Jump to content
Aile

Foorumijaotus uuenenud

Recommended Posts

... inimeste jaoks, kes on dieedil ja tahavad üksteiselt tuge leida.

Näiteks on olemas

Link...

Need a diet buddy?

It's easier to lose weight when you're not going it alone. Find a friend in this My Calorie Counter discussion group. Featured groups: 25-lb. Club, Get/Keep That Beach Body

Kas on nõudlust?

Hetkel tundub mulle, et kõik dieeditajad on igaüks omas nurgas nohisemas.

Sellesse potti võiks siis minna ka...Tahan kõhulihaseid jne teemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... inimeste jaoks, kes on dieedil ja tahavad üksteiselt tuge leida.

Näiteks on olemas

Link...

Need a diet buddy?

It's easier to lose weight when you're not going it alone. Find a friend in this My Calorie Counter discussion group. Featured groups: 25-lb. Club, Get/Keep That Beach Body

Kas on nõudlust?

Hetkel tundub mulle, et kõik dieeditajad on igaüks omas nurgas nohisemas.

Sellesse potti võiks siis minna ka...Tahan kõhulihaseid jne teemad.

Mõte armas, kuid on ju olemas alafoorum Toitumine, Dieet ja Toidulisandid, sinna saab ju teha alateema, kuhu kõik dieeditajad saavad üksteisele tuge pakkuma tulla :D

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh Aile,

Ja miks mitte. Sain selle teema peale kõvasti mõelda ja kallis foorumi külastaja,

homme on kõigi eelduste kohaselt oodata uut teemajaotust, seega ole valmis.

Ole valmis lugema jagama õppima.

Alati uutele pakkumistele ja arvamustele avatud,

Janika Jürgenson

Fitness.ee foorumi toimetaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis "Toitumine, Dieet ja Toidulisandid" alamfoorumil viga on? :D

Ma mõtlesin nende peale, kes hetkel dieedil on...ja tahavad moodustada nn tugigruppi. Alafoorum, kus nad üksteist ise toetaksid, hetkel on nad suhteliselt laiali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh Aile,

Ja miks mitte. Sain selle teema peale kõvasti mõelda ja kallis foorumi külastaja,

homme on kõigi eelduste kohaselt oodata uut teemajaotust, seega ole valmis.

Ole valmis lugema jagama õppima.

Alati uutele pakkumistele ja arvamustele avatud,

Janika Jürgenson

Fitness.ee foorumi toimetaja.

Väga kena!

Peab lihtsalt mõtlema selle jaoks hea märksõna. Dieedisõbrad on meil Eestis juba olemas...

Dieedil olijate mured ja rõõmud...on vist vähe pikk?

See teema on siin foorumis...kas just ülekaalus, kuid üsna tavanähtus ja kõik on nad laiali.

Mitte, et me igaühest neist teeksime staari a la Valmistu koos minuga, vaid aitame neil tekitada oma sõpruskonna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin nende peale, kes hetkel dieedil on...ja tahavad moodustada nn tugigruppi. Alafoorum, kus nad üksteist ise toetaksid, hetkel on nad suhteliselt laiali.

e-e ...

aga kellest üldse jutt?Kas ülekaalulistest või mingist tibindusvärgist,kus alandatakse kaalu 50kg peal 49kg peale?

Ja ma vabandan oma ignorantsust ... aga milleks see tugigrupp hea on ?Mismoodi see teineteise toetamine küll välja võiks näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma loodan, et sellest alamfoorumist ei saa kohta, kus laisad ja saamatud inimesed enesehaletsusega tegelema hakkavad...

...ja kus nad sellega siis tegelema peaksid? Kodus teki all?

Vabandust, kuid hetkel ei saa ma sinust aru. Ikka tuleb raskusi ette ja võiks olla ju koht, kus nö legaalselt on võimalik kurta. Jagatud mure pidavat olema poole väiksem?

Ahjaa... mehed ju ei nuta... Mina nutan küll...ja õnnekombel nutab minu mees ka.

Ma usun, et sellele kurtmis ja nutmiskohale võiks ka väljaspool fitness.ee d reklaami teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja kus nad sellega siis tegelema peaksid? Kodus teki all?

Vabandust, kuid hetkel ei saa ma sinust aru. Ikka tuleb raskusi ette ja võiks olla ju koht, kus nö legaalselt on võimalik kurta. Jagatud mure pidavat olema poole väiksem?

Ahjaa... mehed ju ei nuta...

Mulle tundub et olemasolevatest sobiks Naistekas hästi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub et olemasolevatest sobiks Naistekas hästi :D

Oeh...ma usun, et kuuspaki tahtjaid on suuremalt jaolt ikka meeste seast. Nigut seeni pärast vihma...

