Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Vaata soojenduseks ETV2-lt "Kogu tõde treeningust" 21:30

Iseenesest hea film, aga Ramboga võrreldes ei ole selles piisavalt vägivalda ja meeleheidet :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad võrrelda volvo xc90 2.4 d kütusekulu ka chevyga? Chevi on kindlasti odavam ülalpidada?

Alghinda pidasin silmas. Tegelikult, praegu vaadates, esimese otsa Volvod nii väga kallid polegi. Küttekulu osas loomulikult Chevyt Volvoga ei võrdle, kuid varuosadesse ja hooldusesse puutuv on päris mõistlik. Gaasiseadmega saab sõidu mõnevõrra odavamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alghinda pidasin silmas. Tegelikult, praegu vaadates, esimese otsa Volvod nii väga kallid polegi. Küttekulu osas loomulikult Chevyt Volvoga ei võrdle, kuid varuosadesse ja hooldusesse puutuv on päris mõistlik. Gaasiseadmega saab sõidu mõnevõrra odavamaks.

Ise elan soomes. Siin nende remont jne kõige odavam üldse. Täielik rahva lemmikauto. Varuosad suht mõistliku hinnaga neil, võrreldes näiteks minu audiga u poole odavam volvol :S

Chevy ainuke suur plus on 9 istekohta :P Hea sõpradega trippimas käia euroopas :) Kusjuures veel gaasiseadmed pole igalpool levinud, ürita põhja soomes leida... minul pole veel õnnestunud :D

aga OK aitab offtopicust, päikest teile :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise elan soomes. Siin nende remont jne kõige odavam üldse. Täielik rahva lemmikauto. Varuosad suht mõistliku hinnaga neil, võrreldes näiteks minu audiga u poole odavam volvol :S

Chevy ainuke suur plus on 9 istekohta :P Hea sõpradega trippimas käia euroopas :) Kusjuures veel gaasiseadmed pole igalpool levinud, ürita põhja soomes leida... minul pole veel õnnestunud :D

aga OK aitab offtopicust, päikest teile :D

Ohoo, 9-kohaline on midagi uut! Mis mudeliga on tegemist? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt võtaks räige offtopicu kokku tõdemusega, et Volvo, mille hind ei osutunud sugugi halvaks, ongi ilmselt praktilisest seisukohast parim valik. Kindlasti on Volvo parem kui Land Rover. Seega, sea siht poe poole. Tagasiteel võta natuke õlut ja vähemalt kast viina ka kaasa, sest uus auto lausa nõuab liikusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt võtaks räige offtopicu kokku tõdemusega, et Volvo, mille hind ei osutunud sugugi halvaks, ongi ilmselt praktilisest seisukohast parim valik. Kindlasti on Volvo parem kui Land Rover. Seega, sea siht poe poole. Tagasiteel võta natuke õlut ja vähemalt kast viina ka kaasa, sest uus auto lausa nõuab liikusid.

Väga hea, ostagi endale siis Volvo! Ma vaatan veel ringi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoo, 9-kohaline on midagi uut! Mis mudeliga on tegemist? :o

Üleval lisatud chevi express on 9 kohaline... Kahjuks või õnneks ka endal suurema "auto" puudus peal ja otsin ka ise midagi suuremat kui 5 kohta. Teistele soovitan aga ka soome leheküljelt vaadata. Ei tea miks aga seal paljud autod kõvasti odavamad...

See kaklus video oli jah erakordne, oleks ka sie nii osav :D

Kuidas muidu trenn edeneb ka?

Palju sul päeva kaloraaz keskmiselt tuleb ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleval lisatud chevi express on 9 kohaline... Kahjuks või õnneks ka endal suurema "auto" puudus peal ja otsin ka ise midagi suuremat kui 5 kohta. Teistele soovitan aga ka soome leheküljelt vaadata. Ei tea miks aga seal paljud autod kõvasti odavamad...

See kaklus video oli jah erakordne, oleks ka sie nii osav :D

Kuidas muidu trenn edeneb ka?

Palju sul päeva kaloraaz keskmiselt tuleb ka?

