Jump to content
vend vähk

Vend Vähk Peab liikuma!

Recommended Posts

Ei saa üritust veel lukku panna kuna õigele vastusele ei ole TÄNA keegi lähedale pannud. Äkki keegi viitsib vanemaid kommentaare vaadata ja tükkidest kokku panna. Põhimõtteliselt olen siin näinud kahte poolikut vastust, millede kokkupanekul saaks õige vastuse :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pakun, et see on ikkagi Imre lapse joonistus. Võsuke nägi telekast mingit poliitikasaadet, mis talle ei meeldinud ning seejärel pidas paberil kujundlikult nendega poliitilise sõja läbi. Pärast kinkis joonistuse isale nimepäeva puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline päev riigikogus, kasupoja joonistatud.

Ok, pool vastust on olemas. Selle joonistas tõesti kasupoeg, aga miks? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisi pakkumisi korduvalt üle vaadates ei teki mingit seost pildiga, väljaarvatud see, et kuna ilmselt on tegu vägivallaga (mida ka mainiti), siis on see pilt tehtud selleks, et näidata kuidas end vajaduse korral kaitsta? :P Kuna tegu pole sõjandusega, siis nt tänaval :P

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on pildil midagi doonorlusega seost? Või tahab kasupoeg arstiks saada?

See ei ole ei vere ega vägivallaga seotud. Lihtsalt tegemist täiesti üllatusliku teemaga kuhu sellised hävitusteemad kohe üldse ei sobi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus küll vist juba lukus, aga äkki tõesti kasupoeg kujutas koeraga jalutamisel nähtut või siis mulle meenutas see millegi pärast mägesid ja kelgutajaid/suusatajaid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast 15 minutilist analüüsi jõudsin sellisele tulemusele.

Kasupoeg joonistas jõuluvanale pildi või siis kaardi, kus ja mis radu pidi koer liigub, et vanal oleks hea ja ohutu jõulude ajal kinke tooma tulla. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast 15 minutilist analüüsi jõudsin sellisele tulemusele.

Kasupoeg joonistas jõuluvanale pildi või siis kaardi, kus ja mis radu pidi koer liigub, et vanal oleks hea ja ohutu jõulude ajal kinke tooma tulla. :D

Põhimõtteliselt särk on sinu! Panen siis üles ka selle kaardi teise poole. Oleme ausad- sellise asja peale annab tulla :P

post-50-0-55475200-1343853149.jpg

post-50-0-95110900-1343853154.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea mott oleks L suuruses särk et kasvada! :P

Kui särgi võitja sellise tingimuse seadis, siis õnnitlused Otttile! Anna mulle siin või facebookis teada, kuidas soovid särki kätte saada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

02.august 2012

Täna läheme perega Hiiumaale ja tagasi ilmselt alles homme, aga kõik sõltub asjaoludest. Paari sõnaga ka oma tegemistest spordivaldkonnas. Pühapäeval olime perega ida-Virumaal ning selle reisi ajal ajasime endale näost sisse kõike head-paremat. Kehakaal oli õhtuks umbes 92 kg. Siis võtsin vastu otsuse, et pean vähemalt 5-6 kg alla saama, et 10-dal augustil suurel Les Mills koolitusel vastu pidada ja enesetunne oleks üldiselt ka parem. Täna hommikul oli minu kehakaal 86,8 kg. Loodan järgmisel nädalal olla üldse alla 85 kg, aga väga hulluks ei lähe. Täpselt nii on- oled see, mida sa sööd! Söömine on maitseelamus. Mis on siis sellise eksperimendi eesmärk?

1. Jälgida, kui palju mõjutab ilmastik dieedilolemist. Võin kohe öelda, et väga suur vahe on! Suvel eriti ei tahagi süüa ja palava ilmaga on kehakaalu kõikumine väga suur. Samuti on tegelikult paigast ära kõik talvised rutiinid ning oleme kordades rohkem õues ja liigume rohkem. Igasugused muud tegurid samuti mängivad olulist rolli.

2. Jälgida, kui palju muutub keha visuaalne pilt kui aktiivselt(peale 2-3 bodypumpi nädalas) sporti ei tee, aga aastatega on keha ju ikkagi päris palju muutunud. Pean tunnistama, et paari päevaga on isegi kõhulihas pehmest polstrist jälle nähtavale ilmunud.

3. Jälgida, kas kaalualandamise jaoks on kindlasti alati vaja rasvapõletajaid. Hetkel tundub, et saab niisama ka hakkama, aga need 5-6 kg tulevadki alguses alati kergesti. Kui ei katseta, siis ei saagi teada.

Igal juhul huvitav ja loodan, et Hiiumaal on selline koonerdav seltskond, kes väga suurt pidulauda ei korralda kohaliku konnatiigi staarkulturistidele :rolleyes:

Panen siis reisi jaoks valmis ka toidulisandid: WHEY+, PUMP+, BLOCK, HT-R ja SHOCK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis seal kaardi peal siis täpsemalt ikkagi on? Tee on jõuluvana jaoks vererajaga tähistatud?

Seda ei osanud noor kunstnik kahjuks selgitada. Sai lihtsalt kusagilt inspiratsiooni selliste tapatalgute jäädvustamiseks jõulukaardil :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas üldse projekt 200 läheb? :)

...ei lähe kuidagi mitmel põhjusel. Eile-üleeiele olime perega Hiiumaal, mõned päevad tagasi terve päeva ida-Virumaal. Teisipäeval olin terve päeva Võrtsjärvel kalal... Jõusaali ei ole praegu jõudnudki, aga samas viibin väga palju looduses ja väga hea vaheldus igal juhul. Kehakaal on ka 92-lt alla 88 kukkunud ja eesmärk saada järgmise nädala lõpus -85 kg kätte. Ei ole hullu! Ega see 200 minu eest ära ei jookse! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×