Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Sai täna hommikul Imre bodypumpi proovitud, väga hea vaheldus tavalisele rutiinsele kavale!

Julgen kõigile soovitada, eriti hea on seda jõusaaliga kombineerida <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teades et sa oled üle linna kuulus oma ekstreemsete dieetide poolest enne võistlusi, siis huvitaks et kuidas sul veresuhkruga lood on? Kipub ta liiga madal olema?

Vererõhk, veresuhkur, pulss, süda,kopsud, kuulmine, nägemine jne- kõik on Kaitseväe keskarstlikus komisjonis alati eeskujulikud! Ühtegi tervisehäda ei ole! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sellel pildil väga õndsa näoga :o

Niimoodi linaskeid püüda on tõesti ühe kalamehe unistus.

Jah, nüüd õppisime neid loomasid perenaisega paremini tundma ja lugesime materjali nende kohta:

1. Parim linaskivõtu aeg on õhtul 18:00-pimedani

2. Linask on väga vastupidav kala

3. Enne suitsuahju panekut soovitav linaskit hoida kerges sidrunivees

4. Lisaks maisile on linaskid ka leiva, vihmaussi jne huviline- kõige sööja!

5. Suuremate linaskite jaoks on vaja tugevat õnge kuna linask on kõva lammutaja!

Järgmine püük plaanis juba lähiajal. Perenaine tahab ka ühte sellist poissi kätte saada, aga ma pean talle enne korraliku õnge ehitama. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oti pildil, ei saanud ma aru, mis need hobused sinna puutusid.

Aga sinu pilt koos kaladega, oleks nagu rusikas silmaauku.

Sobiks hästi. Jään ootama.

Need hobused olid lihtsalt minu haige fantaasia vili <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veresuhkru tase üldjuhul ei lange ka väga pikalt nälgides. Inimese keha on ülimalt effektiivne ja reguleerib veresuhkru väga stabiilselt, kui teda pidevalt ei pommitata.

Vist mingi 2-3 Päeva nälgides hakkab veresuhkru langema. Ja siis ei oma see enam tähtsust kuna Ketokehad võtavad energiaga varustamise üle.

Mul ei ole veresuhkruga probleeme olnud ka suurel näljahädal. Taastun meeletult kiirest ning kui olengi maksimaalse trenni teinud, siis 10-15 minuti pärast võin uuesti peale minna nagu midagi ei oleks olnudki. Viimased jalakrambid olid mul 1997 aastal ajateenistuses-rohkem ei ole olnud. Krampe ei tule isegi siis, kui 2-3 nädalat ei tarbi mingisuguseid soolasid-mineraale. Selles suhtes olen õnnelik mees! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai täna hommikul Imre bodypumpi proovitud, väga hea vaheldus tavalisele rutiinsele kavale!

Julgen kõigile soovitada, eriti hea on seda jõusaaliga kombineerida <_<

Tubli mees, et hommikul kohale tulite koos perenaisega nagu eile Fitshopis lubasite! Teistele ka teadmiseks, et Tartu Planet spordis on praegu megaodavad hinnad! Mujalt klubidest ja niisama huvilistele maksab üks nädal treeninguid kõigest 1 euro! Mina ise annan bodypumpi ning hetkel olen võtnud harjutusi sisse lisaks 78 programmile ka 62 ja 68 programmist. Kolmapäeval tahaks ka õlga teha juba 64 programmi järgi. Väljaasted hetkel 68 programmi järgi! Tulge proovima!

post-50-1312190829_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.august 2011

Paari sõnaga veel oma tegemistest ja mõtetest. Kehakaal on stabiilselt alla 82,5 kg ning olen oma treeningutesse ja suhtumisse andnud oluliselt suurema käigu nagu vanadel headel aegadel. Kolmapäeval teen loodetavasti vahepildistamised hetkevormist ning enesekriitiliselt annan endale pidevalt piitsa ning abiks on ka konkurentide hirmuäratavad pildid. Oleme ausad- Rückupoiss on ju suve kohta päris heas vormis:

post-50-1312192040_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.august 2011

Aeg liigub vaikselt edasi ja Eesti meistrivõistlusteni on jäänud natuke üle 2 kuu. Minu tegemised on plaanipärased ning loodetavasti jõuan sügiseks järgmisesse levelisse. <_<

Kehakaal täna hommikul: 81.0 kg.

Treeningud: Eile oli mul 3 treeningut(2 bodypumpi, 1 tund jõusaali ja eraldi jooksmine ja venitused). Täna on puhkepäev- 1,5 tundi jõusaali. Jõusaalis olen hakanud veel rohkem tähelepanu pöörama seljale- nüüd teen rohkem laialt tõmbeid rinnale + kindlasti hantlitõmbed ning pullover.

Toitumine: Hommikul läks 200 grammi kanafileed, lisaks üks väike lahja topsijogurt ning BURNER, WHEY+ ja BCAA.

Päeval ilmselt kerge kohupiim ning HERA80, PRODE90, GREEN TEA ning WHEY3. Õhtul PROMIX kindlasti.

Mündid: Täna sain enda kollektsiooni juurde selliseid põnevaid münte nagu 1930-date aastate Belgia Congo, Briti India ning Hollandi India mündid. Püüan ikka varsti kõik mündikesed eraldi albumitesse facebookis üles laadida.

Ma nüüd varsti trenni!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2. Linask on väga vastupidav kala

5. Suuremate linaskite jaoks on vaja tugevat õnge kuna linask on kõva lammutaja!

Järgmine püük plaanis juba lähiajal. Perenaine tahab ka ühte sellist poissi kätte saada, aga ma pean talle enne korraliku õnge ehitama. <_<

Pead vast ridva asendama palgiga :o siis on kindel, et jõuate terve varustusega tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pead vast ridva asendama palgiga :o siis on kindel, et jõuate terve varustusega tagasi.

