Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ja mis oleks korralik rahvaauto? Mazda MPV on mul juba olnud. :rolleyes:

2000-ndate keskpaiga CR-V või RAV 4 ei meeldi? Peaksid olema tunduvalt vastupidavamad ja odavama ülalpidamisega kui Land Roverid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2000-ndate keskpaiga CR-V või RAV 4 ei meeldi? Peaksid olema tunduvalt vastupidavamad ja odavama ülalpidamisega kui Land Roverid.

CR-V ja RAV on tõesti rahvaauto, aga kas nendes on ka 7 istekohta? Kui on suur pere, siis peab olema ikka turvaline ja suur masin, mis sõidab läbi tulest ja veest. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis sa targutad, harakas? B) Kas sina oled seda dieeti ise reaalselt proovinud? Me võime sellel teemal ainult spekuleerida ja ilmselt ainult mina tean, kuidas ja mis vahenditega on tehtud euroopa- ja maailmameistrivõistluste medalikohad... Ütleme nii, et umbes samade numbritega... Selle katse eesmärk ongi enda jaoks asjad selgeks teha, mis toimuma hakkab. Kui ma oleksin jäänud mingisuguste oletuste ja spekulatsioonide juurde, siis vaevalt et ma elus midagi saavutanud oleksin. Kohe kindlasti ei vaata ma alt üles sellistele tarkadele, kes internetiavarustes kirjutavad jube tarka juttu toitumisest ja krt teab millest veel ning hooajaväliselt rõõmsalt nandroloni ihusse pumpavad. Teised klounid on need, kes selliste tarkadega kaasa uluvad. :rolleyes:

Tahtsid ausat tagasisidet, said.

Nagu öeldakse, selleks, et arst olla ja inimesi ravida, ei pea ise kõiki haiguseid läbi põdema.

Kui tahad rääkida, mis vahenditega neid medalikohti aegade algusest saadik saavutatud on, siis minugi poolest...

See on spekulatsioon, aga taaskord ütleb loogika, et teistsuguse lähenemisega oleks need võinud olla kuldmedalid ja v-o isegi kulturismis.

Ahjaa: ja Rebane ütles, et sa oled kole ja nõrk. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

CR-V ja RAV on tõesti rahvaauto, aga kas nendes on ka 7 istekohta? Kui on suur pere, siis peab olema ikka turvaline ja suur masin, mis sõidab läbi tulest ja veest. :)

See muudab asja. Sellisel juhul vaata üle ka Chevy Tahoe või Suburban. Tugev auto, ruumi on lahedalt. Gaasiseadmega tuleb kilomeetri hind ka päris mõistlik. Hinnad on odavad, tehnika lihtne ja töökindel, varuosade kättesaadavuse ja hinna poolest pole ilmselt halvem kui Land Rover.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See muudab asja. Sellisel juhul vaata üle ka Chevy Tahoe või Suburban. Tugev auto, ruumi on lahedalt. Gaasiseadmega tuleb kilomeetri hind ka päris mõistlik. Hinnad on odavad, tehnika lihtne ja töökindel, varuosade kättesaadavuse ja hinna poolest pole ilmselt halvem kui Land Rover.

Kusjuures Chevy peale olen täitsa mõelnud. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsid ausat tagasisidet, said.

Nagu öeldakse, selleks, et arst olla ja inimesi ravida, ei pea ise kõiki haiguseid läbi põdema.

Kui tahad rääkida, mis vahenditega neid medalikohti aegade algusest saadik saavutatud on, siis minugi poolest...

See on spekulatsioon, aga taaskord ütleb loogika, et teistsuguse lähenemisega oleks need võinud olla kuldmedalid ja v-o isegi kulturismis.

Ahjaa: ja Rebane ütles, et sa oled kole ja nõrk. :P

Arstiteaduse koha pealt on mul ka näiteid tuua, kus vaadatakse mehele peale- mees on tugev nagu karu, aga kurdab, et rindkeres on valud. Ilma erilise pingutuseta määratakse südamerohud peale. Mees kaebab ikka valude pärast ja sureb ootamatult. Tehakse lahang ja avastatakse, et hoopis kopsud andsid järgi. Mu isa ei elanud 50-e aastasenigi...