...ja naised saavad veel kokkamisega hakkama, kuid meestega on asi vähe raskem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh...ma usun, et kuuspaki tahtjaid on suuremalt jaolt ikka meeste seast. Nigut seeni pärast vihma...

...ja naised saavad veel kokkamisega hakkama, kuid meestega on asi vähe raskem.

Meestel on jah selle kuuspakiga ilmselt raskemgi. Kui tegemist perega, siis enamasti ikka süüakse ühtmoodi, sama toitu, sama suured taldrikud. Mehel natuke rohkem kui naisel, sest mees ju tugevam, suurem. Kuid mõlemal ühtmoodi seljas ca 20kg rasva. Naise puhul on selline kogus aga normaalne ja see rasv pesitseb puusadel ja on seal ilus vaadata. Vaesel mehel aga on see enamasti kõhu peal. Mehel on kuuspakini minna reeglina kaks korda pikem tee kui oleks naisel. Seega ilmselt võiks tõesti olla sellesse tugigruppi asja ka meestel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja kus nad sellega siis tegelema peaksid? Kodus teki all?

Vabandust, kuid hetkel ei saa ma sinust aru. Ikka tuleb raskusi ette ja võiks olla ju koht, kus nö legaalselt on võimalik kurta. Jagatud mure pidavat olema poole väiksem?

Ahjaa... mehed ju ei nuta... Mina nutan küll...ja õnnekombel nutab minu mees ka.

Ma usun, et sellele kurtmis ja nutmiskohale võiks ka väljaspool fitness.ee d reklaami teha.

Tere Aile,

sa oskad mulle äkki nõuanda selle dieedi asja pealt abiks olla. Mul elukaaslane 174 pikk ja kaalub hetkel 65 kg, tahaks kaalu saada 62kg peale. Peab dieeti ja jookseb ülepäeviti 8-10 km, nii siledal maal kui ka tõuse mida leiad Dundees piisavalt. Sööme omaarust tervislikult, palju rohelist ja lihatooteid ja ka süsikaid kuna tegeleme jooksmisega mõlemad. Tema kaalu kõikumine on minimaalne vaata et kasvatab isegi jalalihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Aile,

sa oskad mulle äkki nõuanda selle dieedi asja pealt abiks olla. Mul elukaaslane 174 pikk ja kaalub hetkel 65 kg, tahaks kaalu saada 62kg peale. Peab dieeti ja jookseb ülepäeviti 8-10 km, nii siledal maal kui ka tõuse mida leiad Dundees piisavalt. Sööme omaarust tervislikult, palju rohelist ja lihatooteid ja ka süsikaid kuna tegeleme jooksmisega mõlemad. Tema kaalu kõikumine on minimaalne vaata et kasvatab isegi jalalihaseid.

Mina hetkel kuskil ei tööta... ja siinsetel treeneritel on pered toita, ma usun, et nad on alati õnnelikud uue kliendi üle.

Ainuke, mida ma võiks lubada... Kui naine peab korralikult toitumispäevikut (kellaaeg, toiduaine ja kogus)vähemalt 5 päeva, saadab mulle... ja ma näen selles mingit üldist viga, siis ma luban lühidalt nõu anda.

OK?

Samas... Normaalkaalus tavainimene peab keskenduma kaalu hoidmisele, mitte langetamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Aile,

sa oskad mulle äkki nõuanda selle dieedi asja pealt abiks olla. Mul elukaaslane 174 pikk ja kaalub hetkel 65 kg, tahaks kaalu saada 62kg peale. Peab dieeti ja jookseb ülepäeviti 8-10 km, nii siledal maal kui ka tõuse mida leiad Dundees piisavalt. Sööme omaarust tervislikult, palju rohelist ja lihatooteid ja ka süsikaid kuna tegeleme jooksmisega mõlemad. Tema kaalu kõikumine on minimaalne vaata et kasvatab isegi jalalihaseid.

Tahad, et ta kurvid ka ära kaotab? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meestel on jah selle kuuspakiga ilmselt raskemgi. Kui tegemist perega, siis enamasti ikka süüakse ühtmoodi, sama toitu, sama suured taldrikud. Mehel natuke rohkem kui naisel, sest mees ju tugevam, suurem. Kuid mõlemal ühtmoodi seljas ca 20kg rasva. Naise puhul on selline kogus aga normaalne ja see rasv pesitseb puusadel ja on seal ilus vaadata. Vaesel mehel aga on see enamasti kõhu peal. Mehel on kuuspakini minna reeglina kaks korda pikem tee kui oleks naisel. Seega ilmselt võiks tõesti olla sellesse tugigruppi asja ka meestel :D

Matemaatika longab... ;)

Kui mees on tugevam ja suurem ja tal on 20 kg rasva siis on ta juba ainult selle tõttu eelisseisus...sest rasva% on ju väiksem. ...ja see, et see paikneb ainult kõhul...kuulub ulmevaldkonda.

