Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

mitu x nädalas sa surumist proovid siis?

ma ei saa aru, läheks mul ka asi nii edasi, et muudkui laksan juurde

No Imre puhul räägime raskustest, mis kunagi ammu juba alistatud - seega vanale tasemel tagasi tõusta ikka tunduvalt lihtsam, kui uusi maid vallutada.

Eks varsti läheb tal uuesti raskeks, kui aastatetagused numbrid alistatud saab. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No Imre puhul räägime raskustest, mis kunagi ammu juba alistatud - seega vanale tasemel tagasi tõusta ikka tunduvalt lihtsam, kui uusi maid vallutada.

Eks varsti läheb tal uuesti raskeks, kui aastatetagused numbrid alistatud saab. :)

Jah, nii see on. Kui ma tean, et kunagi 150 kg-ga 10 x tehtud sai, siis ei ole mingid aukartust selle numbri ees, aga mis edasi saab, eks seda näitab aeg. Täna siis 4 x 150 kg, aga 2 viimast kordust olid puusad lahti ja selle üle väga rõõmus ei ole. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures homme pean läbirääkimisi ja kui võimalik, siis teeks sellel pühapäeval jälle meesteka kui huvilisi oleks. :rolleyes:

Mina oleks küll huviline :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästi öeldud... aga mustaga ei saa ka liiale minna.

Muidu mustad ennast ära/täis.

Kus nüüd tuli elutark välja! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre, tee siis ka facebooki attending. Saaks saali kohe täis inviteda ;)

Head uudised!

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kasutajad MoloM ja Hitilga on juba kirjas ja kui teil on veel tuttavaid, kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uudised!

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kasutajad MoloM ja Hitilga on juba kirjas ja kui teil on veel tuttavaid, kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Tore :) Ekstra üle helistama ei pea klubisse ja ennast kirja panema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore :) Ekstra üle helistama ei pea klubisse ja ennast kirja panema?

Kui siin oled endast märku andnud, siis ei pea! Samuti andke märku kui mõni teie tuttav tahab teiega koos tulla proovima, et teaksime kohtadega(28 kohta) arvestada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uudised!

Pühapäeval, kl 14:30 teeme meeste bodypumpi! Lisaks meie Planet-Sport noortegrupile on oodatud ka kõik teised meesterahvad, kes soovivad bodypumpis kätt proovida. Seda teadet seekord suurelt välja ei reklaami- kes soovivad sellest tunnist osa võtta, siis andke endast siin teemas märku. Kasutajad MoloM ja Hitilga on juba kirjas ja kui teil on veel tuttavaid, kes tahaksid sellest tunnist osa võtta, siis andke nendest siin teada! Tunni viin läbi mina ja kogu üritus on kõigile tasuta!

Kaasa trenniriides ja joogipudel!

Kohtumiseni pühapäeval kl 14:30 Planet-Sport väikeses aeroobikasaalis!

Mulle paraku sel pühapäeval ei sobi, kuna ülikoolis on loeng(aü aine) :unsure:

Aga ma inviten enda eest terve posu inimesi ja loodan, et mõni neist kohale ka läheb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle paraku sel pühapäeval ei sobi, kuna ülikoolis on loeng(aü aine) :unsure:

Aga ma inviten enda eest terve posu inimesi ja loodan, et mõni neist kohale ka läheb :D

Et mitte kohtade arvu lõhki ajada, siis oleks hea, kui huvilised endast siin kindlasti märku annaksid. Meie grupi poisse peaks tulema umbes 10 ja siis veel oleks 18 kohta, millest ühe on endale saanud MoloM :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et mitte kohtade arvu lõhki ajada, siis oleks hea, kui huvilised endast siin kindlasti märku annaksid. Meie grupi poisse peaks tulema umbes 10 ja siis veel oleks 18 kohta, millest ühe on endale saanud MoloM :)

MoloM võtab kaasa ka ühe sõbra, kelle nimi Ülar, loodame, et mahume ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MoloM võtab kaasa ka ühe sõbra, kelle nimi Ülar, loodame, et mahume ära :)

Kindlasti mahute! Ülar-poiss on varem bodypumpi teinud või teeb oma esimese tunni? Joogipudel kidlasti kaasa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.märts 2012

Täna siis ainult jõusaal. Enne kergelt joooksmist ja siis raskuseid sikutama! Üldiselt tegin täna kergelt jalga, rinda, selga ja tricepsit. Rinna surumise max oli täna 150 kg x 5, aga viimased kordused ikka nii, et puusad olid maast lahti. Nii või teisiti- jõudu tuleb juurde ja samuti ka kehakaal... Nüüd olen stabiilselt +90 kg. Mõnus jõulupõrsa tunne on sees. Toidulisanditest oli täna selline valik: SHOCK, RUSH, FEED ja PUMP+. Nüüd võtan veel PROMIXi ka sisse ja hakkan "Selgeltnägijate tuleproovi" vaatama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti mahute! Ülar-poiss on varem bodypumpi teinud või teeb oma esimese tunni? Joogipudel kidlasti kaasa! :)

Ülar-poiss tuleb esimest korda proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülar-poiss tuleb esimest korda proovima.

Tulge siis juba varem- 14:15 ajal, et saaksite parema koha ja mina saan teha natuke eelnevat valgustustööd huvilistele. Nüüd pandi spordiklubi juhatuse poolt kodulehele ka ametlik teade ikkagi välja! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.märts 2012

Tänaseks siis bodypump tehtud ning natuke sai jõusaalis ka liigutatud. Tänane rekord siis juba 150 kg x 6! Seekord 3 esimest kordust väga puhtad, aga järgmise kolmega kiskus puusa maast lahti. Pole hullu! Jõudu tuleb juurde ja enesetunne hea! Toidulisanditest täna: PUMP+, WHEY+, RECO2, JOINT+, BLOCK ja HT-R

Viimasel ajal on minuga mitmed inimesed ühendust võtnud, kes tunnevad huvi minu mündikogumise vastu ja tahavad toetada! Olge südamest tänatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×