Jump to content
jrx

Glükosamiin ja kondroitiin EI TOIMI

Recommended Posts

Minul toimib. :D

Toimib sama hästi kui muu platseebo ;)

Kust muidu kvaliteetset toitu saab? :)

Poest, turult, oma aiast, kellegi teise aiast, järvest, metsast... võimalusi on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poest, turult, oma aiast, kellegi teise aiast, järvest, metsast... võimalusi on palju.

Tegelikult on võimalusi vähe, lahti mõtesta ise - miks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on võimalusi vähe, lahti mõtesta ise - miks.

Tegelikult on võimalusi palju, lahti mõtesta ise - miks.

Edit: et asi ei paistaks lihtsalt sinu plõksimisele vastuplõksimisena - ei ole mõtet käsitleda sõna "kvaliteetne" kui mingisugust ideaali vaid see sõna iseloomustab ka suhet, võrdlust millegagi. Antud juhul mõtlesin mina seda võrdlusest "keskmise inimese toidukorviga". Ja selleks, et võrdluses sellega toituda kvaliteetselt on võimalusi palju.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulutage raha kvaliteetsele toidule parem:)

Kõigepealt peaks määratlema, mis on kvaliteetne toit - kellele Stockmannist ostetud, kellele oma kasvatatud ja korjatud - püütud, kellele prügikastist leitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on võimalusi palju, lahti mõtesta ise - miks.

Edit: et asi ei paistaks lihtsalt sinu plõksimisele vastuplõksimisena - ei ole mõtet käsitleda sõna "kvaliteetne" kui mingisugust ideaali vaid see sõna iseloomustab ka suhet, võrdlust millegagi. Antud juhul mõtlesin mina seda võrdlusest "keskmise inimese toidukorviga". Ja selleks, et võrdluses sellega toituda kvaliteetselt on võimalusi palju.

Mida rohkem me mugandume ja linnastume, seda viletsamalt toitume.

Hetkel ma enam "keskmise inimese" toidukorviga kõrvutada ei soovitaks, elu on läinud nii värviliste pakendite keskseks. Tugevad odavad kunstlikud maitsed on rikkunud tunnetuse jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida rohkem me mugandume ja linnastume, seda viletsamalt toitume.

Hetkel ma enam "keskmise inimese" toidukorviga kõrvutada ei soovitaks, elu on läinud nii värviliste pakendite keskseks. Tugevad odavad kunstlikud maitsed on rikkunud tunnetuse jne jne.

Mahe suhkur. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mahe suhkur. :D

Mhm... See on tõesti üks naljakamaid asju, millega ka vist edukalt raha tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et inimesed aru ei saa et mahe ja tervislik vahele ei saa võrdusmärki panna, see on hoopis teine probleem... Muidu võiks ju maheviinast elatuda nt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×