Ise ausalt öeldes tunneks ennast 20 kg rasvaga ikka kehvasti küll, mul kama, et mõnele võibolla kurvid meeldivad. :D Mul on nende kurvidega pagana raske joosta ja hüpata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahtsin ka sedasama torkida :)

See on reaalsus, mida paljud ei oska esialgu oodatagi, et nii võib juhtuda. ;)

Ise ausalt öeldes tunneks ennast 20 kg rasvaga ikka kehvasti küll, mul kama, et mõnele võibolla kurvid meeldivad. :D Mul on nende kurvidega pagana raske joosta ja hüpata :D

Enamus ajast oled sa ju paigal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Aile,

sa oskad mulle äkki nõuanda selle dieedi asja pealt abiks olla. Mul elukaaslane 174 pikk ja kaalub hetkel 65 kg, tahaks kaalu saada 62kg peale. Peab dieeti ja jookseb ülepäeviti 8-10 km, nii siledal maal kui ka tõuse mida leiad Dundees piisavalt. Sööme omaarust tervislikult, palju rohelist ja lihatooteid ja ka süsikaid kuna tegeleme jooksmisega mõlemad. Tema kaalu kõikumine on minimaalne vaata et kasvatab isegi jalalihaseid.

Kas elukaaslane tahab osaleda mingil võistlusel, kus muidu ei mahu sobivasse kaalukategooriasse? Arvatavasti ei. Sel juhul tuleb kaaluNUMBRI eesmärgiks seadmine ära unustada (tal on väga väike kaal: http://mangukoobas.lahendus.ee/media_files/207624l.JPG ). Trenni tehes loomulikult lihased kasvavad (naistel üsna vaevaliselt ja mitte eriti suureks niikuinii) ja kui näiteks 2 kg lihasmassi tuli juurde ja samas 2 kg rasva kadus, siis ei maksa ju kaalu peal seistes pisaraid poetada, et kaal ei lange? Tähtsam on ju see pilt, mida peeglist näha võib? Mul näiteks on 100 kg kaaludes rasva tunduvalt vähem olnud kui 95 kg kaaludes ja vaatepiltki kohe teine- 95 kg puhul oli "raseda naise" kõht, 100 kg kaaludes seda ei olnud. :D

Üle päeva 8-10 km joosta tundub mõttetu enese piitsutamisena. No loomulikult võib ja aeroobne treening on veresoonkonnale kasulik (kindlasti kasulikum kui jõusaalis anaeroobne), aga täiesti võimalik on rasva% vähendada vähemalt 2x vähem joostes juhul kui toitumine on rangelt kontrolli all.

Muudetud kasutaja Hirmus Ants poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad, et ta kurvid ka ära kaotab? :D

Mr. Rotter,

ma ei tahaks ka päris teravaks minna:). Kui aus olla siis ta mul päris liivakella kujuga, probleem on ainult alakõhuga seal on kergelt problemaatiline. Samas mingi naine saatis talle Kaalukatest trenni kava selle järgi suudab ilusti kõik teha. Ma peaks isegi tunnistama,enda häbiks, et ta kõhu ja seljasirutaja lihased on vastupidavamad kui mul. Mul on küll kõht lamedam, tänu jooksmisele aga kõhulihast teen lühemate seerjatega.

Samas tänud kõigile kes mulle ninna kargasid ja tänan ka Hirmust Antsu kes suvatses natukenegi asja lahata, kujutan ette et see võis olla päris keeruline teadmata inimese harjumusi ja olemust:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab dieeti ja jookseb ülepäeviti 8-10 km, nii siledal maal kui ka tõuse mida leiad Dundees piisavalt. Sööme omaarust tervislikult, palju rohelist ja lihatooteid ja ka süsikaid kuna tegeleme jooksmisega mõlemad. Tema kaalu kõikumine on minimaalne vaata et kasvatab isegi jalalihaseid.

Selles see probleem ongi - ülepäeviti 8 - 10 km aeglases tempos ja pärast ruttu-ruttu kõht süsivesikuid täis.

No loomulikult võib ja aeroobne treening on veresoonkonnale kasulik (kindlasti kasulikum kui jõusaalis anaeroobne)

Oled kindel?

http://healthmad.com/conditions-and-diseas...r-heart-health/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×