No eks uurin Soome lehekülgesid ka. Kaloreid hetkel ei arvesta üldse- elan perega suhteliselt tavalist elu, aga kehakaalu naljalt üle 88 kg ei lase kuna pean rühmatreeninguid andma mitu korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

01.november 2012

Leidsin Fitness.ee persooni galeriist mingi vana pildi, aga mitte ei mäleta, mis üritusega tegemist oli november 2005. Eesti meistrivõistlused need vist ei olnud. Krt, hea vorm oli!

post-50-0-03848400-1351763057.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.november 2012

Täna hommikul käis mul perenaine haiglas asja uurimas ja praeguse seisuga läheme sünnitusmajja alles järgmisel reedel kui pisikene ei otsusta varem välja ilmuda. Eks selleks ajaks peame siis kõik oma tegemised paika panema ning võtame aja maha umbes nädalaks. Eks iga pisipõnni ilmaletulek paneb meid teistmoodi mõtlema ja tegutsema ning arusaadav, et nüüd läheb jälle paar aastat aega enne kui laps maailmaasjadest natukenegi midagi aru saama hakkab. Näiteks 1,9 kuuse pisitütrega saan juba väga palju juttu ajada- mina valgustan teda kulturismi põhitõdedest, poliitikast, ajaloost ja tema vastab alati ühtemoodi:"Mõmmi!"

Minul varahommikune trenn juba tehtud ning täna teen veel ühe bodypumpi. Enesetunne päris hea ning toidulisanditest läksid eile-täna sisse: WHEY+, PRODE90, PUMP+, JOINT+, CLUTAMINE, BLOCK ja FEED :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.november 2012

Talv läks meist selleks korraks ilmselt mööda vähemalt paariks nädalaks. Nüüd ilmateade lubas ainult vihma ning minul tekkis väike plaan pühapäeval kalale minna ja ilmselt sellel aastal viimast korda. Võtan oma landikarbi kaasa ja annan mingi väikese Tartumaa järve peal tuld. Mul sõber organiseeris mootorpaadi ning selles suhtes tundub kõik korras olevat. Mingisugune kummaline köha on tekkinud, aga see tuleb mul igal sügisel ja küll läheb mööda. Oma Land Rover Freelanderile sain ka lõpuks hääled sisse ja nüüd läheks hea meelega panka röövima, et oma majandus jälle paremale järjele saada. Esialgse umbes 1000 eurose eelarve asemel läks umbes 1700 eurot ning autole on veel vaja mõned lihtsamad rahasüstid teha kui tahan masina päris terveks saada.

Mis veel? Tänan nägin hr Silvar Rückenbergi ja arutasime paari sõnaga Lõuna-Eesti Lahtiste kulturismi ja fitnessi võistluste tulevikust. Viimane kord oli see võistlus Tartu Ülikooli spordihoones ning uuute aladena olid esindatud ka bikini ning athletic fitness. Auhinnalaud oli ka erakordselt rikkalik ning tänusõnasid jagus nii võistlejatelt kui ka alaliidult. Ütlen ausalt, et hetkel ma ei tea, kui palju mul kevadel aega ja energiat sellise ürituse organiseerimiseks oleks. Tegin Tartu Ülikooli spordirühmale ettepaneku see üritus üle võtta kuna nagunii selles grupis on ka tipporganisaator Esta Pilt koos asjaliku õega, samuti on Tartu Ülikoolil rohkem võimalusi ruumide rentimisel jne. Silvaril silmad särasid ja loodetavasti saame varsti kulturismisõpradele rõõmu teha ning välja kuulutada kevadeks juba V(viiendad) Lõuna-Eesti võistlused! Siinkohal ootaks ka suuuremat aktiivsust võistlejatelt ja mitte ainult sellises stiilis küsimustega pommitamist, et kas transport, grimm, sissepääs jne kõik on tasuta? Minul endal oli nendest tasuta saamise küsimustest vahel nii kopp ees! Pigem loodan võistlejatelt teistsugust toetust, kus kutsutakse ka oma tuttavaid võistlema, pakkutakse erinevate toetajate kontaktandmeid jne. Ideaalselt unistame ju kõik sellistest võistlustest, kus noorte-, juuniorite- ja täiskasvanute kaalukategooriad oleksid erinevad(kergemad ja raskemad võistlejad eraldi, samuti päris algajad eraldi jne), kus kõik võistlejad saavad auhinnaks ilusa mälestuskarika, võimalusel ka mõne toidulisandi ja muid eriauhindasid sponsoritelt, samuti oleks ju tore kui ka võistlustele oleks publiku jaoks kas priipääse või sümboolne 1-2 EUR. Kindlasti ka suurem kajastus meedias.

Ok, usun, et tuleme selle teema juurde veel tagasi kuigi mulle vahel tundub, et ma toksin siin oma ette- mingid tuhanded inimesed küll loevad minu tegemistest, aga tagasiside on nullilähedane. Ma lasen kiiresti ühe PROMIX kokteili sisse ja siiis ruttu tegutsema!