Medalikohtadega on nii, et kui WADDA-l oleks rohkem võimalusi saata kõik finalistid dopingukontrollidesse, siis ilmselt oleks mul neid kuldseid ja hõbedasi medaleid 8-st finaalkohast päris mitmeid. Siit võiks seda teemat loomulikult arendada ja hakata arutama, et mis saab siis kui meil oleks nii võimsaid vahendeid nagu kaasaegses tipp-dopingukontrollis, kus võetakse vereanalüüside põhjal välja sportlase viimase 10-e aasta tegemised. Mina oleksin selliseks asjaks valmis, aga kui paljud veel?

Hr Rebane ei saanud mind kuidagi laimata, sest ta on veel liiga noor :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures Chevy peale olen täitsa mõelnud. B)

Sul on ilmselt nelivedu A ja O, muidu oleks neid 7 kohalisi mahtuniversaale küll jalaga segada. 4 veolistest parimad on minu arust siiski Subarud, seal on võimsust ja kvaliteeti piisavalt. Aga eks sellega on jälle nii, et ühele ema, teisele tütar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on ilmselt nelivedu A ja O, muidu oleks neid 7 kohalisi mahtuniversaale küll jalaga segada. 4 veolistest parimad on minu arust siiski Subarud, seal on võimsust ja kvaliteeti piisavalt. Aga eks sellega on jälle nii, et ühele ema, teisele tütar.

No Subaru ei ole ka tõesti paha ning võimu on piisavalt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma.

Armastusest vihkamiseni pidi vaid üks samm olema - arvan, et kummikommidest shokolaadini ka :)

Vägev - igal juhul olen üks suur silm lugema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Projekti eesmärk on siis välja uurida, kuidas reageerib keha ainult magusale mõõdukas koguses. Esialgu kavatsen süüa iga päev ainult kuni 500 grammi valget või pruuni šokolaadi ilma mingisuguste pähklite ja rosinateta. Mida rammusam šokolaad, seda parem! Selles 500 grammis peaks olema päris korralik energialaks ja enamuse inimeste jaoks peaks juba 100 grammi korraga ärasöömine mitmeks tunniks söögiisu ära võtma.

Armastusest vihkamiseni pidi vaid üks samm olema - arvan, et kummikommidest shokolaadini ka :)

Vägev - igal juhul olen üks suur silm lugema :)

Jah, nii see tõesti on ning kui ise ei proovi, siis ei saagi teada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära siis selle valge šokolaadi asemel mingit jama osta. Pead ilmselt usinalt etikette lugema, et mingit margariinijama mitte sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära seda valget ka osta. Rõveda maitsega on.

Ja 100g sisse ajada nii, et söögiisu ära läheb? Too oma tahvlid siia ja ma näitan et mingi 100g sisse hingata ja pärast paar roundi burksi peale tõmmata on minusuguse tavainimese jaoks selline päris hea soojendusharjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis sa targutad, harakas? B) Kas sina oled seda dieeti ise reaalselt proovinud? Me võime sellel teemal ainult spekuleerida ja ilmselt ainult mina tean, kuidas ja mis vahenditega on tehtud euroopa- ja maailmameistrivõistluste medalikohad... Ütleme nii, et umbes samade numbritega... Selle katse eesmärk ongi enda jaoks asjad selgeks teha, mis toimuma hakkab. Kui ma oleksin jäänud mingisuguste oletuste ja spekulatsioonide juurde, siis vaevalt et ma elus midagi saavutanud oleksin. Kohe kindlasti ei vaata ma alt üles sellistele tarkadele, kes internetiavarustes kirjutavad jube tarka juttu toitumisest ja krt teab millest veel ning hooajaväliselt rõõmsalt nandroloni ihusse pumpavad. Teised klounid on need, kes selliste tarkadega kaasa uluvad. :rolleyes:

Harakas teab rääkida,et süües ainult šokolaadi, saad pruunika jume.Aga süües vähe tekib näljapaistetus :P

post-3216-0-96836600-1351454446.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära seda valget ka osta. Rõveda maitsega on.

