Jump to content
wilson

on läänemaa mehi?

Recommended Posts

kas on läänemaal mehi kes tegeleks lamades surumisega ja käiks ka võistlustel??olen asjast huvitatud ja oleks vaja kedagi kellega koos asja arutada ja ka trenni teha!!kas on selliseid inimesi??

ette tänades wilson

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma soovin sulle edu, et leida inimesi kellega neid asju teha. Iga algus on raske ja tea, et kui saad alguse tehtud siis tuleb edasi kõik iseenesest aga samas on ka siin omad raskused.

Tervitudes Põltsamaalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praegu teen jõudu sellistega kes hoiavad vaid keha vormis.mitte et võistelda.ma tahan talve trenni teha ja sis peale talve juba võistlustele minna.selleks on mul potentsiaali.

mulle võivad kõik kirjutada oma võistluskogemustest,kõik jõutõstjad.ootan ka kirju neilt kes on samade huvidega mis mina (jõutõstmine).saaks mõtteid vahetada ja ka võistlustel koos käija!!!

ootan kirju mailile: fuckmonster@hot.ee

ette tänades wilson

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irw @ fuckmonster

Ei no mis seal ikka käid võistlustel ära ja kogemus käes. Esimesel saadki kogemuse. Ei pea kohe mingi ulme tulemust jahtima minema. Vaata kuskilt endale need võistlusreeglid. Mul kodus on kuskil päris paks patakas neid reegleid. Aga põhi nüansid saadki teada sealt et kes mis kuidas. Ja kui reeglid pähe õpid siis saad vaadata ka et kas kohtunikud sulle käru keerata tahavad v mitte. Jõudu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ex jah...ega esimene kord ei peagi olema vägev tulemus ette näidata...esimene kord tuleb minna ja saadakogemus.....mis puutub kohtunikesse, siis tegelt võit on ainult kohtunike käes...sest nemad ütlevad, kas sa liigutasid või mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nyyd yhe leidsin kellega teha.mõtlen sedasi teha et minna haapsalus Fra Maresse ja kysida sealt kes näiteks tegelevad selle alaga,sis kokku nendega saada ja sis ka koos trenni teha.Fra Mares saaks ka tehnikat õppida.sest mina kll veel tehniliselt oska suurt midagi.surun ja kükin vaid toorel jõul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere Wilson ma olen iseka kunagi haapsalus trenni teinud, huvitav oleks teada kus sa trenni teed, sest kunagi olid seal trenni tegemisega väga kehvad lood. Kui sa hakkad fra maares käima siis seal käib üks suur mees tatoveeringuga, sa astu talle lähedale ja küsi julgelt nõu, ta ise tegeleb rammumehe võistlustega. Ma arvan et ta on haapsalus üks kõvemaid mehi, jõu poolest. A üks mees on veel see Tiit see töötas vanasti fra maares.

Muudetud kasutaja mesikäpp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enam ma pole fra mares käinud.ennem sai kolm kuud käidud.pole võimalik mul sinna iga pääv minna.kuna olen noor ja käin veel koolis ja elan ka seal.trenni fra maresse jõuaks vaid reedel.muidu teen trenni vaid koolis.seda iga päev.seda suurt meest ma tean vict sa mõtled Ahto Kaldat w?

mõtlen just korra sinna minna.küsida treenerite käest et kes seal teevad jõutõstmist sis nendega kokku saada ja koos trenni teha ja võistelda.ega ma ise ka just haapsalus ela.seal läheduses 23km haapsalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahto peaks praegu Wiedemanni sportas käima, nagu ka enamus Fra Mare kliente, sest tõusuvesi tegi oma tööd :D

Saal on seal küll lahjem, kuid suht odav ja kui raffast vähem saab kõik asjad tehtud. Jõutõstjaid käib ka aeg-ajalt, ntx eile...

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma esmaspäävast reedeni koolis koguaeg.ja reede õhtul ei ole nagu aega haapsallu tulla.elaks ise haapsalus oleks teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×