Pidage vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

05.november 2012

Endiselt eetrivaikus ja toksin vaikselt oma tegemistest ja mõtetest siin lagedal fitnessi portaaliavarusel. Ausalt, ei loodagi, et keegi midagi kommenteeriks või mõttekäiku arendaks. Pigem küsitakse ja arutatakse mujal nagu hr Katala eile jõusaalis tundis huvi minu šokolaadidieedi projekti vastu. Samas, eks see blogikirjutamine on ju ennekõike iseenda jaoks. Minul tänane varahommikune trenn juba tehtud ning praegu on lõuna ning saan oma HERA80 kokteili teha. Eile käisime sõbraga Ahja jõel kalal, aga pea-aegu vaikus oli. Selles suhtes, et paar liikumist oli ja sõber sai isegi ühe kilose haugipoisi kätte, aga muud ei midagi. Sellel aastal ilmselt enam kalale ei lähe. Täna vaatasin Oti vormi pilte ja tõepoolest muljetavaldav vorm ning minu jaoks oli erakordselt huvitav asjaolu, et mees suutis kehakaalu kukkumisele vaatamata ümbermõõdud säilitada. Minul endal on selline asi õnnestunud ainult paaril korral, aga ma ka enam-vähem tean, mis teistel kordadel valesti läks. Igal juhul hoian Otile pöialt!

Eile õhtul oli suurem lisandite tarbimine enne õhtust bodypumpi ja väga võimas tunne oli sees!

Nimekiri selline eilsest menüüst: WHEY+, FEED, HT-R, RUSH, BLOCK ja loomulikult PUMP+!

Hiljemalt selle nädala reedel sünnitusmajja!

Pidage vastu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

06.november 2012

Jälle mina oma vigase kirjatehnika ja olematu sisuga. Ilm on masendavalt hall ja see asjaolu muudab enda mõtted ja tegemised ka tühisteks. Mõnes mõttes saan aru nendest eestlastest, kes kodumaalt lahkuvad ning liiguvad sinna kus on soe. See Eesti on muutumas hüppelauaks välismaa avarustesse ning kahetsusega tuleb tunnistada, et need, kes on läinud, nendel ei ole ka mingisugust koduigatsust nagu tagasipöördumisel varasematel aegadel põhjenduseks on toodud. Päris paljud lähevad Soome ja teistesse Skandinaaviariikidesse ning kodumaised harakad võivad ju kädistada, et ega seal ka soojem ei ole, aga selle teenistusega, mis seal teenitakse, on ju võimalik alati pikema puhkuse ette võtta koos perega kasvõi Ugandasse. Kurb, aga tõsi, et paljud minu tuttavad elavad ainult palgapäevast palgapäevani- no mitte midagi ei jää üle ja ei olegi erilist motivatsiooni 12.46 EUR alles jätta ja koguma hakata. Ometi hirmus eramajade ehitamine käib ning vähemalt kellelgi läheb hästi.

Minu treeningud on hetkel piirdunud ainult bodypumpi ja CXWORX-ga. Samas kõik toimib ning vorm on üllatavalt hea. Uueks aastaks on mõned projektid mõtetes, aga iga asi omal ajal. FAST toetusele olen muidugi väga tänulik igas asendis! Praegugi tegin endale imemaitsva WHEY3 ja HERA80 sheigi ning tunnen elust rõõmu. Õhtul annan ühe CXWORX-i ning loodetavasti tulevad ka minu jõusaaliõpilased seda programmi proovima.

Pidage vastu ja kui võimalik, siis käige soojal maal reisimas! ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju hakkab kohe Sinust. :) No, et pole diskussiooni.

Ma olen kindel muideks, et nendel tuhandetel lugejatel on otsese proaktiivsuse puudumisest sõltumata väga huvitav Sinu ja kõikide teiste initsiatiivikate ning omas valdkonnas kogenute postitusi lugeda. Seega, continue. Siit õitakse. Kui mitte muud, siis vähemalt seda et järjepidevus viib sihile. :P

Mina näiteks olen oma tänahommikusest trennist täiesti väsinud. Mõtlen siia kontorisse põrandale heita ja mitte lillegi liigutada. Viimane kord kui seda tegin, tahtis kolleeg päästma tulla. Seega hoian end veel veidi tagasi. Ja need toidulisandid, mida omale sisse oled pressinud. Muljetavaldav muidugi. Peaks ka selle kunsti ära õppima. Elame, näeme.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.november 2012

