Jump to content
rinnalt50kg

Trenn

Recommended Posts

Tervist,olen siis 15 aastane,190 pikk,kaalun kuskil 75-80.

Hakkasin just v6rkpalli trennis käima.

Esmasp. j6usaalis,seal mingi treener 6petab meid,siis teisip. kuni reede v6rk ja pühap. ujumine.

trennid 90min koguaeg.

ujuda saan,kaua tahan:D

et pmst,kas n6nda on kerge rasva kaotada,kuid samas tahaks ka lihasmaasi natuke.

Et mis muutma peaks?

Peale trenni s88n paar 6una ning kuskil 300g kohupiima pastat.

ja see peale igat trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,olen siis 15 aastane,190 pikk,kaalun kuskil 75-80.

Hakkasin just v6rkpalli trennis käima.

Esmasp. j6usaalis,seal mingi treener 6petab meid,siis teisip. kuni reede v6rk ja pühap. ujumine.

trennid 90min koguaeg.

ujuda saan,kaua tahan:D

et pmst,kas n6nda on kerge rasva kaotada,kuid samas tahaks ka lihasmaasi natuke.

Et mis muutma peaks?

Peale trenni s88n paar 6una ning kuskil 300g kohupiima pastat.

ja see peale igat trenni.

Väga hea. Kui sa veel ei kasuta kreatiini siis võid süüa ka seda ning sama ka valguga. Sa tahaks lihast kasvatada - võiksid jälgida rohkem siis toitumist. Võiksid ka jälgida oma kaalu esialgu. Kui kaal tõuseb siis jätka sama moodi. Eriti ma midagi lisada ei oska, vaata mis teised kirjutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui käid üks kord nädalas jõusaalis, siis ainus variant, et selle abil midagi saada on tõsta palju ja tõsta raskelt, rõhk baasharjutuste peal.

Rasva kaotus selle koormuse juures sõltub eelkõige toitumisest, lihasmassi saamine samuti. Kui alles alustad (ja oled noor), siis kuskil 6-12 kuu jooksul on mõlemad korraga ka võimalikud minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd ausalt rääkida siis üks kord nädalas jõutrenni on vähe ,et reljeefsemaid lihaseid saada.Pealegi paistab ,et su koormus on liiga suur ning suure tõenäosusega on ka toitumine vale.Sellise rabelemise juures suuri muutusi ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegu 15 aastasega kes hakkas alles trennis käima , tõenäoliselt näeb vägagi suuri muutusi kui visadust jätkub . Ei maksa kohe juuksekarva lõhki hakata ajama selle toitumise ja millega iganes veel . Sööd normaalselt (siin lehel ringi vaadates mingi aja peale saab iga mõtlemisvõimeline inimene aru mis on enam vähem normaalne) ja teed trenni ning elu on lill . Ja muutused tulevad , ei pääse nad kuhugi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegu 15 aastasega kes hakkas alles trennis käima , tõenäoliselt näeb vägagi suuri muutusi kui visadust jätkub . Ei maksa kohe juuksekarva lõhki hakata ajama selle toitumise ja millega iganes veel . Sööd normaalselt (siin lehel ringi vaadates mingi aja peale saab iga mõtlemisvõimeline inimene aru mis on enam vähem normaalne) ja teed trenni ning elu on lill . Ja muutused tulevad , ei pääse nad kuhugi ;)

Mul lihsalt mure et inimene kurnab ennast ära :) Soovin ,et inimene ei peaks pettuma kui ta näeb ,et tulemused ei ole sellised nagu ta lootnud on.Sellepärast tuleks juba alguses targalt alustada.Ise ka treenisin kunagi paar aastat tühja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea. Kui sa veel ei kasuta kreatiini siis võid süüa ka seda ning sama ka valguga. Sa tahaks lihast kasvatada - võiksid jälgida rohkem siis toitumist. Võiksid ka jälgida oma kaalu esialgu. Kui kaal tõuseb siis jätka sama moodi. Eriti ma midagi lisada ei oska, vaata mis teised kirjutavad.

Valku ta juba sööb - peale trenni kohupiima pastat.

Mina ütleks selle vanuse ja selle koormuse peale - söö. Ja ei loe ainult see, mida sa peale trenni sööd. Mina ütleks et trennis tehtu toimub eelmise päeva toidust ja taastumine sama ja järgmise päeva toidust. Seega mõtlemisainet - kvaliteetselt ja korralikult pead sööma koguaeg. Sellise koormuse juures on see päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valku ta juba sööb - peale trenni kohupiima pastat.

Mina ütleks selle vanuse ja selle koormuse peale - söö. Ja ei loe ainult see, mida sa peale trenni sööd. Mina ütleks et trennis tehtu toimub eelmise päeva toidust ja taastumine sama ja järgmise päeva toidust. Seega mõtlemisainet - kvaliteetselt ja korralikult pead sööma koguaeg. Sellise koormuse juures on see päris palju.

No kui ma k,qiks esmasp. j6ukas,siis teisip. kuni reede v6rkpall ning laup jälle j6usaali,baas harjutusi.

Et siis nagu oleks piisav?

algul tahaks ikka natuke kaalu langetada,seejärel alles lihaskasv,et midagi rannas ikka näidata oleks suvel ning kui trennis ilma sqrgita peab mängima,et siis pekid yle ei vajuks igalt poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×