Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Valik on suur ja kõik pakutud on head aga ma pakuks veel viimasena Venust või Veenust eestipäraselt...legendaarne jumalanna ja skulptuur, leiab ka Louvre'st seismas. Ja heeringas Veenuse õlal pole ka vähist kaugel. Nii et kõik klapib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna suurema tütre nimi on Vanessa, siis soovitan ka nooremale mitte panna eestipärane nimi. Aitab vältida võimalikke tekkivaid pingeid :)

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõikidele nimepakkujatele, aga kurbusega pean teatama, et uus nimi on juba kinnitatud. Teinekord võib juhtuda(nagu täna), et järsku enam internetti ei ole ja ei tule ning ei jõua reageerida õigel ajal. Ilusaid nimesid pakuti ja peab tunnistama, et paljud nende seast käisid ka meie silmadest ja mõtetest eile õhtul läbi. Siiski ühtegi nime me nendest ei pannud. Püüan võimalusel teha ka uue preili uuest nimest ka pilt ametlikult dokumendilt :rolleyes:. Auhindadest teen ka peagi pilti ja jagan parimatele nänni! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun veel mõned nimed järgmistele lastele:

Wöörkout-shockiita

Blockiita

Amiino-Rushiita

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et seltsimehed unetud on hoogu sattunud! :D Minu enda öö ei olnud ka just meelakkumine- 4 päevane pisitütar kisendas 3:00-7:00. Hea, et täna 8-ks tööle ei pidanud minema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valik on suur ja kõik pakutud on head aga ma pakuks veel viimasena Venust või Veenust eestipäraselt...legendaarne jumalanna ja skulptuur, leiab ka Louvre'st seismas. Ja heeringas Veenuse õlal pole ka vähist kaugel. Nii et kõik klapib.

Panin ka facebookis juba teate välja, et noorem tütar sai nimeks Venus. Nüüd on mul tütred Vanessa ja Venus! Ei mingeid sidekriipse ega võõrtähti, aga ometi väga ilusad nimed mõlemad! Hr Ivarile on mul ka auhind välja pandud nagu lubasin. Selline uhke T-särk (suurus XL) otse USA-st!

post-50-0-42035000-1353234495.jpg

Kui võimalik, siis palun võidumehel minuga siin või facebooki postkastis ühendust võtta! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun veel mõned nimed järgmistele lastele:

Wöörkout-shockiita

Blockiita

Amiino-Rushiita

Hr gmasterile eriauhind teistsuguse nimearenduse eest! Selline edev Mortal Kombati särk on iga mehe unistus! Ostsin selle USA filmipoest ja usun, et see M-suuruses särk leiab koha hr gmasteri riidekapis. Kui särk peaks mehele väikseks jääma, siis võib selle naisele-lastele kinkida ;)

post-50-0-75797400-1353234842.jpg

Samuti oleks tore kui hr minuga siin või facebooki postkastis ühendust võtaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähen kohe võidu peale võlja :D ja pakun: Viktoria

sobivad ka Violetta ja Veronika.

ups. Viktorjaga jäin hiljaks.

Hr seenjor kesk-Eestist saab eripreemia, sest pakkus kolmest nimest 2-e, mis olid ka meie peres täiesti pikalt arutusel: Victoria ja Violetta. Paraku tundub, et viimase 2 aasta jooksul on Victoria pandud nimeks igale neljandale pisitüdrukule ja Violetta oleks nagu Lilla vm ja ei leidnud ka heakskiitu. Muide, Victoriaid on Eestis ligi 700 ja Violettasid ka üle 200, aga Venuseid teadaolevalt alla 5. Kahjuks nimederegistri andmebaas ei näidanud, kas üldse veel Eestis mõni Venus on.

Hr seenjor saab auhinnaks kuuma telefonimängu särgi, mille ma samuti kevadel USA-st tõin. Suurus on küll M, aga kindlasti saab selle mõnele nooremale ja väiksemale jüngrile edasi kinkida! Samuti palun, et hr minuga kas siin või facebookis ühendust võtaks! :)

post-50-0-59180300-1353235353.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris ägedad särgid. :D

See Mortal Kombat on küll Gmasterile nagu küünarnukk masseeritava abaluude vahele. :)

No näed siis! Tuleb olla aktiivne ja leidlik ning ise ei peagi riideid ostma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vinged särgid tõesti. See USA M-suuruses särk on euroopa L-suurusele inimesele küll täiesti paras ma arvan :D

Aega saad siis löö elu meie kulturistide grupi teemas ka käima! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hr seenjor kesk-Eestist saab eripreemia, sest pakkus kolmest nimest 2-e, mis olid ka meie peres täiesti pikalt arutusel: Victoria ja Violetta. Paraku tundub, et viimase 2 aasta jooksul on Victoria pandud nimeks igale neljandale pisitüdrukule ja Violetta oleks nagu Lilla vm ja ei leidnud ka heakskiitu. Muide, Victoriaid on Eestis ligi 700 ja Violettasid ka üle 200, aga Venuseid teadaolevalt alla 5. Kahjuks nimederegistri andmebaas ei näidanud, kas üldse veel Eestis mõni Venus on.

Hr seenjor saab auhinnaks kuuma telefonimängu särgi, mille ma samuti kevadel USA-st tõin. Suurus on küll M, aga kindlasti saab selle mõnele nooremale ja väiksemale jüngrile edasi kinkida! Samuti palun, et hr minuga kas siin või facebookis ühendust võtaks! :)

post-50-0-59180300-1353235353.jpg

Ma tulen 24. Tartu võistlema. Ülikooli spordihoones on Eesti MV. Olen seal umbes kella 12 ja 18 vahel.

