja oleksin ülirõõmus, kui saadaksite mu sinna. Hetkel on tunne, et ma ei suudaks endale andestada, kui ma sellest osa ei võtaks ja kuna mu tulevikuplaanid on seotud samuti treeningutega ja aktiivse elustiiliga, saaksin ma sealt ehk hulga motivatsiooni ja jõudu juurde.

Kõige selle pärast usungi, et ka mina olen väärt sinna saatmist ;)

Kati Saviir

---

Tere Kati,

Sina oled tõesti väärt, Kati, olema üks kümnest õnnelikust, kelle Fitness.ee ja Gfitness.lv saadavad Les Mills Spring Batlle 2011-le!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! :)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks just mina peaksin võitma Spring Battle pileti?

Olen tegelenud BodyPump-iga ligi 4 aastat. Alustasin Pumpi treeningutega väikeses Pärnu spordiklubis, kus treenerid panid väga suurt rõhku õigele tehnikale. Nii minu armastus BodyPumbi vastu kasvas ja kuigi olen selle treeninguga tegelenud aastaid saan ikka igast tunnist mõnusa feelingu:) Alles aasta tagasi avastasin enda jaoks ka BodyCombati - see on tõeline nauding kuidas kujutletava vaenlasega võideldes saab ennast täielikult välja elada. Spring Battle-il meeldiks näha kõiki neid tippklassi treenereid ning proovida enda jaoks uusi treeninguid. Peamiselt tahaksin proovida BodyJam-i tundi, kuna ise pole julgenud veel sellesse treeningusse oma jalga tõsta. Kindlasti tahan sellelt ürituselt saada palju energiat ja vaheldust oma iga nädalastele treeningutele.

Päikest,

Aet Möllits

---

Päikest ka Sulle, Aet!

Armastus on püha ja me aitame Sul armastust BoduPumpi vastu värskena, kui kevadine päev, hoida :)

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Esiteks ootan toredat spordipäeva ja spordielamusi kuna nii suures rühmatreeningu aktsioonis ma varem osalenud ei ole - tõotab tulla tõsiselt lahe pühapäev. Vaadates youtubest demo videosid antud ürituse kohta siis tundub tõeliselt lahe eriti veel see, et ürituse treenerid on kes kohale tulevad on Euroopa tipptasemel tegijad.

Minu tavaline põhiala on BodyPump ja BodyCombat, kuid sooviksin osaleda ja tutvuda ka BodyAttack treeningul kuna seda veel Eestis toimunud ei ole.

Tervitades,

Andri Oras

---

Andri, saad tutvuda ja saad treenida pühapäeval terve päev läbi kõik treeningstiilid ja seda Les Mills Spring Battle 2011-l!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen käinud aastaid Les Millsi treeningutes ning kui on võimalus saada osa Les Millsi Spring Battle'ist, ei jätaks ma seda võimalust kasutama! Uued treenerid, uued stiilid - see oleks ainulaadne võimalus. Kogeda tere päev treeninguid sadade inimestega uute kavade järgi trenni tehes oleks ülimalt hea. Sealt saaks meeletult uusi kogemusi ning nippe edaspidisteks treeninguteks. Kindlasti tuleks sellest väga lõbus, meeldejääv ning õpetlik trennipäev! See oleks ka enda proovilepanek, sest pole kunagi nii palju trenni järjest teinud! :)

Mida mina ootan üritusest enim on väga palju uusi kogemusi Les Millsi trennide vallas. Kuna olen Les Millsi tulihingeline fänn, siis tahaks lisaks Eestis pakutavatele trennidele uusi stiile kogeda. Ootan palju oma-ala professionaalide õpetusi, nippe. Ootan meeldivat keskkonda, seltskonda ning muusikat!

Loodan ka sellele raskele päevale vastu pidada ning rõõmsa näoga päeva lõpetada! :D

Kadri Kadakas

---

Kadri saatis suisa 3 kirja, miks just tema peaks olema õnnelike 10-e hulgas!