Ja 100g sisse ajada nii, et söögiisu ära läheb? Too oma tahvlid siia ja ma näitan et mingi 100g sisse hingata ja pärast paar roundi burksi peale tõmmata on minusuguse tavainimese jaoks selline päris hea soojendusharjutus.

Sina oled ju teada-tuntud odava saia mees! Ma ei hakka ennast proffidega võrdlema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahoe, Suburbani, Escalade´i plussiks on see, et nad ei maksa suurt midagi, sest inimesed kardavad selliseid pille osta.

Pmst võid uurida mingeid 4X4 Chevy Vane või Astroid ka. Need on ka väga head asjad ja pakuvad veelgi rohkem ruumi. Saab edukalt kasutada ka reisimiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahoe, Suburbani, Escalade´i plussiks on see, et nad ei maksa suurt midagi, sest inimesed kardavad selliseid pille osta.

Pmst võid uurida mingeid 4X4 Chevy Vane või Astroid ka. Need on ka väga head asjad ja pakuvad veelgi rohkem ruumi. Saab edukalt kasutada ka reisimiseks.

Kui lapsed suuremad, siis euroopas reisimine on täiesti mõeldav. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb välja, et siin on rohkem autofoorum kui spordifoorum. Ise tegin täna korraliku CXWORX-i ja lisanditest läksid WHEY3, PUMP+, HT-R, PRODE90 ja JOINT+

Aga nüüd kõik telekate ette: Täna õhtul TV3-s

22:30

Rambo IV

5]USA ja Saksamaa 2008 põnevik

SAATEKAVA Rambo_IV_default.jpg

Rambo IV

20 aastat on möödunud ajast, mil John Rambo (Stallone) Afganistanis lahinguid lõi. Mees elab Tai põhjaosas, Birma piiri läheduses, teenides elatist mürkmadude püügiga ja teejuhina Salweeni jõel. Ta on oma võitlused võidelnud ning elab rahus ja vaikuses. See muutub, kui tema poole pöörduvad inimõiguslastest misjonärid, kes tahavad viia üle Birma piiri sealsetele hõimudele ravimeid ja toitu. Pärast esialgset äraütlemist viib Rambo nad siiski kohale. Kaks nädalat hiljem kuuleb ta, et misjonärid on langenud Birma armee kätte, mis tähendab ebainimlikes tingimustes sadistlikku piinamist ja praktiliselt kindlat surma. Rambo ei soovi enam vägivalda, armid tema kehal ja hinges on tuhmunud. Ent üksik sõdalane teab, mida tegema peab...

Eetris 30/10 22:30

Originaalpealkiri Rambo Kategooria MÄNGUFILMID Žanr thriller/sõda Valmimisaasta 2008 Tegelased Sylvester Stallone, Julie Benz, Matthew Marsden, Graham McTavish, Tim Kang ja teised Režissöör Sylvester Stallone

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata soojenduseks ETV2-lt "Kogu tõde treeningust" 21:30

Kogu tõde treeningust plus.gif

15frthk.jpg

(Inglismaa, 2012) Meile on alati räägitud, et regulaarne treening tuleb organismile kasuks ning on pika ja tervisliku elu nurgakivi. Kuid kas ühe vitsaga löödud kehalised harjutused ja igapäevane rassimine on ikka parim eeldus aktiivseks ning õnnelikuks eluks või piisab näiteks kuuest minutist nädalas? Michael Mosley asub teele, et avastada trenni kohta kogu tõde ja rääkida ka meile uute teaduslike avastuste valguses, kuidas meie keha treeningule reageerib ning miks me reageerime erinevalt. Filmi juhatab sisse Tartu Ülikooli spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik. Teda usutleb Aivi Parijõgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×