Jump to content
Ott Kiivikas

World Classic BB Imre Vähi pronks! - Tulemused peale dopingukontrolle

Recommended Posts

Venemaa

Sportlased:

Диянов Артем

Денисенко Александр

Гостюнин Игорь

Расов Артем

Kohtunikud

Корнюхин Дмитрий

Яшанькина Елена

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inspection report is online - http://www.ifbb.com/pdf/2010%20IR%20World%...%20Budapest.pdf

Take a look at classes, -168cm, -171cm, -175, -180, +180cm , weird!

Tõesti kummaline. Mina kuulen sellistest lühikestest kategooriatest esimest korda! Samas on mul igal aastal kategoorias -175 cm olnud selliseid mehi, kes on olnud ilmselt 171-172 cm ja need on olnud väga tugevad vastased. Nüüd ilmselt osa nendest lähevad lühemasse kategooriasse. Elame-näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Team Spain:

Juan Manuel Rodriguez

Fernando Gornals

prearan1.jpgprearan2.jpg

Lühemal mehel tunduvad pehmed jalad olevat, aga MM-ini on veel aega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Slovakid on teada tuntud kõvad vastased, neilgi klassikute võistlus peetud, ma ei tea kes sealt MM -tuleb, kuid kindlasti tulevad nii pikast kui lühikesest katist.

Klassika -175cm

klassika +175cm

Mõlema kategooria võitjad mulle tuttavad näod. Lühikeste meeste kategooria võitja oli kevadel euroopa 2 ! Saab näha, kuidas meie kohad MM-il jagunevad. Olgu lisatud, et eelmise aasta MM-il olin mina 6-s ja 2009 euroopa meister jäi napilt minu järel 7-daks ja ei pääsenud finaali.

Pean rohkem pingutama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, veel 10 päeva jäänud klassikalise kulturismi maailmameistrivõistlusteni. Eile-täna olen haige olnud ja midagi süüa ei taha. Õhtul sai palavikku alandavat rohtu võetud ja öösel higistatud ning hommikuks oli kaal juba 77,5 kg- 1 kg vähem kui minu võistluskaal! Olgu lisatud, et eile tegin päeval jõusaalitrenni ja õhtul bodypumpi, täna 2 bodypumpi ja jõusaali ikka ka. Praegu on vorm super ja võimalusel püüan täna üles panna ka pildid oma hetkevormist. Nii kuiv ei ole enda teada mitte kunagi olnud. Ma ei tee saladust, et jahin finaalkohta ka sellel aastal, aga eks nüüd sõltub juba kõik sellest, kas suudan kaalu hoida ja parandada ning samuti konkurentidest.

Pidage vastu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
So Imre, share some 10 days out photos please :D

Here You are! Just 30 minutes ago! A littlebit food and great color and i´ts going 10 times better! ;)

10.november 2010

post-50-1289401527_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega vormi taha küll midagi ei jää....pea veel vastu 9 päeva... :D

Mis mul üle jääb. Täna hommikul kehakaal täpselt 77 kg. Klassikalise kulturismi passis on mul märgitud võistluskaaluks 78,5 kg ja praeguse seisuga oleks mul reservi isegi laadimiseks. Samas arveastan asjaoluga, et kategooriaid jälle muudeti ja tuli uus kategooria juurde ning võimalik, et kevadel EM-il tehtud korraldusi jälle muudetakse ning tulevad uued mõõtmised-kaalumised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

venemaa koondise lõplik ülesandmine:

NAME OF DELEGATE(S) - (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT NUMBER

1 Kornyukhin Dmitry

2 Yashankina Elena

THE “A” TEAM

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (UP TO 170 CM)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Diyanov Artem

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (UP TO 175 CM)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Zakharov Konstantin

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (UP TO 180 CM)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Denisenko Aleksander

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING (OVER 180 CM)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Gostiunin Igor

WOMEN’S BODY FITNESS (OVER 163 CM)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Mukhortova Nina

WOMEN’S FITNESS (OPEN)

COMPETITOR NAME (AS WRITTEN IN PASSPORT) PASSPORT #

1 Lobozina Nadezda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre kas sa pildistamisel kasutad välku??? Ma näen, et vorm on kuiv, kuid välguga pildistades tavaliselt pekasb valgust peale ja ei tekki kontuure ja sööb nö triibud ära, mis tavasilmaga kohapeal vaadates olemas on.

Jura - paned ehk oma vormi pilte ka pole tükk aega näinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre kas sa pildistamisel kasutad välku??? Ma näen, et vorm on kuiv, kuid välguga pildistades tavaliselt pekasb valgust peale ja ei tekki kontuure ja sööb nö triibud ära, mis tavasilmaga kohapeal vaadates olemas on.

Jura - paned ehk oma vormi pilte ka pole tükk aega näinud?

Välguga ikka ja täiesti juhuslik inimene tegi pilti. Proovis ka ilma välguta, aga käsi värises. Parem ikka kui mitte midagi! Muide, tänaseks fotograafiks oli kunagine Eesti tippkümnevõistleja Indrek Kaseorg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Välguga ikka ja täiesti juhuslik inimene tegi pilti. Proovis ka ilma välguta, aga käsi värises. Parem ikka kui mitte midagi! Muide, tänaseks fotograafiks oli kunagine Eesti tippkümnevõistleja Indrek Kaseorg!

Proovi mingi hea valgusega koht leida ja teha ilma välguta - tulevad superpildid supervormist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi mingi hea valgusega koht leida ja teha ilma välguta - tulevad superpildid supervormist.

Kui leian sobiva valguse ja ruumi, siis annan tuld. Neid pilte siin vaadates jääb tõesti mulje, et triipe nagu ei olekski. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba parem hakkab ka triipe nägema, kuid nähes su vormi ,siis pildistamises näen ikkagi reservi - sõida või ise kohale pildistama... :D

Päevavalguses annab ka väga korralike vormipilte teha (mul on ikka tunne, et ma näen sellel pildil peeglist välku...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba parem hakkab ka triipe nägema, kuid nähes su vormi ,siis pildistamises näen ikkagi reservi - sõida või ise kohale pildistama... :D

Päevavalguses annab ka väga korralike vormipilte teha (mul on ikka tunne, et ma näen sellel pildil peeglist välku...?

Ilmselgelt see ongi Imre taktika eksitamaks välismaa konkurente, kes seda saiti jälgivad... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×