Kas sul oleks võimalus särk sinna toimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tulen 24. Tartu võistlema. Ülikooli spordihoones on Eesti MV. Olen seal umbes kella 12 ja 18 vahel.

Kas sul oleks võimalus särk sinna toimetada.

Ikka on võimalik! Kui võimalik, siis tuleta mulle veel 22-23 meelde, et 24 oled Tartus! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vinged särgid tõesti. See USA M-suuruses särk on euroopa L-suurusele inimesele küll täiesti paras ma arvan :D

Aega saad siis löö elu meie kulturistide grupi teemas ka käima! :)

Kus nüüd tuli särgispetsialist välja! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.november 2012

Paari sõnaga enda tegemistest. Elu on läinud jälle põnevamaks kui uus pisipõnn elamises. Väike on tubli ja sööb korralikult, paneb pätsi maha ja nõuab õigust! Kisendab kolme mehe eest kui midagi ei meeldi. Eile õhtul ja täna hommikul tegin korralikud bodypumpid. Tänane varahommikune pump oli niiöelda maratonpump, kus harjutusi tegime järjest, ilma pausideta ning tuleb tunnistada, et võttis ikka kummi tühjaks. Homme on CXWORX. Nagu minu teemas varasemalt juttu on olnud, alustasin täna šokolaadidieeti. Eesmärgiks siis iseendale selgemaks saada sellise dieedi plussid ja miinused. Kahjuks oli minu kehakaal täna hommikul niigi 85,4 kg ja parem oleks sellise ürituse alguses olnud näiteks 89-90 kg, et kaalukukkumist paremini tabada. Ostsin siis poest 200 grammise Carlfazeri ja 300 grammise Annekese, et oleks vaheldust. Mõlemad šokolaadid on ilma pähklite, rosinate ja muude lisadeta. Joogiks võtsin arooniamaitselise Fat Burneri, aga see on šokolaadiga erakordselt rõve kooslus. Praegu olen söönud umbes 100 grammi Garlfazerit ja võrdlemisi paha on olla. 100 grammi korraga on minu jaoks liiga palju! Kardan, et 500 grammi päevas on liiga palju ning pean juba homme seda kogust vähendama. Toidulisanditest tegin endale olulise piirangu- enne trenni ainult PUMP+ ja JOINT+ kapslid! Eks aeg näitab, kuidas mul minema hakkab ning võimalusel püüan täna teha ka vormipildid. Eks paistab, kuidas enesetunne ja kui see projekt väga ajudele hakkab, siis jätan pooleli. Kui kellelgi on küsimusi selle projekti kohta, siis andke tuld!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre soovin sulle palju õnne tütre sünni puhul, olin nagu tead ära ja teen lihtsalt seda nüüd! Jah alles see oli kui juhtisin, sinu ees lastega 2:0 ja nüüd vana kukkus paugutama 2:2 (ja üks veel kauba peale ka 2,5:2 - sinu kasuks)... :D Viigi saamiseks pean vist lapsendama ja kui võita tahan ,siis peab kohe tööle hakkama ... :D

Kõvadel meestel pididgi tütred olema.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

19.november 2012

Paari sõnaga enda tegemistest. Elu on läinud jälle põnevamaks kui uus pisipõnn elamises. Väike on tubli ja sööb korralikult, paneb pätsi maha ja nõuab õigust! Kisendab kolme mehe eest kui midagi ei meeldi. Eile õhtul ja täna hommikul tegin korralikud bodypumpid. Tänane varahommikune pump oli niiöelda maratonpump, kus harjutusi tegime järjest, ilma pausideta ning tuleb tunnistada, et võttis ikka kummi tühjaks. Homme on CXWORX. Nagu minu teemas varasemalt juttu on olnud, alustasin täna šokolaadidieeti. Eesmärgiks siis iseendale selgemaks saada sellise dieedi plussid ja miinused. Kahjuks oli minu kehakaal täna hommikul niigi 85,4 kg ja parem oleks sellise ürituse alguses olnud näiteks 89-90 kg, et kaalukukkumist paremini tabada. Ostsin siis poest 200 grammise Carlfazeri ja 300 grammise Annekese, et oleks vaheldust. Mõlemad šokolaadid on ilma pähklite, rosinate ja muude lisadeta. Joogiks võtsin arooniamaitselise Fat Burneri, aga see on šokolaadiga erakordselt rõve kooslus. Praegu olen söönud umbes 100 grammi Garlfazerit ja võrdlemisi paha on olla. 100 grammi korraga on minu jaoks liiga palju! Kardan, et 500 grammi päevas on liiga palju ning pean juba homme seda kogust vähendama. Toidulisanditest tegin endale olulise piirangu- enne trenni ainult PUMP+ ja JOINT+ kapslid! Eks aeg näitab, kuidas mul minema hakkab ning võimalusel püüan täna teha ka vormipildid. Eks paistab, kuidas enesetunne ja kui see projekt väga ajudele hakkab, siis jätan pooleli. Kui kellelgi on küsimusi selle projekti kohta, siis andke tuld!

Ei leidnud vastust küsimusele "Aga miks just piimašokolaad?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei leidnud vastust küsimusele "Aga miks just piimašokolaad?"

Teisi šokolaade ma ei söö ja eriti mõrudat lausa vihkan! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×