Mis veel? Tänan nägin hr Silvar Rückenbergi ja arutasime paari sõnaga Lõuna-Eesti Lahtiste kulturismi ja fitnessi võistluste tulevikust. Viimane kord oli see võistlus Tartu Ülikooli spordihoones ning uuute aladena olid esindatud ka bikini ning athletic fitness. Auhinnalaud oli ka erakordselt rikkalik ning tänusõnasid jagus nii võistlejatelt kui ka alaliidult. Ütlen ausalt, et hetkel ma ei tea, kui palju mul kevadel aega ja energiat sellise ürituse organiseerimiseks oleks. Tegin Tartu Ülikooli spordirühmale ettepaneku see üritus üle võtta kuna nagunii selles grupis on ka tipporganisaator Esta Pilt koos asjaliku õega, samuti on Tartu Ülikoolil rohkem võimalusi ruumide rentimisel jne. Silvaril silmad särasid ja loodetavasti saame varsti kulturismisõpradele rõõmu teha ning välja kuulutada kevadeks juba V(viiendad) Lõuna-Eesti võistlused! Siinkohal ootaks ka suuuremat aktiivsust võistlejatelt ja mitte ainult sellises stiilis küsimustega pommitamist, et kas transport, grimm, sissepääs jne kõik on tasuta? Minul endal oli nendest tasuta saamise küsimustest vahel nii kopp ees! Pigem loodan võistlejatelt teistsugust toetust, kus kutsutakse ka oma tuttavaid võistlema, pakkutakse erinevate toetajate kontaktandmeid jne. Ideaalselt unistame ju kõik sellistest võistlustest, kus noorte-, juuniorite- ja täiskasvanute kaalukategooriad oleksid erinevad(kergemad ja raskemad võistlejad eraldi, samuti päris algajad eraldi jne), kus kõik võistlejad saavad auhinnaks ilusa mälestuskarika, võimalusel ka mõne toidulisandi ja muid eriauhindasid sponsoritelt, samuti oleks ju tore kui ka võistlustele oleks publiku jaoks kas priipääse või sümboolne 1-2 EUR. Kindlasti ka suurem kajastus meedias.

Ma arvan, et pealtvaatajatele peaks selgelt rohkem kui 1-2 EUR maksma! Alates 10 EURst pigem, ma arvan. Ja omalt poolt lisaksin, et eriti ideaalne oleks kui võistlustele saaks ilma trenni tegemata. Või vähemalt peaksid korraldajad võistlejaid trenni igapäevaselt kohale peksma ja ka õiged toiduained peaks suhu jõudma läbi võistluste korraldajate. Muidugi eeldusel, et kogu lugu on tasuta. Muidu pole pointi. :P

Ma pole ausalt juba mõnda aega nii palju naernud kui seda Sinu "ideaalsete võistluste" kontseptsiooni lugedes. Kolm kolleegi käisid vaatamas, et mida ma siin itsitan, pisarad silmis.

Thanks for that too!

Igatahes kui öeldakse, et tahtejõud ja väljakutsete seljatamine pidid sportlasest sportlase tegema, siis tasuta ja ilma pingutuseta asjade saamine tundub pigem väga ajutise ja mitte väga pikaajalise sportlaskarjääri innustajana. Äkki peaks hoopis kõik asjad mitmekordselt tasustama ja võistlustel osalemise keeruliseks tegema? Ehk see lisaks spordile mainet ja motiveeriks mingit pidi?

Aga nüüd vist ikkagi võiks veits tööd ka teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju hakkab kohe Sinust. :) No, et pole diskussiooni.

Ma olen kindel muideks, et nendel tuhandetel lugejatel on otsese proaktiivsuse puudumisest sõltumata väga huvitav Sinu ja kõikide teiste initsiatiivikate ning omas valdkonnas kogenute postitusi lugeda. Seega, continue. Siit õitakse. Kui mitte muud, siis vähemalt seda et järjepidevus viib sihile. :P

Mina näiteks olen oma tänahommikusest trennist täiesti väsinud. Mõtlen siia kontorisse põrandale heita ja mitte lillegi liigutada. Viimane kord kui seda tegin, tahtis kolleeg päästma tulla. Seega hoian end veel veidi tagasi. Ja need toidulisandid, mida omale sisse oled pressinud. Muljetavaldav muidugi. Peaks ka selle kunsti ära õppima. Elame, näeme.