Juba muretsesin kobedama ridva. Mul endal on kettaga korralikud õnged, aga perenaisele ei saa ketast panna- tema tahab kergemat õnge ja siis peab leiutama. Ilmselt juba täna jälle peale <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jään ootama pildiseeriaid, kuidas perenaine kiloseid linaskeid kangutab. :o

Päevad pole vennad ja ööd ei ole õed. Just tulime järvelt ning seekord oli erakordselt vaikne. Vähemalt sai jälle looduses viibitud vahelduseks linnakärale <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päevad pole vennad ja ööd ei ole õed. Just tulime järvelt ning seekord oli erakordselt vaikne. Vähemalt sai jälle looduses viibitud vahelduseks linnakärale <_<

Palju sa magad, kui pidevalt kalal oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ongi vast peamine :o

Kindlasti!

Põnev ajaviide ja kui kala peaks ka veel võtma, siis unustad igasugused söömised ja muud ihuhädad üldse ära. Dieedi ajal täielik harmoonia <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju sa magad, kui pidevalt kalal oled

Magan vastavalt võimalustele. Mis siin salata- 6 kuu vanune pisitütar magab ka meie toas oma voodikeses ja tema elab üldse teinekord hiina aja järgi <_< Igav ei ole kunagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.august 2011

Täna on olnud päris korralik päev korraliku trenniga. Avastasin, et kõige parema treeningu saan teha üksinduses- segajaid ei ole ja tuld! Tänasest trennist:

1. Jooks maadlussaalis pikas dressis 20 minutit

2. JALG: Istudes masinal jalgade sirutus ette reie nelipeale. 4 x 10-12

3. JALG: Kõhuli masinal jalgade kõverdamine reie tagaosale. 4 x 8-10

4. SÄÄR: Seistes ühel jalal varvastele tõus, käes sangpomm lisaraskuseks 4 x 20-25

5. SELG: Laialt lõuatõmbed kuklale 3 x 8-12

6. SELG: Laialt lõuatõmbed rinnale 3 x 8-10

7. SELG: Kitsalt lõuatõmbed althaardes rinnale 3 x 8-12

8. SELG: Suure hantli maast tõmbed eraldi mõlemale käele 3 x 8-10

9. PULL-OVER: Suure hantliga venitusharjutus üle pea 4 x 8-12

10. RIND: Kaldpingil hantlite surumine rinna ülaosale 4 x 8-12

11. RÖÖBASPUUD: Keharaskuse surumine kitsalt ja laialt 2 x 15 ja 2 x 10-12

12. TRICEPS: Suure hantli surumine kukla tagant üles-alla, küünarnukid paigal 4 x 8-10

13. ÕLAD: Lendamine hantlitega 3 x 15-20

14. BICEPS: Istudes harjutus kahe hantliga 4 x 8-10 mõlemale käele

15. BICEPS: Seistes trossi tõmbed mõlemale käele intensiivselt pausideta 4 x 7-10

16. KÕHT: Ülakeha tõsted, jalad põrandal 2 x 50

17. KÕHT: Ülakeha tõsted, Jalad kõrgemal redelil püramiidi: 40, 30, 20, 10, 20, 30, 40 (Pausid alla 10 sek)

Lõpetuseks venitused.

Lisan treeningkavale ka tänased poseerimise pildid:

post-50-1312399768_thumb.jpg post-50-1312399779_thumb.jpg post-50-1312399787_thumb.jpg

Oli võimas trenn ja suure punnitamise käigus paisus käsi nagu pall. Nii punnis ei ole triceps mul vist kunagi olnud. Endal ka tuleb hirm peale! <_<

post-50-1312399886_thumb.jpg

Lõpetuseks panen paar pilti ka oma mündikogust. Täna sain siis ühe noore spordisõbra käest selliseid münte:

post-50-1312399957_thumb.jpg post-50-1312399971_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerisin need eelmised poosepildid kõrvale... Jah, pilt on paremaks läinud. Parem valgus ka.

Mingid triibud on tagumiku juurde tekkind :o

Jõudu hullude trennidega! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kerisin need eelmised poosepildid kõrvale... Jah, pilt on paremaks läinud. Parem valgus ka.

Mingid triibud on tagumiku juurde tekkind :o

Jõudu hullude trennidega! <_<

Tänud!

Selles suhtes, et see piltide võrdlemine on väga vajalik. Umbes kuu aja pärast pean hakkama vormi võrdlema eelmise aasta Põhjamaade meistrivõistluste eelse vormiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samuti on hästi tajutav vasaku jala reielihasel, siseosal põlve juures (nn. pisaralihasel või vihmapiisal) kerge vöödilisus. Tean ise ka kuidas omal nende piltidega on, ilmsi tundub ka tihtipeale, et nagu päris hea juba ja hakkab tulema, siis teed pildi, et tunda head meelt ja näidata teistelegi, kuid pildil pole pooltki seda, mis kodus hästi või sobivalt langeva valgusega peegli ees. Seega võib vist eeldada, et ilmsi, teatud valgusega on asi veelgi kuivem.

Soovin sulle jaksu igal juhul, hea on näha, et keegi ajab veel sama asja. Vahepeal oli omal küll tunne, et kurat nagu mingi napakas ole, üksi, juulikuus kaalu toite, mässa oma valmistumisega, keset suurt suve, siis kui tavainimene puhkuste, toitude, pidude ja muude meelelahutustega ümberringi läbustab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need on tehtud hea peene kasevitsaga :o

Jah, isa tegi lapsepõlves rihma ja vitsaga. Ma olin siis tuntud püromaan ja loomapiinaja <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×