Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

"Maamees otsib grimmi."

Usun, et kõige rohkem tõele vastav kommentaar. Ehk siis +1 sellele.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi ma olen nõus, et tõepoolest pole normaalne, et kana kasvab suureks ligi 39 päevaga, pole õnneks vist mingeid hormoone Euroopa liidus nende peal kasutada lubatud. Parandage, kui ma eksin.

Olgem ausad, enamik siinolijatest maksaks peale kui kasvuhormooniga kana saaksid.

Kui kasvuhormoon või IGF-1 suu kaudu üldse mõjub.

Iseasi kui naissuguhormoone kasutataks või üles aetaks... sellel teemal mingeid väiteid on lehmapiimaga olnud.

PS

Räägitakse mingist Indreku kommentaarist mida ma ei leia isegi prükkarist ?

Ja Archi kommentaarile +1 ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgem ausad, enamik siinolijatest maksaks peale kui kasvuhormooniga kana saaksid.

Kui kasvuhormoon või IGF-1 suu kaudu üldse mõjub.

Iseasi kui naissuguhormoone kasutataks või üles aetaks... sellel teemal mingeid väiteid on lehmapiimaga olnud.

PS

Räägitakse mingist Indreku kommentaarist mida ma ei leia isegi prükkarist ?

Ja Archi kommentaarile +1 ka.

Sa mõtled Otsuse kommentaari karikavõistluste kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, väga tagasihoidliku toetusega (3 häält) võitis auhinnad kasutaja Archangel. Asjaosalisel palun minuga ühendust võtta minu postkastis vendv@hot.ee ja lepime kokku, kuidas asjad Tartust kätte saab. Toon siis veelkord välja ka võistluspildi ja võidukommentaari:

post-50-1305018789_thumb.jpg post-50-1305018795_thumb.jpg

Milles raisata raha kalli keemilise võistlusgrimmi peale?

Astu läbi Taavi Merisalu talust, kanna peale kiht naturaalselt toodetud kehavõiet ja tunneta erinevust.

* Märkus: Toote kasutamisel võivad ilmuda kohalikud kärpsed sinuga tutvust tegema. See on normaalne ning näitab toote headust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastu tulles Rainer Neemsalu eilsele soovile on mees täna kuulus! Kes endast veel pilti soovib, siis andke teada ja kindlasti saame kaubale! Rainer lubas selle pildi nimel mulle metalliotsijaga pajatäie münte tuua ;)

post-50-1305036381_thumb.jpg post-50-1305036522_thumb.jpg

Kes veel tahab endast pilti? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastu tulles Rainer Neemsalu eilsele soovile on mees täna kuulus! Kes endast veel pilti soovib, siis andke teada ja kindlasti saame kaubale! Rainer lubas selle pildi nimel mulle metalliotsijaga pajatäie münte tuua ;)

post-50-1305036381_thumb.jpg post-50-1305036522_thumb.jpg

Kes veel tahab endast pilti? :D

Oi kurja.. ja mina veel usaldasin neid memmekesi. Aga paistab, et nad on sulle kõik ära rääkinud. Väga tore ja reaalset olukorda peegeldav pilt. Loodan selle ära raamida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, väga tagasihoidliku toetusega (3 häält) võitis auhinnad kasutaja Archangel. Asjaosalisel palun minuga ühendust võtta minu postkastis vendv@hot.ee ja lepime kokku, kuidas asjad Tartust kätte saab. Toon siis veelkord välja ka võistluspildi ja

Suured tänud Imre toreda pildimängu eest ning tänud kõigile, kellele minu kommentaar kasvõi pisikese muige näole tõid. Vabandused, kui kiirelt kirjutatud kommentaari sisaldas trükivigu - ehk siis Kärbsed. :D

Saatsin sulle Imre meili ka ära, eks kui leiad aega siis vasta. Kiiret pole.

Kusjuures selliseid pildimänge võiksite täiesti vabalt iga nädal näiteks siin Portaalis teha. Usun, et meil leidub omajagu andekaid naljamehi, kes suudaksid väga lahedaid kommentaare välja mõelda. Pisikesed sümboolsed auhinnad võitjatele ning kõik oleksid rahul. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohoo, varsti tuleb näitus??

Näituse jaoks peaks neid pilte olema ehk 100 korda rohkem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×