Edu!

Tore, et keegi minu kirjutistele üle pika aja ka kuidagi reageerib. Toidulisanditeni jõudmise tee on igal inimesel erinev. Oleme ausad- mina ise olin igasuguste lisandite suhtes kunagi vägagi skeptiline, aga kui oled aastaid treeninud, siis tahest-tahtmata kurnad palju oma ihu ja vaimu ning avastad, et tavalisest mannapudrust värsket verd välja ei ime. Kõrvalvaatajale jääb kindlasti mulje, et Vähk ilmselt ainult elabki pulbritünnis, aga nii se päris ei ole. Ma olen siin küll välja toonud, mis lisandeid ma tarbin, aga millistes kogustes seda head kraami kasutan, sellest ei ole midagi kirjutanud. Arusaadav, et kui lisandeid endale suurtes kogustes sisse vägistada, siis päris ruttu hakkab see igale inimesele vastu, olgu eesmärgid kui suured tahes! Lisandeid tuleb kasutada mõõdukalt- et ei saaks tekkida vastumeelsust. Paljude lisandite puhul me ei tunnegi mingisugust toimet, aga kindlasti meie keha suudab juba iseseisvalt selekteerida, mis on hea. Näiteks mul ei ole kunagi esinenud liigesteprobleemi, aga sellele vaatamata kasutan aeg-ajalt küll OMEGA3, küll JOINT+ lisandeid. Enda praktikas võin öelda, et osade lisandite puhul ei saa kasutamise ajal mingisugust erinevust aru, küll aga tuleb erinevus välja siis, kui enam ei kasuta. Kui ise ei proovi, siis ei saagi teada! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaksaks seda FAST PUMPi osta, siis ostaks :D. Kallis kraam on ja minu peaaegu olematu sissetuleku juures ei saa sedagi endale lubada :(. Välismaal on palgad hoopis midagi muud. Ongi heaks näiteks Soome: see on lähedal, keel on sarnane ja mitte raskesti õpitav, palk koos elutingimustega on väga hea. Üür on küll kallis, ent see raha, mis puhtalt kätte jääb, on oluliselt suurem kui siin, banaanivabrikus. Noh muidugi infrastruktuur ja erinevad hüvitised, mis on Soomes ikka Euroopa tasemel. Tuleb nutt peale kui sõita Tallinnas mitukümmend aastat vanade trammidega, kus viimased ei hoia isegi sooja: istud seal külmas liikuvas kambris nagu lumeinimene. Ime siis et masendus peale ei tule.

Soojale maale tahaks väga, aga noh, hetkel on see üks helesinine unistus.

Kirjuta oma blogi siin ikka edasi, varsti on 1 MILJON VAATAJAT!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre- mina tunnistan ausalt, et jälgin huviga sinu blogiasja. Samas tunnen mõnikord, et kui pole midagi öelda, siis ei ütle :) Kevadel toimuvaid Lõunakaid ootan huviga. Kes teab, kas vaatajana või......abilisena või kurat teab kellena :) Kusjuures ma just tahtsin uurida, kuidas suur kammbäkk edeneb, aga siis sain aru, et ega see sul praegu eesmärk pole. Ikkagi tita tulemas ja nagu ma aru saan, siis treeneritöö võtab oma osa ja eks see jõusaal võib veidi tahaplaanile jääda.Aga Imre- kuidas shokolaadidieet läheb? Kas oled juba paksuks läinud?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama teema, et ma küll jälgin Imre blogi aga tihtipeale nagu pole midagi öelda. Kommenteerimine eeldab ju seda, et kuskil on mingi lahtine mõtteots. Need sissekanded on omamoodi tervikud kuhu polegi midagi lisada ;)

Enda praktikas võin öelda, et osade lisandite puhul ei saa kasutamise ajal mingisugust erinevust aru, küll aga tuleb erinevus välja siis, kui enam ei kasuta.

Mul oli kreatiiniga nii, et hakkaksin saama selle toimest alles siis aru, kui see ära jäi :lol: Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sa ise palusid, siis ma kommenteerin. Ära siis südamesse võta.

Aga niipalju kui mina tema võistlusdieeti nägin, oligi päevas a la 1 tavaline toidukord ja ülejäänud olidki FASTi batoonid ja valgujoogid-need tetrapakkides.

Niiet see vähk ei ela mitte kivi all, vaid tõesti lisanditünnis.

Ja sellise toitumise pealt veel sellised tulemused...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×