Ja põhjendas ära ka- pühapäeval kohtume!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Les Mills Spring Battle 2011 fitnessi konventsioonist ootan uut BodyPumpi kava esitlust. BodyAttackist olen ka ainult head kuulnud ja tahaks seda proovida, pidi midagi sarnast Nike Training Clubiga olema. Parim on muidugi see, et on välistreenerid ja palju rahvast, saab sellise poweri sellelt ürituselt.

Mina oleks õige võitma sellepärast, et olen oma klubi (MyFitness Rocca) aktiivseim treenija ja Les Millsi trennid on mu lemmikud. Karta on, et teeksin ka pühapäeval kõik trennid kaasa ;)

Ede Ploom

---

Aktiivsemad saavad elult rohkem!

Pühapäevaks varu rätik ja joogipudel ning hea meeleolu on kohapeal garateeritud!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! :)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Fitnessi konventsioonist Les Mills Spring Battle 2011 ootan seda, et saaksin koos Les Mills treeneritega koos trenni teha. Kõige enam huvitun BodyCombatist, ise treenin mitu korda nädalas BodyCombati videode järgi ja see oleks võimas kui saaksin just mõne treeneriga koos treenida.

Diana Grüner

---

Diana, pühapäeval ei pea Sa ühtegi videot sisse lülitama, kõik on Sulle reaalselt Audentese spordihallis olemas!

Kohtume!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaid 2 õnnelikku on veel välja kuulutamata! :)

9.õnnelik:

Kõige rohkem ootan koos trennitamist välismaa treeneritega.Ja terve päeva teha uusi ja ülipõnevaid ja ka tundmatuid trenne,vot see juba on midagi mis on minu jaoks 100 % fun!

Triin K.

---

Vaid kahe lausega suutis Triin näidata enda entusiasmi, mis tõi talle priipääse juba sel pühapäeval toimuvale Les Mills Spring Batlle 2011-le!

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! ;)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9 inimest on juba võitnud endale 19EUR väärtuse priipääsme Les Mills Spring Batlle 2011-le, mis toimub sel pühapäeval Audentese Spordihallis!

10. õnnelik on:

Tere!

Kirjutasin oma põhjuse ka Facebook`i kaudu, kuid siin natuke põhjalikumalt :D

Põhjus, miks mina võiksin selle toreda pileti SpringBattle`ile võita, oleks see, et ma oskaksin sellest väga lugu pidada ja tõeliselt naudiksin seda üritust. Nimelt toimuvad mu lemmik rühmatrennid (BodyCombat, BodyPump, BodyBalance jt) ning ääretult vaheldusrikas oleks neid proovida ka välismaiste treenerite käe all. Ma olen kindel, et sellest tuleb üks ääretult sportlik, lõbus ja meeldiv päev, mistõttu ka ise väga sooviksin sellest osa võtta. Samuti ei ole ma kunagi osalenud sellisel üritusel, kus oleks nii palju osavõtjaid (v.a jooksuvõistlused, triatlon) ja treenerid väljaspool Eestit. Usun, et see on enneolematu kogemus nii osavõtjatele kui ka treeneritele.

Üks väga suur põhjus on ka see, et ei taha pühapäeva lihtsalt maha magada, vaid sisustada see kasulikult ja tervislikult.

Leian, et liikumine toredate inimeste seltsis saab vaid palju rõõmu ja naudingut pakkuda ja seda nii kehale kui ka hingele.

Lugupidamisega,

Kaisa Kukk

---

Kaisa, ka Sina ei piirdunud ühekordse üritamisega ning see on hea näitaja!

"Üks väga suur põhjus on ka see, et ei taha pühapäeva lihtsalt maha magada, vaid sisustada see kasulikult ja tervislikult."

"Usun, et see on enneolematu kogemus nii osavõtjatele kui ka treeneritele."

Kaisa, mine ja saa ka endale üks enneolematu pühapäev! ;)

Oled võitnud priipääsme, palju õnne! :)

Võtan Sinuga ühendust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne ka isiklikult minu poolt! :)

Kes soovib pühapäeval ka endale enneolematut fitnesspäeva, siis pileteid müüvad Piletilevi esindused ja spordiklubid samuti :D

Kohtume juba pühapäeval!

Seniks.. head kevade algust ;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×