Jump to content
Arnold

FIGHT NIGHT VII

Recommended Posts

Tagasi uudise juurde

Laupäeval,9.ndal oktoobril Kalevi Spordihallis FIGHT NIGHT, juba seitsmes täiskontaktalade võitlusõhtu!

Kohal

Eesti parimad taipoksijad Kevin Renno, Aleksandr Bernjakov, Mirkko Moisar

jne võµistlemas baltikumi

ning hollandi sportlastega. Aukylalisena kohal Alistair Overeem!!! Kes on

fightspordis sama populaarne kui näiteks jalgpallis Ronaldinho. Selline

tuntud fighter on Baltikumis esimest korda!

Kogu õhtu jooksul saab nautida kaasakiskuvat showd, mille teeb eriliseks

sportlaste ringi tulek showga ning tema enda poolt valitud muusika

saatel:)

Afterparty ööklubis Astoria

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav pretsedent...just, et Muay Thai esindajad saavad Eestisse toodud sellise kaliibriga MMA võitlejaid. Misiganes Sa Helen teed, teed Sa seda õigesti (Y).

my two cents.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, uhke nimi tõesti, kuid minus ei tekita see Overeem mitte mingit huvi, kui ta seal kuskil pinki hõõrub, sest nagu ma aru sain, siis tema on siia kohale toodud lihtsalt maskotiks (?) Samas plakati peal on ta olemas, nagu osaleks fight cardiks, aru ma ei saa. Ilmselt kutsutakse sellist nähtuks marketing'ks.

Igatahes, Overeem'iga või ilma, fight card on põnev ja tõenäoliselt olen ka ise kohal omadele kaasaelamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, uhke nimi tõesti, kuid minus ei tekita see Overeem mitte mingit huvi, kui ta seal kuskil pinki hõõrub, sest nagu ma aru sain, siis tema on siia kohale toodud lihtsalt maskotiks (?) Samas plakati peal on ta olemas, nagu osaleks fight cardiks, aru ma ei saa. Ilmselt kutsutakse sellist nähtuks marketing'ks.

Igatahes, Overeem'iga või ilma, fight card on põnev ja tõenäoliselt olen ka ise kohal omadele kaasaelamas.

Kõik on suhteline. Kui näiteks praegune Mr Olympia Jay Cutler peaks tulema Eesti meistrivõistluseid kulturismis vaatama, siis mina küll ei oleks löödud kui see mees särki seljast ei kisu ja ise lavale ei roni. Meister on meister ja ikkagi ju tore kui sellised tipptasemel sportlased sellistel üritustel viibivad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks utoopiline loota, et selline mees Eestis misiganes üritusel matši teeks. Küll aga on kahju sellest, et KUI ta juba tuleb, siis ta oma teadmisi ei jaga (ei vingu ega kritiseeri - loomulikult on ägedam see, et ta tuleb ja on kohal, aga seminari ei tee vs. see, et ta üldse ei tuleks :) . Lihtsalt endal on kahju.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah tõenäoliselt mängib mingu pessimistliku häälestuse taga rolli fakt, et pehmelt öeldes, pole just suurim Overeem'i fänn. Aga noh, eks ta muidugi tegelikult tore on, et ka nö. kõvema kaliibriga fightereid meie väiksel ja armsal Maarjamaa pinnal näha saab.

Muudetud kasutaja jos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness TV on igajuhul sellel üritusel kohal ja toob teieni ka paremad palad...ise ei ole kindel kas jõuan, pean ju 3 päeval olema õhtujuht Fitness.ee Weekendil, kuid kui jõuan hüppan kindlasti läbi.... :) Edu võistlejatele ja korraldajatele samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

Sellel laupäeval 9.oktoobril toimub Kalevi Spordihallis FIGHT NIGHT, juba seitsmes

täiskontaktalade võitlusõhtu!

Kohal Eesti parimad taipoksijad Kevin Renno, Aleksandr Bernjakov, Mirkko Moisar jne. võistlemas baltikumi ning hollandi sportlastega.

Aukülalisena kohal Alistair Overeem!!! Kes on fightspordis sama populaarne kui näiteks jalgpallis Ronaldinho.

Kogu õhtu jooksul saab nautida kaasakiskuvat showd, mille teeb eriliseks sportlaste ringi tulek showga ning tema enda poolt valitud muusika saatel.

Afterparty ööklubis Astoria kuhu Fight

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×